4
Koniec meczu
2
17' Konrad Gutowski
27' Filip Mihaljević
30' Mateusz Michalski
39' Filip Mihaljević
44' Karol Orłowski
55' Patryk Baranowski
KONIEC Dzięki, że byliście z nami! Widzimy się za tydzień w Siedlcach!
KONIEC Po świetnej pierwszej połowie, druga w wykonaniu widzewiaków była dość rozczarowująca.
KONIEC Po bardzo szalonym meczu Widzew pokonuje Błękitnych 4:2.
90+4 Koniec!
90+3 Dośrodkowanie Rogali ląduje w rękawicach bramkarza łodzian.
90+3 Wypiąstkował Wolański.
90+3 Żółta kartka dla Kwantalianiego.
90+2 Michalski na czas, w narożniku. Później Gruzin po raz kolejny traci piłkę.
90+2 Głupia strata Kwantalianiego.
90+1 Zieleniecki zderzył się głowami z Brzeziańskim. Sędzia uznał, że faulował piłkarz gości.
90 Pogramy jeszcze cztery minuty.
90 Kwantaliani próbował dorzucić, ale trafił wprost w nogi rywala.
89 Uderzenie Błękitnych zablokował jeden z widzewiaków.
88 Po wrzutce Michalskiego nad bramką głową Kristo.
87 Kartka dla Napory.
87 Świetnie Gibas wypuścił Kozłowskiego, a ten został sfaulowany. Będzie okazja do wrzutki.
87 Barwy w górę i... "Oleee, Widzew kocham Cię!"
85 Po stracie Błękitnych uderzał Gutowski. Obronił bramkarz.
84 Faulowany Wełna.
83 Korner dla gości.
83 Kibic Widzewa wrócił na trybuny! Brawo dla fanów, którzy mu w tym pomogli!
82 Uderzał Mateusz Kwiatkowski. Na szczęście za lekko.
81 Groźny rzut wolny dla Błękitnych. Piłka, na szczęście, obok bramki.
81 Jeden z kibiców Widzewa wtargnął na murawę. "Zostaw kibica, ty kurwo, zostaw kibica" rozlega się spod Zegara.
80 Mecz w "Sercu Łodzi" ogląda dziś 16 658 kibiców!
80 Sektor gości tymczasem jedynie się przygląda zabawie widzewiaków. Warto nadmienić, że pięciu przyjezdnych postanowiło pokazać się "bez cerat"! ;-)
79 Uderzał Kozłowski. Piłka w rękach bramkarza.
79 "Dzicz" przy "czterech trybunach" trwa już od kilku minut! Co tu się dzieje?
78 Jeszcze jeden korner dla Widzewa, ale i tym razem nic z tego nie wynikło.
77 "Serce Łodzi" szaleje przy "czterech trybunach"! Cały stadion się bawi!
77 Gibas w pole karne. Wybił jeden z obrońców. Mamy rzut rożny.
76 Mihaljević znalazł się przed bramką i mógł skompletować hat-tricka! Jego strzał z trudem obronił bramkarz.
75 Zmiana w Błękitnych. Za Adriana Kwiatkowskiego Napora.
73 Od autu zacznie Widzew i powinien nieco uspokoić grę.
72 Huknął zza pola karnego Kwantaliani! Wysoko nad bramką.
72 Gibas wywalczył rzut rożny dla Widzewa.
71 Zmiana w Błękitnych. Za Orłowskiego Starzycki.
70 Chaos w grze Widzewa. Na aut wybił Kozłowski.
69 Kibice dalej się bawią. Czas na "cztery trybuny"!
69 Odebrał piłkę Zieleniecki i popędził z nią na połowę rywala, po czym podał do Gutowskiego. Jego dośrodkowanie znów niecelne.
68 Dobra wrzutka w pole karne Gutowskiego. Głową wybił Rogala.
67 Uderzył ten drugi, ale nad poprzeczką.
67 Do piłki podeszli Kristo i Michalski.
66 Żółta kartka dla Shimmury.
66 Świetnie przedarł się Kwantaliani i został sfaulowany tuż przed polem karnym Błękitnych.
66 Trochę chaosu w grze obu drużyn.
65 Radosław Mroczkowski wykorzystał tym samym komplet zmian. Odważna decyzja.
65 Jeszcze jedna zmiana. Za Pięczka wejdzie Gibas.
64 Dla Wełny to oczywiście debiut w Widzewie.
64 Zmiana wprowadzonego w pierwszej połowie Pauliusa wynika zapewne z urazu.
64 Jest zmiana w Widzewie. Za Pauliusa wchodzi Wełna.
63 Kolejna dobra interwencja Sylwestrzaka.
62 Spore zamieszanie w polu karnym. Ostatecznie faulowany jeden z widzewiaków.
61 I jeszcze jeden rzut rożny. Gibas i Wełna założyli znaczniki, chyba na razie nie wejdą.
61 "Broendby" rozbrzmiewa na trybunach.
61 Wyjaśnili widzewiacy.
61 Niesamowity przerzut Ogrodowskiego do Adriana Kwiatkowskiego. Ten wywalczył korner.
60 Świetny odbiór Pięczka.
60 "Jak tak dalej będziesz grał, to Ligę Mistrzów będziesz miał" - śpiewają fani.
60 Gra pod polem karnym Widzewa.
59 Z kontrą próbował wyjść Gutowski, ale podał do rywala.
58 Od autu Kozłowski.
57 Do wejścia szykują się Gibas i Wełna.
57 Strata Widzewa w środku pola.
56 Chyba w końcu widzewiacy uspokoili sytuację.
56 Znów było bardzo groźnie pod bramką Widzewa! W ostatniej chwili wślizgiem Sylwestrzak.
55 Dobra wrzutka Adriana Kwiatkowskiego wylądowała na głowie Baranowskiego, a ten pokonał Patryka Wolańskiego.
55 Niestety, kolejny gol dla Błękitnych.
53 Kozłowski sfaulował Cywińskiego. Błękitni przed groźną szansą.
52 Znów dobrze pokazał się Adrian Kwiatkowski. Sędzia uniósł jednak chorągiewkę.
52 Błękitni przenieśli grę pod pole karne Widzewa.
51 Od autu rozpocznie Widzew.
50 Z dystansu spróbował wprowadzony po przerwie Cywiński. Niecelnie.
49 Sędzia dopatrzył się faulu na 30. metrze przed bramką Widzewa.
49 Pod Zegarem kibice dopingują w asyście "machajek"!
49 Prawą stroną przedarł się Adrian Kwiatkowski, ale świetnie interweniował Sylwestrzak.
48 Ufffff! Obaj już wstali i powinni wrócić do gry.
48 Nie wygląda to dobrze. Tymczasem, jak się dowiedzieliśmy, Kazimierowicz musiał udać się do szpitala.
47 Na boisku leżą Sylwestrzak i Paulius.
47 Niecelnie i przy piłce Błękitni.
46 Korner dla Widzewa.
46 Rozpoczęliśmy!
PRZERWA Zmiana też w Widzewie. Za Banaszaka Kwantaliani.
PRZERWA Dwie zmiany w Błękitnych. Za Piotra Kurbiela wszedł Przemysław Brzeziański, a za Filipa Karmańskiego zameldował się Michał Cywiński.
PRZERWA Piłkarze obu drużyn wracają na boisko.
PRZERWA Elana pokonała 3:0 Pogoń, a Resovia w takim samym stosunku Siarkę. ROW zremisował z Radomiakiem, zaś Stal z Ruchem. Górnik wygrał 2:1 z Olimpią Elbląg.
PRZERWA Ciekawie na innych boiskach. Olimpia Grudziądz po golu w ostatnich minutach wygrała 2:1 z Rozwojem Katowice i na pewno zachowa pozycję lidera.
PRZERWA Do przerwy Widzew prowadzi 4:1. Szkoda jedynie głupio straconej bramki w końcówce.
45+2 Przerwa!
45+2 Na zakończenie pierwszej połowy z dystansu strzelił Mateusz Kwiatkowski. Niecelnie.
45+2 Świetny wślizg Sylwestrzaka.
45+1 Uderzał Kurbiel. Obok słupka.
45 Pogramy o dwie minuty dłużej.
44 Dobre dośrodkowanie w pole karne, niezrozumienie w szeregach obronnych Widzewa i Orłowski głową pokonał Wolańskiego.
44 Gol dla Błękitnych.
44 Faul Pięczka na Patrzykącie. Będzie okazja do wrzutki.
43 Jak profesor przed własnym polem karnym Zieleniecki!
43 Głośne "Tylko Widzew! RTS!" rozlega się na stadionie!
43 Tym razem Michalski niecelnie, ale przy piłce wciąż Widzew.
42 Sfaulowany Michalski. Będzie okazja do wrzutki w pole karne.
40 "Filip Mihaljević, lalalalala!" śpiewają kibice!
39 CO TU SIĘ DZIEJE? Głupio na własnej połowie piłkę stracili Błękitni, przejął ją Gutowski i podał do Mihaljevicia. Chorwat przedryblował rywala, minął bramkarza i trafił do siatki!
39 GOOOOOOOOOOL!!!!!!
39 Dobry odbiór Pauliusa.
38 Błękitni od czasu do czasu próbują coś śpiewać. Słychać ich jednak tylko w sektorze gości. ;-)
38 Na bramkę uderzał Mihaljević. Niecelnie jednak.
37 Z prawej strony dograł Paulius, a... przewrotką próbował Banaszak. Zamiast jednak w piłkę, trafił w głowę rywala.
36 "Raz, dwa, trzy! MAŁO!" śpiewają fanatycy!
34 W dobrej sytuacji w polu karnym znalazł się Michalski. Obrońca Błękitnych dobrze zabrał mu jednak piłkę.
33 Kibice pod "Zegarem" już bez koszulek!
33 Próbował przedryblować rywala Banaszak, ale wyszedł z piłką na aut.
32 Niepotrzebny faul Banaszaka na połowie rywala. Na szczęście bez konsekwencji w postaci kartki.
31 "Kto tak gra, kto tak gra, jak my gramy..." rozbrzmiewa na stadionie!
30 Ależ fenomenalnie to zrobił "Michalaczek"!
30 NIESŁYCHANE! Mateusz Michalski strzelił bramkę bezpośrednio z rzutu rożnego!
30 GOOOOOOOOOOL!!!!!
21 "My chcemy gola" śpiewają kibice. Ciągle im mało!
30 Pięknie dwójkowo pograli Gutowski z Mihaljeviciem. Korner.
29 Za linią końcową rozgrzewają się już Tomasz Wełna, Sebastian Kamiński i Nika Kwantaliani.
28 ...w złą porę napisaliśmy. Stracił Gutowski i musiał ratować się faulem.
28 Spokojnie rozgrywają piłkę widzewiacy.
27 Mamy już 2:0! Prawą stroną przedarł się Michalski i podał do Mihaljevicia! Ten musiał tylko dołożyć nogę!
27 GOOOOOOOOOOL!!!!!
26 Błękitni wywiesili w sektorze gości cztery małe flagi.
25 Nie zrozumieli się Pięczek z Gutowskim. Od bramki Rzepecki.
25 Na szczęście, wszystko już w porządku.
24 Ostro potraktowany Banaszak. Teraz to on leży na boisku.
24 Dość przypadkowo Błękitni mogli rozpocząć groźną kontrę. Całe szczęście, na miejscu Pięczek.
23 Patrzykąt wybił na rzut rożny.
22 Wrzutka jednego z piłkarzy Błękitnych przeszła obok wszystkich piłkarzy w polu karnym. Na szczęście, również obok bramki.
21 Za "Kazika" wchodzi Paulius.
21 Na boisku przez dłuższą chwilę leżał Kazimierowicz. Niestety, będzie musiał z niego zejść.
18 Wrzucał Rogala, ale piłka w rękach Wolańskiego.
17 Świetnie środkiem przedarł się Gutowski i mocno strzelił z linii pola karnego! Piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do bramki!
17 GOOOOOOOOOOL!!!!!!
16 Michalski faulowany na linii środkowej boiska.
16 Prostopadle do Mihaljevicia próbował Pięczek. Górą obrońca.
15 Świetnie lewą stroną próbował przedzierać się Gutowski, jednak wybił piłkę na aut.
14 Mihaljević za daleko wypuścił sobie piłkę. Od bramki Rzepecki.
14 Na stadionie zameldowali się już w komplecie kibice gości, którzy okrzykiem zaznaczyli swoją obecność.
13 Było groźnie pod bramką Widzewa! Najpierw Adrian Kwiatkowski wypuścił Mateusza na wolne pole, a po chwili obok słupka uderzał Rogala.
12 Świetnego przerzutu do Mihaljevicia spróbował Sylwestrzak. Obrońca jednak końcem głowy wybił i piłka znalazła się w rękach bramkarza.
9 "Łódzki Widzew, hej gol" śpiewa cały stadion!
11 Faulowany Kazimierowicz.
11 Idealna piłka na głowę Kristo od Michalskiego! Strzał obok bramki.
10 Kozłowski próbował przedrzeć się w pole karne gości. Korner.
9 W środku pola zastawiał się Kristo i został sfaulowany.
9 Niecelnie próbował dogrywać Kazimierowicz.
8 "Wpuśćcie kibiców, RTS, wpuśćcie kibiców" rozległo się pod Zegarem. Fani Błękitnych wciąż są pod stadionem.
7 Świetnie odebrał piłkę rywalowi Kozłowski.
7 Bardzo niecelnie Karmański. Od autu Widzew.
6 Strasznie zaryzykowali teraz Wolański z Sylwestrzakiem. Na szczęście bez konsekwencji.
6 Dobrze poradzili sobie widzewiacy. Od bramki Wolański.
5 Rzut rożny będzie powtórzony.
4 Shimmura nabił Zielenieckiego. Korner dla gości.
4 Sylwestrzak sfaulował w środku boiska Mateusza Kwiatkowskiego.
3 Piłka dośrodkowywana przez Michalskiego trafiła na głowę do Banaszaka, a ten musnął ją w kierunku Kristo. Chorwat niecelnie.
2 ...ale korner będzie, tylko z drugiej strony boiska. Wywalczył go Banaszak.
2 Konrad Gutowski próbował wywalczyć rzut rożny. Rozpocznie jednak Rzepecki.
1 Od autu Widzew.
1 Ruszyliśmy!
PRZED MECZEM "RTS jesteśmy z wami" płynie spod Zegara!
PRZED MECZEM Trenerzy również się przywitali.
PRZED MECZEM Przywitanie kapitanów obu drużyn. W Widzewie jest nim oczywiście Sebastian Zieleniecki, a w Błękitnych Grzegorz Rogala.
PRZED MECZEM Piłkarze wychodzą na boisko!
PRZED MECZEM "Kto wygra mecz? WIDZEW" rozbrzmiało na całym stadionie!
PRZED MECZEM Murawa "Serca Łodzi" już w pełni przygotowana na przyjęcie obu zespołów!
PRZED MECZEM Tarot przypomniał właśnie o zbiórce pieniędzy dla Antosia z Pabianic. Do osiągnięcia wymaganej kwoty pozostało już naprawdę niewiele! Wpłacamy!
PRZED MECZEM Piłkarze obu drużyn zeszli z rozgrzewki.
PRZED MECZEM Przedstawiciela warszawskich "Red Bullsów" nagrodził sam Wiesław Wraga!
PRZED MECZEM Na płycie stadionu uhonorowany został właśnie legendarny "Boniek", który w Toruniu zaliczył swój wyjazd nr 500!
PRZED MECZEM Rano ważny mecz grali także juniorzy starsi. Zespół Radosława Wasiaka zremisował w derbach Łodzi z ŁKS 2:2.
PRZED MECZEM Dziś grały też rezerwy Widzewa. Podopieczni Jakuba Grzeszczakowskiego wygrali ze Stalą Głowno 6:2 po dwóch bramkach Daniela Świderskiego i Roberta Demjana, a także jednej Daniela Mąki oraz Kamila Owczarczyka.
PRZED MECZEM W "Sercu Łodzi" wiszą dziś flagi: "Toruńska Elana", "Rozbójnicze Towarzystwo Sportowe", "Duma Polski Widzew Łódź", "Władcy Miasta Włókniarzy", "Ruch Chorzów", "KKS Kalisz", "WS", "1910", "You'll Never Walk Alone", "Łódzki Widzew", "Wiara spod Zegara", "Serce Łodzi", "Ziemia Obiecana", "Wiktor Pozdrowienia do Więzienia", "Bałuty", "Widzew Łódź Chojny", "Widzew Żabieniec", "Widzewska Dąbrowa", "Koluszki", "Piotrków", "Żyrardów", "F.C.B.'91", "Widzew Łódź Zgierz", "Manhatan", "Zegar" i "Ultras Widzew".
PRZED MECZEM ...pojawił się i zniknął. ;-)
PRZED MECZEM Na sektorze gości pojawił się pierwszy kibic Błękitnych!
PRZED MECZEM "Serce Łodzi" powoli się wypełnia.
PRZED MECZEM Błękitni też już w pełnym składzie na boisku.
PRZED MECZEM Widzewiacy na rozgrzewce. Powitały ich oczywiście brawa.
PRZED MECZEM Na boisku, póki co, rozgrzewają się tylko bramkarze obu drużyn.
PRZED MECZEM Co ciekawe, piłkarze ze Stargardu dopiero kilka minut temu dojechali na stadion.
PRZED MECZEM W składzie Błękitnych trzy zmiany. W jedenastce jest Mateusz Kwiatkowski, z którym rozmawialiśmy na WTM.
PRZED MECZEM Witamy w "Sercu Łodzi"! Znamy już skład Widzewa na ten mecz. W porównaniu do starcia sprzed tygodnia, Kacpra Falona zastąpił Przemysław Banaszak.
PRZED MECZEM Początek meczu o standardowej godzinie, 19:10. Przy al. Piłsudskiego znów możemy się spodziewać bardzo wysokiej frekwencji. W "Sercu Łodzi" zjawi się też niewielka grupa przyjezdnych. Kto jednak nie będzie w stanie wybrać się na stadion, może liczyć na naszą Relację LIVE! Zaczynamy na około godzinę przed pierwszym gwizdkiem.
PRZED MECZEM Drugi raz z rzędu piłkarze Widzewa zagrają na własnym stadionie. Po wysokim zwycięstwie z Górnikiem Łęczna, w sobotni wieczór czeka ich starcie z Błękitnymi Stargard. Każdy w Łodzi liczy oczywiście wyłącznie na trzy punkty.