pt>

1
Koniec meczu
2
51' Norbert Pacławski 9' Karol Danielak
58' Mateusz Żyro
KONIEC Sędzia zakończył to spotkanie. Widzew Łódź pokonał w Poznaniu mistrza Polski. 2:1.
90 Dobrą piłkę dostał od Hansena Nunes. Portugalczyk popełnił prosty błąd w przyjęciu i nic z tego nie wyszło.
89 Z problemami interweniuje Szota, jednak arbiter odgwizdał faul. Zacznie Widzew.
88 Strata Widzewa w środku pola.
87 Wszedł Lipski za Kuna.
87 Zieliński dobrze dograł po ziemi piłkę, jednak niepotrzebnie przepuścił ją Montini.
86 Szykowany do zmiany Lipski.
85 Strzał Zielińskiego, łapie Bednarek.
85 Faulowany jeden z widzewiaków.
84 Przejmuje piłkę łódzki zespół.
83 Wrzutka Kuna, zebrać próbował Zieliński, Bednarek pewnie łapie piłkę.
81 Groźna akcja Lecha, dobrze broni Żyro.
80 Naciska Widzew. Lech od autu.
79 Dośrodkowanie jednego z poznaniaków, ofiarnie łapie Łytwynenko.
78 Pewnie przepycha zawodnika Lecha łódzki bramkarz i to on wprowadzi piłkę do gry.
77 Gospodarze przy piłce.
76 Tudruj za Pingota.
75 Wrzutkę wychwytuje Łytwynenko.
75 Fauluje Stępiński. Rzut wolny w okolicach naszego pola karnego.
74 Dobrze wymusił aut na lewej stronie Szota.
73 Są zmiany: Stępiński za Kreuzriegera, za Danielaka Nunes, Montini za Pawłowskiego.
72 Kolejna przerwa na uzupełnienie płynów.
71 Bardzo niecelnie Gołębiowski. Piłka nad poprzeczką.
70 Wolny dla Widzewa, będzie wrzutka.
70 Dobre podanie Danielaka do Pawłowskiego, ten mógł zagrać do Hansena, ale spóźnił się wyraźnie.
69 Niegroźny róg, zaczną gospodarze.
68 Świetna kiwka Hansena. Norweg oddał strzał, ale bramkarz sparował na róg.
67 Rozgrywa Lech.
66 Kontra Widzewa. Pawłowski wbiegł w pole karne, lecz brak decyzji spowodował, że od bramki zacznie Bednarek.
65 Kolejny błąd Bednarka, po którym Widzew przejmuje piłkę. Gołębiowski podał do Hansena, lecz ten trafił prosto w bramkarza.
64 Wrzutka gopsodarzy z autu w okolice pola, ale nic z tego.
63 Głupia strata Lecha, znów Widzew w posiadaniu piłki.
62 Widzew przy piłce.
61 Strata Widzewa na własnej połowie, strzał Douglasa obok słupka, spora luka w obronie Widzewa w tej sytuacji.
59 Rzut wolny dla Lecha tuż obok szesnastego metra. Strzelał Douglas, ale niecelnie.
58 Po rzucie rożnym fatalnie interweniuje Bednarek, który po strzale Mateusza Żyry bardzo przyczynił się do straty gola, nie łapiąc piłki za pierwszym razem.
58 GOOOOOOOOOOOLLLL
57 Zablokowane dośrodkowanie Danielaka. Róg
56 Naciskany w obronie Widzew.
55 Fantastyczna akcja Widzewa. Strzał Pawłowskiego powędrował obok lewego słupka, dobrze asystował Kun.
55 Strzał Danielaka poprzeczką.
54 Lech przejął piłkę pod polem karnym Widzew, dobra interwencja Szoty.
53 Bardzo groźna akcja Lecha zakończona dośrodkowaniem i strzałem. Znów strzelał Pacławski, tym razem głową.
51 Nieporozumienie w drużynie Widzewa, bramkę po podaniu Balouy, strzelił Pacławski.
51 1:1...
50 Dobrze ustawiony Widzew, gospodarze wciąż szukają swojej okazji do zbliżenia się do pola karnego.
49 Świetny przerzut Kuna do Zielińskiego, ten wypuścił Pawłowskiego. Niewiele brakowało, aby doszedł do piłki.
48 Dobrze pobiegł lewą stroną jeden z zawodników Lecha, ale po niedokładnym podaniu piłka przechodzi w ręce gości.
47 Lech przy piłce.
46 Stracił Kreuzriegler, ale wybił na aut Zieliński.
46 Zaczynamy drugą część spotkania
PRZERWA Lech na II połowę: Bednarek - Kornobis, Olejnik, Pingot, Douglas - Ba Loua, Gogół, Czekała, Wolski - Pacławski - Sobiech
PRZERWA Wracają na boisko zawodnicy obu zespołów.
PRZERWA Widzew na II połowę: Łytwynenko - Szota, Żyro, Kreuzriegler - Danielak, Kun, Shehu, Zieliński - Gołebiowski, Normann Hansen - Pawłowski
45+1 Sędzia kończy pierwszą połowę.
45+1 Widzew znów przy piłce.
45+1 Stracił Lipski.
45 Długie podanie Stępińskiego w pole karne, interweniuje obrona Lecha.
44 Terpiłowski przejmuje piłkę.
44 Dobrze czyta podanie Nunes i przerywa kontrę Lecha.
43 Strzelił Żyro, gola nie ma.
42 Dobre wyjście Widzewa, Terpiłowski strzelił, róg dla gości.
42 Pod bramką Widzewa znalazł się Amaral, sędzia sygnalizuje zagranie ręką.
41 Lech wyszedł z opresji i rozgrywa piłkę.
40 Strzał Nunesa, łapie niepewnie bramkarz.
40 Terpiłowski stracił, ale odzyskał.
39 Ładnie przedarł się Nunes, podał do Pawłowskiego, ten dośrodkował. Szkoda, że nikogo tam nie było.
38 Kolejne przewinienie Lecha.
37 Faulowany Kun.
36 Główką strzelał Milić, zacznie Ravas.
36 Kolejny korner dla gospodarzy.
35 Groźny strzał Murawskiego, róg.
34 Dobra interwencja Stępińskiego.
33 Lech przy piłce.
32 Dobra akcja Widzewa, po dośrodkowaniu Stępińskiego, łapie golkiper.
31 Nie opanował piłki Ishak, z autu Widzew.
31 Strzał Pawłowskiego tuż obok słupka.
30 Prawą stroną Widzew, podanie do środka do Kuna, ten strzela po ziemi, łapie bramkarz.
29 Groźnie to wyglądało, strzelał Amarala i Rebocho.
28 Akcja Lecha, będzie rzut rożny.
28 Dobrze rozegrał Danielak z Kunem, ale wrzutka niecelna.
27 Gramy dalej. Aut dla Widzewa.
25 Przerwa na nawodnienie - upał dzisiaj w Poznaniu.
24 Pereira dośrodkowywał, spokojnie łapie Ravas.
24 Błąd Widzewa, mógł stworzyć sobie akcję Lech, ale kończy się na faulu jednego z gospodarzy.
23 Dobrze poradził sobie w obronie Nunes, rozpoczyna bramkarz.
22 Prawą stroną próbował Widzew, w końcu strata.
21 Wrzutka Nunesa, wybija obrońca Lecha.
20 Faulowany Kun.
20 Pewnie chwyta piłkę Ravas.
19 Nic nie wyszło z tego rogu, groźna kontra Lecha zakończona strzałem Amarala, całe szczęście - niecelnie.
18 Akcja ofensywna Widzewa, próba Danielaka, będzie róg.
17 Dobrze przecina podanie Żyro.
16 Przerzucili gospodarze ciężar gry na lewą stronę, czujnie Danielak.
15 Rezerwowi oglądają ten mecz z trybun, a nie z ławki. Wszystko po to, by móc przebywać w cieniu.
15 Tracimy piłkę, aut na wysokości pola karnego dla Lecha
14 Świetnie urwał się Kun, podał do przodu, niestety za mocno.
13 Zagrał Terpiłowski do Guzdka obok pola karnego, lecz ten drugi za późno ruszył. Lech od bramki.
12 Niebezpiecznie pod bramką Widzewa. Świetne podanie dostał Velde, ale łapie Ravas
10 Kolejna szansa Widzewa. Miał szanse dobrze rozegrać Kun, ale spóźnił się i nic z tego.
9 Dobra akcja Widzewa. Bramkę z ostrego kąta zdobył Karol Danielak, asystował mu Ernest Terpiłowski.
9 GOOOOOOOLLLLL
7 Z autu Lech.
6 Próba wrzutki Nunesa, Lech wybija.
5 Po samotnym rajdzie dośrodkował Pawłowski, ale nikt nie doszedł do lecącej futbolówki.
4 Traci piłkę Widzew.
3 Prawą stroną spróbował zbudować akcję Lech, ale czujnie Ravas.
2 Przejęcie Nunesa, wypuścił Pawłowskiego, lecz ten nie opanował.
1 Rozgrywa Lech.
1 Zaczynamy!
PRZED MECZEM Piłkarze wchodzą na murawę. Widzewa na czarno, Lech na niebiesko.
PRZED MECZEM Na murawie pusto.
PRZED MECZEM Piłkarze Widzewa powoli schodzą do szatni.
PRZED MECZEM Na boisku już również nasi rywale.
PRZED MECZEM Widzewiacy już na rozgrzewce.
PRZED MECZEM Witamy Państwa z Poznania!
PRZED MECZEM Sobotnie spotkanie zacznie się o godzinie 11:30 na stadionie przy ul. Bułgarskiej. Będzie ono zamknięte dla kibiców, natomiast na trybunach zameldują się przedstawiciele mediów, w tym Redakcji WTM, którzy przeprowadzą dla Was tradycyjną Relację LIVE. Mecz będzie można śledzić na antenie klubowej telewizji Widzew TV, a komentarza wysłuchać w RadioWidzew.pl.
PRZED MECZEM Przygotowania do startu nowego sezonu czas zacząć na dobre! Już dziś podopieczni Janusza Niedźwiedzia rozegrają pierwszy letni sparing, w którym zmierzą się z aktualnym mistrzem Polski, czyli Lechem Poznań. Poprzeczka zostanie więc zawieszona bardzo wysoko!