Koniec meczu
0
82' Ariel Borysiuk
90' Oskar Zawada
KONIEC Kolejny sparing już w środę. Rywalem Widzewa będzie I-ligowa Warta Poznań.
KONIEC Dzięki, że byliście z nami!
KONIEC Pierwsza połowa w wykonaniu Widzewa była całkiem niezła. W drugiej, gdy na boisku pojawiło się więcej podstawowych graczy Wisły, to gospodarze byli lepsi.
90 Koniec meczu.
90 Świetne dośrodkowanie Furmana z rogu. Ricardinho zgrał piłkę do Zawady, który nie miał problemów z pokonaniem Humerskiego.
90 2:0...
89 Sporo błędów w obronie Widzewa. Korner dla gospodarzy.
88 Miś minął Sylwestrzaka i próbował wymusić rzut karny. Nieskutecznie.
88 Bardzo ładnie podał Mąka do Świderskiego, który trafił do siatki! Niestety, sędzia podniósł chorągiewkę.
87 Było groźnie! Gutowski uderzał zza pola karnego, ale zbyt lekko.
87 Rzut rożny dla Widzewa.
86 Ładnie próbował Zawada. Nad bramką.
85 Bramkarz Wisły był jeszcze faulowany.
85 Dorzucał Zuziak, wypiąstkował Dahne.
84 Faulowany Pieńkowski. Będzie okazja do wrzutki.
83 Wymuszona zmiana w Wiśle.
83 Szkoda, bo Wisła nie zasłużyła na tego gola.
82 Bardzo ładne zagranie z prawej strony wprost do wchodzącego Borysiuka. Ten przyjął, przebiegł kilka metrów i pewnym uderzeniem pokonał Humerskiego.
82 Gol dla Wisły...
81 Świetnie prawą stroną pobiegł Pieńkowski, a po jego zagraniu piłka trafiła do "Świdra". Było blisko!
81 Świderski w poprzeczkę!
80 Widzew wciąż przy piłce. Tym razem aut.
80 Wolsztyński uderzał po dobrym zagraniu Falona, ale wybił Dźwigała. Rzut rożny.
78 Na stadionie i w jego okolicach jest około 300 osób.
78 Ależ było groźnie! Miś podał do Zawady, który miał czystą sytuację! Na szczęście, w ostatniej chwili interweniował Sylwestrzak.
78 Złe podanie Pieńkowskiego i strata.
78 Błąd Misia. Aut dla Widzewa.
77 Dobrze w obronie Wolsztyński.
77 Żółta kartka dla Mąki.
77 Ostre wejście Mąki. Mamy kolejny rzut wolny.
76 Forman dorzucał, wybił Świderski.
75 Rzut wolny dla Wisły tuż obok narożnika boiska.
75 Aut dla Wisły.
74 Wolsztyński próbował znaleźć Świderskiego. Ten jednak był na spalonym i nawet nie ruszył do piłki.
74 Niecelnie wybijał Humerski. Aut.
73 Bardzo dobry odbiór Sylwestrzaka, który został sfaulowany.
73 Sporo niedokładności z obu stron.
72 Dorzucał Pieńkowski, bez problemu złapał Dahne.
71 W środku pola faulowany Kazimierowicz.
71 Źle podawał Wolsztyński, ale Widzew wciąż przy piłce.
70 Wisła w pressingu.
69 Ricardinho do Misia, który był w świetnej sytuacji. Ten drugi na spalonym.
68 Bardzo dobrze wrócił Gutowski.
68 Gibas głową wprost w ręce bramkarza. Kontra Wisły.
67 Ależ uderzenie Kazimierowicza z 30 metrów! Dahne z trudem na róg!
67 Mamy rzut rożny dla Widzewa.
66 Zawada uderzył ze skraju pola karnego. Złapał Humerski.
65 Bardzo nieładny faul na Kazimierowiczu.
64 Świetna próba Furmana, który rozrzucił piłkę na skrzydło. Zbyt mocno i od bramki Humerski.
64 Przy piłce Wisła.
63 Chyba będzie ok. Sylwestrzak wraca do gry.
63 Nie wygląda to zbyt dobrze.
62 Sylwestrzak znokautowany przez Humerskiego. Niestety, obrońca leży na boisku.
62 Dorzucał Ricardinho, wypiąstkował Humerski.
62 Aut dla Wisły.
61 Pieńkowski z Zuziakiem na bokach obrony. Przed nimi Falon i Gutowski.
60 Widzewiacy wracają do ustawienia 4-4-2.
60 Osiem zmian w Widzewie. Na boisko wracają Mąka i Pieńkowski, pojawią się też na nim Gibas, Sylwestrzak, Kazimierowicz, Falon, Świderski i debiutujący Rafał Wolsztyński!
60 Szybko rozegrali widzewiacy, ale Kristo nad bramką.
60 Faulowany na skrzydle Banaszak. Będzie okazja do wrzutki!
59 Bardzo ładna akcja Wisły! Borysiuk z prawej strony idealnie dograł do Furmana, ale ten wysoko nad poprzeczką.
59 I znów bardzo dobrze Zieleniecki.
58 Zieleniecki głową na aut.
58 Bardzo niecelna wrzutka skrzydłowego Wisły. Do piłki próbował dojść Ricardinho, ale nie udało mu się to.
57 Świetnie zastawiał się Warcholak. Aut dla Wisły.
57 Przy linii bocznej rozgrzewa się ośmiu graczy Widzewa, który za chwilę zameldują się na boisku.
56 Bardzo groźna centra Furmana. Dźwigała na szczęście obok.
55 Po chwili na róg wybił Turzyniecki.
55 Wrzutka Furmana i świetnie Zieleniecki.
54 Ricardinho przedryblował dwóch widzewiaków i został sfaulowany.
53 Mąka wprost na głowę Tanżyny. Zbyt lekko i złapał bramkarz.
53 W polu karnym Wisły znalazł się... Sebastian Zieleniecki! I wywalczył róg!
52 Widzewiacy mają sporo problemów, by wyjść z własnej połowy.
52 Próbował kontry Banaszak. Rywal łatwo odebrał mu piłkę.
51 Na aut wybija Wełna.
50 Niestety, piłka znów u płocczan.
49 Błąd Misia. Aut dla Widzewa.
48 Faulowany Zuziak.
48 Dobry odbiór Wełny.
48 Bardzo swobodnie rozgrywają piłkę gospodarze.
47 Turzyniecki od autu.
46 Świetnie w obronie Tanżyna.
46 Od razu ruszyła do przodu Wisła.
46 Zaczęliśmy drugą połowę.
PRZERWA W ekipie Wisły od początku drugiej połowy komplet zmian. Na murawie zobaczymy m.in. Ariela Borysiuka.
PRZERWA Turzyniecki będzie grał rolę prawego wahadłowego.
PRZERWA Na boisko wejdą Humerski, Zuziak i Mąka. Zmienią Wolańskiego, Gutowskiego i Pieńkowskiego.
PRZERWA Widzewiacy w drugiej połowie przejdą na ustawienie 3-5-2. Od początku zobaczymy jednak tylko trzy zmiany.
PRZERWA Widzewiacy na tle rywala z Ekstraklasy nie wyglądają źle. Zabrakło skuteczności.
45 I koniec.
45 Płocczanie ewidentnie czekają na ostatni gwizdek sędziego.
45 Faulował Mihaljević.
44 Wrzutka Gutowskiego do Mihaljevicia. Ten bardzo niecelnie trafił w piłkę... ale i tak sprawił dużo problemów Żynelowi!
44 Widzewiacy spokojnie rozgrywają piłkę.
44 Od autu płocczanie.
42 Wisła na swojej połowie.
42 Wełna nie patyczkował się z odebraniem piłki Stępińskiemu. Sędzia użył jednak gwizdka.
41 Rozgrywają piłkę gospodarze.
40 Po błędzie obrony Wisły z piłką popędził Pieńkowski i zgrał do Kristo. Uderzenie po ziemi Chorwata obok słupka.
40 Od autu Wełna.
38 Gutowski w swoim stylu zszedł do środka. Uderzył jednak niecelnie.
37 Merebaszwili nad bramką.
37 Niebezpieczna kontra Wisły. Skończyło się na strachu, choć gospodarze nadal przy piłce.
36 Pieńkowski na prawej stronie minął obrońcę i idealnie dograł do Banaszaka! Strzał napastnika wprost w obrońcę. Korner.
35 Spokojnie widzewiacy.
35 Żółta kartka dla Vareli za faul na Banaszaku.
35 Dobrze w obronie Turzyniecki.
34 Jesteśmy Wam winni sprostowanie odnośnie rzutu karnego. Wolański najprawdopodobniej nie dotknął piłki. To Varela uderzył w słupek.
33 Piłka idealnie na głowę Tanżyny! Ten niestety nie trafił w nią celnie i uderzył obok bramki.
32 Gutowski w pojedynku jeden na jeden ze Stępiński. Były widzewiak ratował się wybiciem na rzut rożny.
32 Niestety, niedokładnie Radwański.
32 Bardzo niedokładnie Rasak. Kontra Widzewa.
31 Faulował Zieleniecki w środku pola.
30 Strzał Merebaszwilego zza pola karnego. Wolański miał trochę problemów, ale złapał piłkę.
29 Bardzo ładnie Pieńkowski na prawym skrzydle. Faul. Będzie okazja do wrzutki.
28 Od bramki Wolański.
27 Teraz podobnie spróbował Radwański. Mihaljević na spalonym.
27 Bardzo ładna próba wrzutki Kristo do Mihaljevicia. Odrobinę za mocno.
27 Przy piłce widzewiacy.
25 Kristo ukarany żółtą kartką za swoje zagranie.
25 Ręką w polu karnym zagrał Dario Kristo. Na szczęście, strzał Vareli fantastycznie wyczuł Patryk Wolański!
25 Nie ma gola!
25 Rzut karny dla Wisły...
24 Świetny odbiór Tanżyny! Sędzia odgwizdał jednak faul.
23 Od autu Widzew.
22 Ładna próba dwójkowej akcji Kristo z Banaszakiem. Napastnik podał zbyt mocno i od bramki Żynel.
22 Spokojnie rozgrywają widzewiacy.
21 Niecelnie Merebaszwili. Od bramki Wolański.
20 Pewny odbiór Zielenieckiego. Aut dla Wisły.
20 Pieńkowski próbował z dystansu. Wprost w obrońcę. Po chwili Rasak głową do Żynela.
20 Świetny odbiór Radwańskiego. Kontra!
19 Stracił Banaszak. Przy piłce gospodarze.
18 Ładna próba przerzutu Stępińskiego do Kuświka. Spalony.
17 Od bramki Wolański.
17 Fantastyczny przerzut od Radwańskiego do Gutowskiego. Ten drugi wrzucał niecelnie.
16 Wrzutka Vareli z prawej strony. Do nikogo.
15 Fatalny błąd Zielenieckiego! Jeden z piłkarzy Wisły był sam na sam z Wolańskim. Na szczęście dobrze bramkarz!
14 Przez chwilę na boisku leżał Turzyniecki. Na szczęście już wszystko w porządku.
13 Gutowski faulowany tuż przed własnym polem karnym.
12 Dośrodkowanie z lewej strony boiska jednego z płocczan. Piłka w rękach Wolańskiego.
12 Świetny przerzut Kristo do boku. Niestety, później jeden z widzewiaków stracił.
11 Faulował Tanżyna. Kolejny wolny dla gospodarzy.
10 Bardzo ładna wrzutka Turzynieckiego wprost na głowę Mihaljevicia! Ten głową obok słupka.
9 Od rzutu wolnego Stilić.
9 Faulował Wełna.
8 Świetnie, świetnie Tanżyna! Jego podanie dotarło do Gutowskiego, ten niestety niedokładnie dośrodkowywał.
7 Fatalne zagranie jednego z piłkarzy Wisły Płock. Od autu Widzew.
6 Przy piłce od kilkudziesięciu sekund Wisła.
5 Turzyniecki chciał znaleźć Pieńkowskiego. Zbyt mocno.
5 Próba prostopadłego podania Radwańskiego. Zbyt mocno.
4 Groźnie na lewej stronie. Na szczęście, piłka w posiadaniu widzewiaków.
3 Świetny odbiór Radwańskiego. Niestety, sędzia odgwizdał faul.
2 Ależ było groźnie! Dobre zagranie z własnej połowy, a Mihaljević przechytrzył obrońcę. Niestety, na posterunku Żynel.
2 Widzewiacy spokojnie rozgrywają piłkę.
1 Wisła próbowała lewą stroną. Dobry odbiór Turzynieckiego.
1 Zaczynamy!
PRZED MECZEM Kapitanem Widzewa Sebastian Zieleniecki, Wisły Bartłomiej Sielewski.
PRZED MECZEM Piłkarze wychodzą na boisko!
PRZED MECZEM Przy linii bocznej rozgrzewają się Marcin Kozłowski i Simonas Paulius, którzy dziś oczywiście nie zagrają.
PRZED MECZEM Na trybunach niezbyt wiele osób. Da się dostrzec kilka twarzy z Łodzi.
PRZED MECZEM W składzie Wisły doskonale znany nam Patryk Stępiński.
PRZED MECZEM Jeszcze 10 minut i zaczynamy!
PRZED MECZEM Piłkarze obu drużyn się rozgrzewają.
PRZED MECZEM Widzewiacy zaczną dziś w ustawieniu 4-4-2. Na trójkę obrońców mają przejść w drugiej połowie.
PRZED MECZEM Witamy ze stadionu im. Kazimierza Górskiego. Do pierwszego gwizdka meczu z Wisłą Płock zostało ok. 25 minut! Pora zacząc LIVE z najciekawszego sparingu tej zimy!
PRZED MECZEM Mecz odbędzie się na głównej płycie Stadionu im. Kazimierza Górskiego w Płocku. Początek punktualnie o 12:00. Na miejscu będziemy jak zawsze my i przeprowadzimy dla Was naszą standardową Relację LIVE. Ruszamy na kilkanaście minut przed pierwszym gwizdkiem! Kto preferuje transmisję wideo, może skorzystać z usług klubowej telewizji Widzew TV.
PRZED MECZEM Po dwóch meczach z niżej notowanymi rywalami, piłkarzy Widzewa czeka dziś bardzo trudny sprawdzian. Zmierzą się oni bowiem z występującą w Ekstraklasie Wisłą Płock, dla której będzie to próba generalna przed startem rundy wiosennej.