pt>

3
Koniec meczu
1
20' Michał Wrzesiński
54' Michał Wrzesiński
71' Dawid Przezak
68' Mateusz Michalski
90+5 Koniec meczu! Trzecia porażka stała się faktem.
90+4 Mąa miękko a Zieleniecki głową lekko w ręce Ostrowskiego.
90+4 Faul na Szewczyku.
90+3 Wlazłowski łapie piłkę!!!
90+2 Kolejny róg. W międzyczasie Golański za Pawlaka.
90+2 Róg dla Sokoła!
90+2 "Hej Sokoły..." - śpiewają miejscowi emeryci ;-)
88 Kartka dla Jędrzejczyka.
87 Od bramki Wlazłowski.
86 Róg dla Sokoła!
85 Szansa przed Zielenieckiem,ale dobrze na linii Ostrowski! Ile znaczy normalny bramkarz!
83 Kolejny "wielbłąd" Wlazłowskiego! Na szczęście nie było nikogo, kto mógłby to wykorzystać!
82 Marciniak schodzi z boiska, w jego miejsce wychowanek Widzewa, Knera.
82 Budka na uwolnienie w aut...
81 Faul Mąki na naszej połowie. Głupie zachowanie widzewiaka ukarane kartką!
79 Budka w ostatniej chwili naprawia błąd Rodaka. Inaczej byłoby pewnie 4:1!
77 Wrzutka Sabiłły, Michalski na spalonym!
76 Zaatakował Sokół, jakoś sobie poradziliśmy!
74 Zamieszanie pod bramką Sokoła, jeden z widzewiaków huknął piłką w poprzeczkę!
73 Chojecki zastąpiony przez Osowskiego.
71 GOOOOL! 3:1. Rozmontowana obrona Widzewa i Przezak z bliska strzela chyba decydującego gola!
70 Chojecki próbował odpowiedzieć, źle zachował się Jędrzejczyk, ale piłkarz Sokoła strzela obok bramki!
68 Michalski zostawiony bez krycia głową przy słupku strzela na 1:2!
68 GOOOOOOOOOOOL! 1:2!
68 Rodak faulowany. Trzeba wrzucać na aferę.
67 Możdżonek zamiast przyjąć piłkę w polu karnym, od razu szukał strzału. To był błąd. Piłka dla Sokoła.
66 Ucierpiał Woźniczak. Przerwa w grze.
65 Długa wrzutka, ale Sokół wybija na raty piłkę z pola karnego.
65 Sabiłło faulowany przy wyjściu z kontrą, kartka dla Zwolińskiego!
63 Za mocna piłka do Możdżonka i piłkę do gry wprowadzać będzie Ostrowski.
63 Bartos grał z urazem, to pewnie stąd ta zmiana.
62 Kowal za Bartosa. Gramy na trzech obrońców czy cofnie się Budka?
62 Przebiera się Kowalczyk.
60 Szewczyk centruje na pierwszego obrońcę.
58 Łodzianie próbowali wyjść z szybką akcją, ale nie udało się!
57 Sabiłło za Bargieła!
56 Michalski w 100% sytuacji nie trafia w piłkę! Co się dzieje z naszymi piłkarzami?!
54 GOOOL! 2:0 Koszmarny błąd Wlazłowskiego, który nie złapał prostej piłki! KRYMINAŁ!
53 Faul na naszej połowie. Znów drżymy przed utratą gola!
52 Błąd Zielnieckiego naprawia Jędrzejczyk.
52 Kartka dla Stępnia.
52 Zablokowany strzał Kobiery!
50 Chojecki w doskonałej sytuacji po szybkiej akcji, ale na szczęście strzela w boczną siatkę!
49 Rozpadało się na dobre. Chyba ŚP. Włodek Smolarek płacze z góry za losem Widzewa...
48 Teraz Budka za linią obrony.
48 Wrzesiński na spalonym.
47 Sokół na naszej połowie.
46 Możdżonek za Strusa, Szewczyk za Gromka.
46 Gramy!
PRZERWA Piłkarze wracają z szatni. Nie ma Strusa i Gromka.
PRZERWA Przebiera się także Możdżonek, więc czekają nas chyba dwie zmiany w składzie.
PRZERWA Szewczyk grzeje się do wejścia zaraz po przerwie.
45+2 Koniec pierwszej połowy!
45+1 Mąka na pierwszy słupek, a tam piłkarze Sokoła. Po chwili druga akcja łodzian, ale Zieleniecki powalił rywala i rzut wolny na połowie aleksandrowian.
45 Mamy róg!
43 Dobra okazja dla Chojeckiego,ale na nasze szczęście pomocnik spudłował z 20. metra!
42 Dobry doping kibiców Widzewa. Może to pomoże zespołowi?!
41 Chojecki nieprzepisowo zatrzymał Mąkę.
41 Strus do nikogo na klepkę. Nic nie wychodzi widzewiakom w ostatnim fragmencie meczu.
40 Budka centruje, ale pierwszy obrońca bez trudu zażegnuje niebezpieczeństwo.
39 Kolejna akcja Sokoła prawą stroną i znów było gorąco. Co my robimy?!
38 Rodak dochodzi do sytuacji, ale nie wiedzieć czemu podaje głową, zamiast strzelać!
37 Wolny na środku boiska dla Widzewa.
37 Zły strzał Zasady! Robimy fatalne błędy, jesteśmy rozbici! Drużynie potrzeba wstrząsu od zaraz!
37 Kolejny róg dla Sokoła!
34 Jędrzejczyk fauluje blisko środka boiska.
34 Wlazłowski od bramki.
33 Bartos wrócił i naprawił swój błąd.
32 Zasada uderzył lewą nogą,ale bardzo lekko i łapie Wlazłowski.
31 Niepewnie wychodzi Wlazłowski, ale ostatecznie łapie piłkę.
30 Gromek dobrze blokuje na skrzydle, ale po chwili Michalski fauluje w tym miejscu. Znów wolny i znów smród!
29 Było groźnie, ale Rodak zagrał ręką.
28 Znów okazja przed Strusem! Ostrowski na róg!
27 Znów było gorąco! Piłka niebezpiecznie frunęła na 5. metrze. Zacznie na szczęście nasz golkiper.
26 Mocne uderzenie Wrzesińskiego, Wlazłowski z trudem na róg!
25 Prostopadła piłka za naszych obrońców, dobrze z bramki wyszedł Wlazłowski!
24 Gramy, na razie z Ostrowskim w bramce.
24 Coś się stało Ostrowskiemu. Być może na boisko będzie musiał wejść wypożyczony z Widzewa Reszka!
23 Piłka w siatce Sokoła po strzale Michalskiego! Sędzia podnosi jednak chorągiewkę!
22 Wrzutka w nasze pole karne i Chojecki głową obok bramki!
21 Sokół w natarciu, Gromek z trudem na aut.
20 W 20. minucie obrona Widzewa staje jak słupy soli, podobnie jak Wlazłowski na linii, i mamy 0:1...
20 GOOOL! 1:0!
20 Rodak fauluje na 25. metrze.
20 Wybijamy!
19 Bartos blokuje dośrodkowanie i korner dla Sokoła!
18 Kryminał w wykonaniu Strusa! Widzewiak dostał idealne podanie od Mąki i z 6. metrów strzela nad poprzeczką!!!
17 Długa piłka wyłapana przez naszego bramkarza.
17 Jędrzejczyk z poświęceniem wślizgiem w aut, ale sędzia cofa akcję do środka pola, tam był faul na jednym z gospodarzy.
16 Kibice Widzewa dopingują na dwie trybuny :-)
15 Kolejny atak Sokoła i znów zaczyna Wlazłowski.
14 Skakali Rodak z Bargiełem, ale wybijają miejscowi.
13 Strus wywalczył rzut rożny!
12 Gromek nabił Chojeckiego i od bramki Wlazłowski.
11 Bartos ograny, Jędrzejczyk wybija wrzutkę.
10 Przeszła piłka do Budki, ale boczny podniósł chorągiewkę. 3/4 stadionu ma do niego pretensje ;-)
9 Tym razem po ziemi, faulowany dobrze interweniujący Bartos.
8 Bargieł na kolejny róg. Znów będzie piłka dochodząca.
8 Złe krycie Bargieła i Jędrzejczyk zmuszony do wybicia na róg!
7 Jeszcze jedna próba, Budka do Strusa, ten przedłużył głową, ale łapie piłkę Ostrowski.
7 Wybił Sokół, ale jesteśmy na połowie rywala.
6 Rodak do Budki w pole karne, kapitan dośrodkowuje, ale mamy róg!
5 Nieudany strzał Marciniaka lewą nogą.
5 Rodak do przodu, ale do nikogo...
4 Dobra interwencja Zielenieckiego, jednak traci piłkę Budka.
4 Nie utrzymał się na nogach Mąka.
3 Znakomita okazja przed gospodarzami. Dośrodkowanie z lewego skrzydła, Przezak głową z kilku metrów obija naszą poprzeczkę!
1 Złe podanie Budki na prawej stronie i od autu Sokół.
1 Poszli!
PRZED MECZEM Na meczu są kibice Widzewa. Wywiesili oni transparent "ŚP. Nagoda" dla zmarłego kilka lat temu fana RTS z Aleksandrowa.
PRZED MECZEM Piłkarze wychodzą na boisko. Widzew na czerwono, Sokół na zielono-czarno.
PRZED MECZEM Koniec rozgrzewki. Niedługo zaczynamy.
PRZED MECZEM Trwa rozgrzewka obu ekip. Murawa naprawdę dobrze przygotowana. Będzie gra w piłkę.
PRZED MECZEM Pogoda nie rozpieszcza. Jest pochmurno i siąpi lekki deszczyk. Do gry pogoda jednak idealna :-)
PRZED MECZEM Witamy ze stadionu im. Włodzimierza Smolarka, gdzie za 25 minut rozpocznie się mecz 17. kolejki III ligi między Sokołem a Widzewem.
PRZED MECZEM Znamy już wyjściowy skład Widzewa. W pierwszej jedenastce zaszły dwie zmiany. Od początku na boisku zobaczymy Kacpra Bargieła oraz Patryka Strusa, którzy zajęli miejsce Kamila Tlagi o Kamila Sabiłły.
PRZED MECZEM Trener Muchiński dokonał tylko jednej zmiany w meczowej kadrze. Do osiemnastki po przerwie spowodowanej kontuzją powrócił Robert Kowalczyk. Zajął on miejsce zawieszonego za kartki Kamila Tlagi.
PRZED MECZEM Na Stadionie im. Włodzimierza Smolarka pracować będą dla Was reporterzy WTM. Zapraszamy do śledzenia tradycyjnej Relacji LIVE z tego spotkania!
PRZED MECZEM O godzinie 13:00 rozpocznie się spotkanie 17. kolejki III ligi pomiędzy Sokołem Aleksandrów Łódzki a łódzkim Widzewem. Dla gospodarzy będzie to ostatni pojedynek w rundzie jesiennej. Widzewiaków czeka jeszcze jeden mecz.