pt>

2
Koniec meczu
1
47' Mateusz Michalski
50' Mateusz Michalski
65' Robert Słomka
90+5 Mecz zakończony! Ufffff... nerwowo ale udało się! :)
90+5 Róg dla Ursusa.
90+4 Kolejna kartka. Tym razem Bartos!
90+3 Zmiana w Widzewie. Wchodzi Bartos za Budkę
90+2 Kartka dla Rodaka za faul w środku boiska.
90+1 Sędzia dolicza 4 minuty!
90+1 Budka sam na sam z bramkarzem. Niestety nad bramką! Po co na siłę?!
90 Długa piłka ale wprost do Chorosia.
89 Widzew gra dwójkowo przy linii bocznej i kradnie sekundy.
89 Tlaga faulowany przy narożniku.
87 Cegiełka za Zawadkę w drużynie Ursusa.
87 Zieleniecki na szczęście wyczyścił.
87 Faul Widzewa w swoje strefie obronnej. Dośrodkowanie z prawej strony graczy z Warszawy
86 Kontra Widzewa. Budka schodzi na lewą nogę i minimalnie obok bramki!
85 Budka po ziemi i jeszcze jeden róg.
84 Burski prawie wyszedł sam na sam. Jednak obrońca wybija wślizgiem na róg.
83 Widzewiacy próbują przedrzeć się środkiem pola. Natrafiają niestety na mur obrońców.
82 Zrywa się doping dla Widzewa!
81 Bardzo nieudany strzał Pikusa. Choroś od bramki.
81 Okachi niezmordowanie walczy o każdą piłkę.
80 Niestety po stronie Widzewa zaczynają się niepotrzebne nerwowe zagrania
79 Groźny strzal zza pola karnego przez Zawadkę. Mija na szczęście o 2-3m naszą bramkę.
78 Rzut rożny dla Ursusa. Okachi wybija poza linię końcową.
77 Zmiana w Widzewie. Na boisku melduje się Okachi za Mąke
76 Haluch prowokuje kibiców Widzewa pokazują (L) na palcach swojej dłoni. Kibice nie pozostają dłużni śpiewając pozdrowienia dla klubu z Warszawy.
75 Okachi przywoływany przez Płuskę.
74 Możdżonek chciał wymusić karnego i dostaje drugą żółtą kartkę.
73 Tlaga zakłada siatkę Maślance. Wrzutka ale obrońcy wybijają na róg.
72 Zmiana w Ursusie. Wchodzi najlepsze strzelec Pikus a zmienia Ambrozika.
71 Faul w ofensywnie Jędrzejczyka.
71 Rzut rożny dla Widzewa. Dobra akcja Budki, ale po jego dośrodkowaniu obrońca Baranowski wybija poza linię końcową.
70 Strus zmienia Michalskiego.
69 Lekko nerwowo. Co chwile złe zagranie Widzewiaków
67 Wrzutka i zamieszanie w polu karnym. Zablokowany strzał Ambrozika.
67 Rzut dla piłkarzu Ursusa z prawej strony pola karnego.
65 Niestety 2-1. Strzelcem kontaktowej bramki Robert Słomka.
65 Róg dla Warszawian
65 W intensywnej rozgrzewce Strus, Bartosiewicz i Okachi
64 Dobra akcja Tlagi. Wystawił piłkę Budce ale ten za mocno wrzuca i od bramki Haluch.
63 Awizowana zmiana. Burski za Kowalczyka.
62 Mąka przewracany w polu karnym. Ewidentne przewinienie. Gwizdek milczy.
60 Płuska woła Burskiego. Szykuje się zmiana w Widzewie.
60 Róg dla gości.
60 Widzew gra dzisiaj na niesamowitej intenstywności. Pisząc kolokwialnie "jeżdżą na dupach" :)
56 Akcja gości. Muszyński wypuszcza piłkę ale spokojnie obrońcy Widzewa.
54 Zmiana w Ursusie. Baranowski za Stepnowskiego.
54 Faul Rodaka w środku pola.
52 Możdżonek bardzo ładnie poszarżował prawą stroną ale dośrodkowanie niestety niecelne.
50 Goooooolllll!!!!! Budka z wolnego i ponownie Michalski strzelcem bramki po strzale głową.
50 Akcja Widzewa w odwecie. Tlaga zamiast lobować bramkarza podał na głowę Budki, który w ostatniej chwili został uprzedzony przez obrońcę.
50 Choroś niestety "przyneuerował" atakując napastnika i groźna akcja Ursusa.
49 Faul na Budce na kartkę sędzia jednak gwiżdże tylko samo przewinienie.
47 Goooooooooool!!!! 1-0 dla Widzewa. Strzelcem Michalski po płaskim strzale z okolic 18 metra!
47 Kartka dla jednego z Widzewiaków. Niestety nie zauważyliśmy dla kogo.
46 Ursus ma rzut wolny w środku pola.
46 Zaczęła się druga połowa.
PRZERWA Obie drużyny bez zmian w składach.
PRZERWA Piłkarze już powoli wychodzą z szatni.
PRZERWA Marek obiecuje powtórkę strzału ale... na NOWYM STADIONIE. Trzymamy za słowo!!!
PRZERWA Tarot zaproponował strzał z połowy boiska Markowi Citce, ten jednak stwierdził, żę po wczorajszej imprezie "to tak nie bardzo" ;)
PRZERWA Odbierają z rąk Rafała Krakusa puchar z okazji dwudziestolecia awansu do LM.
PRZERWA Na murawie meldują się piłkarze Widzewa z czasów gry naszego klubu w Champions League.
45+2 Koniec pierwszej połowy.
45+2 Od bramki Haluch po przeciągniętej wrzutce Budki do Mąki. Ten drugi źle nabił obrońcę.
45+1 Rzut rożny dla Widzewa.
45 Kolejna głowa Zielenieckiego i znów broni Haluch...
44 Faul na Tladze i mamy krótką przerwę w grze.
43 Kolejna okazja do wrzutki bo mamy rzut wolny z narożnika pola karnego.
42 Złe zagranie Mąki. Zacznie Haluch.
41 Akcja Ursusa i strzał Kamińskiego z 20m. Na szczęści ponad bramką.
40 Dwójkowa akcja Michalski-Szewczyk, wrzuca ten drugi ale nikt nie zamyka...
39 Bezsensowny faul Mąki w środku boiska i żółta kartka dla naszego piłkara.
39 Widzew walczy o każdą piłkę. Faul Możdżonka w ataku a po chwili Rodaka na połowie rywali.
37 Klasyczne rozegranie Widzewa. Piłka na Rodaka a ten zgrywa niestety pod nogi rywali.
37 Faulowany Michalski w narożniku boiska
36 Faul Prusinowskiego na Mące i wolny dla Widzewa.
36 Faul w ataku piłkarza z Warszawy na Szewczyku.
35 Szybka kontra Widzewa lewą stroną. Mąka do Michalskiego i zablokowany strzał. Poprawka Możdżonka zbyt lekka.
35 Zieleniecki czyści..
34 Faul Rodaka w środku boiska. Piłka dla gości.
33 Przeciągnięta wrzutka Rodaka wprost w Halucha.
33 Fantastyczna solowa akcja Możdżonka po prawej stronie. Zagrywa do środka do... stopera Zielenieckiego a ten wprost w bramkarza gości.
32 Budka znalazłby się w dobrej sytuacji ale podający Kowalczyk na spalonym
31 Kibice "pozdrawiają" drużynę z W-wy i nie jest to Ursus ;)
30 Faul Michalskiego w ataku. Piłka dla graczy z Warszawy
29 Zagranie Mąki w pole karne do Michalskiego a ten przy oddaniu strzału niestety się poślizgnął i piłka przeszła obok bramki.
28 Miękka wrzutka Budki ale wybijają goście.
27 Faul Ambrozika na Mące i kartka dla piłkarza Ursusa.
26 Kamiński wystartował z rękami do Możdżonka ale Widzewiak nie wdaje się w dyskuje.
26 Odbiór piłki w środku przez Mąkę. Ten szybko uruchomi Kowalczyka ale temu ostatniemu zabrakło szybkości.
25 Widzewiacy wyglądają dziś bardzo dobrze. Zupełna odmiana od tego co widzieliśmy w Łomży.
24 Szybka kontra Widzewa ale źle zagrywa Możdżonek i piłka poza linią boczną.
23 Faul Rodaka w środku boiska.
23 Krótkie rozegranie. Wrzutka Mąki na głowę Zielenieckiego ale ten wprost w bramkarza.
22 Kolejny korner dla Widzewa.
22 Wrzutka Budki. Skakał Rodak ale wybijają goście.
21 Rzut rożny dla Widzewa.
21 Szewczyk pociągnął lewą stroną. Wrzuca na głowę Możdżonka. Naszemu piłkarzowi brakuje jednak paru centymetrów...
20 Akcja Rodaka. Wyjeżdża jednak z piłką poza linię końcową i od bramki Haluch.
19 Kapitalna wrzutka Mąki w pole karne. Niestety Kowalczyk źle trafia i piłka ląduje obok bramki.
18 Faul na Możdżonku. Rzut wolny i okazja do dośrodkowania.
18 Piłkarze Widzewa sygnalizują zagranie ręką przez gracza Ursusa przed polem karnym. Sędzia nakazuje grać dalej.
17 Tlaga po prawej stronie, wrzuca do "Kowala". Niestety wrzutkę przecina Skowroński.
16 Michał Sokołowicz z Michałem Czaplarskim są na trybunach wraz z kibicami Widzewa.
15 Aut na wysokości pola karnego dla Widzewa.
14 Faul Michalskiego przy linii środkowej.
14 Faulowany Możdżonek w środku pola na naszej połowie.
13 Akcja Stepnowskiego po prawej stronie ale dośrodkowuje niedokładnie i aut dla Widzewa.
12 Nieudana wrzutka Budki ale piłka spada pod nogi Mąki a ten niewiele obok okienka po strzale z pierwszej piłki.
11 Dobra akcja Michalskiego po lewej stronie. Niestety Kowalczyk nie miał jak oddać strzału i mamy korner.
10 Krótkie rozegranie bez zagrożenia.
10 Szewczyk faulowany po lewej strony przez Stepnowskiego. Rzut wolny dla Widzewa.
9 Budka wrzuca z prawej strony. Nie doskoczył do główki Kowalczyk ale strzał udało się oddać Możdżonkowi. Niestety uderzenie lewą nogą przeszło obok bramki.
9 Ursus zaczął dosyć odważnie z mocno wysuniętą linią obrony, co jest lekką niespodzianką bo żadna z drużyn przyjezdnych tak z nami nie grała jeszcze.
7 "Legendy dumą Widzewa" - skandują fani.
5 Ursus zaatakował prawą stroną, ale poradził sobie Zieleniecki.
4 Michalski ruszył lewą stroną, ale zatrzymał go Prusinowski.
3 Kolejny faul. Tym razem Mąka w środku pola.
3 Niebezpiecznie zawieszona ta piłka i było gorąco. Zacznie jednak Choroś.
2 Faul na naszej połowie - wolny dla gości!
1 Zaczynamy!
PRZED MECZEM Za kilka minut zaczynamy, a trybuny nie są jeszcze szczelnie wypełnione. Kibice czekają na ostatnią chwilę.
PRZED MECZEM Obie jedenastki skończyły już rozgrzewkę i zeszli do szatni.
PRZED MECZEM Znamy już skład Ursusa. Znów na ławce zacznie mecz najlepszy strzelec stołecznej drużyny - Krzysztof Pikus.
PRZED MECZEM Szykujących się do meczu widzewiaków oglądają nieobecni koledzy. Widzimy m.in. Zawodzińsiego, Kozłowskiego, Sabiłłę czy Wielgusa.
PRZED MECZEM Grzeją się już także goście.
PRZED MECZEM Drużyna Widzewa w komplecie na boisku.
PRZED MECZEM Na rozgrzewkę wybiegli już bramkarze RTS i Tomasz Muchiński.
PRZED MECZEM Póki co w Łodzi nie pada, ale chmury są ciężkie i w każdej chwili można spodziewać się deszczu.
PRZED MECZEM Witamy ze stadionu przy Milionowej. Za niecałe 50 minut widzewiacy zaczną walkę o kolejne punkty w tym sezonie.
PRZED MECZEM Poznaliśmy już wyjściowy skład Widzewa. Trener Marcin Płuska dokonał w nim trzech zmian w porównaniu do meczu w Łomży. Od początku spotkanie zaczną Kamil Tlaga, Mateusz Michalski oraz Robert Kowalczyk. Na ławce rezerwowych usiedli za to Princewill Okachi oraz Piotr Burski, którzy w tym tygodniu trenowali niewiele. Poza kadrą jest natomiast kontuzjowany Mariusz Zawodziński.
PRZED MECZEM W osiemnastce są natomiast wracający po urazach Kamil Tlaga i Mateusz Michalski, a także pierwszy raz w tym sezonie Kamil Bartosiewicz. Jak będzie wyglądała wyjściowa jedenastka, przekonamy się ok. 16:00!
PRZED MECZEM W meczowej kadrze doszło do trzech zmian. Marcin Płuska zrezygnował nie tylko z usług Kamila Sabiłło, ale nie powołał również Kacpra Bargieła oraz Bartłomieja Gromka, który wrócił po kartkowej przerwie. Nie ma też kontuzjowanego Mariusza Zawodzińskiego.
PRZED MECZEM Na stadionie SMS zjawi się komplet widzów, wśród których znajdą się także piłkarze Widzewa, którzy wywalczyli w 1996 roku awans do elitarnej Ligi Mistrzów! W takim towarzystwie nie wolno nie wygrać!
PRZED MECZEM O godzinie 17:00 rozpocznie się spotkanie kończące 8. kolejkę III ligi pomiędzy łódzkim Widzewem a Ursusem Warszawa. Dla piłkarzy Marcina Płuski stawką meczu będzie odzyskanie zaufania po dwóch remisach z rzędu.