pt>

2
Druga połowa
0
8' Damian Kostkowski
48' Daniel Mąka (k.)
90+1 Bardzo nieudana centra ostatnim akcentem meczu. Wygrywamy 2:0 z Polonią. W środę wyjazd do Pruszkowa!
90 Jeszcze rzut wolny dla rywali.
87 Nie udało się polonistom zagrozić naszej bramce.
86 Rzut rożny dla Polonii.
85 Gromkowi nie jest lekko na prawej obronie, ale daje radę słabszą nogą.
84 Na spalonym jeden z rywali.
82 Kamiński ruszył prawą stroną, ale podał w pole karne rywalom pod nogi!
81 Błąd Młynarczyka, który stracił piłkę. Warszawianie wyszli z szybką akcją, ale świetnie na linii Wolański odbija piłkę!
80 Wolański pokiwał się trochę z napastnikami Polonii, ale wyszedł cało z tej opresji.
78 Tlaga za Millera.
78 Pomylił się Sylwestrzak, ale strzał polonisty niecelny.
76 Leży na murawie Mąka.
76 Niezła indywidualna akcja Millera, jednak nie było komu podać.
75 Przewinienie Sylwestrzaka blisko środka boiska.
74 Świetny odbiór Gromka, po chwili faulowany Ostaszewski, który dał znakomitą zmianę!
73 Widzewiacy przejęli całkowicie kontrolę nad meczem. Rywale biegają za piłką, ale rzadko udaje im się ją przejąć.
72 Ostaszewski uruchomił szybką kontrę, podał do Millera, a ten nie widząc innego rozwiązania, zdecydował się na strzał zza pola karnego. Spudłował!
70 Rzut wolny dla Widzewa Strzelał Mąka, ale w bramkę nie trafił!
69 Świetna dwójkowa akcja Kamińskiego z Ostaszewskim. Ten drugi zagrał "na klepkę", ale spóźnił się Miller!
68 Bartek powinien jednak często próbować schodzić na lewą nogę. Gra przecież wyjątkowo na prawej obronie, bo wolne dostał też Tlaga.
68 Gromek strzela z trudnej pozycji, a piłka leci wysoko jad bramką. W zasadzie to nawet obok niej.
67 Bez sytuacji.
66 Korner dla "Czarnych Koszul"
64 Mogło być 3:0! Mąka zawinął piłkę w kierunku dalszego słupka, ale trochę chybił!
61 Coraz śmielej poczynają sobie rywale.
61 Świetnie zachował się teraz Wolański, szybko wychodząc do Kluski. Polonista sam na sam z bramkarzem trafił w niego!
60 Miękka centra, ale Sylwestrzak wybija głową w aut.
60 Rzut wolny dla Polonii.
57 Poloniści próbują zniwelować starty, ale Widzew gra dobrze w defensywie. Nie dopuszcza pod bramkę Wolańskiego.
53 Kamiński oddał strzał lewą nogą z dystansu. Trochę się pomylił, ale stracha przeciwnikom napędził!
52 Jedynym piłkarzem, który został w składzie jest Michał Miller.
52 Rzut wolny dla polonistów.
50 Doskonała okazja Polonii, ale w ostatniej chwili dobrze zareagował w polu karnym Sylwestrzak!
48 Daniel Mąka podwyższa na 2:0 pewnym strzałem z rzutu karnego!
48 GOOOOOOOOOOOL 2:0!
47 Rzut karny dla Widzewa po faulu na Ostaszewskim!
46 W Widzewie zgodnie z założeniami aż 10 zmian!
46 Zaczęliśmy drugą połowę!
45 Koniec pierwszej połowy. Po nie najgorszych 45 minutach prowadzimy 1:0 po golu Kostkowskiego.
45 Kazimierowicz miękko tuż nad poprzeczką!
44 Pomyłka Balawejdera, który zagrał ręką poza polem karnym! Piłka na 17. metrze!
43 Słaba wrzutka Niedzieli, ale mimo to Kazimierowicz oddał strzał z woleja. Nieudany.
43 Zablokowany strzał Kazimierowicza. Będzie rzut rożny!
42 Dwa dośrodkowania, ale wybijamy piłkę.
41 Dobra akcja rywali po lewej stronie. Będzie rzut wolny z teg miejsca.
40 Polonia nadal bez strzału na naszą bramkę. Nawet niecelnego...
38 Kozłowski w swoim stylu zszedł do środka na lewą nogą, podał jednak do Okuniewicza, bo nie było możliwości oddania strzału. Napastnik upadł w polu karnym, ale sędzia nie pokazał na wapno.
37 Dośrodkowanie Michalskiego w światło bramki, skakali tam jeszcze do piłki dwaj widzewiacy, ale Balawejder sobie poradził.
37 Niedziela faulowany w kontrze. Być może ktoś pokusi się na strzał?
35 Arbiter ostrzega Zielenieckiego, by ten nie grał tak ostro.
34 Niedziela stracił piłkę, ale Polonii nie udało się wyjść z ciekawą kontrą, bo szybko wrócili widzewiacy.
33 Rezerwowi Widzewa w rozgrzewce. Za kilkanaście minut to oni wejdą do gry. Planowany skład łodzian w drugiej połowie: Wolański - Gapczyński, Sylwestrzak, Wojciechowski, Gromek - Kamiński, Rodak, Młynarczyk, Mąka - Ostaszewski - Okuniewicz
31 Centra na Michalskiego, ale rywale wybijają na aut.
31 Rzut wolny dla Widzewa. Piłka ustawiona na 30. metrze.
27 Po wejściu Zielenieckiego sędzia mógł pokazać na wapno. Nie wiemy, czy nie pomylił się, puszczając grę. Nie martwimy się tym jednak ;-)
26 Radwański wślizgiem w nogi rywala.
25 Siadło nam tempo tego meczu. Czekamy na zryw Michalskiego lub Niedzieli :-)
24 Za Woracha wchodzi Nakrosius.
24 Tymczasem Worach chyba nie będzie mógł kontynuować gry. Okuniewicz skasował nie pierwszego gracza...
23 Właśnie ustaliliśmy, że i Rakowski lekko się podmęczył na zajęciach, dlatego Cecherz i jemu dał wolne.
22 Okuniewicz przewinił w ofensywie. Worach mocniej po tym ucierpiał.
20 Nie zagroziła nam Polonia tym stały fragmentem.
19 Korner dla stołecznej drużyny.
17 Udało nam się zażegnać niebezpieczeństwo. Widzew wyszedł z szybką kontrą, którą rozpoczął Niedziela. Finalnie Michalski nie zrozumiał się z Radwańskim.
17 Rzut wolny dla polonistów i okazja do centry.
15 Kazimierowicz technicznie lewą nogą zza pola karnego. Jakby to wpadło, byłby to piękny gol!
13 Teraz przewinienie na Millerze, na prawej stronie.
12 Faul na Niedzeli na skrzydle.
11 Radwański szukał Okuniewicza. Było blisko!
8 Widzew obejmuje prowadzenie po główce Kostkowskiego!
8 GOOOOOOOOOOOOOL!
8 Kolejna akcja Widzewa, prawą stroną. Róg!
7 Świetny cross Kazimierowicza do Niedzieli na lewą stronę, ten szukał prostopadłym podaniem Okuniewicza, ale zrobił to niecelnie.
6 Domański dostał podanie na lewą stronę, ale nie umiał poradzić sobie z obrońca "Czarnych Koszul".
5 Wygrali pojedynek łodzianie, ale zabrakło groźnego strzału.
5 Ciekawa wrzutka na Millera i teraz to my mamy rzut rożny!
4 Widzewiacy na razie głęboko schowani, Polonia wyszła wysoko i stara się narzucić swoje warunki. Zobaczymy, jak to się rozwinie.
3 Humerski ze spokojem łapie miękkie dośrodkowanie.
3 Faul Niedzieli na naszej połowie.
2 Sporo wybijanek, ale ostatecznie piłka poza naszym polem karnym.
1 Wrzutka w nasze pole karne i Kozłowski głową na róg.
1 Nie najlepiej ustawiony Domański, ale poprawił się.
1 Zaczęli!
PRZED MECZEM Drużyny wychodzą na boisko. Widzew na czerwono, Polonia na czarno, czyli standardowo.
PRZED MECZEM Koniec rozgrzewki. Zaraz zaczynamy!
PRZED MECZEM Wolne dostało kilku graczy, w tym Aleksander Kwiek i Daniel Świderski. Obaj nieco "naciągnęli się" na treningu, dlatego dostali czas na odpoczynek i regenerację.
PRZED MECZEM W obu połowach wystąpić ma tylko Piotr Okuniewicz. Chyba, że w trakcie gry plany ulegną zmianie.
PRZED MECZEM Od pierwszych minut zobaczymy m.in. Kamila Domańskiego z Jagiellonii Białystok, a także nowych piłkarzy RTS: Damiana Kostkowskiego, Bartłomieja Niedzielę i Michała Millera.
PRZED MECZEM Wiemy już, w jakim składzie zacznie dzisiejszy mecz sparingowy z Polonią Warszawa drużyna Widzewa. Trener Przemysław Cecherz od początku dał szansę zaprezentowania swoich umiejętności tylko jednemu testowanemu.
PRZED MECZEM Areną dzisiejszych zawodów będzie boisko występującego w lidze okręgowej Orła Nieborów. Ten obiekt kibice Widzewa mogą pamiętać z wygranego 3:1 meczu w IV lidze. Co ciekawe, z tamtego spotkania w Widzewie nie ma już nikogo: żadnego piłkarza, trenera czy członka zarządu. Za to jesteśmy MY! ;-)
PRZED MECZEM Około godziny 11:00 rozpocznie się mecz sparingowy pomiędzy Widzewem Łódź a Polonią Warszawa. Dla obu ekip będzie to druga gra kontrolna tego lata. W pierwszej widzewiacy zremisowali 1:1 z Lechią Tomaszów Maz., a poloniści przegrali 0:1 z ŁKS.