pt>

1
Koniec meczu
1
69' Bartosz Widejko 27' Piotr Burski
PO MECZU Koniec meczu! W bólach wywalczony remis. Chyba trzeba go szanować. Dziękujemy za uwagę!
90+4 Strus miał piłkę meczową. Wpadł w pole karne i z 10. metra za lekko strzelił na bramkę! Kryminał Patryka!!!
90+4 Akcja Lechii lewą stronę, ale dobrze ustawiony Jędrzejczyk.
90+3 Jardel nieprzepisowo przerwał kontrę łodzian. Kartka!
90+2 Widzew pod koniec się przebudził. Burski źle obsłużył jednak prostopadła piłką Sabiłłę.
90 Sędzia doliczył chyba cztery minuty. Ciężko było dopatrzeć.
90 Dwie "dwudziestki" ukarane kartkami: Sabiłło i Kolasa.
90 Zamieszanie pod bramką Lechii. Strzela Burski i w ostatniej chwili zdążył z interwencję Grejber. Po chwili piłkę przejął Kozłowski, bramkarz Lechii wyszedł daleko z bramki, ale nie udało się strzelić gola!
88 Stawiamy, że sędzie dorzuci z pięć minut do meczu. Przerw w drugiej połowie było sporo.
88 Znów niebezpiecznie po stałym fragmencie. Główkował chyba Wolski, ale nadal 1:1.
86 Strus właśnie za Michalskiego.
86 Michalski pozbierał się, ale po chwili znów upadł w innym sektorze boiska. Do wejścia szykuje się Strus.
84 Akcja Widzewa, upadł na 25.metrze Michalski. Sędzia kazał grać, ale po chwili zatrzymał grę, bo nie podnosi się widzewiak.
83 Czapla dokuśtykał do ławki o własnych siłach.
82 Jeszcze Sabiłło za Mąkę!
81 Wszedł Zieleniecki za Czaplarskiego. To on złapał uraz, chyba jednak bark...
80 Chyba coś grubszego, nosze wjeżdżają na boisko. Nadal nie wiemy, kto ucierpiał. Chyba Czaplarski, ale pewności nie mamy.
78 Leży jeden z widzewiaków. Chyba zderzenie głowami.
78 Jeszcze jeden róg!
78 Kapitalny wolej Mireckiego i jeszcze lepsza obrona Chorosia! Powiało Europą! Róg dla rozpędzającej się Lechii!
76 Nieporadna kontra w wykonaniu Rodaka, ale tylko aut dla rywali. Zanim wznowimy grę, przerwa na napoje.
75 Głową na uwolnienie Okachi. Po chwili akcja z boku pola karnego i faul na lechiście. Jest ciężko!
74 Podobna centra Widejki, znów było gorący, ale wybijamy na kolejny róg! Ufff...
74 Akcja Lechii prawą stroną i róg!
73 Michalski za łatwo traci piłkę na skrzydle.
69 Widejko strzelił nam gola bezpośrednio z rzutu rożnego!
69 Mamy bramkę dla Lechii. Wrzucona piłka z rogu wpada do siatki! Autorem gola Widejko!
68 Wolski zmienia Brozia.
68 Mirecki w mur, po czym piłka wychodzi na róg!
67 Jardel faulowany na jakimś 30.metrze.
66 Okachi znów świetnie odebrał i tradycyjnie podał od razu rywalom pod nogi. Niewytłumaczalny przypadek!
66 Lechia cały czas ma przewagę, ale w tej połowie meczu Widzew dobrze gra w obronie.
64 Wybijamy w aut.
64 Niby słaba centra, ale było groźnie. Jeszcze jeden korner!
63 Kozłowski głową na róg!
63 Rzut wolny dla Lechii. Do bramki spory kawałek.
62 Z kolei u łodzian Zawodziński zastąpiony przez Michalskiego.
61 Miarka zastępuje Cyrana, a więc pomocnik za obrońcę.
60 Strzał Widejki mocno ponad bramką!
58 Czaplarski mocno obok muru, ale trafia w Budkę i zaczyna Grejber.
58 Rajd Kozłowskiego zakończony faulem Magdonia na 20. metrze! Żółtko i wolny po akcji "Cinka".
57 Dobra akcja Jardela zakończona strzałem, z którym świetnie poradził sobie Choroś!
54 Dobrze na pierwszym słupku Kozłowski.
54 Róg dla Lechii!
53 Faul Gromka na jardelu i czwarta w sezonie kartka dla widzewiaka...
53 Nie udało nam się zagrozić bramce po tym stałym fragmencie. Potem akcja Lechii, ale dobrze popracował w obronie Mąka.
52 Strzela lekko, ale kąśliwie Mąka! Grejder końcami palców na róg!
51 Widzew o wiele lepiej zaczął drugą połowę, niż pierwszą.
51 Długo graliśmy pod bramką Lechii. Akcja kończy się nie najlepszym strzałem Kozłowskiego.
50 Świetna akcja Gromka, podanie do Zawodzińskiego, ten miał kolegów w polu karnym, ale zdecydował się na strzał.Nie wyszło najlepiej, ale mamy róg!
49 Budka miękko na Rodaka, ten zgrywa, ale wybija piłkę Żytek!
48 Znów faul na Zawodzińskim, tym razem na wprost bramki. Kartka dla Cyrana!
48 Broź faulowany w kole środkowym.
47 Oprawa w sektorze Widzwewa. Las transparentów na kijach!
47 Faul Szymczaka na Zawodzińskim.
46 Jardel zmienia Rozwandowicza.
46 Zaczynamy drugą połowę!
PRZERWA Tymczasem jedną zmianę przeprowadzi Grzegorz Wesołowski.
PRZERWA Są też łodzianie. W 11-stu, więc Płuska bez zmian.
PRZERWA Piłkarze Lechii wracają z szatni.
PRZERWA Kończcie parzyć melisę, bo za chwilę gramy!
45+2 Koniec pierwszej, bardzo szczęśliwej połowy! Płuska musi w szatni przemówić widzewiakom do rozumów, bo przy takiej grze w tyłach bramki są kwestią czasu. Wiecznie szczęście się do nas uśmiechać nie będzie!
45+2 Okachi wybija piłkę z pola karnego! Po chwil znów akcja i Mirecki z ostrego kąta w boczną siatkę! Mamy mnóstwo szczęścia!
45+1 Nie dostrzegliśmy, ile sędzia dorzucił do pierwszej połowy. Dwie minuty mogą być, bo była przerwa na napoje i uraz Rozwandowicza.
45 Szybkie rozegranie i ostra piłka wzdłuż naszej bramki. Na szczęście nikt tego nie zamknął!
45 Faul Okachiego bardzo blisko narożnika pola karnego. Będzie groźnie przed przerwą!
44 Piłka spada pod nogi Mireckiego, a ten z trudnej pozycji strzela nad bramką!
43 Nie dał się ograć Gromek, ale Lechia ma aut na wysokości pola karnego RTS!
41 Na spalonym Rozwandowicz.
41 Centra na 3. metr i faulowany w powietrzu Choroś. Spokój.
40 Cały czas "śmierdzi" bramką na 1:1. Róg dla Lechii!
38 Budka wybija daleko piłkę, dając nam chwilę odpoczynku.
38 Wygrana główka przez Czaplarskiego! Wraca jeszcze piłka do miejscowych! Strzela najpierw Żytek, a potem dobija Mirecki. Piłkę wybija sprzed linii bramkowej Kozłowski! Róg!
37 Mirecki groźnie strzela, jednak świetnie Nogami broni Choros! Róg!
36 Budka uruchamia długim podaniem Burskiego, ale ten przegrał starcie z Widejką.
35 Gromek zagrywa ręką na środku boiska.
33 Gromek nie zbyt pewnie w obronie, ale spokojnie łapie piłkę Choroś.
30 Przerwa na uzupełnienie płynów po 30 minutach gry.
29 Kolejny atak łodzian, ale brakło dokładności!
27 Okachi źle podaje ale piłka trafia jeszcze do Burskiego. Nasz napastnik nie myli się i obejmujemy prowadzenie!
27 GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 0-1
27 Dobre podanie na lewo do Gromka, ten zdołał podać na drugą stronę do Budki, a strzał kapitana fatalny!
25 Znów próba zagrania za plecy naszego bocznego obrońcy. Większość akcji Lechii konstruowana jest w taki sposób. Teraz dobrze asekurował Kozłowskiego Czaplarski.
24 Kolejny kryminał w środku pola. W zasadzie większość akcji Lechii kreowana jest przez gości...
23 Teraz dla odmiany akcja Widzewa. Okachi chciał chyba podawać do Burskiego, ale piłka zeszła mu z nogi i wpadła w ręce Grejbera.
22 Długa piłka za plecy Gromka do Kolasy, ale Choroś szybko wyszedł z bramki.
21 Niedokładnie grają widzewiacy, szybko tracą piłkę.
20 Doping prowadzą też miejscowi fani: "Walczyć, trenować, RKS musi panować"
19 Znów Broź głową i znów blisko gola. Piłka jednak tuż nad poprzeczką!
18 Korner dla Lechii, ustawia piłkę Mirecki.
17 Wrzutka z prawej strony, "obciął się" Kozłowski i kończy to Mirecki. Strzał jednak zły i zacznie Choroś.
15 Prezes Lechii sporo się dziś nasłucha. To zagorzały sympatyk drużyny z Łazienkowskiej.
15 Gra wznowiona, Budka oddaje piłkę.
14 Kolasa nie podnosi się z murawy. Koledzy wybili piłkę i może wbiec lekarz.
12 Długa piłka Jędrzjczyka do nikogo.
12 Zawodziński pada, ale sędzia każe wstawać.
11 Wrzutka w nasze pole karne i dobrze głową Kozłowski.
11 Za wysoko uniósł nogę Kozłowski i piłka dla miejscowych.
10 Na "sektorze" Widzewa długi, starannie namalowany transparent: "Tomaszów Miastem Widzewa".
9 Długa piłka wyłapana przez Chorosia.
8 Mamy odpowiedź łodzian, ale Burski w ostatniej chwili uprzedzony przez Magdonia!
8 Wybija piłkę Kozłowski.
7 Rzut wolny dla Lechii i okazja do wrzutki.
7 Kolejny błąd naszej obrony i znów Broź sam na sam! Choroś zagonił go jednak do boku. Napastnik jeszcze odgrywał i cudem wybijamy piłkę! Powinno być już 0:3, a to dopiero 7 minut gry!!!
6 Broź starł się z Czaplarskim. Widzewiak upadł i na szczęście sędzia odgwizdał faul w ofensywie.
5 Znów szybka akcja Lechii, zakończona trochę zbyt mocnym strzałem Rozwandowicza!
4 Znów Broź przed szansą po wrzutce Mireckiego z narożnika, jednak jego główka przelatuje tuż obok bramki!
3 Znakomity początek mogła mieć Lechia. Broź wyszedł sam na sam z Chorosiem, ale bramkarz Widzewa kapitalnie broni!!! Jest róg!
2 Okachi dobrze odbiera piłkę w środku pola, ale Lechia dobrze zorganizowana i trzeba wycofać.
2 Kolasa z prawego skrzydła na pole karne, ale dobrze ustawiony Czaplarski.
1 Piłka w rękach Chorosia.
1 Zaczęli!
PRZED MECZEM Dostało się też prezesowi Lechii: "Goździk, Ty cwelu.." oraz "Piłka nożna dla kibiców"!
PRZED MECZEM Fani Widzewa "pozdrawiają" świeżo upieczonego uczestnika LM ;-) Gospodarze reagują brawami.
PRZED MECZEM Gromkie RTS zagrzewa łodzian do walki.
PRZED MECZEM Zawodnicy wychodzą z szatni. W głośnikach hymn Lechii. Widzew na czerwono, gospodarze na biało z seledynowymi akcentami.
PRZED MECZEM Trener Lechii jest Grzegorz Wesołowski, który prowadził w przeszłości ŁKS :-)
PRZED MECZEM Trybuna już wypełniona widzami. Widzewiacy za płotkiem za jedną z bramek. Czekamy na wyjście piłkarzy.
PRZED MECZEM Gospodarze także zeszli już z boiska.
PRZED MECZEM Koniec rozgrzewki łodzian
PRZED MECZEM Choć nie ma jeszcze południa, skwar jest już bardzo dokuczliwy. Piłkarze non stop sięgają po wodę.
PRZED MECZEM Ostatni trening strzelecki przed Lechia ;-)
PRZED MECZEM Z drużyną, mimo nieobecności w meczowej osiemnastce, przyjechali też Konrad Reszka i Patryk Nouri.
PRZED MECZEM Są piłkarze Lechii.
PRZED MECZEM Na rozgrzewkę wybiega trójka sędziowska. Gospodarzy nadal brak.
PRZED MECZEM Trybuna wypełniona póki co najwyżej w połowie. Nie widać jeszcze na stadionie kibiców Widzewa, choć wokół obiektu było ich bardzo dużo.
PRZED MECZEM Trwa już rozgrzewka widzewiaków. Pod drugą bramką grzeją się na razie tylko golkiperzy Lechii.
PRZED MECZEM Znamy już skład Widzewa i Lechii. W łódzkim zespole dwie zmiany, które były łatwe do przewidzenia. Wracają Michał Czaplarski i Adrian Budka. Na ławce usiedli przez to Sebastian Zieleniecki oraz Mateusz Michalski.
PRZED MECZEM Witamy ze stadionu w Tomaszowie. Po sporych trudach i kombinacjach udało nam się dostać na obiekt, więc możecie liczyć na naszą Relację LIVE!
PRZED MECZEM W meczowej osiemnastce zaszły tylko dwie zmiany. Do kadry wracają odpoczywający w środę Michał Czaplarski oraz Adrian Budka. Zajęli oni miejsca Kamila Wielgusa oraz Patryka Nouriego.
PRZED MECZEM Na stadionie w Tomaszowie będą próbowali relacjonować dla Was to spotkanie reporterzy WTM. Z powodu nieprofesjonalnego zachowania miejscowych działaczy nie możemy tego jednak obiecać. Mimo wszystko, zapraszamy!
PRZED MECZEM Bardzo nietypowo, bo już o godzinie 11:00, rozpocznie się mecz 5. kolejki III ligi pomiędzy Lechią Tomaszów Mazowiecki a łódzkim Widzewem. Oba zespoły w tym sezonie jeszcze nie doznały porażki, ale to widzewiacy mają komplet punktów.