pt>

0
Koniec meczu
0
KONIEC Pierwszy mecz kontrolny między Widzewem Łódź a Ruchem Lwów zakończył się wynikiem 0:0.
90 Aut na wysokości pola karnego rywali.
90 Alvarenga popędził prawą stroną. Przed nim był już tylko Krzywański, ale jego mocne uderzenie obiło poprzeczkę. Od bramki zacznie Widzew.
88 Faulowany Zjawiński w środkowej strefie boiska.
88 Strata Kempskiego.
87 Ależ teraz sytuację mieli Ukraińcy! Spory błąd Stępińskiego spowodował, że Talles wybiegł sam na sam. Nie zdołał go dogonić Czorbadżisjki, ale na ratunek zjawił się Krzywański, który wyczuł Brazylijczyka. Dobitka lwowian powędrowała wysoko nad bramką.
86 Wszedł przed rywala Kreuzriegler i był faulowany, dobre zachowanie.
86 Niedokładnie główkuje Czorbadżisjki i przy piłce dalej Ruch.
86 Wypchnięci piłkarze Ruchu i musieli posłużyć się długim podaniem.
85 Na linii środkowej faulował Terpiłowski.
85 Pod polem karnym Widzewa swój atak konstruują lwowianie.
84 Od rzutu wolnego zacznie Ruch Lwów.
83 Faulował Zjawiński.
83 Dobrze dogrywał Sypek po ziemi w pole karne, niestety obok bramki uderzał Plichta.
82 Konsekwentnie od tyłu rozgrywa Widzew.
80 Rusza Milos, minął dwóch rywali i dograł piłkę przed pole karne do Letniowskiego, ale za lekko uderzał pomocnik Widzewa.
78 Strata, z akcją ruszył Ruch, ale źle to rozegrali goście. Od bramki zacznie Krzywański.
78 Kilka kółeczek zrobił teraz Letniowski i rozrzuca ciężar gry na drugą stronę boiska.
77 Nic z tego nie wyniknęło i od bramki zacznie Pankiv
76 Od rzutu wolnego Widzew, z lewej strony boiska.
74 Przy piłce teraz dłużej się utrzymuje Ruch.
69 Uderzał Talles, ale dobrze ustawiony młodzieżowiec w bramce Widzewa.
68 Dobra wymiana podań między widzewiakami, ale strzał, który zakończył tę akcję - wysoko nad poprzeczką.
67 Z akcją Ruch.
65 Dobrze uderzał z dystansu Kreuzriegler, minimalnie nad poprzeczką.
63 Nieporozumienie w szeregach obrony Widzewa, ale dobrze interweniuje Krzywański.
62 Pewnie łapie Krzywański
59 Dobrze poszedł Terpiłowski prawą stroną, ale jego centra nie znalazła adresata.
58 Od tyłu rozgrywa Widzew.
58 Źle uderza głową Zjawiński.
57 Krótko to rozegrali, a na koniec nieźle wrzucał Sypek. Korner dla Widzewa.
57 Od rzutu wolnego pod polem karnym rywala widzewiacy.
56 I drugi korner
55 Teraz dobrze zszedł z prawej strony na lewą nogę Milos, oddał groźny strzał i z trudami broni bramkarz lwowian. Rzut rożny dla gospodarzy.
55 Od rzutu wolnego widzewiacy.
54 Przy piłce lwowianie.
53 Pod polem karnym Widzewa akcje konstruują Ukraińcy.
52 Teraz nieporozumienie między zawodnikami Widzewa i mogło się to źle skończyć dla 19-letniego bramkarza. Na szczęście zacznie od bramki.
50 Za nisko wbijał tę piłkę w pole karne.
49 Z dobrego miejsca będą wykonywali rzut wolny widzewiacy. Wykonawcą będzie Letniowski.
49 Faulowany Kreuzriegler.
46 Jeśli chodzi o Widzew, to z murawy zeszli Łytwynenko, Żyro, Szota, Lenart, Zieliński, Zawadzki, Shehu, Kun, Pawłowski i Sanchez. W ich miejsce zameldowali się wszyscy piłkarze z ławki rezerwowych. Na murawie został jedynie Jakub Sypek.
PRZERWA Trzeba przyznać, że od okolic dwudziestej piątej minuty coraz aktywniejszy był Widzew, któremu udało się wyjść z głębszej obrony. Bardzo aktywny Juljan Shehu.
PRZERWA Po czterdziestu pięciu minutach sędzia nie doliczył ani minuty do pierwszej części gry. Widzew Łódź remisuje z Ruchem Lwów 0:0.
45 Kombinacyjnie pograł Shehu z Sypkiem, a strzał młodzieżowca został zablokowany, mamy róg.
44 Ponownie faulowany Szota.
43 Uderzał z okolic czternastego metra piłkarz Ruchu, ale pewnie łapie Łytwynenko.
42 Piłka szybko trafiła w pole karne rywali do Shehu, ale ten uderzał w boczną siatkę.
42 Faulowany Szota.
42 Niestety Sanchez nie zdołał minąć drugiego rywala i przy piłce Ruch.
41 Dobry wślizg Shehu i z kontrą Widzew!
39 Dobrze dogrywał Kun, niestety żaden z widzewiaków nie dopadł do piłki. Wybijali ją Ukraińcy, ale ta, trafiła pod nogi Shehu, który oddał bardzo dobry strzał z dystansu. Niestety niewiele obok bramki.
38 Niedokładne podanie, ale dalej przy piłce widzewiacy.
38 Dobre dłuższe podanie do Zielińskiego, zobaczymy, co z tej akcji wyniknie.
37 Faulowany Zieliński. Mądre zachowanie wahadłowego Widzewa.
36 Uderzał teraz Jordi Sanchez, ale za lekko i z jego strzałem bezproblemowo poradził sobie Gereta.
34 Żółtą kartką ukarany Juljan Shehu.
33 Ta sztuka się właśnie udała! Widzewiacy przyspieszyli swoją akcję, aż znaleźli się pod polem karnym Ruchu. Dogrywał piłkę Zieliński, ale wbić do bramki nie zdołał jej Kun.
32 Wysoki pressing nałożyli teraz piłkarze Ruchu i mają problem podopieczni trenera Janusza Niedźwiedzia z wyjściem z piłką.
29 Aut dla widzewiaków na połowie rywala.
27 Niestety, Bartłomiejowi Pawłowskiemu nie udało umieścić się piłki w siatce.
27 Po niedokładnym wybiciu bramkarza gości widzewiacy przejęli piłkę i rozpoczęli szybką akcję. Defensor lwowian nie nadążył za tym atakiem i faulował jednego z widzewiaków.
26 I mamy rzut karny!
22 Świetnie teraz Łytwynenko! Bramkarz Widzewa wybronił sytuację "1 na 1" z Klymchukiem.
20 Dobrze interweniują gospodarze i wybijają futbolówkę.
19 Zahaczony Ukrainiec i rzut wolny dla lwowian pod polem karnymwidzewiaków.
18 Od bramki zacznie Łytwynenko
17 Faulowany piłkarz Widzewa.
13 Na ten moment widzewiacy skupieni raczej na obronie. Więcej z gry mają piłkarze w żółtych strojach.
13 Faulowany Zawadzki.
12 Od autu na wysokości pola karnego gospodarzy zaczną lwowianie.
12 I dobrze interweniuje Łytwynenko.
11 Czwarty już korner dla gości.
11 Dogranie w pole karne i świetnie interweniuje Zawadzki. Kolejny rzut rożny.
10 Z akcją Ruch, są już pod polem karnym Widzewa.
9 Udało się wybić piłkę z własnego pola karnego, ale dalej utrzymują się przy niej Ukraińcy.
8 I kolejny rzut rożny.
8 Róg dla gości.
4 Strata widzewiaków, ale goście nie potrafili wykorzystać przechwyconej piłki.
3 Przy piłce Widzew.
3 Ależ teraz blisko byli strzelenia bramki lwowianie! Piłka została posłana na bliski słupek, ale dobrze interweniował Żyro.
2 Dobrze zagrał Pawłowski do boku, do Zielińskiego, ale niestety dalej nic z tego nie wyniknęło.
1 Musieliśmy chwilę poczekać, ale zaczynamy już pierwszy mecz kontrolny tej zimy!
PRZED MECZEM Na łamach WTM będziecie mogli śledzić przebieg zawodów, w tym tradycyjną Relację LIVE. Spotkanie będzie także transmitowane przez klubową telewizję Widzew TV.
PRZED MECZEM Około godziny 11:00 rozpocznie się pierwszy zimowy mecz kontrolny drużyny Widzewa. Piłkarze Janusza Niedźwiedzia, na boisku w Wiśniowej Górze, zmierzą się z 12. zespołem ukraińskiej Ekstraklasy - Ruchem Lwów.