pt>

7
Koniec meczu
3
7' Marcin Robak (k.)
23' Marcin Robak
37' Konrad Gutowski
42' Sebastian Zieleniecki
65' Bartosz Brodziński (sam.)
66' Christopher Mandiangu
83' Konrad Gutowski
64' Adam Mójta (k.)
72' Kamil Walków
76' Kamil Walków
.
KONIEC "Zegar" skanduje jeszcze nazwisko Kozłowskiego.
KONIEC Dzięki, że byliście z nami. Widzimy się równo za tydzień.
KONIEC Kto dziś nie przyszedł na stadion, może żałować. Nie wiemy, co tu się wydarzyło :-)
KONIEC Koniec meczu!
90+3 Żółta kartka dla Wiktoruka za brzydki faul oraz dla Radwańskiego za dyskusję z sędzią.
90+3 Kordas do Robaka, a ten główką obok słupka.
90+2 Pogoń przy piłce.
90 Trzy minuty dłużej pogramy. Szkoda, że tylko tyle...
90 Leży Kordas.
89 Mójta odebrał piłkę Radwańskiemu.
88 Kordas wprost na głowę Robaka, a ten obok słupka!
88 Piłka w środku pola.
87 Radosny futbol! Zdenek Zeman lubi to!
86 Robak był sam na sam z bramkarzem, ale przegrał pojedynek. Później piłka znów trafiła do niego, ten okiwał golkipera, ale niestety ostatecznie to Piotr Smołuch był lepszy.
86 Ameyaw za Gutowskiego.
85 Falon z wolnego nad bramką.
84 Faul Tanżyny tuż przed linią pola karnego Pogoni.
84 Dziesięć bramek w "Sercu Łodzi". To się fizjologom nie śniło!
83 Możdżeń prostopadle do Mandiangu, ten był sam na sam, ale nie strzelał, tylko podawał do Gutowskiego, a ten wpakował piłkę do pustej bramki!
83 GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!
82 "Ruleta" Gąsiora i faul rywala.
81 Piłka w rękach Pawłowskiego.
81 Tanżyna minął kilku przeciwników w rogu boiska. Prawdziwy Messi!
80 Piłka na głowę Zielenieckiego, ten przedłużył, ale niecelnie.
.
80 Mandiangu zwiódł rywala i uderzył. Odbił Brodziński. Róg.
79 Faulowany jeden z widzewiaków.
78 Dobra wrzutka Mójty do Falona. Ten huknął nad bramką.
77 16 525 kibiców dziś w "Sercu Łodzi".
77 Korner dla Pogoni. Źle to wygląda.
77 Mójta wrzucił do Walkowa, a ten trochę przypadkowo pokonał bramkarza.
76 6:3...
75 Falon zza pola karnego. Piłka w rękach Pawlowskiego.
74 Fal Falona na Radwańskim.
74 Radwański za Kitę.
73 Mandiangu uderzył zza pola karnego. Nad poprzeczką.
69 Gąsior za Poczobuta.
68 "Tańczymy Labado, małego walczyka" niesie się na stadionie!
67 Marcel Gąsior gotowy do zmiany!
67 Nie nadążąmy...
66 KITA DO MANDIANGU, A TEN POMIĘDZY NOGAMI BRAMKARZA!
66 GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!
65 No i mamy już 5:1! :-) Kontra Kity, dogranie w pole karne i piłkę do własnej bramki pakuje Bartosz Brodziński.
65 GOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!
64 Seria Pawłowskiego przełamana.
64 Niestety, Mójta nie dał szans Pawłowskiemu.
63 Rzut karny dla Pogoni. Prawdę mówiąc nie wiemy za co...
62 Faul Poczobuta na Walkowie. Rzut wolny.
62 Na murawie pojawił się Oskar.
61 Na trybunach "Serca Łodzi" zabawa trwa w najlepsze!
60 Faul Brodzińskiego na Tanżynie. Żółta kartka.
55 Falon za Firleja.
54 Mąka źle przyjął piłkę i stracił. Kontra Pogoni.
53 Szybka kontra Widzewa. Najpierw nie wykorzystał Kita, później niedokładnie podawał Możdżeń.
53 Było groźnie! Walków był sam na sam z Pawłowskim, ale bramkarz spisał się świetnie!
52 Olszewski był w polu karnym Widzewa. Róg.
51 Falon gotowy do zmiany.
51 Bardzo złe zagranie Tanżyny. Zacznie bramkarz.
50 Dobry wślizg Wiktoruka.
50 Możdżeń do Mąki, ale ten stracił.
49 Trochę chaosu pod bramką Widzewa.
49 Odbiór Możdżenia wślizgiem.
57 Kozłowski i Falon w intensywnej rozgrzewce. W Widzewie grzeją się Gąsior, Ameyaw, Mandiangu i Turzyniecki.
48 Faul Olszewskiego na Kicie.
47 Pod "Zegarem" jeszcze jeden transparent: "Redboy PDW".
47 Aut dla Pogoni.
46 Przypominamy, że widzewiakom brakuje jeszcze trzech bramek do awansu na fotel lidera.
PRZERWA Gramy dalej.
PRZERWA W Pogoni również bez korekt.
PRZERWA Widzew już na boisku. Bez zmian.
PRZERWA Seba też nie dowierza! :-)
.
PRZERWA Dziś urodziny obchodzi piłkarz rezerw Widzewa, Adrian Wędzonka, który z tej okazji dostał prezent na trybunach :-)
PRZERWA Czy coś tu trzeba pisać? :-)
PRZERWA Koniec pierwszej połowy.
45+1 Faul Dioufa na Kicie, który przerwał kontratak Widzewa.
45+1 Aut dla Pogoni.
45 Pogramy o minutę dłużej.
45 Błąd obrońców Widzewa. Firlej był sam przed Pawłowskim, ale uderzył obok słupka.
44 Rozpocznie Pawłowski.
44 "Raz, dwa, trzy cztery - MAŁO!!!" skanduje "Zegar"!
43 Dobra próba prostopadłego zagrania Mąki do Kity. Przeczytał Brodziński.
43 Jeszcze trzy bramki i mamy lidera!
42 CO TU SIĘ DZIEJE?!
42 Wrzutka Kosakiewicza do Zielenieckiego, ten początkowo nie trafił w piłkę, ale poprawił i huknął w okienko!!!
42 GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!
41 Gutowski wyprzedził Dioufa, ten podał do Mąki, ale jego strzał w ostatniej chwili głową wybił Senegalczyk.
40 Spokojnie rozgrywa RTS.
40 Kita do Gutowskiego, ten z rogu pola karnego. Zbyt słabe uderzenie.
39 A piłka wciąż na połowie Pogoni.
38 Faul na Mące.
38 "Kto tak gra, kto tak gra..." :-)
37 Kita dograł z prawego skrzydła, Robak nie dosięgnął piłki, ale na miejscu był Gutowski, który z bliska pokonał bramkarza!
37 GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!
37 Z Kitą już wszystko w porządku.
36 Zabawny obrazek przy linii bocznej: Marcin Robak udziela wskazówek... trenerowi Kaczmarkowi ;-))
36 Kita został sfaulowany przez przeciwnika, ale fatalnie prowadzący zawody sędzia nie dostrzegł tego. Napastnik zwija się z bólu.
35 Kolejna strata Pogoni. Aut dla Widzewa.
33 Robak do Mąki, ten przymierzył zza pola karnego. Minimalnie niecelnie.
32 Bardzo brzydki faul Margola na Możdżeniu. Zasłużona żółta kartka.
32 I strata Pogoni. Od autu RTS.
31 Firlej minął dwóch obrońców, zatrzymał się na trzecim.
31 Olszewski uderzył z rogu pola karnego, pewnie Pawłowski.
30 Dobra wrzutka Mójty, ale nic z tego.
30 Sędzia dopatrzył się faulu na Mosiejce.
.
29 Aya Diouf jest tragiczny!
28 Faul Możdżenia w środku pola.
27 Przez chwilę leżał też Kita.
26 Złe dogranie Mosiejki. Od autu Widzew.
26 Leżał Kosakiewicz, ale już wszystko w porządku.
25 Rozgrzewa się Marcin Kozłowski. Czyżby szybka zmiana?
25 Dośrodkowanie Mosiejki, ale pewnie Zieleniecki.
24 Jeszcze pięć bramek i Widzew przeskoczy Resovię w tabeli. :-)
23 Świetna kontra Widzewa. Prawym skrzydłem popędził Kita, dograł do Robaka, a ten bez trudu pokonał bramkarza!
23 GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!
22 Kita znów na spalonym.
22 Mecz się wyrównał.
21 Świetny odbiór Możdżenia w środku pola.
21 Zbyt głębokie dośrodkowanie Kosakiewicza.
20 Korner dla Widzewa.
19 To mogło być 2:0! Robak zgrał głową do Kity, ten pokonał bramkarza, ale napastnik był niestety na ofsajdzie.
.
17 Dwójkowa akcja Gutowskiego i Kordasa. Wrzutka tego drugiego do nikogo.
17 Spokojnie rozgrywają piłkę widzewiacy.
16 Aut dla gospodarzy.
16 Od bramki Smołuch.
15 Możdżeń odzyskał piłkę.
15 Gutowski uważa, że był faulowany na skrzydle. Sędzia jest innego zdania.
14 Fantastyczny wślizg Kordasa, którym odzyskał piłkę!
14 Kolejny fatalny błąd Dioufa. Tym razem bez konsekwencji.
13 Marcin Robak przyjął piłkę w powietrzu, obrócił się i minął rywala. Stadiony świata!
12 Po tragicznych dziesięciu minutach, Pogoń chyba się już otrząsnęła.
12 Dobra wrzutka z lewego skrzydła wprost na głowę Walkowa. Ten jednak nad poprzeczką.
11 Aut dla Widzewa.
10 Huknął zza pola karnego Mosiejko, ale bardzo niecelnie.
10 Rzut wolny dla Pogoni.
9 Próba prostopadłego dogrania Możdżenia do Mąki, ale trochę za mocna.
8 Widzew wciąż w przewadze.
8 "Marcin Robak aeaeao" niesie się z trybun!
7 Po bramce byliśmy jeszcze świadkami "kołyski" dla Sebastiana Zielenieckiego.
7 Napastnik nie dał szans bramkarzowi!
7 GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!! MARCIN ROBAK!!!!
5 Jeden z piłkarzy Pogoni zagrał piłkę ręką i mamy jedenastkę!
5 Karny!!!!
5 Marcin Robak protestuje. Domaga się odgwizdania ręki gracza Pogoni w polu karnym.
5 Zbyt mocna wrzutka Kosakiewicza. Mamy jeszcze korner.
4 Kordas sfaulowany. Będzie okazja do wrzutki.
4 Kita wystawił piłkę do Możdżenia, ale zbyt mocno.
4 Piłka znów była w polu karnym Pogoni. Tym razem udało się wybić.
3 Aut dla Widzewa na środkowej linii boiska.
3 Ależ początek!
2 Piłka w siatce Pogoni... ale niestety spalony.
1 Mamy jeszcze korner.
1 JAK TO NIE WPADŁO???? Fatalna strata Dioufa, Robak podał do będącego sam na sam Kita, ale ten dwukrotnie nie był w stanie pokonać Smołucha...
1 Gramy!
PRZED MECZEM Minuta ciszy przerodziła się w minutę braw.
PRZED MECZEM Czas na minutę ciszy dla ŚP. "Kani" z fan clubu Widzewa z Bełchatowa.
PRZED MECZEM Kapitanami dziś Marcin Robak i Piotr Smołuch.
PRZED MECZEM Wychodzą!
PRZED MECZEM ...no i oczywiście "Taniec Eleny"!
PRZED MECZEM Wybrzmiała "Prząśniczka".
PRZED MECZEM Oprócz tego, transparenty "Na zawsze w naszych sercach ŚP. Kania FCB'91", "Marcin PDW" i "Goran Kljestan Pocivaj u Miru Brate".
PRZED MECZEM Na trybunach dziś flagi "Zegar", "Ultras Widzew", "Widzew Łódź Zgierz", "Tomaszów Mazowiecki", "Koluszki", "F.C.B.'91", Widzew Łódź Chojny", "Zarzewiacy", "Żabieniec Pany", "Bałuty", "Łódzki Widzew", "You'll Never Walk Alone", "Red Gladiators", "Red Army", "Fanatics" i "Serce Łodzi".
PRZED MECZEM Dziesięć minut do pierwszego gwizdka!
PRZED MECZEM Taką samą otrzymał też Sebastian Zieleniecki, który tę barierę przekroczył jakiś czas temu.
PRZED MECZEM Daniel Mąka rozgrywa dziś setny mecz w Widzewie. Z tej okazji dostał specjalną koszulkę! :-)
PRZED MECZEM Wojtek Pawłowski uhonorowany statuetką Piłkarza Września WTM! :-)
PRZED MECZEM Tych dwóch też musicie znać.
.
.
PRZED MECZEM Powoli szykujemy się do pierwszego gwizdka.
PRZED MECZEM Poznajecie? ;-)
.
PRZED MECZEM Trybuny powoli się wypełniają.
PRZED MECZEM Widzew na razie spadł na czwarte miejsce w tabeli. Łodzian wyprzedziła Resovia, która wygrała z Lechem II oraz GKS Katowice, który pokonał Elanę.
PRZED MECZEM Pogoniści też na murawie.
PRZED MECZEM Piłkarze Widzewa pojawili się na rozgrzewce, przywitani gromkim "RTS, RTS".
PRZED MECZEM Bramkarze obu zespołów na boisku.
PRZED MECZEM Na razie i na murawie, i na trybunach pusto.
PRZED MECZEM W jedenastce Pogoni brak Marcina Kozłowskiego (u nas oznaczony z "I") i Kacpra Falona. Obaj zaczną na ławce.
PRZED MECZEM Tak jak można się było spodziewać, w składzie Widzewa bez żadnych zmian.
PRZED MECZEM Witamy z "Serca Łodzi"! Pierwszy gwizdek równo za godzinę!
PRZED MECZEM Pierwszy gwizdek sędziego usłyszymy o godzinie 19:10. Kto nie będzie mógł stawić się w "Sercu Łodzi" i oglądać przygotowanej przez Widzew TV transmisji wideo, może jak zawsze liczyć na naszą Relację LIVE! Startujemy na około godzinę przed początkiem spotkania.
PRZED MECZEM Kolejne trzy punkty będą chcieli zdobyć dziś piłkarze Widzewa. Podopieczni Marcina Kaczmarka zagrają ze znajdującą się w środku stawki Pogonią Siedlce i choć są faworytami, to rywal może być bardzo nieobliczalny.