pt>

1
Koniec meczu
1
90+1' Łukasz Grzeszczyk 69' Karol Danielak
KONIEC Dziękujemy, że byliście z nami i słyszymy się już w najbliższy piątek. Rywalem Widzewa w Sercu Łodzi będzie beniaminek pierwszej ligi - Skra Częstochowa.
KONIEC Niestety łodzianom nie udało się dowieźć prowadzenia do końca i muszą zadowolić się jednym punktem.
KONIEC Sędzia gwiżdże po raz ostatni.
90+5 Krystian Nowak w ostatniej chwili powstrzymuje Kargulewicza.
90+4 Bardzo niecelny strzał Nemanji Nedicia.
90+3 Jeszcze jeden rzut rożny dla gospodarzy...
90+3 Widzewiacy faulują na środku boiska.
90+1 Łukasz Grzeszczyk strzałem zza pola karnego doprowadza do wyrównania....
90+1 Niestety...........
90+1 Gospodarze mają tylko rzut rożny.
90 Kapitalna interwencja Reszki po strzale Macieja Mańki!
89 Marek Hanousek upomniany żółtą kartką.
89 Ładna akcja Widzewa, ale Montini źle trafia w piłkę.
88 Widzew stara się dłużej utrzymać przy piłce.
87 Fabio Nunes zastępuje Karola Danielaka, a Abdul Aziz Tetteh zmienia Dominika Kuna.
87 Dalekie wybicie stopera łodzian.
86 GKS w ataku pozycyjnym, a tymczasem blisko linii środkowej do wejścia gotowy jest Abdul Aziz Tetteh i Fabio nunes.
86 Bardzo źle rozegrany rzut wolny i grę wznowi Konrad Jałocha.
85 Kun zatrzymywany nieprzepisowo.
85 Łodzianie wreszcie na połowie gospodarzy.
84 Sebastian Steblecki zastępuje Oskara Paprzyckiego.
84 Fatalny strzał gospodarzy....
84 Przy piłce nie kto inny jak Łukasz Grzeszczyk.
83 GKS wywalczył rzut wolny blisko naszego pola karnego.
82 Co to była za szansa dla Widzewa! Łodzianie zepsuli kontrę 3 na 1....
82 Znowu kotłuje się w widzewskim polu karnym.
82 Gospodarze szykują się do wyrzutu piłki z autu.
82 Tomasz Dejewski wchodzi za Mateusza Michalskiego.
81 Maciej Mańka dośrodkowuje z prawej strony, ale Gołębiowski dobrze blokuje.
80 Do wejścia gotowy jest Tomasz Dejewski.
80 Łodzianie mają problem z wymienieniem kilku podań. Tyszanie wciąż na naszej połowie.
79 Dośrodkowanie Grzeszczyka nie przechodzi pierwszego obrońcy Widzewa.
79 Napór gospodarzy trwa. Kolejny rzut rożny.
77 Bardzo składna akcja tyszan i oko w oko z Konradem Reszką stanął Kargulewicz. Sędzia jednak uniósł chorągiewkę.
77 Na płocie pojawiła się też druga flaga: "Widzew - Mój jedyny" oraz czerwono-biało-czerwone szaliki.
77 Kolejny atak gospodarzy.....
77 Radosław Gołębiowski faulowany pod własnym polem karnym. Zacznie Reszka.
76 Łodzianie mocno cofnięci.
76 GKS w natarciu. Niepewna interwencja Nowaka.
75 Radek Gołębiowski traci piłkę blisko własnego pola karnego.
74 Kacper Janiak i Bartosz Biel już poza boiskiem. W ich miejsce wchodzi Maciej Kozina i Kamil Kargulewicz.
74 Bardzo groźna akcja gospodarzy, ale sędzia dopatrzył się faulu na Nowaku.
73 Gospodarze wymieniają podania na własnej połowie.
73 Łodzianie w ataku pozycyjnym. Gra się zaostrza.
73 4817 widzów na tym meczu.
72 Kun powstrzymany. Widzew ma tylko aut.
72 Kibice Widzewa odpowiadają przyśpiewką "Ole, Widzew kocham Cię".
72 Widzew rozpocznie od autu na wysokości środka boiska.
71 Niestety, gospodarze palą flagę "Awanturnicy".
70 Asystę przy bramce zalicza..... Mattia Montini!
70 Bramka zostaje uznana!
70 Trwa weryfikacja VAR.....
69 Karol Danielak z najbliższej odległości pakuje piłkę do bramki i Widzew wychodzi na prowadzenie!
69 GOOOOOOOL!
68 Kontra GKS-u, ale Kacper Janiak bardzo niecelnie dośrodkowuje.
67 Tomas Malec i Jakub Piątek wchodzą na boiska, a zastępują oni Wiktora Żytka i Damiana Nowaka.
66 Ponownie na boisku przeważa chaos.
65 Konrad Reszka łapie piłkę.
65 Grzeszczyk przeciąga dośrodkowanie, ale wciąż gospodarze w naszym polu karnym.
65 Za chwilę dojdzie do podwójnej zmiany w szeregach gospodarzy.
63 Niestety za wcześnie pochwaliliśmy łodzian. Stępiński bardzo niedokładnie podaje do Zielińskiego.
63 Dobry fragment gry w wykonaniu Widzewa.
61 Gołębiowski bardzo mocno z rzutu wolnego i Jałocha z największym wysiłkiem paruje piłkę.
61 Podwójna zmiana w Widzewie. Mattia Montini i Radosław Gołębiowski na murawie.
60 Krzysztof Wołkowicz zatrzymuje piłkę ręką i łodzianie mają rzut wolny bardzo blisko pola karnego gospodarzy.
59 Widzew teraz dłużej utrzymuje się przy piłce na połowie GKS-u.
.
57 Upiekło się widzewiakom.... Kolejna strata pod polem karnym GKS-u przerodziła się w kontrę. Na całe szczęście w ostatniej chwili gospodarze zwolnili i zdecydowali się na uderzenie zza szesnastki. Piłka o centymetry minęła prawy słupek.
56 Łodzianie odpowiadają prawą stroną i będą mieć rzut rożny.
55 Kibice gospodarzy "pozdrawiają"... Daniela Tanżynę.
55 Prawdziwa salwa strzelecka w wykonaniu GKS-u, ale za każdym razem dobrze blokują ich łodzianie. Konrad Reszka nie musiał interweniować.
55 Niestety gospodarze odzyskują piłkę i ruszają z kontrą.
55 Już jesteśmy po drugiej stronie boiska.
54 Zrobiło się bardzo groźnie pod bramką Widzewa. Dośrodkowywał Grzeszczyk i minimalnie z piłką minął się Damian Nowak.
54 Faul tyszan.
53 Danielak próbuje napędzić kontrę łodzian, ale zostaje zablokowany.
53 Jesteśmy coraz bliżej widzewskiego pola karnego.
53 "W Łodzi jedna ekipa się liczy - ŁKS Łódź prawdziwi awanturnicy" - taki transparent zawisł w młynie gospodarzy.
53 Od autu zaczną gospodarze.
52 Usterka naprawiona, możemy grać.
51 Kolejna przerwa w meczu. Tym razem wynikająca z ... dziurawej siatki w bramce strzeżonej przez Konrada Reszkę.
50 GKS atakuje prawą stroną. W pole karne zagrywa Janiak, a główkuje Łukasz Grzeszczyk.
50 Od bramki zacznie Jałocha. Danielak nabity futbolówką.
49 Widzew wysoko podchodzili do rywali i ci gubią się. Piłka na aucie.
48 Świetne wyjście Konrada Reszki.
48 Michalski bardzo nieodpowiedzialnie zagrywa wzdłuż boiska i tyszanie wychodzą z kontrą.
48 Ciekawie rozegrany rzut wolny, ale strzał Patryka Muchy zablokowany.
47 Guzdek uprzedzony w polu karnym, ale łodzianie mają rzut rożny.
47 Stępiński rusza z atakiem
46 Maciej Mańka dośrodkowuje, ale dobrze Krystian Nowak uprzedza rywala i wybija piłkę.
.
46 Wznowił ją GKS i to on póki co utrzymuje się przy piłce.
46 Rozpoczęliśmy drugą połowę.
PRZERWA Dołączają do nich gospodarze.
PRZERWA Widzewiacy już na murawie!
PRZERWA Lada moment zaczniemy drugą połowę.
PRZERWA Na razie kończy się na obustronnych wyzwiskach.
PRZERWA Wszyscy rezerwowi w rozgrzewce. Nie wydaje się, aby któryś z trenerów w przerwie zdecydował się na zmiany.
PRZERWA W przerwie nie odpoczniemy od emocji. Kibice z al. Unii pokazali w swoim sektorze dwie zdobyte swego czasu flagi Widzewa. Będzie ciekawie w drugiej połowie.
PRZERWA Sędzia używa gwizdka po raz ostatni w pierwszej połowie.
45+4 Cztery strzały gospodarzy w przeciągu paru sekund. Trzy zostały zablokowane, a jeden przeleciał wysoko nad poprzeczką.
45+4 Bardzo głupia strata piłki przez Dominika Kuna i tyszanie wyprowadzają kontrę.
45+3 Michalski szukał centrą Stępińskiego, ale znowu piłka nie odnalazła adresata.
45+3 Widzewiacy mają kolejny rzut rożny.
45+2 Kun odbiera piłkę i od razu uruchamia podaniem Guzdka.
45+2 Danielak sprytnie do Hanouska, ale ponownie defensywa gospodarzy zachowała się bez zarzutów.
45+1 Łodzianie wymieniają podania na własnej połowie.
45 Sędzia dolicza cztery minuty do pierwszej połowy.
45 Niecelne podanie do Zielińskiego i piłka mija linię końcową.
45 Nareszcie widzewiacy uspokoili grę. Przechodzimy do ataku.
44 Kolejny aut dla łodzian.
44 Gospodarze wysoko zakładają pressing. Widzewiacy nie mogą opuścić własnej połowy.
43 Mateusz Michalski do końca nie odpuścił rywalowi i dobrze blokuje dośrodkowanie..
43 GKS pozostaje na naszej połowie.
42 Szybka analiza VAR i tylko aut dla tyszan.
42 Duże zamieszane w polu karnym Widzewa. Na murawę pada napastnik gospodarzy, ale sędzia nakazuje grać dalej.
41 Łukasz Grzeszczyk już przy piłce.
41 Kolejny faul widzewiaków.
41 Tyszanie w ataku pozycyjnym. Na razie ciężko im zbliżyć się do łódzkiego pola karnego.
40 Krystian Nowak fauluje Damiana Nowaka.
39 Mateusz Michalski bardzo dobrze popracował i odebrał piłkę.
39 Gospodarze zaczną od autu.
38 Dobra centra, ale obrońcy gospodarzy wyskakują najwyżej.
38 Paweł Zieliński faulowany czterdzieści metrów od bramki Konrada Jałochy.
37 Po niespełna trzech minutach przerwy, arbiter główny wznawia grę. Przy piłce łodzianie.
36 Lada moment sędzia wznowi grę.
34 Gra zostaje zatrzymana, a to wszystko na skutek pirotechniki odpalonej przez kibiców gospodarzy.
34 Kolejna pirotechnika po stronie gospodarzy.
34 Maciej Mańka nieprzepisowo zatrzymuje Patryka Muchę.
33 Danielak traci piłkę i fauluje rywala.
33 Michalski ładnie próbował dograć piłkę do Danielaka, ale gospodarze bardzo dobrze bronią.
32 Kolejny aut. Tym razem po lewej stronie boiska.
32 Widzewiacy zaczną od autu na połowie GKS-u.
31 Niestety skrzydłowy łodzian dość łatwo dał się zatrzymać.
31 Kun w pojedynku jeden na jednego na lewej flance.
30 Pierwszy celny strzał gospodarzy, ale Konrad Reszka pewnie łapie futbolówkę.
29 Mateusz Michalski ukarany żółtym kartonikiem.
29 Najpierw były stroboskopy, a teraz race.
28 Wołkowicz zagrywa wprost pod nogi Krystiana Nowaka.
28 W sektorze gości tymczasem znów pojawiły się flagi, które podczas zamieszek zostały zdjęte.
28 Piłka pod nogami tyszan.
28 Zadymili gospodarze.
27 Groźna centra GKS-u, ale najwyżej w polu karnym wyskakuje Krystian Nowak.
27 Pirotechnika w młynie.
26 Duże zamieszanie pod polem karnym GKS-u, uderza Mucha ale jego strzał zostaje wyblokowany.
26 Michalski znakomicie uderza z dystansu i Jałocha z największym trudem paruje piłkę na rzut rożny!
25 Tyszanie wychodzą z kontrą, ale robią to fatalnie i Widzewiacy odzyskują futbolówkę.
24 Michalski zagrywa prostopadle do Kuna, ale ponownie było to bardzo czytelne i obrońcy gospodarzy wybijają piłkę na aut.
24 Kolejna próba ataku pozycyjnego w wykonaniu łodzian.
23 Teraz Patryk Mucha bardzo niecelnie podaje do Danielaka.
23 Tanżyna bardzo niedokładnie do Guzdka. Piłka w rękawicach golkipera tyszan.
22 Krystian Nowak uprzedza rywala i wybija piłkę na aut. W dodatku jest sfaulowany.
21 Piłka przekroczyła linię końcową i od bramki wznowią gospodarze.
21 Trójkolorowa sektorówka pojawiła się w młynie gospodarzy.
21 Widzewiacy próbują przedrzeć się prawą stroną.
21 Stępiński przewracany przez Biela.
20 Stępiński niedokładnie podaje do Pawła Zielińskiego.
20 Czerwono-biało-czerwoni ponownie w ataku pozycyjnym. Póki co klepią głównie w środku boiska.
19 Gospodarze ruszyli z kontrą, ale dobrze ustawiony Krystian Nowak odbiera piłkę.
18 Łodzianie zaczną od autu na połowie GKS-u.
17 Szybko odebrana piłka sprawiła, że przed dobrą szansą stanął Guzdek. Niestety jego strzał był zbyt lekki, aby pokonać Konrada Jałochę.
17 Widzew wysoko zakłada pressing. Ośmiu podopiecznych Janusza Niedźwiedzia na połowie gospodarzy
16 Karol Danielak uderza z dwudziestego metra, ale robi to bardzo niecelnie.
16 Goście szybko odbierają futbolówkę.
16 A na trybunach cały czas niespokojnie.
16 GKS zacznie od autu na wysokości własnego pola karnego.
15 Widzewiacy blisko pola karnego gospodarzy. Wymieniają dużo podań, ale nie mogą znaleźć żadnej wyrwy.
14 Dobra interwencja Daniela Tanzyny hamuje atak gospodarzy.
14 Kolejne przewinienie łodzian.
13 Co to była za szansa dla łodzian! Hanousek uderzył na bramkę, bramkarz GKS-u wypluł piłkę przed siebie, ale z odsieczą przybyli obrońcy.
12 Mamy rzut rożny. Dobra akcja łodzian.
11 Mucha odbiera piłkę, ale sędzia pokazuje, że przekroczył przepisy.
10 Kun dośrodkowuje, ale Guzdek mija się z piłką. Zacznie Konrad Jałocha.
10 Widzew w ataku pozycyjnym.
10 świetny odbiór Dominika Kuna, który potem jest faulowany.
9 Grzeszczyk dorzuca piłkę, ale Hanousek oddala zagrożenie. Przynajmniej na chwilę.
8 Bardzo zła interwencja Mateusza Michalskiego i gospodarze mają rzut rożny.
8 Na razie obserwujemy dużo szarpanej gry, składnych akcji jest jak na lekarstwo.
8 Sporo policji i sił porządkowych pojawiło się wokół murawy.
8 Reszka daleko wybija piłkę, Kun ją zbiera.
7 Coś się dzieje w sektorze gości!
7 Michalski centruje, ale futbolówka zatrzymuje się na pierwszym defensorze.
6 Gospodarze faulują jednego z widzewiaków i będzie szansa na dobre dogranie piłki w pole karne.
6 Kibice z al. Unii pojawili się na stadionie.
6 Dobry odbiór łodzian w środku, ale Michalski niecelnie podaje i po szansie na kontrę.
5 Konrad Reszka łapie dośrodkowanie z prawej strony boiska.
5 Niecelne dośrodkowanie Krzysztofa Wołkowicza.
4 Nowak wzięty w kleszcze i sędzia używa gwizdka. Gospodarze zaczną od środka.
3 Łodzianie próbują przedrze c się lewą stroną, ale piłka ląduje na aucie.
3 Biel pada na murawę, ale sędzia pozostaje niewzruszony.
2 Hanousek nieprzepisowo zatrzymuje rywala.
2 Wymieniają podania, ale głownie na swojej połowie.
2 Gospodarze w ataku pozycyjnym.
1 Dobra sytuacja Bartosza Guzdka, ale młody napastnik łodzian nie trafił czysto w piłkę i od bramki zacznie Konrad Jałocha.
1 Łodzianie w ataku!
1 Zaczęli!
PRZED MECZEM Gospodarze także na boisku
PRZED MECZEM Widzewiacy wybiegają na murawę!
PRZED MECZEM Trwa wymiana uprzejmości między kibicami obu drużyn ;-)
PRZED MECZEM Kibice Widzewa w rozgrzewce! Z trybun rozlega się: "Widzew, Łódzki Widzew..."
PRZED MECZEM Do meczu pięć minut, a trybuny dalej świecą pustkami.
PRZED MECZEM W sektorze gości flagi "Widzew Łódź Władcy Miasta Włókniarzy" i "Blue Army" oraz małe: Chojen, Zgierza, Kutna, Pabianic, Starego Miasta i DHW.
PRZED MECZEM Frekwencja w młynie tyszan na razie bardzo przeciętna.
PRZED MECZEM Widzewiacy w ostatnim sprincie i także schodzą do szatni.
PRZED MECZEM Kibice z Tychów zaprezentują dziś oprawę.
PRZED MECZEM Wyjściowa jedenastka gospodarzy już w szatni. Pozostali wyłącznie zmiennicy.
PRZED MECZEM Sędziowie schodzą z murawy. Zawodnicy obu drużyn powoli kończą rozgrzewki. Za niecałe piętnaście minut początek meczu.
PRZED MECZEM Wyjściowa jedenastka łodzian gra obecnie w przysłowiowego "dziadka". Z kolei gospodarze szlifują strzały z dystansu.
PRZED MECZEM Murawa na stadionie Miejskim w Tychach idealnie przygotowana do meczu. Nie pozostaje nic innego jak grać w piłkę.
PRZED MECZEM W sektorze gości zasiada już kilkuset sympatyków czerwono-biało-czerwonych!
PRZED MECZEM Widzewiacy bardzo szybko rozpoczęli doping, można odnieść wrażenie, że gramy u siebie!
PRZED MECZEM Widzewiacy wyszli na rozgrzewkę.
PRZED MECZEM "Kto wygra mecz? Widzew!" rozlega się z sektora gości.
PRZED MECZEM Kibice Widzewa po raz pierwszy zaznaczyli swoją obecność na sektorze!
PRZED MECZEM Konrad Reszka także w rozgrzewce.
PRZED MECZEM Piłkarze gospodarzy już na murawie.
PRZED MECZEM Kibice Widzewa zaczynają wchodzić na sektor gości! Szykuje się prawdziwe sportowe święto!
PRZED MECZEM Łodzianie po raz piaty zagrają w Tychach z GKS-em. Bilans tych starć jest bardzo niekorzystny dla Widzewa, bowiem trzykrotnie gospodarze okazywali się lepsi i raz padł wynik remisowy. Miejmy nadzieję, że nie do trzech, a do pięciu razy sztuka i w końcu czerwono-biało-czerwoni zgarną komplet punktów!
PRZED MECZEM Znamy już składy w jakich wystąpią obie drużyny. Trener Janusz Niedźwiedź niestety był zmuszony do dokonania jednej korekty w wyjściowej jedenastce. Chorego Juliusza Letniowskiego zastąpi Patryk Mucha.
PRZED MECZEM Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:40 na tyskim Stadionie Miejskim. Na trybunach pojawią się kibice obu drużyn, zaś oprócz nich przedstawiciele Redakcji WTM, którzy przeprowadzą dla Was tradycyjną Relację LIVE. Transmisję z zawodów będzie można obejrzeć w Polsacie Sport, a przekazu posłuchać na antenie RadioWidzew.pl i Widzew.FM.
PRZED MECZEM Pewne zwycięstwo w ostatnim meczu z GKS Katowice odnieśli piłkarze Widzewa Łódź. Dzisiaj czeka ich dużo trudniejsze zadanie, bo zmierzą się w wyjazdowym starciu w Tychach z miejscowym GKS. Czy goście wywiozą z nieprzyjaznego terenu komplet punktów?