pt>

1
Koniec meczu
2
58' Bartłomiej Poczobut (k.) 4' Matus Marcin
19' Hubert Antkowiak (k.)
90+1 To już koniec! Sędzia gwiżdże po raz ostatni. Widzew przegrywa pierwszy zimowy sparing 1:2.
90+1 Duże pretensje ławki Elany za to głupie zagranie widzewiaka.
90+1 Ostro wejście Poczobuta, kompletnie niepotrzebne!
90 Rozpędził się lewą stroną Prochownik, powstrzymany jednak w polu karnym.
89 Nie ma bramki! Brawo Miłosz Mleczko!
88 Zagranie ręką Poczobuta w polu karnym! Duży błąd techniczny pomocnika i szansa dla gości na trzeiego gola.
88 Sporo chaosu w tym fragmencie gry.
85 Około pięciu minut do zakończenia pierwszego sparingu.
85 Wrzutka Malca, ale Guzdek niecelnie główkuje i zacznie bramkarz Elany.
84 Fundambu wrócił do gry, zajął miejsce Czubaka.
83 Na Łodziance znów prószy śnieg.
83 Od bramki zaczną przyjezdni.
83 Kolejna indywidualna akcja Prochownika. Bez efektu.
82 Spóźniony Becht fauluje przeciwnika.
81 Strzał Guzdka z 20 metra, ale sporo się pomylił.
80 Faulowany Poczobut.
79 Jedno z nielicznych wyjść gości pod nasze pole karne, ale radzi sobie defensywa.
79 Z oddali docierają do nas dyskretne przyśpiewki kilkunastu fanów :-)
78 Nowak doszedł do główki, ale zagrał ponad bramką.
78 Centra Bechta i korner dla RTS.
77 Prochownik w kolejnym dryblingu, ale tym razem bez faulu w polu karnym na widzewiaku.
76 Duża przewaga optyczna Widzewa, z której za wiele nie wynika.
74 Za mocna centra, mija wszystkich w polu karnym.
74 Kolejny róg po akcji Czubaka.
73 Bez zagrożenia po rzucie rożnym.
72 Zmiana powrotna Guzdka. Co ciekawe, boisko opuścił Fundambu.
72 Indywidualnie próbował Malec, ale wywalczył jedynie korner.
69 Dużo przypadkowości na śliskim boisku. Piłkarze obu zespołów tracą piłkę i przyczepność.
68 Nie udało się widzewiakom ruszyć z szybką kontrą.
68 Groźna akcja torunian, która kończy się niecelnym strzałem. Piłka wychodzi jednak na róg.
67 Nie zrozumiał się Fundambu z Malcem i od bramki goście.
64 Malec zmienia testowanego Guzdka
64 Dobry odbiór Bechta, ale błąd techniczny Prochownika uniemożliwił akcję łodzian.
64 Widzewiacy szukają gola na 2:2, ale na razie Elana skutecznie się broni.
62 Widzew naciska i ma rzut z autu na wysokości pola karnego.
61 Dobry drybling Prochownika, ale centra Poczobuta nie znajduje adresata i od bramki golkiper gości.
61 Guzdek dobrze wbiega w pole karne, ale jego podanie było już gorsze.
60 Nowak trafia do siatki, ale sędzia dopatrzył się pozycji spalonej.
59 Defensywny pomocnik Widzewa pewnie posłał piłkę w lewy róg bramki.
58 Poczobut pewnie!
57 Prochownik faulowany w polu karnym i mamy rzut karny!
57 Widzew od bramki.
55 Łodzianie starają się grać po ziemi, ale brakuje dokładności.
54 Goście rozegrali ten stały fragment gry na krótko, po czym szybko uderzyli na bramkę Mleczki, ale piłka przetoczyła się daleko od słupka.
54 Fundambu fauluje rywala i ten będzie miał opkazję na centrę w pole karne Widzewa.
53 Goście w natarciu. Wymienili już kilka celnych podań.
53 Centra Michalskiego, al;e goście radzą sobie z nią.
52 Dobre dośrodkowanie Filipa Bechta i znowu najwyżej wyskakuje Czubak. Znowu zabrakło niewiele.
51 W Elanie oglądamy też zmienioną jedenastkę, ale niestety nie mamy informacji kto przebywa na boisku.
50 Dobre dośrodkowanie Michalskiego znajduje w polu karnym Czubaka, a napastnik gospodarzy minimalnie pudłuje. Dobra centra łodzian!
50 Dobra akcja Czubaka i mamy rzut rożny.
49 Becht dobrze przecina podanie gości.
48 Poczobut znowu nonszalancko zagrywa.
48 Mleczko dobrze wychodzi i uspokaja grę.
47 Fundambu ładnie przerzuca ciężar gry.
47 Poczobut bardzo niedokładnie zagrywa do Fundambu i Elana niemal wyszła z kontrą.
46 Łodzianie rozpoczęli drugą połowę. Doszło do 9 zmian. Na boisku zostali tylko gracze testowani: Guzdek i Drapiński.
PRZERWA Nie tak to miało wyglądać! Widzewiacy przegrywają do przerwy z toruńską Elaną 2:0.
45+2 Sędzia pozwala grać dalej. Aut dla Widzewa na wysokości pola karnego gości.
45+1 Kun uderza po ziemi, ale dobrze bramkarz Elany. Widzew dalej w ataku.
45+1 Kolejna groźna kontra Elany, ale murawa spłatała psikusa napastnikowi gości i obyło się bez większego zagrożenia.
45 Widzewiacy próbowali zaatakować lewą stroną, ale szybko piłka opuściła linię boczną.
44 Elana szybko odebrała piłkę w środku boiska i znowu jednym podaniem chciała stworzyć zagrożenie pod bramką Reszki.
43 Wreszcie dobra centra widzewiaków, ale strzał Grudniewskiego przelatuje obok lewego słupka.
42 Kolejny rzut rożny.
42 Bilard w polu karnym gości, ale w końcu Elana oddala zagrożenie.
41 Ameyaw dobrze w obronie.
40 Widzew szybko wyprowadził swoją akcję, ale ponownie dośrodkowanie z prawej strony ląduje w rękach bramkarza Elany.
39 Strzał gości pod murem, ale na posterunku Reszka! Pewna interwencja golkipera Widzewa.
39 Do bramki ok. 20 metrów. Będzie groźnie.
39 Grudniewski jako pierwszy upomniany żółtą kartką.
38 Gra z kontry gości może się podobać.
37 Widzew najwyraźniej podrażniony tym stanem rzeczy i nareszcie groźne uderzenie na bramkę Kuchnickiego. Uderzał Marcin Robak.
37 Kolejna piękna kontra Elany. Tym razem piłka nieznacznie mija prawy słupek bramki Widzewa.
36 Brzydki faul gości na Kosakiewiczu.
35 Możdżeń tym razem dośrodkowuje, ale efekty te same.
35 Będzie znowu rzut rożny.
34 Znowu niedokładna wrzutka...
34 Mamy kolejny rzut rożny.
33 Widzew atakuje głównie prawą flanką, ale pożytku z tego niewiele.
33 Piłkarze się ślizgają na murawie i piłka opuszcza boisko...
32 Łodzianie od środka.
31 Dobry drybling Ameyawa na prawym skrzydle, ale z centry wyszedł strzał... Niecelny niestety
31 Łodzianie w ataku.
30 Guzdek główkuje, ale piłka mija prawy słupek bramki
30 Znowu to samo...
29 Kosakiewicz z rzutu rożnego, ale znowu piłka nie odnajduje adresata.
29 Ameyaw faulowany, ale widzewiacy grają dalej.
28 Po rzucie rożnym bez zagrożenia pod bramką Elany.
27 Było blisko, aby złapać kontakt.
27 Mucha fauluje swojego rywala. Elana od środka.
25 Teraz goście niedokładnie. Nie widać większego sensu w graniu w takich warunkach...
25 Widzewiacy znowu niedokładnie. Elana od autu.
24 Piłkarz Elany fauluje. Widzewiacy od środka.
22 Swoją droga imponującą szybkością wykazał się widzewski weteran.
22 Dobra akcja Marcina Robaka, ale zabrakło dokładności w dośrodkowaniu.
21 Goście lepiej sobie radzą w tych trudnych warunkach.
20 Swoją drogą była to bardzo ładna akcja Elany i pechowa interwencja Grudniewskiego. Gramy dalej.
19 Reszka w jedną, a piłka w drugą. 2:0
19 Do piłki podejdzie Antkowiak.
18 Niestety będzie rzut karny dla gości...
18 Na razie gra się toczy głównie w środku.
16 Dobra akcja łodzian zakończona centrą Kosakiewicza, ale Kuchnicki wyłapuje futbolówkę.
15 Widzew w ataku pozycyjnym.
13 Bardzo dobra interwencja Reszki po uderzeniu Matusa Marcina i kolejny stały fragment gry dla Elany.
13 Było bardzo blisko, żeby goście prowadzili już 2:0. Tylko rzut rożny.
12 Bardzo ładna składna akcja Elany i mają rzut rożny.
11 Jeden z piłkarzy gości na pozycji spalonej.
11 Bez większego zagrożenia i Elana wychodzi z kontrą.
10 Mamy pierwszy stały fragment gry,
10 Elana stara się uspokoić grę.
9 Przedobrzyli widzewiacy. Za dużo podań. Zabrakło strzału.
8 Dobra składna akcja łodzian. Kun wrzucił piłkę pod nogi Robaka, ale kapitan Widzewa niestety z tego nie skorzystał.
7 Elana zacznie od autu.
6 Widzew dalej atakuje.
5 Guzdek ładnie próbował uruchumić podaniem swojego kolegę, ale obrona Elany dobrze.
4 Goście wyszli z szybką kontrą. Lewym skrzydłem pognał Matus i płaskim uderzeniem pokonał Konrada Reszkę.
4 Mamy bramkę dla Elany. Marcin Matus
4 Widzew zakłada wysoki pressing, ale goście radzą sobie.
3 Ameyaw odbiera piłkę, ale ta wychodzi zza linię końcową.
2 Widzew w ataku pozycyjnym.
1 Antkowiak uderza, ale Reszka dobrze broni.
1 Ruszyli
PRZED MECZEM Elana już zakłada meczowy trykot. Z opóźnieniem, ale chyba mecz się rozpocznie.
PRZED MECZEM Ciągle pada śnieg. Oby tylko piłkarze dobrali odpowiednie obuwie i uniknęli kontuzji.
PRZED MECZEM Rozgrzewka wchodzi w decydującą fazę. Za niecałe pięć minut powinien rozbrzmieć pierwszy gwizdek sędziego.
PRZED MECZEM Łodzianie już na murawie. Warunki nie rozpieszczają zarówno piłkarzy jak i nas.
PRZED MECZEM Piłkarze Elany już w rozgrzewce. Widzewiacy powoli meldują się na boisku.
PRZED MECZEM Witamy z Łodzianki!
PRZED MECZEM Spotkanie rozpocznie się na sztucznym boisku ośrodka na Łodziance w samo południe. Będzie zamknięte dla kibiców, ale przy ul. Małachowskiego zameldują się przedstawiciele Redakcji WTM, którzy przeprowadzą dla Was tradycyjną Relację LIVE. Zawody będzie można śledzić również za pośrednictwem Widzew TV oraz RadioWidzew.pl.
PRZED MECZEM Pora na pierwszy tegoroczny mecz! Już za dwie godziny piłkarze Widzewa Łódź, w składzie powiększonym o czterech testowanych zawodników, sprawdzą swoją formę na tle trzecioligowej Elany Toruń. Jak wypadną po świąteczno-noworocznej przerwie?