pt>

2
Koniec meczu
2
19' Aleksander Paluszek
90+6' Mariusz Holik
29' Ernest Terpiłowski
82' Marek Hanousek (k.)
.
KONIEC MECZU Widzew Łódź remisuje ze Skrą Częstochowa 2:2.
90+7 Po dwóch świetnych interwencjach Ravasa. Z metra piłkę głową dobił Holik.
90+6 Niestety mamy remis..
90+5 Korner dla Skry.
90+4 Sam na sam był Terpiłowski z Kosem, ale uderzał z ostrego kąta i poradził sobie z tym bramkarz.
90+4 Faulowany Hanousek.
90+4 Od autu tym razem Skra.
90+3 Od autu Widzew.
90+3 Wybijają piłkarze Skry.
90+2 Faulowany Terpiłowski i od rzutu wolnego zacznie Widzew.
90+1 Na boisku melduje sie Patryk Mucha. Wchodzi za Kristoffera Normanna Hansena.
90 Spotkanie będzie trwało dodatkowe pięć minut.
90 Żółtą kartką ukarany Aleksander Paluszek.
90 Uderzał jeden z gości ale bezskutecznie.
89 Przy piłce Skra.
89 faulował jeden z widzewiaków i z rzutu wolnego na własnej połowie zacznie Skra.
88 Z boiska schodzi Patryk Lipski, a w jego miejsce Krystian Nowak.
87 Niecelnie podawał i przy piłce Skra.
87 Lewą stroną naciera Nunes.
85 Za Baranowicza wchodzi Mateusz Malec.
83 Za dyskusje z sędzią żółtą kartką ukarany Olejnik
82 Do piłki podszedł Marek Hanousek i pewnym strzałem w boczną siatkę pokonal Mateusza Kosa.
82 GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!
81 Mamy rzut karny! Ręką zagrywał piłkę Niedbała.
79 Mamy VAR. Sprawdzany jest chyba ewentualny rzut karny dla Widzewa.
79 Żółtą kartką ukarany Fabio Nunes.
78 Dobra długa piłka Lipskiego do Guzdka, lecz w dalszej części akcji widzewiacy nie zagrozili bramkarzowi Skry.
77 Ponownie podwójna zmiana w szeregach Skry. Sajdak za Noconia i Ropski za Masa.
76 Źle teraz Lipski, z kontrą Skra, ale faulem przerywa ją Guzdek.
75 Źle podawał Kun, ale szybko naprawił swój błąd. Przy piłce nadal Widzew.
74 Źle podawał Kreuzriegler i od autu Skra.
73 Od bramki Kos.
72 Od rzutu sędziowskiego Skra. Nie oddali piłki Częstochowianie mimo, że przed przerwaniem akcji to Widzew był przy piłce.
71 Szybko odzyskali widzewiacy i kontynuują swój napór na bramkę Kosa.
70 Źle teraz podawał Zieliński, wybijał obrońca i z autu Skra.
69 Prawą stroną ruszyli widzewiacy, piłka wylądowała w polu karnym, dobrze zabrał się z nią Kun, ale w ostatniej chwili interweniował obrońca. Było bardzo groźnie!
68 Ciekawym podaniem między obrońców popisał się Kwietniewski, piłka wpadła w pole karne, lecz z bramki wyszedł Ravas i dobrze interweniował.
67 Niecelnie podawał Adam Olejnik, piłka ląduje za linią boczną i od autu Widzew.
65 Z boiska schodzi Przemysław Kita, a jego miejsce zajmuje Bartosz Guzdek.
65 W polu karnym gości faulował Kun.
64 Dobrze interweniował głową Kreuzriegler.
64 Strata w środku pola i rusza Skra.
63 Od tyłu akcje rozgrywa Widzew.
62 Podwójna zmiana. Za Pyrdoła Kwietniewski i Niedbała za Burmana.
61 Na spalonym Kita
61 Zwolniła ta akcja, ale ostatecznie już prawie z pola karnego po ziemi dogrywał Stępiński, lecz piłka nie znalazła adresata.
60 Z kontratakiem Widzew.
59 Czech uderzał obok bramki.
59 Na drugą stronę pola karnego bił tego rożnego Patryk Lipski stamtąd dośrodkował Kun i zakończył tę akcję uderzeniem głową Hanousek.
58 Lukoszek zalokował dośrodkowanie Zielińskiego i rzut rożny dla czerwono-biało-czerwonych.
58 Piłka po rzucie rożnym znalazła się z drugiej strony pola karnego, stamtąd dośrodkowywał ją jeden z piłkarzy gości i w niezłej sytuacji był Maciej Mas - uderzał w boczną siatkę.
57 Interweniował Terpiłowski i rzut rożny dla Skry.
56 Z lewej strony goście.
56 Zabawił się teraz z obrońcą Nunes, dobrze dośrodkowywał, ale nie zdołał czysto uderzyć w piłkę Przemek Kita.
55 Aut dla Widzewa.
54 Uderzał zza pola karnego Kita, niestety nad bramką.
54 Nikt nie zdołał oddać strzału, piłka wybita przed pole karne i nadal utrzymuje się przy niej Widzew.
53 Korner dla Widzewa.
53 Bardzo dobre długie podanie Nunesa do Hansena i znaleźliśmy się jednym podaniem pod bramką gości.
52 "Cztery trybuny" w "Sercu Łodzi"!
52 Od bramki zacznie Kos.
51 Od tyłu gra Widzew.
51 Świetnie teraz pograli w trójkącie Lipski, Zieliński i Stępiński. Ten ostatni oddawał strzał wylądował obok lewego słupka.
49 Dośrodkowywał Patryk Lipski ale poradzili sobie z jego centrą goście.
49 Korner dla Widzewa.
49 Z kontrą Widzew.
48 Z lewej strony dośrodkowywał Lukoszek, ale przeciął to podanie Stępiński i od autu goście.
48 Źle przyjmował Kun i piłkę mają zawodnicy Skry.
47 Świetnie spod pressingu wyszli zawodnicy Janusza Niedźwiedzia.
46 Z akcją goście, ale szybko odbierają piłkę widzewiacy.
PRZERWA Z boiska schodzi Radosław Gołębiowski, a za niego Fabio Nunes.
PRZERWA Szykuje się do wejścia od razu po przerwie Nunes.
PRZERWA W pierwszej połowie był też transparent dla ŚP. Damiana Walczaka.
PRZERWA Dziś w "Sercu Łodzi" flagi: "Widzew Łódź Władcy Miasta Włókniarzy", "Elanowcy", "Ruch Chorzów", "Widzewie kochamy Cię", "Red Gladiators", "You'll never walk alone", "Rzeczpospolita Widzewska", "RTS", "Polska Łódzki Widzew", "Stare Miasto", "Górniak", "Widzew Wschód", "Stary Widzew", "Skierniewice", "Drezdenko", "Widzew Łódź Łask", "Łowicz", "Opoczno", "Zegar" i "Ultras Widzew".
PRZERWA Zawodnicy schodzą do szatni. Do przerwy Widzew Łódź remisuje ze Skrą Częstochowa 1:1.
45+2 Faulował Hanouska Mas.
45+2 Faulował jeden z widzewiaków i od rzutu wolnego Skra.
45+2 Prawą stroną ruszył Terpiłowski, ale poradził sobie z nim obrońca.
45+1 Nic z tego stałego fragmentu gry nie wynikło i od bramki Kos.
45+1 Świetne uderzenie z dystansu Kuna i po interwencji bramkarza mamy rzut rożny.
45 Od bramki zaczynał Mateusz Kos, ale podopieczni Janusza Niedźwiedzia szybko odzyskali piłkę.
44 Wysoko nad bramką uderzał Martin Kreuzriegler.
44 Oddają piłkę goście, bardzo ładne zachowanie.
43 Wydaje się, że wszystko jest w porządku i wznawia grę z autu Skra.
42 Zderzyło się głowami dwóch piłkarzy Skry. Potrzebna jest interwencja medyczna.
41 Pewnie piłkę łapie Henrich Ravas.
41 Korner dla gości.
40 Z rzutu wolnego dośrodkowywali goście. Piłkę na aut bramkowy wybił Stępiński.
40 Trzeba przyznać, że bardzo dobrze dzisiaj wygląda Ernest Terpiłowski.
39 Od razu w drugą stronę ruszają widzewiacy, akcja kończy się uderzeniem Hansena zza pola karnego i z problemami broni bramkarz.
38 Uderzał z lewej strony pola karnego Burman, ale dobrze interweniował Ravas.
37 Teraz pół boiska przebiegł z piłką Terpiłowski, powinien uderzać, ale podawał do Normanna Hansena, a ten niestety uderzał obok bramki.
36 Od tyłu rozgrywają piłkę gospodarze.
35 Świetny odbiór w środku pola Terpiłowskiego. Z kontrą ruszyli podopieczni Janusza Niedźwiedzia, ale dośrodkowanie z prawej strony było niecelne.
34 Od autu Skra Częstochowa.
34 Niecelnie teraz Gołębiowski.
33 Żółtą kartką ukarany Bartosz Baranowicz.
32 Dobrze z prawej strony do Kuna podawał Terpiłowski. Dośrodkowywał do środka, lecz niestety przeciągnął to podanie.
31 Świetnie interweniował Martin Kreuzriegler w pojedynku jeden na jeden z Maciejem Masem. Aut dla gości.
30 Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, piłkę wybijał jeden z obrońców, ale jeszcze w polu karnym dopadł do niej Terpiłowski i na wślizgu oddawał strzał, który wylądował w siatce!
29 GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!
29 Świetna długa piłka od Austriaka, pociągnął akcję Terpiłowski i po jego podaniu w pole karne mamy rzut rożny.
28 Nie zdołał przyjąć piłki Kita i od formacji obronnej swój atak rozpoczynają goście.
27 Od autu na połowie rywala Widzew.
26 Źle podawał Hanousek i z groźną kontrą poszła Skra, ale Czech naprawił swój błąd.
25 Niestety nic z tego nie wynikło, ale przy piłce nadal Widzew.
25 Pięknie na prawą stronę przerzucił Hansen.
24 Faulował piłkarz gości
23 Interweniował Gołębiowski i aut dla Skry.
23 Szybko odzyskali piłkę widzewiacy.
23 Długa piłka Patryka Stępińskiego ląduje pod nogami Burmana.
22 Łapie piłkę Henrich Ravas.
21 Drugi faul Hansena na połowie rywala.
20 Gola dla Skry Częstochowa zdobył Aleksander Paluszek po uderzeniu głową w prawy dolny róg bramki.
19 Niestety 1:0..
19 Korner dla Skry Częstochowa.
18 Z autu na własnej połowie zaczęli goście.
18 Szybko interweniowali obrońcy Skry i to oni rozgrywają swoją akcję od strefy obronnej.
17 Odbiór Lipskiego i z akcją Widzew.
17 Rozegrali krótko ten rzut rożny widzewiacy. Celnie uderzał Lipski i od bramki zaczną goście.
16 Szybko pograli gospodarze, interweniują obrońcy Skry i mamy rzut rożny.
15 Pod polem karnym Skry przejmujemy piłkę, ale szybko zawodnicy gości wybijają i jest aut dla Widzewa.
15 Świetnie teraz ruszył Terpiłowski, ale w polu karnym z Kunem poradził sobie obrońca gości.
14 Dośrodkowywał Zieliński, ale niestety w piłkę nie trafia Gołębiowski.
12 Faulował Hansen.
12 Dobra próba Lipskiego, ale do piłki nie zdołał dobiec Ernest Terpiłowski.
12 Teraz strata, ale szybko piłka wraca w posiadanie czerwono-biało-czerwonych.
11 Przy piłce utrzymują się piłkarze trenera Janusza Niedźwiedzia i powoli konstruują akcję.
10 Dłuższego podania do Kity szukał Patryk Lipski, niestety nie zdołał się zastawić Przemek.
9 Cały stadion skacze w rytm przyśpiewki "Widzew gol".
9 Od autu widzewiacy.
8 Dalej jednak przy piłce goście.
8 Z akcją goście, ale dobrze interweniował Dominik Kun.
7 Powoli od formacji defensywnej budują swój atak widzewiacy, długa piłka Kuna, dopadł do niej Kita, a jego dośrodkowanie nie znalazło adresata.
6 Żółtą kartką upomniany Piotr Pyrdoł.
5 Z kontrą Widzew.
5 Faulował Patryk Stępiński.
4 Przy piłce goście.
4 Ciekawie rozegrali stały fragment gry podopieczni Janusza Niedźwiedzia, ale końcowo piłka ląduje w rękach bramkarza.
3 Faul na Kunie w środku pola.
3 Wrzucał Gołębiowski, lecz bez strzału
3 Jeszcze jeden korner dla widzewiaków.
2 Rzut rożny dla Widzewa.
2 Prawym skrzydłem popędził Terpiłowski, zgrywał do środka, lecz nikt nie domknął tej akcji.
1 Starają się wyjść spod pressingu piłkarze Widzewa, niestety strata.
1 Zaczynamy!
PRZED MECZEM Dziś uczcimy jeszcze pamięć ofiar katastrofy smoleńskiej.
PRZED MECZEM Kapitanami Patryk Stępiński i Mateusz Kos.
PRZED MECZEM Obie drużyny ustawiły się do wspólnego zdjęcia w dedykowanych koszulkach - to podkreślenie kampanii związanej z autyzmem.
PRZED MECZEM Na boisko wychodzą zawodnicy obydwu drużyn, a przygrywa im "Taniec Eleny"!
PRZED MECZEM Ależ "Niciarka" dziś nabita dzieciakami!
PRZED MECZEM Zawodnicy obydwu drużyn zakończyli rozgrzewkę i udali się do szatni. Za dziesięć minut rozpocznie się to spotkanie!
PRZED MECZEM Przed meczem żegnamy dziś dwóch wiernych kibiców Widzewa: Krzysztofa ze Zgierza i Damiana z Widzewa Wschodu. Cześć ich pamięci! Krzyszof ze Zgierza Damian Widzew wscód
PRZED MECZEM Na trybunie B wisi transparent "Od małego na całego". Zasiądzie tam dziś mnóstwo dzieciaków!
PRZED MECZEM Na murawie zameldowali się właśnie podopieczni Janusza Niedźwiedzia.
PRZED MECZEM Na boisku pojawili się już piłkarze Skry Częstochowa. Czekamy jeszcze na zawodników łódzkiego Widzewa.
PRZED MECZEM Bramkarze obydwu drużyn rozpoczęli już rozgrzewkę.
PRZED MECZEM Witamy Was z "Serca Łodzi"! Za czterdzieści pięć minut rozpocznie się spotkanie dwudziestej siódmej kolejki Fortuna 1 Ligi między Skrą Częstochowa a Widzewem Łódź.
PRZED MECZEM Zawody rozpoczną się o godzinie 15:00 w „Sercu Łodzi”. Na trybunach pojawi się kilkanaście tysięcy kibiców, w tym również przedstawiciele Redakcji WTM, którzy przeprowadzą dla Was Relację LIVE. Starcie będzie można śledzić w Polsat Box Go i na platformie STATSCORE, zaś komentarza wysłuchać w RadioWidzew.pl oraz Widzew.FM.
PRZED MECZEM Meczem ze Skrą Częstochowa, piłkarze Widzewa Łódź zakończą tygodniowy maraton. W dwóch poprzednich spotkaniach, podopieczni Janusza Niedźwiedzia zdobyli komplet sześciu punktów i dzisiaj będą liczyli na podtrzymanie tej serii. Czy im się to powiedzie?