pt>

3
Koniec meczu
1
40' Mateusz Michalski
52' Radosław Sylwestrzak
90+6' Daniel Świderski (k.)
38' Dawid Rogalski
90+6 Koniec spotkania!
90+6 Świderski sam wymierza sprawiedliwość! 3:1!
90+6 GOOOOOOOOOL!
90+5 Karny dla Widzewa!
90+4 Kartka dla Gulczyńskiego!
90+4 Zuziak wywalczył rzut wolny na połowie gości. Dobra robota, Marek!
90+3 Dośrodkowanie trafia w Pigiela. Poprawka nieudana i na 5. metrze ustawia piłkę "Wolo".
90+3 Tylko Świderski na połowie Gryfa
90+2 Zostały dwie minuty. Spieszy się gościom!
90+2 Od bramki zacznie Wolański. Nie będzie się spieszył :-)
90 Cztery minuty dłużej potrwa dzisiejszy mecz
88 Świderski ogląda kartkę!
87 Za mocna piłka. Nie zdążył do niej Gutowski, który po przerwie gra lepiej niż w pierwszej połowie.
87 Faulowany Kazimierowicz. Piłka idealnie na linii środkowej.
86 Ostatnie zmiany: Pięczek za Michalskiego i Ewertowski za Chwastka.
85 Najaktywniejsi byli Kołc i Sylwestrzak. Obaj oglądają po kartce.
84 Zagotowało się pomiędzy piłkarzami. Rozdziela ich arbiter!
83 Kamiński wybija głową, a sędzia dopatrzył się jeszcze faulu na jednym z łodzian.
83 Kolejny rzut wolny Gryfa na naszej połowie.
83 Podniesione wysoko szale zakryły trybuny!
82 Gibas z Pięczkiem pozostają jeszcze pod ręką. Kozłowski dziś już nie zagra.
82 Zuziak pojawia się na boisku. Opuścił je Miller.
79 Sylwestrzak wyjaśnił!
79 Zieleniecki faulował przy linii bocznej. Obrońcy przyjezdnych przesuwają się pod bramkę Wolańskiego.
78 Gryf atakuje coraz śmielej, łapiemy się z nerwów za głowę, ale na razie obrona Widzewa odpiera te próby.
75 Szybkie wyjście łodzian i faul Czychowskiego. Kartka!
76 Było gorąco, ale opanował sytuację Pigiel.
75 Mnożą się faule. Z trudem podnosi się z murawy jeden z wejherowian.
74 Rozgrzewa się także Zuziak.
74 Wicki zatrzymał Millera ostrym wejściem. Pierwsza kartka w meczu!
73 Przekroczył przepisy Sylwestrzak. Gryf szybko wznowił grę, ale wybili łodzianie.
72 Ryk zastąpiony przez Burego.
72 Pomysłowe rozwiązanie, ale nie doskoczył do wrzutki Sylwestrzak!
71 Kolejny róg!
70 Fantastyczna szansa przed Michalskim. Dostał od Świderskiego podanie za linię obrony, wywalczył piłkę i dziubnął ją końcami buta. Niestety, tylko róg!
69 Spotkanie ogląda dziś 16321 kibiców!
68 Popychany Kazimierowicz.
68 Teraz widzewiacy mieli furę szczęścia. Odważne wyjście Wolańskiego zażegnało kryzys po złym zagraniu Falona.
66 Falon otrzymał instrukcje od Tomasza Świderskiego.
66 Doszedł do pozycji strzeleckiej Wicki. Na szczęście zrobił to źle.
65 Kolejny raz sędzia sięga po gwizdek.
64 Koziara zastępuje Włodykę.
63 Skakał do wrzutki wprowadzony chwilę wcześniej Czychowski. Zacznie "Wolo".
63 Rzut wolny dla gości.
62 Czychowski w miejsce Goerke.
61 Ciekawa akcja łodzian, ale tym razem spalił ją Miller.
61 Czychowski gotowy do zmiany. To napastnik, więc przyjezdni chcą wzmocnić siłę ognia.
60 Falon pogadał sobie z Kołcem. Nie była to wymiana uprzejmości.
60 W "Sercu Łodzi" cztery trybuny bawią się w najlepsze!
59 Kazimierowicz wpadł w pole karne, ale ubiegł go Więckowicz.
59 W rozgrzewce Kozłowski i Gibas,
58 Trener Gryfa przekazuje jakieś uwagi kapitanowi swojego zespołu.
58 Świderski o włos od gola, ale i tak był na spalonym.
57 Kamiński wzdłuż pola bramkowego, ale tego podania nikt nie zamknął.
56 Widzew bliski podwyższenia! Dobre zagranie Świderskiego i jeden z gości mógł pokonać swojego bramkarza! Róg!
55 Łodzianie oddalili niebezpieczeństwo spod swojej bramki.
55 Zrywa się bardzo głośny doping!
54 Korner dla gości!
54 Próbuje zaatakować Gryf, ale świetnie Zieleniecki w defensywie.
52 Sylwestrzak pakuje głową piłkę do bramki! W końcu się przełamał!
52 GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!
52 Przycisnął Widzew! Z woleja uderzył Kazimierowicz, ale jeden z gości zmienił tor lotu piłki. Róg!
52 Faulowany przy linii bocznej Michalski.
51 Centra Kamińskiego ląduje w rękawicach Więckowicza.
50 Widzewiacy kontynuowali akcję. Zieleniecki zagrał do Millera, a ten spudłował w niezłej sytuacji!
50 Nikt nie doskoczył do wrzutki Kamińskiego.
50 Popisy techniczne Falona. Mamy rzut rożny!
50 Świetny cross Kazimierwicza na skrzydło. Świderski wywalczył z tego tylko aut.
48 Rogalski kontynuuje zawody z opatrunkiem na głowie.
48 Gwizdy na trybunach na kolejną dziwną decyzję arbitra.
47 Lewą nogą zza pola karnego uderzył Zieleniecki. Pudło!
47 Rzut wolny dla gospodarzy
46 Mamy jedną zmianę: Świderski zastąpił Demjana.
46 Zaczynamy drugą połowę!
45+2 Koniec pierwszej, emocjonującej połowy. Na razie w Łodzi 1:1!
45+1 Sędzia dorzucił minutę.
45 Gutowski zamieszał się w polu karnym i faulował przeciwnika.
45 Nieudane wykonanie gości i zacznie "Wolo"
44 Dobra centra i interweniujący Demjan wybił głową na rzut rożny!
43 Przewinienie Pigiela.
43 Przestał padać deszcz, a zaczęły padać bramki :-)
41 Goerke mógł strzelić na 2:1! Minimalnie spudłował!
40 Błyskawiczne wyrównanie! Michalski zamyka dośrodkowanie Gutowskiego i mamy 1:1!
40 GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!
38 Rogalski zagrał na klepkę z partnerem i znalazł się sam przed Wolańskim. Piłka po słupku wpada do siatki!
38 GOL!
37 Znów leży jeden z rywali. Sędzia używa gwizdka i będzie okazja do centry w pole karne łodzian!
37 Szalał Rogalski, ale poradzili sobie Zieleniecki do spółki z Sylwestrzakiem.
35 Udana interwencja Kazimierowicza.
35 Korner dla gości!
34 Na spalony Rogalski.
34 Taki deszcz na Widzewie widzieliśmy chyba tylko na pamiętnym meczu z Piastem Gliwice!
32 Miller zdecydował się na strzał z dystansu. Źle to zrobił, ale próbować trzeba przy takiej pogodzie.
32 Czarne niebo nad Piłsudskiego. Kto lepiej poradzi sobie w tych ekstremalnych warunkach pogodowych? Leje niesamowicie od dobrych dziesięciu minut!
32 Arbiter uznał, że Demjan faulował rywala w polu karnym Gryfa. Szkoda.
30 Liberacki huknął z dystansu bardzo niecelnie.
29 Przewinienie Michalskiego na środku boiska.
29 Kamiński strzela bezpośrednio na bramkę. A konkretnie metr nad nią.
28 Deszcz nie odpuszcza!
28 Przenosimy się na połowę gości. Demjan faulowany na 25. metrze, na wprost bramki!
27 Łatwo ograny przy linii Kamiński. Przy wrzutce interweniował Sylwestrzak, a piłkę złapał Wolański.
26 Bardzo chaotyczna gra Widzewa. Ciężko wymienić dwa-trzy podania bez straty.
26 Udany przechwyt Kazimierowicza na własnej połowie.
25 Michalski ruszył z akcją, mógł zagrać do lepiej ustawionego Demjana, ale wpadając w pole karne zdecydował się na strzał - prosto w Więckowicza!
24 Liberacki strzela w polu karnym, ale zbyt słabo, by pokonać Wolańskiego.
23 Faul Michalskiego.
23 Zieleniecki walczył wręcz z Rogalskim i poradził sobie!
22 Znów pomylił się Gutowski. Aut dla Gryfa.
21 Kolejne nieudane zagranie Gutowskiego. Młody skrzydłowy nie ma dziś szczęścia.
20 Takiej ulewy na nowym stadionie jeszcze nie mieliśmy!
20 Ciut za mocne podanie Falona do Millera.
20 Miękka wrzutka Kamińskiego ląduje na głowie jednego z rywali.
19 W Łodzi już nie pada, tylko leje jak z cebra!
19 Faulowany Demjan w okolicach pola karnego!
18 Pozdrowienia dla kibiców Ruchu Chorzów, Elany Toruń, Wisły Kraków oraz KKS Kalisz.
17 Miller poza linią obrony.
17 Włodyka strzela lewą nogą z 20. metra! Radzi sobie jednak Wolański!
16 Rozpadało się nad stadionem.
15 Kapitalny wślizg Zielenieckiego!
15 "Piłka nożna dla kibiców" - śpiewają goście.
14 Dobre dośrodkowanie, Sylwestrzak był szybszy od Więckowicza, ale nieco spudłował!
14 Rzut wolny dla Widzewa na połowie rywala.
13 Mimo zakazu wyjazdowego, grupka kibiców Gryfa pojawiła się w żółtych koszulkach w sektorze gości. Zajęła miejsca wokół widzewiaków.
12 Niezła centra, ale źle trafił w piłkę Miller.
12 Aut dla łodzian w narożniku boiska.
11 Sylwestrzak już wrócił na murawę.
11 Teraz Sylwestrzak opatrywany za linią boczną. Rogalski też, więc gramy po dziesięciu.
8 Michalski zepsuł okazję do kontry.
7 Brzuzy zdecydował się na odważny strzał. Silnie kopnięta piłka minęła bramkę!
7 Paulius już chyba nie wróci do gry...
6 Litwin zderzył się z Pigielem...
6 Upadł na murawę Paulius. Trzyma się za twarz. Potrzebna interwencja medyczna.
5 Niezła techniczna kombinacja Millera z Gutowskim, ale ten drugi nabity i zacznie bramkarz gości.
4 Po wrzutce Kamińskiego piłka odbiła się od obrońcy Gryfa i wpadła w rękawice Więckowicza.
3 Kazimierowicz dobrze odebrał piłkę i podał ją Demjanowi. Słowak zepsuł ciekawie zapowiadającą się kontrę.
3 Chwastek zagrał w pole karne, ale prosto w dobrze ustawionego Sylwestrzaka.
2 Kamiński niecelnie do Michalskiego.
2 Ofensywny faul Millera.
1 Piłka w rękach Wolańskiego.
1 Gutowski założył siatkę Brzuzemu, ale dalej nie udało mu się przebić z piłką.
1 Gramy!
PRZED MECZEM Wychodzą! Widzew klasycznie na czerwono, a Gryf w biało-czarnych strojach!
PRZED MECZEM Czekamy na wyjście piłkarzy z szatni.
PRZED MECZEM Marcin Pieńkowski i Michael Ameyaw wykopali w trybuny piłki. To element konkursu zaplanowanego na przerwę w meczu.
PRZED MECZEM Póki co w wirtualnej tabeli Widzew na 10. miejscu, ale ewentualna wygrana pozwoli wskoczyć na miejsce 4. lub 5. Jest o co grać!
PRZED MECZEM Zakończyło się już siedem spotkań tej kolejki: Ruch - GKS 2:2 Olimpia G. - Skra 4:0 Resovia - Górnik 2:2 Elana - ROW 2:0 Błękitni - Stal 1:0 Pogoń - Znicz 0:3 Siarka - Rozwój 1:0 Trwa mecz Radomiaka z Olimpią Elbląg. Do przerwy 3:0 dla gospodarzy!
PRZED MECZEM Zegar ćwiczy właśnie nową przyśpiewkę.
PRZED MECZEM Pojawiły się też małe fanki: "Janek, Kokos - PDW" oraz "Wiktor, Pozdrowienia do więzienia".
PRZED MECZEM Wejherowianie też już kończą.
PRZED MECZEM Widzewiacy schodzą z rogrzewki.
PRZED MECZEM Kwadrans do rozpoczęcia meczu. Trybuny jeszcze nie w pełni wypełnione, ale z gwizdkiem będzie lepiej :-)
PRZED MECZEM Wisi już większość flag. Mamy dziś: "Rozbójnicze Towarzystwo Sportowe", "Duma Polski", "Władcy Miasta Włókniarzy", "Ruch Chorzów", "Fanatics", "Red Gladiators", "YNWA", "Hooligans Widzew, "Serce Łodzi", "Z Piłsudskiego Chuligani", "Żabieniec", "Chojny", "Łask", "Piotrków", "FCB '91", "Zgierz", "Koluszki", a na podeście "Zegar" oraz "DHW".
PRZED MECZEM Goście w jaskrawo-żółtych koszulkach już na murawie w komplecie.
PRZED MECZEM Gromkie "RTS", co oznacza, że reszta drużyny Mroczkowskiego już na boisku!
PRZED MECZEM Znamy też skład, w jakim łodzianie rozpoczną to spotkanie. Choć możliwe były spore roszady, ostatecznie Radosław Mroczkowski zdecydował się na dwie. Od początku wystąpią Radosław Sylwestrzak oraz Michał Miller.
PRZED MECZEM Na rozgrzewce są już bramkarze RTS i część drużyny gości.
PRZED MECZEM Witamy ze stadionu Widzewa! Za niecałą godzinę początek spotkania z Gryfem Wejherowo!
PRZED MECZEM Początek meczu oczywiście o 19:10. Kto nie będzie w stanie dotrzeć na al. Piłsudskiego, może jak zawsze liczyć na naszą Relację LIVE! Startujemy już na około godzinę przed pierwszym gwizdkiem. Transmisję wideo prowadzić będzie z kolei Widzew TV.
PRZED MECZEM Trzy mecze czekają piłkarzy Widzewa w ciągu najbliższych ośmiu dni. Na początek, zmierzą się oni w "Sercu Łodzi" ze świetnie spisującym się w pierwszej fazie sezonu Gryfem Wejehrowo. Z całą pewnością, nie będzie to łatwe starcie!