pt>

1
Koniec meczu
1
90' Przemysław Kita 80' Daniel Tanżyna (sam.)
.
.
KONIEC Dzięki, że byliście z nami. Widzimy się za trzy dni.
KONIEC Tuż po tej akcji sędzia odgwizdał koniec meczu. Remis 1:1.
90 Prawą stroną podłączył się Kosakiewicz i wrzucił w pole karne. Piłka przeleciała wszystkich i trafiła do Kity, a ten pokonał bramkarza z najbliższej odległości!
90 GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!
89 Na lewym skrzydle był Gutowski i wrzucił. Czujnie obrońca.
89 Zza pola karnego Mróz. Czujnie Wolański.
88 Dobry powrót Turzynieckiego.
87 Aut dla Widzewa.
87 Od autu Pięczek.
86 GKS w ataku.
85 Z rzutu wolnego dośrodkowywał Kosakiewicz. Obrona wybiła.
83 Skórecki do Tronta, a ten z najbliższej odległości w róg bramki. Kapitalnie Wolański na korner!
82 Mądry faul Prochownika w kontrze.
81 Po kornerze wybija GKS.
81 Powinno być 1:1! Gutowski minął zwodem rywala i uderzył z 25. metra w samo okienko! Z najwyższym trudem Otczenaszenko na róg.
80 Słodowy był na prawej stronie i dobrze dośrodkował. Piłkę nieszczęśliwie trącił głową Tanżyna, pokonując bezradnego Wolańskiego.
80 1:0 dla GKS...
78 Faul w ataku Alego na Turzynieckim.
77 Kita prostopadle do Turzynieckiego, ten zabrał się z piłką, ale przyjmował zbyt mocno, dzięki czemu mógł złapać Otczenaszenko.
74 Próba kontry Widzewa, nieskuteczna.
73 Ależ było groźnie pd bramką Wolańskiego! Po strzale piłka trafiła do Szczepana, a ten z metra wprost w Wolańskiego! Wciąż róg!
73 Wrzutka Gojnego, Rudol na aut.
72 Kosakiewicz gra teraz na prawej obronie, a Turzyniecki na prawym skrzydle.
71 Faul Radwańskiego w kontrze, na żółtą kartkę.
70 Zakotłowało się w polu karnym GKS po strzale Gutowskiego, ale wybili obrońcy.
70 W 68. minucie była jeszcze jedna zmiana w Widzewie: Kosakiewicz za Wolsztyńskiego. Kita przeszedł na środek ataku.
70 Uderzenie piłkarza GKS zza pola karnego, bez problemu Wolański.
68 Była też zmiana w GKS - Mróz za Tronta.
68 Możdżeń i Tanżyna za Poczobuta i Nowaka.
68 Zmiany w Widzewie.
67 Radwański do Kity, a ten podbił sobie piłkę i spróbował uderzyć nożycami. Wybił obrońca.
66 Gutowski minął rywala, ale wrzucił wprost do bramkarza.
66 Faulowany Poczobut.
65 Na lewej stronie znalazł się Ali, ale jeden z widzewiaków wybił wślizgiem na róg.
64 Dwa uderzenia jastrzębian zza pola karnego: najpierw Tronta, a później Gajdy. Oba wybite przez obrońców.
64 Korner dla GKS.
63 Bojdys za Jaroszka.
63 Na spalonym piłkarz GKS.
62 Gutowski odebrał, podał do Radwańskiego, ten chciał do Wolsztyńskiego... ale bardzo niecelnie.
61 Od bramki Wolański.
60 Strzał Gajdy zza pola karnego, piłka odbiła się od Nowaka i mogła zmylić Wolańskiego! Bramkarz jednak na posterunku.
59 Rudol głową na aut.
59 Zagrożenia nie było.
58 Gutowski dość przypadkowo wybił na róg.
58 Kontra GKS i faulowany jeden z jastrzębian. Ali będzie wrzucał.
57 Radwański znów był w środku pola, podał na skrzydło, ale stracił.
56 Rudol niedokładnie do Pięczka.
56 Faul Szczepana.
56 Najpierw Radwański, a później Turzyniecki uderzyli w obrońców.
55 Nieładny faul Jaroszka na Kicie, ale bez kartki.
54 Wrzutka Alego wprost w ręce Wolańskiego.
54 Jeszcze jeden rzut wolny dla GKS. Będzie wrzutka.
52 Z wolnego uderzał Szymura. Niecelnie.
51 Radwański zza pola karnego, ale bardzo niecelnie.
50 Faulował Skórecki.
48 No i wykrakaliśmy! Błąd w obronie Widzewa, Skórecki podał do Alego, a ten huknął w stronę bramki! Ostatkiem sił Wolański!
47 Na murawie jest przymierzany do Widzewa Farid Ali. Jak na razie bardzo aktywnie!
47 Uderzenie Tronta z dystansu. Wprost w Wolańskiego.
46 Przy piłce GKS.
46 Gramy dalej!
PRZERWA Wolański - Turzyniecki, Nowak, Rudol, Pięczek - Gąsior, Poczobut - Kita, Radwański, Gutowski - Wolsztyński
PRZERWA Pierwsze 20-25 minut zdecydowanie dla Widzewa, później gra się wyrównała.
PRZERWA Przerwa.
45 Świetny odbiór Radwańskiego!
45 Spokojnie Widzew.
45 Nieładny faul Jadacha na Gutowskim.
44 Wrzutka Kosakiewicza w stronę bramki, ale nikt nie dotknął piłki, a ta o kilkadziesiąt centymetrów minęła słupek!
43 Stracił Radwański, ale błyskawicznie odzyskał i został sfaulowany. Będzie dośrodkowanie.
43 Nie zrozumiał się Kosakiewicz z Wolsztyńskim. Od bramki Pawełek.
42 Radwański był z piłką na 30. metrze od bramki i zdecydował się na strzał. Dobra decyzja, ale trochę obok.
41 Aut dla Widzewa na linii środkowej.
40 Próba dośrodkowania Szczęcha, pewnie obrońca.
40 Możdżeń bezpardonowo potraktował jednego z rywali.
39 Bardzo groźny strzał Jadacha po ziemi, z okolic linii pola karnego! Tuż obok słupka!
38 Jastrzębianie wymienili kilka podań przed polem karnym Widzewa, ale wrzutką głową wybił Tanżyna. Po chwili poprawił Nowak.
38 Faul Kosakiewicza przy próbie odbioru.
37 Mandiangu próbował prostopadle, ale niecelnie.
37 I już od autu Widzew.
36 Aut dla GKS.
36 Nowak spróbował przerzutu w stylu Zielenieckiego pomiędzy obrońców. Zbyt mocno i złapał Pawełek.
35 Faul jastrzębian w środku pola.
35 GKS na własnej połowie.
34 Zbyt lekki przerzut Możdżenia. Pewnie Słodowy.
34 Faulowany na własnej połowie Radwański.
33 Aut dla GKS.
32 Fatalna strata Jaroszka i z piłką popędził Gutowski! Skrzydłowy powinien uderzać, ale zwolnił, szukając podania. Nie była to dobra decyzja, bo obrońca przeczytał zagranie.
31 Przy linii bocznej rozgrzewa się tylko czterech widzewiaków. Wygląda na to, że w przerwie nie będzie wielu zmian.
31 Przez chwilę leżał jeden z jastrzębian.
30 Zakotłowało się w polu karnym Widzewa! Zagrożenie jednak zażegnane.
30 Prawą stroną popędził Słodowy i dorzucił. Tanżyna szczupakiem na róg.
29 Groźna kontra GKS. Po wrzutce Liszki piąstkuje Pawłowski.
28 I jeszcze jeden korner.
28 Mandiangu w mur. Mamy jeszcze korner.
27 Możdżeń faulowany na 20. metrze przez Jaroszka.
26 Świetny odbiór Gutowskiego! Była szansa na szybką akcję, ale widzewiacy cierpliwie konstruują.
26 Wolsztyński na skrzydło do Mandiangu, a ten zamiast wrzucać postanowił wymusić faul. Sędzia nie dał się nabrać.
25 Dobrze w... obronie Mandiangu, który wywalczył piłkę! Aut dla Widzewa.
24 W odpowiedzi lewym skrzydłem przedzierał się Gutowski. Strzał jednak niecelny.
23 Prawą stroną popędził Jadach i dograł po ziemi do środka. Z trudem wybijają obrońcy.
23 Z rogu nic nie wyszło.
22 Po podaniu Pawełka, Radwański wyprzedził rywala i uderzył po ziemi! Bramkarz trudem na róg!
22 Źle przyjmował Kosakiewicz. Aut dla GKS.
21 Kosakiewicz odbił od Liszki i łapie Pawłowski.
20 Strata Mandiangu.
20 Przewinienie Karmańskiego na Poczobucie.
19 Faul Mandiangu na połowie rywala.
19 Widzewiacy na połowie GKS. Bardzo wysoko ustawieni łodzianie!
18 Radwański popędził z piłką przez kilkadziesiąt metrów i zagrał na prawo do Kosakiewicza. Dośrodkowanie wprost w ręce Pawełka.
17 I jeszcze raz "Dixon"! Tym razem wślizgiem.
17 Jadach prostopadle do Adamka, dobrze Tanżyna.
17 Próba przerzutu Możdżenia. Bardzo niedokładna.
16 Radwański był na skrzydle, ale wyprzedził go obrońca.
16 I znów spokojne Widzew.
15 Wrzutkę Kosakiewicza pewnie złapał Pawełek.
14 Strata Bojdysa i popędził z piłką Gutowski. Podał do Radwańskiego, ten do Mandiangu, ale skończyło się tylko na rogu.
14 Aut dla GKS.
13 Dwa razy z rzędu faulował w środku pola Poczobut.
13 Wrzutka Kosakiewicza, głową wybija obrońca.
.
12 Faulowany Wolsztyński. Będzie groźny rzut wolny.
12 Przy piłce Widzew.
11 Zamotał się w dryblingu Gutowski i stracił.
10 Wolsztyński zbyt lekko do Kosakiewicza i obrońca nie przejął piłki. Zacznie Pawełek.
9 Bardzo spokojnie konstruują swoje akcje widzewiacy.
8 Wolsztyński przyjmował piłkę w polu karnym, ale źle podał. Strata.
8 Wrzutkę Kosakiewicza wypiąstkował Pawełek.
8 Jeszcze jeden róg.
7 Świetnie minął rywala Mandiangu i podał na skrzydło do Gutowskiego. Jego wrzutka po nogach obrońcy ląduje na rogu.
7 Źle wybił Pawłowski, ale na szczęście jeszcze gorzej przyjmował Mróz.
6 Zabawił się z piłką Pawełek i prawie stracił! GKS uratował się jednak.
5 Spokojne Widzew.
5 Strata Mandiangu.
4 Niebezpiecznie Kosakiewicz do Pawłowskiego, ale bramkarz uprzedził rywala.
4 Wrzutka Mandiangu, wybijają obrońcy.
3 Faulowany Radwański. Będzie rzut wolny dla Widzewa.
3 Na lewym skrzydle był Wolsztyński, ale nie miał do kogo wrzucić.
2 Dobrze głową Pięczek.
1 Przy piłce goście.
1 Gramy!
PRZED MECZEM Zacznie GKS.
PRZED MECZEM Kapitanami Daniel Tanżyna i Kamil Jadach.
PRZED MECZEM Wychodzą!
PRZED MECZEM Lada chwila startujemy!
PRZED MECZEM Obie drużyny powoli schodzą z rozgrzewki.
PRZED MECZEM Jeszcze około dziesięć minut do pierwszego gwizdka.
PRZED MECZEM Bardzo mroźno dziś w Uniejowie.
PRZED MECZEM W składzie Widzewa znów nie ma Marcina Robaka, który dostał wolne.
PRZED MECZEM Na boisku trwa rozgrzewka obu drużyn.
PRZED MECZEM Witamy z Uniejowa!
PRZED MECZEM Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00, na boisku Kompleksu im. Włodzimierza Smolarka w Uniejowie. Transmisji nie przeprowadzi klubowa telewizja Widzew TV, a więc kto nie będzie mógł stawić się osobiście na trybunach, musi liczyć na naszą Relację LIVE. Startujemy na około pół godziny przed pierwszym gwizdkiem!
PRZED MECZEM Czwarty zimowy sparing rozegrają dziś piłkarze Widzewa. Podopieczni Marcina Kaczmarka zmierzą się z występującym w I lidze GKS Jastrzębie i z całą pewnością będą chcieli podtrzymać swoją zwycięską serię.