pt>

1
Koniec meczu
1
12' Tomasz Szawara (sam.) 2' Piotr Łysiak
90+5 Dziękujemy za uwagę i do zobaczenia ze stadionu Ursusa.
90+5 Koniec spotkania.
90+5 Korner dla Widzewa.
90+5 Z ławki rezerwowych gości piłka wpada na boisko. Sędzia musi przerywać grę. Wściekły kierownik Pipczyński pobiegł do rywali. Ależ emocje!
90+2 Sędzia doliczył 5 dodatkowych minut.
90+2 Ależ było blisko! Poprzeczka po uderzeniu Demjana! Bramka Lawrenca nadal zaczarowana.
90+1 Boruń za Szawarę.
90+1 Kolejny korner dla Widzewa!
90 Jeden z rywali upadł na murawę i pokazał gest zmiany. Od razu z pomocą ruszyli masażyści Widzewa, ale... piłkarze Huragany zaczęli odpychać ich od swojego gracza. Przedziwne zachowanie. Trochę się zagotowało na murawie!
89 Humerski długa piłka - Widzew się spieszy.
88 Zieleniecki pewnie do Humerskiego.
87 Z boiska schodzi Kazimierowicz. Ofensywna zmiana.
86 Zieleniecki na rzut rożny,
86 Mąka będzie ostatnim zmiennikiem. Jest już przebrany.
86 Demjan nie opanował łatwej piłki...
85 Fani się już niepokoją. "Widzew grać, kurwa mać" - przeleciało przez Piłsudskiego.
85 Bartkowski w miejsce Criciumy.
84 Do wejścia gotowy Bartkowski.
84 Widzewiacy zamknęli gości na ich połowie, ale nie mogą przebić się w pole karne.
83 Zuziak przeciągnął dośrodkowanie...
82 Huragan już opada z sił. Trzeba to wykorzystać!
82 Kolejny korner dla Widzewa
82 Rakowski po wejściu nie cofnął się do obrony, tylko gra w pomocy.
81 Miller strzela z woleja. Niestety, na wiwat...
81 Rzut wolny na 35 metrze.
81 Zrywa się doping stadionu!
80 Zuziak fauluje Lenarta.
79 Aut na wysokości pola karnego.
79 Korner dla Widzewa!
78 Zieleniecki niecelnie do Zuziaka. Mamy aut dla Huraganu.
77 Czas na "Broendby" na trybunach! Oby znów pomogło!
76 Strzał obok bramki Humerskiego.
76 Korner dla gości.
76 Ależ było gorąco! Pierwsze uderzenie Lenarta blokuje Zieleniecki, podobnie jak dobitkę Cricumy.
75 Jest Rakowski - Widzew znów w komplecie!
75 Widzew od kilku minut w dziesiątkę.
74 Zuziak dośrodkowuje wprost w ręce Lawrenca.
74 Rakowski już przybiegł z rozgrzewki. Na pewno zastąpi zmęczonego Pieńkowskiego.
74 Fani z dużym entuzjazmem przyjęli wejście Millera - skandują jego nazwisko.
74 Znów faulowany Demjan.
73 Miller zmienia Michalskiego.
72 Tymczasem skurcze łapią Pieńkowskiego. Jego Miller zmienić nie może.
72 Miller wołany przez Smudę. Szykuje się druga zmiana.
72 Kibicom wyraźnie nie podoba się dzisiejsza praca arbitra...
69 Dobre dośrodkowanie Zuziaka na głowę Pieńkowskiego, lecz ten minimalnie nad bramką.
68 Kartką ukarany Michałowski.
67 Ogromny błąd Kostkowskiego, który naciskany stracił piłkę. Na szczęście, bez konsekwencji!
66 Falon celnie z dystansu. Druga bramka wisi w powietrzu!
67 Dziś w Sercu Łodzi zameldowało się 17 357 kibiców. Mimo majówki jest MOC!
65 Do mocnej rozgrzewki pobiegł Mąka.
64 Było blisko po kontrze Huraganu, na szczęście obrońcy Widzewa zdążyli wrócić.
64 Falon zastępuje Stanka.
63 Celnie główkuje Michalski po dośrodkowaniu Zuziaka.
62 Ręką przyjmował Demjan.
61 Mroczkowski bardzo niecelnie z dystansu.
60 Zuziak faulowany przez napastnika Huraganu.
60 Falon wołany z rozgrzewki. Zastąpi chyba Stanka.
58 Dobra akcja Demjana. Przejął piłkę na lewej stronie, zszedł do środka, ale próba strzału mocno niecelna.
57 Zuziak fatalnie.
57 Faulowany Michalski na wysokości pola karnego!
56 Lenart za Żwira
55 Tymczasem w rozgrzewce Falon, Rakowski i właśnie Miller.
54 Świetne podanie Stanka do Demjana, lecz zatrzymany został przez obrońcę Huraganu.
54 "Hej Franek, wpuszczaj Millera" - domagają się fani!
53 Mamy przerwę w meczu. To efekt wrzucenia serpentyn na murawę.
53 "Walczysz Widzew, walczysz" - kibice napędzają piłkarzy!
53 Kolejna akcja Widzewa lewą stroną Pieńkowskiego i Zuziaka. Ten drugi zszedł do środka, ale zabrakło uderzenia.
51 Ależ było gorąco. Kruczkowski dośrodkował z lewej strony na przedpole, ale strzał Criciumy obronił Maciej Humerski!
50 Nieporozumienie obrońcy Huraganu z bramkarzem, Lawrenc ryzykownie, ale nie ma rzutu karnego dla Widzewa.
50 Zuziak nabity - zacznie od bramki Huragan.
48 Wymienialiśmy dziś kilku VIP-ów. Nie wypada nie wspomnieć o ks. Pawle Miziołku, kapelanie łódzkiej piłki. Z boską pomocą musimy dziś wygrać! ;-)
47 W drugiej połowie łodzianie tradycyjnie atakują pod Zeagr. Czekamy na gola!
46 Druga połowa właśnie się rozpoczęła!
PRZERWA Zawodnicy już na murawie. U gości jedna zmiana. Kruczkowski za Stankiewicza.
PRZERWA W przerwie kolejna miła uroczystość. Życzenia urodzinowe dla Daniela Mąki z okazji zbliżających się 30. urodzin. Wszystkiego najlepszego!
PRZERWA Zakończyły się trzy inne spotkania: Świt - Drwęca 1:1 MKS - Olimpia 3:4 Warta - Ursus 0:0
45+1 Koniec pierwszej połowy.
45+1 Kozłowski faulowany w narożniku.
45 Pieńkowski jest dzisiaj niesamowity. Kolejny rajd lewą stronę, minął obrońcę i podał do Stanka. Jego strzał jednak zbyt słaby.
44 Stadion utonął w podniesionych w górę szalach.
44 Faulowany Zuziak na naszej połowie.
43 Galik tym razem na spalonym.
43 Faulowany Galik.
41 Znów na spalonym Demjan.
41 Żwir na spalonym.
40 Leży zawodnik Huraganu po interwencji Humerskiego.
39 Demjan na spalonym.
39 Prostopadłe podanie Michalskiego do Stanka, minimalnie za mocne. Dobra próba!
37 Czas na "Islandię"!
36 Kolejna świetna akcja Pieńkowskiego! Wywalczył piłkę, wbiegł w pole karne, lecz strzał Demjana za słaby.
34 Zegar pozdrowił Ruch Chorzów, Elanę Toruń, Wisłę Kraków oraz CSKA Moskwa.
34 Dobre dośrodkowanie, niestety Demjan na spalonym.
33 Faulowany Kazimierowicz, "nakładka" Galika. Rzut wolny na 25 metrze.
31 Kostkowski niecelnie do Michalskiego. Aut dla Huraganu.
30 Błąd Zuziaka, stracił piłkę na wysokości pola karnego. Na szczęście, bez konsekwencji.
29 Fantastyczna akcja Widzewa, Kazimierowicz wypuścił w uliczkę Pieńkowskiego, ale do jego płaskiego dośrodkowania nie zdążył Michalski! Było blisko!
27 Dobrze, póki co, wygląda w ofensywie współpraca Pieńkowskiego z Zuziakiem.
27 Na spalonym Pieńkowski po dobrze zapowiadającej się akcji z Zuziakiem.
26 Bardzo dobry rajd Galika, przebiegł z piłką 25 metrów, minął kilku Widzewiaków. Na szczęście był Zieleniecki.
25 Zegar bawi się, podzielony na dwie strony.
25 Drobny faul Demjana.
24 Nad bramką strzelał Mroczkowski.
23 Faulowany Żwir na 20 metrze.
23 Część trybuny A, dosłownie jeden mały sektor, postanowił zagłuszyć gości w krawatach. Tego jeszcze w Sercu Łodzi nie grali :-))
22 W jednej z lóż zerwał się doping... dla Huraganu. Działacze z Morąga mieli swoje pięć minut ;-)))
21 Widzew cierpliwie wymienia podania w środkowej strefie.
20 Kristo fauluje i przerywa kontrę Huraganu.
19 Demjan faulowany.
17 Od bramki Humerski.
17 "Na Mazurach tylko Widzew" - śpiewa cały stadion!
17 Pojawił się transparent "ŚP. Damian". To uczczenie 5. rocznicy śmierci boksera Widzewa.
16 Kolejna akcja Pieńkowskiego lewą stroną, lecz dośrodkowanie trochę za mocne.
15 Rzut rożny dla Widzewa!
14 Faulowany Kazimierowicz w środku pola.
14 Na Zegarze powiewa kilkanaście fanclubowych oraz osiedlowych flag na kijach!
12 Lewą stroną świetnie poszedł Pieńkowski, minął rywala, jego centrę niefortunnie przeciął Szawara i mamy wyrównanie!
12 GOOOOOOL!
11 Niecelne podanie Kristo.
11 Widzew cierpliwie rozgrywa piłkę.
9 Szarpnął Kozłowski prawą stroną, ale zabrakło celności przy podaniu do Michalskiego.
9 Trybuny jednak zapełniły się całkiem nieźle. Nasze prognozy się nie sprawdziły. Stawiamy co najmniej 16 500 - 17 000. A może i więcej!
7 Kristo minimalnie niecelnie z 20 metrów! Zabrakło dosłownie kilku centrymentrów!
6 Gromkie "RTS" po akcji Widzewa.
6 Pieńkowski niecelnie z linii pola karnego.
5 Huragan nie cofnął się po strzeleniu bramki.
4 Faulowany Kristo w środku pola.
4 Widzewiacy dawno nie byli w takiej sytuacji, żeby od samego początku musieć odrabiać straty...
2 Łysiak oddał niesamowity strzał z woleja zza pola karnego i Humerski był bez szans!
2 Niestety.
1 Korner dla Huraganu
1 Ruszyli!
PRZED MECZEM Mała uroczystość przed pierwszym gwizdkiem. Nagordę dla najlepszego młodzieżowca z Akademii Widzewa odebrał Marcel Pięczek. Gratulujemy!
PRZED MECZEM Taniec Eleny rozbrzmiewa z głośników. Piłkarze pojawiają się na murawie. Widzew na czerwono, Huragan na biało-czarno.
PRZED MECZEM Na sektorze VIP pojawił się Mariusz Rachubiński, pierwszy kapitan Widzewa po reaktywacji.
PRZED MECZEM Zakończyło się kolejne spotkanie w tej kolejce. W Ełku miejscowy MKS przegrał z Olimpią Zambrów 3:4. Do przerwy goście prowadzili 2:0, w 77. minucie było 3:2 dla Ełczan, by ostatecznie mecz wygrała Olimpia 4:3!
PRZED MECZEM W loży Murapola swoją obecność "odhaczyli" Michał Sapota oraz Tomasz Łapiński.
PRZED MECZEM Na trybunie VIP zameldowali się rodzice Mateusza Michalskiego. Najlepiej za obecność podziękować im bramką ;)
PRZED MECZEM Frekwencja na dzisiejszym meczu będzie trochę mniejsza, niż ostatnio. Wszystko ze względu na majówkę. Mimo to, spodziewamy się około 16 tysięcy widzów!
PRZED MECZEM Cały stadion gorącymi brawami przywitał 300 dzieciaków z Mazur, które siedzą wspólnie, w specjalnych koszulkach i szalikach, na Niciarce!
PRZED MECZEM Na dzisiejszym meczu zawisły następujące flagi: "Rozbójnicze Towarzystwo Sportowe", "Duma Polski Widzew Łódź", "Władcy Miasta Włókniarzy", "Ruch Chorzów", "Fanatics", "You'll Never Walk Alone", "ŚP. Herman", "Czerwona Armia Widzewa", "Serce Łodzi", "WS", "Bałuty", "Fanatycy z Chojen", "Górniak", "Zarzewiacy Widzewiacy", "Pabianice", "FC Łask", "FC Zelów", "FC Opoczno", a na gnieździe tradycyjnie "Zegar" oraz "Ultras Widzew"
PRZED MECZEM Dzisiejsze spotkanie obejrzy, UWAGA!, 300 dzieciaków z Mazur!
PRZED MECZEM Na rozgrzewce również piłkarze gości.
PRZED MECZEM Wjechał już skład ekipy gości. Widzicie go po prawej stronie panelu. Czesław Żukowski zabrał do Łodzi 17 zawodników.
PRZED MECZEM Bramkarze Huraganu pojawili się na rozgrzewce.
PRZED MECZEM Piłkarze Widzewa pojawili się na rozgrzewce.
PRZED MECZEM Zakończyły się już dwa spotkania 25. kolejki spotkań. Wczoraj ŁKS Łomża zremisował z Polonią Warszawa 3:3, natomiast dzisiaj Sokół pokonał rezerwy Legii w Ząbkach 2:0
PRZED MECZEM Bramkarze Widzewa pojawili się już na rozgrzewce.
PRZED MECZEM Znamy już skład Widzewa. Widzicie go w panelu po lewej stronie.
PRZED MECZEM Witamy ze stadionu przy Piłsudskiego! Za niecałą godzinkę rozpocznie się spotkanie Widzewa z Huraganem Morąg.
PRZED MECZEM W składzie łodzian przewidywane są aż cztery zmiany. Od początku powinniśmy zobaczyć Marka Zuziaka, Marcina Kozłowskiego, Karola Stanka i Marcina Pieńkowskiego.
PRZED MECZEM Początek spotkania o godzinie 19:10. Wszyscy ci, którzy nie będą w stanie pojawić się w "Sercu Łodzi", mogą liczyć na naszą standardową Relację LIVE, którą przeprowadzamy specjalnie dla Was. Start na około godzinę przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Widzew TV szykuje z kolei transmisję wideo.
PRZED MECZEM Już za kilka godzin kolejny mecz rozpoczną piłkarze Widzewa. Tym razem ich przeciwnikiem będzie Huragan Morąg, z którym jesienią zaledwie remisowali. W Łodzi wszyscy mają nadzieję, że taka wpadka się nie powtórzy, a widzewiacy odniosą szóste zwycięstwo z rzędu.