78' Kamil Wenger
89' Michał Kiełtyka
.
KONIEC Dziękujemy, że byliście z nami i widzimy się w Łęcznej.
KONIEC Widzew remisuje spotkanie, które absolutnie był w stanie wygrać. Niestety po dobrej pierwszej połowie, w drugiej oddali pole przeciwnikom, którzy wykorzystali dwie swoje okazje.
.
90+5 Faul na 25 metrze boiska, wrzucać będzie Mandiangu.
90+4 Kosakiewicz posyła piłkę na aut bramkowy.
90+3 Przy piłce cały czas Olimpia.
90+2 Znów olbrzymie zamieszanie w polu karnym Widzewa, ale szczęśliwie wybijamy piłkę do przodu.
90+1 Faul na Demaniuku.
90+1 Możdżeń z dystansu prosto w ręce Madejskiego.
90 Pięć minut doliczone do regulaminowego czasu gry.
89 Po olbrzymim zamieszaniu w polu karnym, piłkę wbił do siatki Michał Kiełtyka.
89 Gol dla Olimpii.
88 Długa piłka Rudola do Wolsztyńskiego, ten pada na murawę na 19 metrze, ale sędzia każe grać dalej.
87 Schodzi Michał Balewski, wchodzi Daniel Morys.
86 Spokojne rozegranie obrońców z Pawłowskim.
86 Kibice Widzewa pożegnali brawami Michała Millera.
85 W Olimpii schodzi Michał Miller, za niego Michał Kiełtyka.
84 Mandiangu na skrzydło do Gutowskiego, ten próbował minąć rywali, ale piłka wybita.
83 Efektowna interwencja Pawłowskiego na 14 metrze.
82 Mandiangu do Kosakiewicza ten spod linii końcowej boiska wysoko dośrodkowuje do Marcina Robaka, a ten pewnym strzałem umieszcza piłkę w bramce!
82 GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!
82 Widzew ruszył do przodu, ale zablokowany w polu karnym Rafał Wolsztyński.
81 Z rzutu wolnego Prytuliak i w bardzo dobrej sytuacji znalazł się Przemysław Brychlik. Na szczęście dla Widzewa strzelił nad poprzeczką.
80 Olimpia nie zamierza cofać się do obrony i znowu na lewym skrzydle przy piłce Demaniuk.
79 Wolsztyński za Poczobuta.
78 Dośrodkowanie z rzutu rożnego i wolej Kamila Wengera z piętnastego metra ląduje w siatce Pawłowskiego.
78 Gol dla Olimpii.
77 16 095 kibiców dziś na meczu!
77 Coraz większe zagrożenie pod bramką Wojtka Pawłowskiego. Róg dla Olimpii.
76 Uderzony przez Brychlika Łukasz Kosakiewicz i faul dla Widzewa.
75 Bardzo niebezpieczna sytuacja i niepewna interwencja Pawłowskiego.
75 Teraz na boisku leży Kosakiewicz, a z autu wrzucać będzie Sedlewski.
74 Coraz większe puste przestrzenie na boisku z czego korzystają piłkarze jednej i drugiej drużyny.
73 Robak leży na boisku po starciu z jednym z obrońców, ale już się podnosi i sędzia wznawia grę.
73 "Legia Warszawa" skandują kibice Olimpii. "To stara k..." odpowiadają im gospodarze.
72 Pod Zegarem transparent dla Ś.P. Żużla.
72 Mandiangu w swojej pierwszej akcji oddaje niecelny strzał na bramkę Madejskiego.
71 Olimpia rozgrywa piłkę na połowie Widzewa.
70 Widzew się cofnął, Olimpia gra coraz wyżej. Aut dla Widzewa.
69 Za Henrika Ojamę wchodzi na boisko Christopher Mandiangu.
68 Spokojne rozegranie Widzewa na własnej połowie.
67 Rozkręca się Olimpia, kolejna akcja Demaniuka i bez faulu odbiera mu piłkę Ojama.
66 Bardzo niebezpieczna kontra Olimpii, ale świetnie przeczytał grę Wojciech Pawłowski.
66 Zejście Henrika Ojamy do środka, strzał z lewej nogi, piłka jeszcze po nodze jednego z obrońców minimalnie minęła prawy słupek bramki Madejskiego.
65 Uderzony w głowę przez Klaudiusza Krasa Marcin Robak. Z całej sytuacji wywiązała się gorąca dyskusja, którą musiał tonować sędzia.
64 Groźna kontra Olimpii, Demaniuk wrzucił w kierunku Millera, ale ten nie doszedł do piłki.
63 Od bramki rozpocznie Madejski.
62 Faul Brychlika na Poczobucie w środkowej strefie boiska.
60 Żółta kartka dla Michała Millera za odepchnięcie Sebastiana Rudola.
60 Fatalne zagranie głową Pięczka i kontra Olimpii. Faulem zagrożenie zażegnał Poczobut.
60 Poruszenie też na sektorach A5 i A8 - kibice Widzewa w proteście kierują się do wyjścia.
59 Radwański wraca do gry.
59 Dobre dośrodkowanie Kosakiewicza, zamieszanie w polu karnym, piłka pod nogami Ojamy i faul w okolicy linii bocznej boiska na Estończyku.
58 Rzut rożny wywalczył Poczobut.
58 Ojama skrzydłem, piłka do Możdżenia, ale ten nie miał szans minąć rywala.
57 Kabaret w sektorze gości - kibice gości biją się... pomiędzy sobą...
.
56 Radwański niestety leży na boisku.
55 Brzydki faul na Adamie Radwańskim, ale sędzia nie sięga do kieszeni po kartkę.
54 W odpowiedzi Widzew i kolejny rzut rożny wykonywać będzie Kosakiewicz.
54 Prytuliak dośrodkowuje na głowę Kamila Wengera, ten celnie ale zdecydowanie zbyt lekko uderzył na bramkę Widzewa i piłka w rękach Pawłowskiego.
54 Ostre wejście Ojamy w Sedlewskiego, ale bez kartki.
53 Kosakiewicz w pole karne, tam do piłki skakał Rudol, ale piłka pod nogami piłkarzy Olimpii.
52 Dośrodkowanie Ojamy i rzut rożny.
51 Sedlewski wywalczył aut, Olimpia gra zdecydowanie wyżej niż w pierwszej połowie.
50 Pod "Zegarem" transparent z okazji przypadającego dziś Dnia Żołnierzy Wyklętych: "Na męczeństwa za wolną Polskę skazani - Żołnierze Wyklęci Przez Naród Niezapomniani"!
50 Próba prostopadłego podania Radwańskiego do Robaka, ale zagranie było zbyt lekkie.
49 Kontra Widzewa piłka na skrzydło do Ojamy ten dośrodkowuje, ale piłka ląduje w rękach Madejskiego.
49 Cztery trybuny w "Sercu Łodzi"!
49 Dobre dośrodkowanie Prytuliaka na Lewandowskiego, ale niecelna główka tego drugiego.
48 Strata Ojamy, a chwilę później faul na Demaniuku.
47 Dośrodkowanie Olimpii z rzutu rożnego i faul na obrońcy.
47 Dośrodkowanie Olimpii w pole karne Widzewa, ale dobrze główkuje Rudol.
46 Gramy!
PRZERWA Bez zmian w obu drużynach.
PRZERWA Dobra pierwsza połowa w wykonaniu Widzewa. Dużo rozgrywania piłki na własnej połowie, kilka ciekawych akcji skrzydłami, choć bramka padła po prostopadłym podaniu. Olimpia w swoich nielicznych akcjach ofensywnych nie stworzyła sobie żadnej stuprocentowej okazji.
45+1 Koniec pierwszej połowy.
45 Demaniuk w pojedynku z Kosakiewiczem i żółta kartka dla obrońcy Widzewa.
44 Konrad Gutowski schodzi do środka i strzela z dystansu, niestety niecelnie.
44 Robak do Ojamy, ten pędzi prawym skrzydłem i stara się rozegrać z Mateuszem Możdzeniem.
43 Bardzo dobra, spokojna interwencja Huberta Wołąkiewicza.
42 Bardzo dobra okazja dla Olimpii, niecelny strzał Tomasza Lewandowskiego i od bramki Pawłowski.
41 Teraz rzut wolny z bliskiej odległości. Wrzucać będzie Ołeksij Prytulak.
40 Zderzenie Ojamy z Prytulakiem i piłka dla Olimpii.
39 Kolejna akcja skrzydłem Łukasza Kosakiewicza.
38 Obrońcy wybijają łatwo piłkę, ale ta znowu pod nogami Widzewiaków.
37 Kosakiewicz świetnie wrzuca do Robaka, ten uderza z szóstego metra, ale niestety zostaje zablokowany i tylko róg.
36 Możdzeń mając dużo miejsca strzela z okolicy 20 metra, niestety strzał mocno niecelny.
35 Kosakiewicz z rzutu rożnego, ale poradzili sobie obrońcy.
.
34 Robak z Ojamą na jeden kontakt i Radwański świetnie odgrywa do tego pierwszego, ale niestety nie udało mu się przyjąć piłki.
33 Długa piłka do Robaka, ale kapitan Widzewa nie miał szans do niej dojść.
32 Kolejny aut znów czeka nas długi wrzut w pole karne.
32 Wołąkiewicz wypycha Kuczałka z pola karnego i aut dla Olimpii.
.
31 Kolejny faul widzewiaka w środku pola, wolny dla Olimpii.
30 W odpowiedzi Widzew, dośrodkowanie Pięczka niestety niecelne.
30 Dobra akcja Olimpii, Cezary Demaniuk przedarł się skrzydłem, ale czujność zachował Wojciech Pawłowski.
29 Według sędziego Łukasz Kosakiewicz faulował piłkarza Olimpii, a to on leży na boisku.
28 Dużo miejsca miał teraz Radwański, ale prostopadłe zagranie do Robaka zablokowane.
28 Dośrodkowanie Poczobuta prosto w ręce bramkarza.
27 Radwański na skrzydło do Kosakiewicza.
27 Próba zagrania długiej piłki do Michała Millera, ale Wołąkiewicz na posterunku.
26 "Ole, Widzew kocham Cię" śpiewa cały stadion!
26 Pressing Marcina Robaka i dalekie wybicie piłki od Madejskiego pada łupem Wołąkiewicza.
25 Nic z tego, Robak przegrał pojedynek główkowy i piłka dla Olimpii.
24 Gutowski miał dużo miejsca na dośrodkowanie, piłka do Kosakiewicza i rzut rożny.
23 Próba podania Wołąkiewicza do Robaka, ale ten nie był w stanie przyjąć piłki.
20 "Zegar" się bawi"! Kibice skaczą tyłem do murawy.
22 Próba ofensywnej akcji Olimpii, ale dobrze w obronie Gutowski i aut dla Elblążan.
21 Próba prostopadłego zagrania Gutowskiego do Pięczka, ale piłka wychodzi za linię końcową boiska.
20 Znowu Widzew spokojnie na własnej połowie.
19 Olimpia od środka boiska.
18 Prostopadłe podanie Robaka do Radwańskiego, a ten lobuje wychodzącego z bramki Madejskiego!
18 GOOOOOOOOOOL!
17 Faul Rudola na Brychliku. Dobre przerwanie akcji.
17 Dobre dośrodkowanie Ojamy, ale Gutowski przegrywa walkę o piłkę.
17 Olimpia już w komplecie w "klatce".
16 Spokojnie Widzew.
16 Ciekawa próba uruchomienia Radwańskiego przez Robaka, ale poradzili sobie obrońcy.
15 Kontra Widzewa i Gutowski wywalczył rzut rożny.
14 Dobre dośrodkowanie na długi słupek i strzał nad poprzeczką Mateusza Możdzenia.
14 Rzut wolny dla Widzewa, wrzucać będzie Kosakiewicz.
13 Wołąkiewicz do Gutowskiego, a ten faulowany.
12 Dośrodkowanie Kosakiewicza pada łupem bramkarza.
12 "Fan clubem Legii, jesteście fan clubem Legii" słyszymy.
11 Cały stadion pozdrawia obecną w sektorze gości Legię ;-)
11 Widzew rozgrywa piłkę na swojej połowie.
10 Faul w środku pola na Radwańskim.
10 Bardzo dobrze piłkę w obronie zastawia Rudol i piłka znowu dla Widzewa.
10 Pierwsi kibice z Elbląga i Warszawy już na sektorze. Są też dwie flagi: "Olimpia Elbląg" i "1945".
9 Z autu Pięczek.
8 Wysoki pressing Widzewa po raz kolejny pozwolił szybko odzyskać piłkę.
7 Przeciągnięte dośrodkowanie Kosakiewicza z wolnego i piłka dla przeciwnika.
7 Dobra akcja Widzewa środkiem pola i piłka na prawą stronę do Kosakiewicza. Rzut wolny po zagraniu ręką piłkarza Olimpii.
6 Teraz błąd Kosakiewicza i aut dla Olimpii.
5 Ładna akcja Robaka z Kosakiewiczem, ale temu drugiemu trochę zabrakło, by dopaść do piłki.
4 Pięczek w ofensywnej akcji, ale tylko aut.
3 Długa piłka do Ojamy, ale ten fauluje.
3 Pod Zegarem zaprezentowana została efektowna kartoniada z transparentem "Historia, która trwa i nigdy się nie skończy". Za chwilę zdjęcie!
2 A tak wyglądają dziś telebimy!
.
2 Faul na Gutowskim.
1 Widzew spokojnie rozgrywa od własnej bramki.
1 Od autu Widzew.
1 Gramy!
PRZED MECZEM Widzew tradycyjnie w pierwszej połowie będzie atakował na bramkę pod Niciarką.
PRZED MECZEM Dziś na meczu mnóstwo dzieciaków z Końskich!
PRZED MECZEM Kapitanami dziś Marcin Robak i Tomasz Lewandowski.
PRZED MECZEM Piłkarze wychodzą z tunelu, minuty dzielą nas od inauguracji rundy.
PRZED MECZEM No i "Taniec Eleny"!
PRZED MECZEM Czas na "Prząśniczkę"!
PRZED MECZEM Dziś w "Sercu Łodzi" flagi:
"Ruch Chorzów", "Widzew Łódź Władcy Miasta Włókniarzy", "Duma Polski Widzew Łódź", "Elanowcy", "Sochaczew Miastem Widzewa", "Żyrardów", "Łask", "WFCG", "Żabieniec", "Śródmieście", "Zarzewiacy", "Bałuty", "Ultras Widzew", "Łódzki Widzew", "You'll Never Walk Alone", "Fanatics", "Serce Łodzi", "Zegar" oraz mała "Ultras Widzew".
PRZED MECZEM Przedstawienie składów obu drużyn, dziesięć minut do rozpoczęcia spotkania.
PRZED MECZEM Olimpia schodzi do szatni, niecały kwadrans do pierwszego gwizdka.
PRZED MECZEM Olimpia melduje się na sektorze.
PRZED MECZEM No i creme de la creme: Piłkarz Listopada 2019 w Plebiscycie WTM. Wygrywa Daniel Tanżyna!
PRZED MECZEM Piłkarze Widzewa wrócili już do szatni.
PRZED MECZEM Czas na rozstrzygnięcie plebiscytu na Widzewiaka Roku 2019. To Marcin Krakowiak! Wielkie gratulacje!
Gratulujemy!
PRZED MECZEM Za chwilę poznamy laureatów plebiscytu na Piłkarza Rundy Akademii Widzewa.
PRZED MECZEM Kibice Olimpii już pod stadionem.
PRZED MECZEM Przed pierwszym gwizdkiem czeka nas też sporo dekoracji. Za chwilę szczegóły.
PRZED MECZEM Na początku meczu na trybunie pod "Zegarem" pojawi się oprawa. Czekamy!
PRZED MECZEM Trójka sędziowska też już przygotowuje się na murawie do nadchodzącego spotkania.
PRZED MECZEM Przy bocznej linii pojawił się też OSKar ;-)
PRZED MECZEM Trybuny powoli się zapełniają.
PRZED MECZEM Gwizdy z trybun oznaczają, że piłkarze z Elbląga także udali się na rozgrzewkę.
PRZED MECZEM Piłkarze Widzewa już w rozgrzewce. Gromkie RTS niesie się po trybunach.
PRZED MECZEM Sektor gości na razie pusty.
PRZED MECZEM Bramkarze Olimpii również rozpoczęli rozgrzewkę.
PRZED MECZEM Bramkarze pojawili się na rozgrzewce. Zostali przywitani brawami nielicznej - na chwilę obecną - publiczności.
PRZED MECZEM Niespodziewany gość pojawił się dziś w Sercu Łodzi... ;-)
.
PRZED MECZEM Witamy Państwa z Serca Łodzi. Znamy już składy obu drużyn. Niespodzianek brak. Wybory obu trenerów pokrywają się z naszymi zapowiedziami.
PRZED MECZEM Pierwszy gwizdek sędziego usłyszymy punktualnie o 13:05. Kto nie będzie w stanie stawić się w „Sercu Łodzi”, może jak zawsze liczyć na naszą Relację LIVE, która wystartuje już na około godzinę przed meczem. Pojedynek będzie też transmitowany w Widzew TV oraz w TVP3, a relację radiową przeprowadzi Radio Widzew.
PRZED MECZEM Po prawie trzech miesiącach przerwy, do ligowej rywalizacji wracają dziś piłkarze Widzewa! Podopieczni Marcina Kaczmarka podejmują w domowym spotkaniu Olimpię Elbląg i z całą pewnością będą chcieli rozpocząć wiosnę od zwycięstwa.