90+5 KONIEC! Mamy trzy punkty i nadal pozycję lidera!
90+4 Końcówka meczu, Widzew przy piłce!
90+3 Faul na Gromku!
90+3 Pelikan szuka okazji, ale dobrze się bronimy
90+1 Sabiłło do Gromka w pole karne, ale obrońca był szybszy i tylko aut!
90 Rodak dobrze do Mąki, ten wychodzi przed Perzynę, ale górą w tym starciu bramkarz Pelikana!
87 Sabiłło za zmęczonego Burskiego
85 Faul na Kozłowskim i łapiemy oddech
85 Doskonałe podanie do Budki, ale ten na minimalnym spalony! Wyszedłby sam na sam!
84 Wojcieszyński dostał świetne podanie w pole karne i uderzył w krótki róg! Trafił jednak w wychodzącego Chorosia!
83 Kozłowski walczył z Głuszką, przegrał, ale podanie Ukraińca do nikogo
80 Głuszko zszedł z prawego skrzydła do środka, ale w zasadzie podał piłkę w ręce Chorosia!
80 Najwyżej w polu karnym wyskoczył Broniarek
79 Mamy kolejny stały fragment na połowie Pelikana. Udaje nam się teraz wybić rywala z rytmu, gra jest szarpana
78 Budka wrzuca z rzutu wolnego w pole karne, ale nikt nie zamknął. Piłka spadła przed szesnastką Okachiemu, jednak jego uderzenie bardzo złe
77 Michalski zakiwał się w przy narożniku boiska i zacznie Perzyna
76 Aktywny Burski faulowany na środku boiska
75 Widzew czeka na kontrę, by zadać decydujący cios. Ale to nie jest dzień łodzian. Grunt jednak, że prowadzimy!
74 Glushko zmienił Fałowskiego
73 Faul Burskiego w kole środkowym!
73 Okachi odpuścił krycie i Wawrzyński strzela głową! Na szczęście obok bramki!
72 Rzut wolny dla Pelikana z boku pola karnego
70 Kozłowski zmienia Tlagę, który chyba ma problemy ze zdrowiem
64 Michalski zastępuje Zawodzińskiego!
68 Żółta kartka dla Gromka!
67 Piotr Burski obrócił się z piłką na 5. metrze i wcisnął ją tuż przy słupku!
67 GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 0:1!
66 Róg dla Widzewa!
63 Gra przerwana - skurcze złapały Bończaka, który wkłada w ten mecz dużo sił!
62 Znów niebezpiecznie - Bończak lewą nogą obok słupka!
62 Długa centra i Jędrzejczyk na róg!
60 Niezły strzał i piłka przelatuje ciut nad poprzeczką! Część ludzi na stadionie krzyknęła: "JEST", myśląc, że Pelikan strzelił na 1:0!
59 Znów groźnie, na szczęście główka Pelikana w środek bramki i spokojnie Choroś. Prosimy się o gola!
59 Popis Parobczyka, który zakręcił Gromkiem i Okachim. Ten pierwszy go w końcu sfaulował
58 Korner dla rywali
58 Znów było gorąco, jednak Bella w ostatniej chwili zatrzymany przez Czapalrskiego!
56 Wybijamy, ale znów rywale przejmują piłkę...
56 Róg dla Pelikana
50 Musimy się ogarnąć, bo Pelikan coraz częściej nam zagraża!
50 W odpowiedzi Widzew, Budka wpadł w pole karne i przewrócił się na ziemię. Sędzia niewzruszony!
50 Bella strzela bardzo groźnie i mieliśmy teraz mnóstwo szczęścia, że piłka minęła bramkę!
48 Na trybunie Widzewa transparent: "NIEBIAŃSKO SYMPATYCZNI - PIEKIELNIE FANATYCZNI"
47 Wpadli rywale w nasze pole karne, ale defensywa na posterunku!
46 Zaczynamy drugą połowę z jedną zmianą - Okachi za Szewczyka
PRZERWA Są też widzewiacy
PRZERWA Piłkarze Pelikana już na boisku
45 Koniec pierwszej połowy!
45 Gromek strzela prosto w Perzynę!
45 Dobra kombinacja Mąki z Budką i Tlagą, ale dośrodkowanie tego ostatniego wybite przez obrońcę
43 Bujalski strzela z dystansu daleko obok bramki
43 Ostre wejście Gromka. Na szczęście bez kartki
42 Jędrzejczyk kopnął piłkę przed siebie, zupełnie do nikogo...
42 Szzewczyk stracił piłkę w środku pola, ale Tlaga naprawił jego błąd
41 Burski zgrywa piłkę głową do nikogo...
40 Długa piłka od Czaplarskiego i Burski na spalonym
38 Zawodziński z rzut wolnego, szukał Rodaka, ale ten kryty
37 Wrzucał z rogu Budka, ale nie udało się nawet oddać strzału
36 Rodak świetnie zgrał głową do Zawodzińskiego, a ten zablokowany przy wrzutce i róg dla Widzewa!
34 Pelikan przeniósł ciężar gry na naszą połowę, ale teraz Parobczyk faulował w ofensywie
33 Piłka wybita przez łodzian
32 Groźna akcja prawą stroną i róg dla gospodarzy
31 Rodak fauluje Bończaka w środku pola
30 Uspokoiła się gra, dużo niedokładności w środku pola
29 Centra na pierwszy słupek, ale piłka wybita. Po chwili Rodak do Burskiego, ale znów Pelikan dobrze w obronie!
28 Od kilku minut ciężko jest przebić się pod bramkę łowiczan, ale teraz się udało. Korner!
26 Wojcieszyński fauluje Tlagę w ataku
25 Kartoniada w barwach, w wykonaniu fanów RTS!
24 Widzew ma lekką przewagę, ale Pelikan potrafi od czasu do czasu groźniej zaatakować
23 Miękka wrzutka na przedpole, ale dobrze ustawiony był Czaplarski
22 Faul Gromka niedaleko narożnika pola karnego!
21 Zawodziński strzelił mocno z 20. metra, ale piłka nieznacznie minęła bramkę!
19 Krótkie rozegranie i po akcji...
19 Ależ okazja przed Mąka! Widzewiak strzela jednak w słupek! Strasznego mamy pecha do tych słupków w tym sezonie. Jest jeszcze róg!
18 Bończak nieźle radzi sobie dziś w środku pola, w powietrznych pojedynkach. Z Rodakiem to nie proste
17 Dobry cross Gromka do Budki, ten stał sam, ale źle trafił w piłkę i Pelikan jedynie najadł się strachu!
16 Niespodziewane uderzenie z daleka. Piłka minęła jednak słupek bramki Chorosia, ale golkiper i tak był na miejscu i złapałby ją
15 Strzela Budka zza pola karnego, ale nie miał łatwej pozycji i piłka poszła nad poprzeczką.
13 Łodzianie nie rzucają się do szaleńczych ataków. Spokojnie starają się wejść z piłką na połowę rywala
12 Groźnie pod naszą bramką. Najpierw dobrze interweniował Jędrzejczyk, a później faulowany był Choroś
10 Znów atak lewą stroną, ale i tym razem Tlaga tylko odprowadził piłkę wzrokiem
9 "Pelikan, wpuście kibiców" - śpiewają fani
8 Zagranie za plecy Tlagi, ale Bujalski nie zdążył do piłki, która wyszła na aut
7 Chwila oddechu dla defensywy łowiczan. Zacznie Perzyna
7 Widzew przycisnął, Budka centrował na środek pola karnego, ale tam dobrze ustawiony był stoper Pelikana.
6 Za mocną wrzutka Gromka spod linii bramkowej.
6 Prostopadła piłka Szewczyka do Burskiego, ale zdążył Wawrzyński.
5 Widzewiacy zajęli całą trybunę za bramką. Płot przyozdobiony flagami.
4 Akcja Pelikana prawą stroną, ale dobrze w obronie Szewczyk.
Burski pada na 17 metrze, ale gwizdek sędziego milczy jak zaklęty.
2 Strzał głową, ale niecelny i zacznie Choroś.
2 Rzut wolny dla Pelikana
1 Zaczynamy!
PRZED MECZEM Piłkarze wychodzą na boisko. Widzew na czerwono, Pelikan na zielono-biało.
PRZED MECZEM Mecz jeszcze się nie zaczął, ale trwa już doping dla Widzewa.
PRZED MECZEM Za 10 minut zaczynamy!
PRZED MECZEM Obie drużyny już na rozgrzewce
PRZED MECZEM Witamy z Łowicza! Za niecałe pół godziny zaczynamy spotkanie z Pelikanem!
PRZED MECZEM W kadrze meczowej miejsca zabrakło m.in. dla Patryka Strusa, Fabiana Woźniaka czy Joachima Pabjańczyka. Cała trójka była z drużyną przed tygodniem w Lubawie, teraz ustąpiła miejsca Krzysztofowi Możdżonkowi, Princewillowi Okachiemu oraz Piotrowi Burskiemu.
PRZED MECZEM Na Stadionie Miejskim w Łowiczu nie zabraknie zarówno kibiców Widzewa, jak i wysłanników WTM. Zapraszamy do śledzenia naszej Relacji LIVE z sobotniego pojedynku! Startujemy na ok. godzinę przed pierwszym gwizdkiem!
PRZED MECZEM O godzinie 17:00 rozpocznie się spotkanie pomiędzy Pelikanem Łowicz a łódzkim Widzewem. Będzie to mecz rozgrywany w ramach 3. kolejki III ligi. Nieznacznym faworytem są piłkarze Marcina Płuski, lecz gospodarze na pewno tanio skóry nie sprzedadzą.