0
Koniec meczu
10
21' Patryk Strus
37' Mateusz Michalski
40' Krzysztof Możdżonek
49' Piotr Burski
55' Piotr Burski
58' Patryk Strus
64' Kamil Sabiłło
74' Krzysztof Możdżonek
82' Kamil Sabiłło
83' Kamil Sabiłło
PO MECZU Koniec spotkania! Widzew wygrywa 10:0, a kibice Gałkówka żartobliwie śpiewają "LKS, nic się nie stało". Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na sobotę. Czeka nas wtedy już poważne granie z Pelikanem Łowicz!
90 Na zakończenie meczu Pabjańczyk do Nouriego, a ten w poprzeczkę!
90 Pabjańczyk strzela z 20. metra, ale bardzo niecelnie!
88 Burski sam przed Forteckim, ale strzela lekko w niego!
87 Burski znów na spalonym. Podawał Okachi.
87 Kibice wyskoczyli w górę, bo Burski strzelił na 11:0! Był jednak spalony!
86 LKS miał rzut wolny i chyba pierwszy raz w tej połowie piłki dotknął Wlazłowski!
85 Kartka dla Zielenieckiego!
84 Róg dla Widzewa! Nie zwalniamy!
83 Znów podanie Nouriego i znów Sabiłło!
83 JEEEEEEEEEEEEEST 10 GOOOOOOOOL!
82 Nouri wrzuca piłkę z rogu, a głową do siatki pakuje ją Sabiłło!
82 GOOOOOOOOOOOOOOOL! 9:0!
82 Strus wpadł w pole karne, ale zamiast strzelać, podał obrońcom...
81 Nie ucicha "Brondby" na "Operze Leśnej" ;-)
80 Burski podaje do Nouriego, a ten strzela w poprzeczkę!
80 Ostatnia zmiana u gospodarzy. Pryczek zastępuje Jakulskiego.
79 Dostajemy informację, że Fortecki liczy sobie lat 47. Także wszystko przed Gigim Buffonem ;-)
78 Tym razem centruje Strusa, a Sabiłło głową obok bramki!
78 Wrzuca Nouri, piłka znów na rogu!
78 Już chyba z pięć minut nie było rogu dla Widzewa, no to proszę!
77 Burski za lekko głową i łapie Fortecki. Później strzela niecelnie Sabiłło!
76 Co chwilę Widzew zagraża bramce LKS-u i nie nadążamy z opisywaniem akcji ;-)
74 Możdżonek przełożył obrońcę i strzałem lewą nogą w krótki róg nie dał szans Forteckiemu!
74 GOOOOOOOOOOOOOL! 8:0!
73 Majchrzak zmienia Leśniaka.
72 Podanie Możdżonka, Burski miał praktycznie pustą bramkę, ale trafił w Forteckiego. Po chwili Pabjańczyk próbował strzelać, ale znów zdążył golkiper miejscowych, który na oko jest kilka wiosen starszy nawet od Gianluigiego Buffona ;-)
70 Wrzuca Nouri, ale Pabjańczyk nie trafia w piłkę.
69 Znów po strachu!
69 Sabiłło sam na sam z Forteckim, ale górą bramkarz! Róg!
69 Gałkówek wybija.
68 Teraz Sabiłło przed szansą, ale strzał zablokowany i róg!
68 Dobra akcja Widzewa, ale strzał Burskiego zablokowany!
64 Sabiłło wolejem zamyka dośrodkowanie Bartosa!
64 GOOOOOOOOOOOOOOL! 7:0!
63 Rzeźnik zmienia Wejmana.
62 Strzał Pabjańczyka nad poprzeczką!
62 Rzut wolny dla Widzewa z narożnika pola karnego!
61 Sabiłło do Bartosa, ale strzał Kamila zablokowany!
58 I życzenie kibiców spełnione. Bartos do Strusa, a ten strzela szóstego gola!
58 GOOOOOOOOOOOOOOOL 6:0!
58 "Raz, dwa, trzy, cztery, pięć - MAŁO!" - krzyczą fani!
58 Okachi strzela z 25. metrów ale broni Fortecki.
55 Znów Sabiłło do Burskiego i mamy pięć bramek przewagi!
55 GOOOOOOOOOOOL! 5:0!
54 Teraz z dystansu kropnął Bartos. Piłka nieznacznie minęła bramkę gospodarzy!
53 Fortecki obija strzał Strusa, jeszcze dobitka Sabiłło, ale obok bramki!
53 Szybko zaczęli łodzianie, szybko stracili i...szybko odzyskali :-)
53 Faulowany Pabjańczyk i 30 metrów do bramki.
52 Nikt nie zamknął i przy piłce Fortecki.
52 Nouri do Możdżona, widzewiak strzela w okienko, ale bramkarz po słupku paruje strzał na róg!
50 Przejęli piłkę piłkarze LKS i próbowali wyjść z kontrą, jednak zatrzymał ich w pojedynkę Okachi!
50 Znów róg dla łodzian!
49 Dośrodkowanie Woźniaka, głową przedłuża Sabiłło, a do siatki trafia Burski!
49 GOOOOOOOOOOOOL 4:0!
48 Strus strzela obok bramki!
47 Mamy róg!
46 Burski, Bartos i Sabiłło wchodzą w miejsce Michalskiego, Kowalczyka i Kozłowskiego.
46 Gramy!
PRZERWA Cała trójka z pola wejdzie do gry
PRZERWA Będą zmiany w Widzewie. Chyba trzy.
PRZERWA Za chwilkę zaczynamy drugą połowę!
45 Koniec pierwszej połowy. Jak na razie Widzew ma miażdżącą przewagę, ale strzelił "tylko" trzy gole.
45 Jedna z nielicznych akcji gospodarzy, wyczyszczona przez Kozłowskiego.
45 Nouri z Możdżonkiem na krótko, ale bez zagrożenia dla bramk LKS.
44 Kowalczyk wpadł w pole karne i zagrał do środka. Jeden z rywali wybił na róg!
43 Michalski wypatrzył Kowalczyka na 5. metrze. "Kowal" chciał się zabawić i strzelił piętą, jednak obok bramki!
42 Okachi do Strusa, a ten prosto w bramkarza! Gałkówek już chyba ma dość.
42 "Na tablicy 3:0 się świeci" - bawią się kibice!
40 Strus wypuszcza Możdżonka, a Krzysiu sam na sam z bramkarzem strzela w długi róg!
40 GOOOOOOOOOOOOOOOL! 0:3
40 Miejscowi wyszli z akcją i dzięki temu kontrę miał Widzew. Strus sam na sam, ale strzela obok bramki!
39 Tym razem bramkarz LKS łapie piłkę!
38 Zieleniecki strzela głową i Fortecki na róg!
38 Kowalczyk wywalczył korner.
37 Długie podanie Kozłowskiego do Michalskiego, ten wyszedł sam na sam i pakuje piłkę do siatki!
37 GOOOOOOOOOOOOL! 0:2
37 Doping dla Widzewa nie milknie ani na chwilę.
35 Spokojnie wyłapuje piłkę Fortecki.
35 Zablokowany strzał Nouriego i korner!
34 Zieleniecki faulowany przez Leśniaka i żółta kartka dla rywala!
33 Pabjańczyk wrzuca, główkował Michalski, ale bardzo niecelnie!
32 Nouri niecelnie z dystansu i od bramki zacznie Fortecki.
31 Okachi wywalczył rzut rożny!
30 Widzew powinien prowadzić już 5:0, ale celowniku nie są zbyt dobrze wyregulowane. Z każdą minutą rywal będzie jednak opadać z sił, dlatego jesteśmy przekonani, że worek z bramkami jeszcze się rozwiąże!
29 Leśniak ratuje swój zespół prze utratą gola, bo sam na sam wychodził Okachi.
29 Nouri do Strusa, ten dobrze obsłużył Kowalczyka, ale napastnik RTS nie doszedł do piłki.
28 Zerwał się na moment doping dla LKS. W odpowiedzi fani Widzewa: "Gałkówek, coście tak cicho?!" :-))
28 Okachi zagrał piłkę ręką w środku pola.
27 Krótkie rozegranie i piłka wycofana do Nouriego. Ten uderza jednak obok bramki!
27 Znów mamy korner!
26 Centrę Strusa zamykał Zieleniecki, ale strzał głową stopera był niecelny.
25 Pabjańczyk do Strusa, ten strzela z woleja i mamy kolejny korner po interwencji bramkarza!
24 Gra przerwana, bo nie podnosi się z murawy Jaskulski.
23 Strus nie najlepiej i gospodarze wybijają na aut.
23 Za mocne podanie Okachiego do Pabjańczyka, ale mamy jeszcze róg!
21 W końcu mamy prowadzenie. Zablokowany strzał Zielenieckiego dobity z 8.metra przez Strusa! Prowadzimy!
21 GOOOOOOOOOOOOOOL 0:1!
20 Gałkówek ogranicza się wyłącznie do wybijania piłki przed siebie i liczenia na jakiś cud.
19 Znów rożny dla gości i znów wybija Kaźmierczak. Po chwili próbowali jeszcze strzelać Możdżonek i Okachi, ale im też nie udało się otworzyć wyniku!
19 Pabjańczyk poszedł na przebój. Minął dwóch rywali, ale zatrzymał się na trzeciej przeszkodzie!
18 Krótkie rozegranie tego rogu, ale bez efektu.
18 Róg dla Widzewa!
18 Dobre podanie do Michalskiego, ten strzela, ale Fortecki nadal z czystym kontem! To już 18. minuta!
15 Strus wypuszczony w pole karne. Szukał jeszcze Kowalczyka i po akcji.
14 Wybija piłkę Kaźmierczak.
14 Kolejny korner dla łodzian, po akcji Woźniaka
13 Strus wrzuca, ale wybijają gospodarze
13 Pabjańczyk wpadł w pole karne i wyszedł sam na sam z Forteckim. W ostatniej chwili zdążył zablokować go Wejman. Róg!
12 Dwie wrzutki, ale akcja kończy się spalonym.
12 Mocny strzał Kozłowskiego i udana obrona Forteckiego! Róg!
11 Doszło trochę widzów i teraz mamy tu jakieś 350-400 osób.
10 Okachi do Michalskiego, ale strzał Mateusza bardzo nieudany
9 Kowalczyk na spalonym
8 Coraz bliżej gola dla RTS! Centra Michalskiego do Strusa, ten zgrał do Kowalczyka, a ten głową w poprzeczkę!
7 Odpowiedź Widzewa i rzut rożny. Bramkarz LKS nie doskoczył do piłki, ta spadła jeszcze pod nogi Możdżonka, który uderzył zza pola karnego, ale niecelnie!
7 Niecelne uderzenie Jaskulskiego!
6 Wrzutka Nouriego do Pabjańczyka, a ten próbował nożycami!
5 Róg dla Widzewa!
4 Michalski na spalonym
4 Zgranie głową w nasze pole karne i spokojnie Wlazłowski.
3 Okachi szukał Kowalczyka długim podaniem, ale nasz napastników znów nie doszedł do piłki.
3 Od początku głośny doping dla piłkarzy z Łodzi.
2 Teraz akcja gości, ale wyjaśnia Woźniak.
1 Długa piłka Możdżonka do Kowalczyka, ale ten nie doszedł do podania.
1 Zaczynamy!
PRZED MECZEM Spotkanie nie wywołało zbyt wielkiego zainteresowania. Kibiców wokół boiska około 250. Mamy jednak dzień roboczy, więc może fani jeszcze się pojawią.
PRZED MECZEM Z głośników słychać "Taniec Eleny"
PRZED MECZEM Piłkarze wychodzą na boisko. Widzew na czerwono, LKS na biało-niebiesko.
PRZED MECZEM Za chwilę początek spotkania!
PRZED MECZEM Pierwszy raz w tym sezonie w meczu o stawkę zobaczymy Mateusza Wlazłowskiego, Joachima Pabjańczyka i Sebastiana Zielenieckiego, dla których jest to debiut w Widzewie, a także Princewilla Okachiego oraz Roberta Kowalczyka.
PRZED MECZEM Widzew pojechał do Gałkówka w zaledwie 16 osób, a w składzie zawodników jest jeszcze mniej. Wypadł bowiem Kamil Wielgus, więc na ławce usiądzie czwórka łodzian.
PRZED MECZEM Spotkanie w Gałkówku obserwować będą wysłannicy WTM. Zapraszamy do śledzenia naszej tradycyjnej Relacji LIVE z pojedynku, w którym zdecydowanym faworytem są piłkarze Marcina Płuski.
PRZED MECZEM O godzinie 17:30 rozpocznie się mecz 2. Rundy Pucharu Polski w okręgu łódzkim pomiędzy LKS Gałkówek a Widzewem Łódź. Gospodarze występują w tym sezonie w Klasie B.