pt>

2
Koniec meczu
9
35' Adam Patora (k.)
37' Łukasz Chojecki
3' Daniel Mąka
24' Rafał Wolsztyński
44' Daniel Mąka
62' Przemysław Kita
70' Przemysław Kita
71' Przemysław Kita
82' Przemysław Kita
85' Christopher Mandiangu (k.)
87' Rafał Wolsztyński
KONIEC Widzimy się za tydzień w Wejherowie!
KONIEC Choć gra widzewiaków nie porywała, wynik może robić wrażenie.
KONIEC Koniec meczu!
90 Gutowski do Wolsztyńskiego, a ten w ręce Mielcarza.
89 Fatalny podanie Gąsiora, wprost do Narożnika. Na szczęście, bez konsekwencji.
88 Silny strzał Sitarza, wysoko nad bramką.
87 I jeszcze jedna bramka dla Widzewa. Pięczek zagrał do Wolsztyńskiego, a ten pewnym strzałem pokonał Mielcarza.
87 GOOOOOOL!!!
85 GOOOOOOOOOOOOOL!!!! Mandiangu!
84 Sfaulowany Mandiangu i mamy rzut karny!
84 W dobrej sytuacji był Szulc, ale obronił Pawłowski.
83 W międzyczasie, w 79. minucie, jeszcze jedna zmiana w Warcie - za testowanego inny testowany. ;-)
82 Nie zgadniecie kto - KITA!!!
82 GOOOOOOOOOOL!!!!!
81 Kilka świetnych sytuacji dla Widzewa. Ostatecznie Wolsztyński znokautował obrońcę Warty.
78 Faul Narożnika na Turzynieckim.
78 Dobrze zastawił się Gibas i odzyskał piłkę.
76 Ależ się przedarł Kita prawą stroną! Mielcarz na posterunku.
74 Przerwa na napoje.
73 Huknął z rogu pola karnego Gutowski. Na posterunku bramkarz.
73 Dorzucał Zejdler, wypiąstkował Mielcarz.
71 Kolejny fatalny błąd obrony Warty. Kita praktycznie w taki sam sposób pokonuje bramkarza i kompletuje hat-tricka!
71 GOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!
70 Błąd w obronie Warty. Piłka trafiła do Kity, który znalazł się sam na sam z Mielcarzem i bez trudu go pokonał.
70 GOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!
69 Mandiangu spróbował dryblingu, ale się w nim pogubił.
68 Faul na Pawłowskim przy wykopnięciu piłki.
67 Na boisku pozostał tylko Łukasz Turzyniecki. Cała reszta już po zmianach.
66 Korner dla Warty.
66 Uderzał Narożnik, ale obrońca zablokował strzał.
65 Sześć zmian w Widzewie. Wchodzą Zejdler, Gąsior, Mandiangu, Gutowski i Gibas, wraca też Wolsztyński.
64 Kita efektownie uderzył, ale obok słupka.
62 Robak świetnie wyrzucił aut i znalazł Ameyawa. Ten dograł do Kity, a napastnik w bardzo ładny sposób pokonał Mielcarza!
62 GOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!
62 Dwie zmiany w Warcie. Zeszli Patora i Filipiak.
61 Korner dla Warty.
59 Leży Tanżyna.
58 Mamy jeszcze korner, bo Mielcarz musnął piłkę.
58 Poprzeczka!
57 Rzut wolny dla Widzewa. Robak spróbuje uderzyć.
56 Kita nad bramką.
54 Zbyt mocno Robak do Mąki.
53 Nie zrozumieli się Kita z Ameyawem.
52 Pięczek na aut.
51 Aut dla Widzewa.
49 Rudol na spalonym.
49 Kita ciągnięty za koszulkę. Rzut wolny.
48 Piłka w rękach Mielcarza.
47 Ładny wślizg Mamełki pod własną bramką. Aut dla Widzewa.
46 Gramy.
PRZERWA W Warcie również kilka zmian.
PRZERWA W Widzewie na boisku pojawią się Pawłowski, Pięczek, Rudol i Kita.
PRZERWA W ofensywie Widzew prezentuje się bardzo dobrze, niestety w obronie momentami kompletnie sobie nie radzi.
PRZERWA Koniec pierwszej połowy.
45+1 Żółta kartka dla Chojeckiego za faul na Turzynieckim w kontrze.
45 Doliczona minuta.
44 Ładnie prawą stroną przedarł się Wolsztyński, podał do Mąki, a ten po raz drugi dziś trafił do siatki!
44 GOOOOOOOOOOOOL!!!!
43 Niecelny strzał Stefaniaka.
43 Niedokładnie Robak do Turzynieckiego. Aut.
42 Chojecki w mur.
41 Żółte kartki dla Radwańskiego i Zasady.
41 I jeszcze jeden idiotyczny faul Radwańskiego.
40 Bezsensowny faul Radwańskiego w narożniku boiska.
39 Kapitalny wślizg Poczobuta, ale Ameyaw zaprzepaścił kontratak.
39 Tanżyna uderzył nożycami w poprzeczkę. Niestety, był na spalonym.
38 Wrzutka Turzynieckiego. Wypiąstkował bramkarz.
38 Faul na Stefaniaku w środku pola.
37 Patora wrzucił z prawej strony idealnie na nogę Chojeckiego. To jest niewiarygodne, co gra od kilku minut Widzew...
37 No i mamy 2:2...
36 Sfaulowany Wolsztyński.
35 No i mamy 2:1. Patora nie dał szans Wolańskiemu.
34 Przy piłce Patora.
34 Fatalny błąd Zielenieckiego, który bezsensownie sfaulował Płanetę... Karny...
33 Przy piłce Warta.
32 Piłka w siatce Warty, ale był spalony.
31 Trzy zmiany w Warcie. Mamełka, Płaneta i testowany za Sitarza, Mitka i testowanego.
31 Aut dla Widzewa.
30 Uderzał Zasada, bardzo niecelnie.
30 Wzmógł się doping na trybunach.
29 Stefaniak sfaulował gracza testowanego. Rzut wolny.
29 Błąd Turzynieckiego. Aut dla Warty.
28 Piłka w rękach Wolańskiego.
27 Kapitalny przerzut Zielenieckiego do Radwańskiego, który był sam na sam z bramkarzem! Spróbował go przelobować, ale minimalnie chybił.
27 Dobry powrót Stefaniaka.
26 Gramy dalej.
25 Przerwa na uzupełnienie płynów.
24 To już druga asysta Robaka w tym meczu!
24 Świetne podanie Robaka do Wolsztyńskiego, który w bardzo ładny sposób pokonał bramkarza!
24 GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!
23 Ależ ograny został Marcel Stefaniak! Testowany na szczęście uderzył tylko w Wolańskiego.
22 Wrzucał Stefaniak, poradziła sobie defensywa Warty.
21 Pluta znów w dobrej sytuacji. Poradził sobie Zieleniecki.
20 Wolsztyński znów w świetnej sytuacji. Niestety, wprost we Wlazłowskiego.
19 Robak zgrał do Ameyawa, a ten w poprzeczkę!
19 Uderzenie Kokota. Bez trudu złapał Wolański.
18 Tanżyna przegrał pojedynek z Plutą i musiał faulować.
18 Dogranie Turzynieckiego do Robaka. Ten jednak nie był w stanie czysto trafić w piłkę.
18 Spokojnie rozgrywa Widzew.
17 Od kilku minut Warta radzi sobie całkiem nieźle.
15 Aut dla Warty tuż przy linii końcowej.
15 Przewracał się Mąka. Sędzia nie użył gwizdka.
14 Dobra próba kontry Warty. Pluta na spalonym.
14 Niedokładnie Ameyaw.
13 Poczobut zapędził się pod bramkę Warty, ale stracił piłkę.
12 Robak przewrócony przed polem karnym. Bez faulu.
11 Z dystansu uderzał Chojecki. Bardzo niecelnie.
10 Na spalonym jeden z widzewiaków.
9 Stracił Robak.
8 Kapitalna wrzutka Ameyawa do Wolsztyńskiego, a ten głową w bramkarza.
7 Wrzutka Stefaniaka, uderzał Wolsztyński. Dobra interwencja obrońcy.
5 Aut dla Widzewa.
4 Mogło być już 2:0! Kapitalna piłka Wolsztyńskiego do Ameyawa, ale ten nie poradził sobie z bramkarzem.
3 Świetny przerzut Radwańskiego do Robaka. Ten znalazł się w dogodnej pozycji, ale zamiast strzelać podał do Mąki, który bez problemu trafił do siatki!
3 GOOOOOOOOOOOOL!!!!!!
2 Zbyt mocny przerzut Zielenieckiego do Ameyawa. Aut.
1 Z trybun rozległ się doping dla Widzewa!
1 Widzew przy piłce.
1 Gramy!
PRZED MECZEM Zawodnicy już na boisku.
PRZED MECZEM "Kto wygra mecz? Widzew!" rozległo się wśród piłkarzy łodzian.
PRZED MECZEM Na trybunach obecna prezes Martyna Pajęczek!
PRZED MECZEM Wszystko gotowe na pierwszy gwizdek!
PRZED MECZEM Na trybunach zameldowała się bardzo duża grupa kibiców Widzewa z Sieradza!
PRZED MECZEM I Widzew, i Warta już w rozgrzewce.
PRZED MECZEM Witamy z Sieradza! Piłkarze Widzewa powoli udają się na rozgrzewkę.
PRZED MECZEM Skład znajdziecie w panelu oraz na WTM. Wkrótce odezwiemy się do Was prosto z Sieradza.
PRZED MECZEM Godzina pozostała do ostatniego sparingu tego lata. Wiemy już, w jakim składzie Widzew rozpocznie ten mecz. Wygląda na to, że to jedenastka szykowana na ligę!
PRZED MECZEM Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:00 na Stadionie MOSiR w Sieradzu. Kto nie będzie w stanie dotrzeć na miejsce, może jak zawsze liczyć na naszą Relację LIVE, która wystartuje na niespełna godzinę przed pierwszym gwizdkiem. Z kolei Widzew TV szykuje transmisję wideo.
PRZED MECZEM Już za tydzień piłkarze Widzewa meczem z Gryfem Wejherowo zainaugurują sezon 2019/2020. Zanim to się jednak stanie, czeka ich jeszcze jeden sparing. Dziś zmierzą się na wyjeździe z III-ligową Wartą Sieradz.