pt>

3
Koniec meczu
0
33' Martin Kreuzriegler (k.)
47' Ernest Terpiłowski
66' Marek Hanousek
KONIEC Widzew Łódź wysoko wygrywa z Zagłębiem Lubin 3:0 i wskakuje na czwarte miejsce w tabeli!
90+3 Dodatkowo defensor został ukarany żółtą kartką.
90+2 Świetnie odbiera Danielak i ruszył Sanchez, wypychał go Jach, który ostatecznie fauluje Hiszpana.
90+2 Źle uderzał Dieng i piłkę łapie Ravas.
90+2 Wybija głową piłkę z pola karnego Hanousek.
90+1 Sędzia musiał doliczył trzy dodatkowe minuty do regulaminowego czasu gry.
90 Wprowadza piłkę Żyro.
90 Teraz nie opanował piłki w powietrzu Hansen, a szkoda bo byłby w bardzo dogodnej sytuacji strzeleckiej.
89 Poślizgnął się Dieng i piłkę łapie Ravas.
89 Przy piłce podopieczni Piotra Stokowca.
89 Świetnie broni Ravas.
88 Świetnie to chcieli zagrać wdzewiacy. Z rzutu wolnego po ziemi podawał Letniowski, ale Hansen minął się z piłką.
88 Nie radzi sobie dzisiaj Jarosław Jach z napastnikami Widzewa.
88 Faulowany w rogu boiska Sypek przez Jacha.
88 Szybko odebrali piłkę widzewiacy. Letniowski zagrał do Danielaka, a ten uderzył nad poprzeczką.
87 Górą podawał do Sypka Danielak, ale niestety zrobił to za mocno.
87 Świetnie teraz powalczył Sypek i wybija piłkę spod nóg jednego z piłkarzy "Miedziowych".
86 Wybija głową Szota z własnego pola karnego, a później z dwoma uderzeniami rywala radzi sobie Żyro.
85 Pod polem karnym Widzewa gra teraz Zagłębie.
84 Spalił Dieng.
84 Ależ teraz uderzenie Letniowskiego! Uderzając zza pola karnego pomocnik trafił w słupek!
83 Kolejne zmiany. W Widzewie za Kuna na boisku pojawi się Letniowski, a w Zagłębiu na murawie pojawił się młodziutki Kocaba.
82 Przejmuje bezpańską piłkę Sanchez, chciał uruchomić Sypka, ale poradził sobie z młodzieżowcem Jach.
81 Rozgrywa od tyłu piłkę Zagłębie.
80 Próbuje jeszcze Zagłębie, ale radzą sobie z ich zapędami defensorzy Widzewa.
79 Sędzia Musiał wstrzymuje grę. Na boisku zwija się z bólu Poletanović
78 Zagrywał Kun do Sancheza, który znajdował się w polu karnym, ale przeciął to podanie defensor "Miedziowych".
77 Opuścił boisko Zieliński, a jego miejsce Danielak.
76 Jach uderzał głową, ale wysoko nad bramką.
76 Świetna interwencja Żyry i róg dla "Miedziowych".
75 Pogubił się Dieng i piłkę łapie Ravas.
75 Próbował po tym stałym fragmencie gry uderzać piłkę głową Szota, ale obok bramki.
74 Ależ teraz zabawił się w rogu boiska Jordi Sanchez i musiał ratować się faulem zawodnik Zagłębia.
73 Teraz popędził Sanchez, przed nim było tylko dwóch obrońców. Starał się zagrać do Hansena, ale przeciął to podanie defensor Zagłębia. Szkoda.
72 17 180 kibiców dzisiaj w "Sercu Łodzi"!
71 W Widzewie za zdobywcę pierwszej bramki wszedł Mateusz Żyro, za Pawłowskiego wszedł Hansen, a za Terpiłowskiego na boisku zameldował się Sypek.
70 Zmiany w Zagłębiu. Za Starzyńskiego Łakomy, a za Makowskiego Dieng.
.
70 Fatalnie zrobił to Starzyński i od bramki Ravas.
69 Róg dla "Miedziowych".
69 Uderzenie Makowskiego dobrze blokuje Mato Milos.
68 Faulował Sanchez.
68 Dobrze interweniuje Szota.
67 Piłka trafiła pod polem karnym do Marka Hanouska, a ten potężnym uderzeniem w lewe okienko pokonuje Bieszczada. Mamy 3:0!
66 GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
66 Dobrze dośrodkowywał Terpiłowski, ale interweniują obrońcy Zagłębia.
64 Za Gaprindashviliego wchodzi Chodyna, a za Bohara wszedł Tomasz Pieńko.
64 Szybko oddali piłkę zawodnicy Zagłębia i rzut wolny dla Widzewa z ok. 25 metra.
63 Szybko odebrał piłkę Hanousek, minął trzech rywali i podał do Sancheza. Przed Hiszpanem był tylko Jach, ale nie poradził sobie z nim i uderzył obok bramki.
62 Wybija teraz piłkę na aut Kreuzriegler. Dobra decyzja.
62 Blokuje dośrodkowanie Terpiłowski i kolejny aut dla gości.
61 Wypycha Bohara Stępiński.
61 Dobrze przecina podanie Zieliński i aut dla Zagłębia.
61 Źle teraz zagrali od tyłu widzewiacy i od autu Zagłębie.
.
61 Piłka była grana w kierunku Jacha, ale dobrze przykrył go Pawłowski i od bramki zacznie Ravas.
60 Wykonawcą będzie Starzyński.
60 Teraz faulował jeden z widzewiaków i z prawego rogu pola karnego rzut wolny mają "Miedziowi".
60 Pomylił się Gaprindashvili, wyszedł z piłką za linię boczną i od autu Widzew.
59 Przy piłce Zagłębie.
59 Sympatycy czerwono-biało-czerwonych bawią się w najlepsze. Mamy "Cztery trybuny"!
58 Zbiera piłkę Hanousek i zostaje nagrodzony brawami.
58 Teraz Jordi Sanchez zobaczył, że wyszedł z bramki Kacper Bieszczad i próbował oddać uderzenie z połowy boiska, ale uderzał za lekko.
58 Kolejne dośrodkowanie wyekspediował Kreuzriegler.
57 Dośrodkowanie Hinokio, ale głową wybił Terpiłowski.
57 Świetny odbiór Hanouska, ale szybko oddają piłkę widzewiacy.
57 Faulował Stępiński.
56 Jest i oprawa kibiców Zagłębia. Są flagi, jest pirotechnika i transparent "MIEDZIOWA ARMIA".
56 Próbował uruchomić Terpiłowskiego Zieliński, ale za mocno podawał i od bramki zacznie Bieszczad.
55 Dobrze widzewiacy w pressingu i zaczną od autu na połowie rywala.
55 Pawłowski dobrze wypuścił Milosa, ten do Kuna, który ostatecznie z pola karnego musiał ją oddać ponownie do Chorwata. Wahadłowy uderzał ale obok bramki.
54 Dobrze teraz Milos i przy piłce znowu Widzew.
53 Zagrali krótko widzewiacy i po kilku podaniach jeden z nich spalił. Zacznie Bieszczad.
53 Powalczył w rogu Szota i wywalczył rzut rożny.
53 Róg dla Widzewa, ale nic z tego nie wyniknęło.
52 Świetna akcja widzewiaków! Sanchez zagrał do boku do Zielińskiego, a ten świetnie dośrodkowywał na długi słupek. Jeden z widzewiakó dobrze uderzał, ale fenomenalną interwencją popisał się Bieszczad.
.
51 Faulowany Terpiłowski.
51 Wprowadza piłkę Stępiński.
51 Aut dla Zagłębia.
51 Świetnie Kreuzriegler na wślizgu.
50 Nieźle wyszli spod pressingu widzewiacy, piłkę przejęli jednak piłkarze Zagłębia.
50 Świetnie interweniuje Kreuzriegler.
49 Świetne podanie Hanouska do Sancheza, ale niestety Hiszpan na pozycji spalonej.
47 Szybko wznowił grę Ravas, uruchomił długim podaniem Sancheza. Ten poradził sobie z Jachem i podaniem do pustej bramki obsłużył Ernesta Terpiłowskiego, a ten pewnie zapakował piłkę do bramki.
47 GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
47 Wybija piłkę z pola karnego, ta szybko wraca i łapie Ravas.
46 Aut dla "Miedziowych" na wysokości pola karnego Ravasa.
46 Przy piłce Zagłębie.
46 Spalił Sanchez.
46 Zaczynamy drugie czterdzieści pięć minut!
PRZERWA Na murawę wybiegli już zawodnicy Widzewa oraz Zagłębia. Za chwilę rozpoczniemy drugą połowę.
PRZERWA Warto dodać, że gol Martina Kreuzrieglera był jego pierwszym trafieniem w oficjalnych rozgrywkach w barwach Widzewa!
PRZERWA Dodatkowo, w przerwie meczu wywieszono dwa transparenty: "ALAN WRACAJ DO ZDROWIA FC ŁASK" oraz "Kasia & Przemek 100 LAT MŁODEJ PARZE".
PRZERWA Mała poprawka, co do powtórzonego rzutu karnego. Zawodnicy Zagłębia Lubin zbyt szybko wbiegli w pole karne, zatem Kacper Bieszczad nie popełnił w tej sytuacji błędu.
PRZERWA "Pod Zegarem" zawisły flagi "Widzew", "Red Gladiators", "YOU'LL NEVER WALK ALONE", "RTS", "Widzewiacy", "SKIERNIEWICE", "KOŹMINEK", "STRYKÓW", "WIDZEW FC KOŃSKIE", "ZELÓW", "DĄBROWA", "O&J", "Górniak", "BAŁUTY".
PRZERWA Sędzia Musiał zakończył pierwszą połowę spotkania. Widzew Łódź wygrywa z Zagłębiem Lubin 1:0 po golu z rzutu karnego Martina Kreuzrieglera.
45+2 Od bramki Ravas.
45+2 Faulował Gaprindashviliego Pawłowski.
45+1 Faulowany Terpiłowski.
45+1 Sędzia Musiał doliczył dwie minuty do pierwszej połowy spotkania.
45 Od autu Widzew.
44 Znów niecelnie wybija Ravas, ale powalczył jeszcze Terpiłowski i był faulowany. Od rzutu wolnego Widzew.
43 Piąstkuje Ravas, a Giorbelidze głową wybija na aut bramkowy i zacznie Ravas.
43 Interweniował Stępiński i róg dla Zagłębia.
42 Dalej przy piłce "Miedziowi".
42 Teraz świetnie poradził sobie z piłkarzem Zagłębia Kreuzriegler.
42 Świetnie wypychani piłkarze Zagłębia. W chwilę spod pola karnego Ravasa znaleźli się na połowie boiska.
41 Teraz złe wybicie Ravasa, od autu Zagłębie.
41 Szybko radzą sobie z zapędami podopiecznych Piotra Stokowca widzewiacy i zaczną od autu.
40 Dobry pomysł z uruchomieniem Terpiłowskiego długim podaniem miał Hanousek, ale poślizgnął się i wyekspediował piłkę na aut.
40 Teraz za mocno Kun i akcja widzewiaków traci na tempie.
39 Rozgrywa Widzew.
39 Uderzał Hinokio zza pola karnego, ale to nie był groźny strzał. Od bramki Ravas.
38 Strata Pawłowskiego, z akcją Zagłębie, ale dobrze interweniuje Kreuzriegler i kończy się tylko na aucie dla gości.
38 Z drugiej strony piłkę dogrywał jeszcze Paweł Zieliński, ale ta powędrowała za bramkę i zacznie Bieszczad.
.
37 Bezpośrednio uderzał z ostrego kąta Pawłowski, Bieszczad z problemami piąstkuje.
37 Rzut wolny z lewej strony boiska dla Widzewa. Będzie groźnie.
36 Przed Pawłowskim był tylko Kopacz, ale nie udało się widzewiakowi przejść obrońcy "Miedziowych".
35 Łapie Ravas.
34 Bardzo delikatnym uderzeniem po ziemi pokonał Bieszczada Martin Kreuzriegler. Świetnie zmylił bramkarza gości Austriak!
33 GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!
33 Jak się okazuje, Kacper Bieszczad za wcześnie opuścił linię bramkową. Teraz uderzać będzie Kreuzriegler.
32 Po interwencji VARU mamy ponownie rzut karny!
32 Sprawdza coś jeszcze sędzia Musiał.
32 Róg dla Widzewa.
31 Niestety, Marek Hanousek został wyczuty przez Kacpra Bieszczada.
31 Długim podaniem uruchomił Sancheza Kreuzriegler, piłka wylądowała pod polem karnym, zgarnął ją Terpiłowski i oddał uderzenie. Jak się okazało ręką zablokował je właśnie Giorbelidze.
30 Kartką ukarany Giorbelidze.
30 I MAMY RZUT KARNY!
29 Faulowany był Stepiński.
29 Róg dla Zagłębia.
28 Teraz w dobrej sytuacji strzeleckiej w polu karnym znalazł się Gaprindashvili, ale jego uderzenie zablokował Kreuzriegler.
28 Skutecznie wypychają ich widzewiacy i musi posłużyć się długim podaniem Bieszczad.
27 Zgarnia piłkę na połowie RTS Hinokio i teraz to Zagłębie rozgrywa swoją akcję.
27 Aut dla Widzewa.
26 Ruszył teraz Sanchez do przodu, ale wyłuskał spod jego nóg piłkę Giorbelidze.
26 Kun teraz na wybieg do Mato Milosa. Chorwat nie zdążył do piłki, ale i tak spalił w tej sytuacji.
25 Przy piłce dalej Widzew.
.
25 Dobrze rozegrali ten stały fragment widzewiacy, ostatecznie poradzili sobie z nim obrońcy Zagłębia.
24 Jach fauluje Kuna.
24 Od autu na połowie boiska zacznie Widzew.
23 Teraz szybciej pograli podopieczni Piotra Stokowca, zmylili defensywę łodzian, ale ostatnie podanie powędrowało na aut bramkowy.
23 Teraz groźnie zagłębie piłka trafiła pod nogi jednego z piłkarzy Zagłębia, ale jego strzał z bliska broni Ravas. Aut dla Zagłębia.
22 I jeszcze jeden.
22 Kolejny róg dla "Miedziowych".
21 Z pola karnego piłkę wybija Jordi Sanchez.
21 Róg dla Zagłębia.
21 Dośrodkowanie nie znalazło adresata, ale piłkę zdążył uderzyć Damjan Bohar i broni Ravas.
20 Faulował teraz na własnej połowie Hanousek. Rzut wolny dla "Miedziowych".
20 Teraz przedzierał się Hanousek w pole karne, piłka poodbijała się od piłkarzy, trafiła do Terpiłowskiego, ale jego wrzutkę wyłapuje Bieszczad.
19 Rozgrywa teraz Widzew.
19 Teraz ta sztuka im się udała, ale szybko zmarnowali swoją szansę i po długim, niecelnym podaniu piłkę łapie Ravas.
18 Nie mogą wyjść z własnej połowy lubinianie.
18 Teraz o strzał z dystansu pokusił się Martin Kreuzriegler. Uderzał bardzo mocno, ale niestety nad poprzeczką.
17 Od autu Widzew.
17 Świetnie teraz odebrał piłkę Sanchez, ruszyli z szybką akcją widzewiacy, ale podanie do Pawłowskiego było nieco za mocne. Zszedł na prawą nogę, oddał strzał i z linii bramkowej wybija ją jeden z piłkarzy Zagłębia. Było bardzo blisko!
16 Radzi sobie z tym kontratakiem widzewiacy, ale przy piłce dalej podopieczni Piotra Stokowca.
15 Dogrywał z prawej strony Zieliński, ale za nisko i z akcją Zagłębie.
15 Szybko pozbywają się piłki "Miedziowi" i z akcją rusza Widzew.
15 Poradził sobie na prawej stronie z Terpiłowskim Hinokio i od bramki Kacper Bieszczad.
14 Mądrze teraz rozrzuca grę Hanousek.
14 Radzi sobie z Terpiłowskim Jach i kolejny aut, tylko z drugiej strony boiska.
13 Od autu na własnej połowie zacznie RTS.
13 Teraz świetnie przecina podanie defensora Zagłębia Sanchez, zostaje nagrodzony oklaskami.
13 Centrował Poletanović, ale piłkę wybija z pola karnego Szota.
12 Róg dla "Miedziowych".
12 Szybko oddają piłkę widzewiacy i z groźną akcją Zagłębie.
12 Przy piłce Zagłębie, ale nie mogą się przedrzeć. Od autu Widzew.
11 Źle teraz Terpiłowski i aut dla lubinian.
10 Od bramki zacznie Ravas.
10 Przejmuje Sanchez, ale źle później podawał do Kuna.
9 Aut dla Zagłębia na połowie boiska.
9 Źle teraz rozegrana akcja przez "Miedziowych" i piłkę łapie Ravas.
8 Przy piłce dalej Zagłębie.
8 Dobrze teraz interweniował Mato Milos i aut dla Zagłębia pod polem karnym Ravasa.
7 Płaskim dośrodkowaniem próbował Pawłowskim, piłka do niego wróciła po interwencji zawodników Zagłębia. Zdecydował się na uderzenie z woleja z pierwszej piłki i obił poprzeczkę. Było bardzo groźnie!
7 Faulował piłkarz Zagłębia pod własnym polem karnym i groźny rzut wolny dla Widzewa.
6 Świetna akcja widzewiaków, którą długim podaniem rozpoczął Hanousek.
5 Świetnie teraz Kreuzriegler.
5 Ze swoją akcją teraz Zagłębie, ale skutecznie wypychają ich piłkarze Janusza Niedźwiedzia.
5 Faul piłkarza Widzewa.
5 Z lewej strony podawał Kreuzriegler, to był dobry pomysł, ale zrobił to trochę za mocno.
4 Nie zrozumieli się piłkarze Zagłębia po złym wybiciu Ravasaa i przy piłce dalej RTS.
3 Bliski był straty piłki Szota, ale poradził sobie jednak z Adamskim i od tyłu rozgrywa Widzew.
3 Przejmuje Martin Kreuzriegler, ale niecelnie podaje i kolejny aut dla "Miedziowych".
2 Aut dla Zagłębia na własnej połowie.
2 Dobrze poradzili sobie z pressingiem widzewiacy i są już na połowie rywala.
2 Od tyłu rozgrywa piłkę Widzewa.
1 Aut dla Widzewa.
1 Zaczynamy!
PRZED MECZEM "Serce Łodzi" wypełnione po brzegi, wybrzmiało gromkie "RTS!".
PRZED MECZEM Na boisko wychodzą już piłkarze obydwu drużyn. Jako kapitanowie wystąpią w Widzewie Patryk Stępiński, a w Zagłębiu Bartosz Kopacz.
PRZED MECZEM Zaczyna się "Taniec Eleny"!
PRZED MECZEM Czas na wyjściowy skład Widzewa Łódź!
PRZED MECZEM Rozpoczyna się prezentacja składu. Na początek "jedenastka" Zagłębia Lubin.
PRZED MECZEM Kibice Widzewa przywitali Darvydasa Sernasa skandując "Darvydas Sernas!".
PRZED MECZEM Zawodnicy zbiegli już do szatni, wyczekujemy pierwszego gwizdka!
PRZED MECZEM Nagrodę piłkarza meczu za spotkanie z Rakowem Częstochowa odebrał właśnie Martin Kreuzriegler.
PRZED MECZEM Na stadionie zawisły już wszystkie widzewskie flagi, stadion powoli się zapełnia do ostatniego miejsca. Za kwadrans rozpoczniemy to spotkanie!
PRZED MECZEM A na zdjęciu poniżej, zapowiadany przez klub Darvydas Sernas!
.
.
PRZED MECZEM Na trybunach coraz więcej sympatyków czerwono-biało-czerwonych. Za nieco ponad pół godziny wybrzmi pierwszy gwizdek sędziego.
PRZED MECZEM Swoją rozgrzewkę rozpoczęli właśnie piłkarze Zagłębia Lubin.
PRZED MECZEM Na rozgrzewkę wybiegli właśnie piłkarze Widzewa Łódź!
PRZED MECZEM Na sektorze gości powoli pojawia się coraz więcej kibiców Zagłębia Lubin. Między krzesełkami rozstawiane są flagi, zatem możemy się dzisiaj spodziewać ich oprawy.
PRZED MECZEM Na boisku już rozgrzewają się bramkarze obu drużyn.
PRZED MECZEM Na ławce pierwszy raz od dawna pojawił się Juljan Shehu!
PRZED MECZEM Janusz Niedźwiedź zdecydował się na jedną zmianę względem meczu z Piastem Gliwice. Za Juliusza Letniowskiego na boisku zamelduje się Mato Milos
PRZED MECZEM Witamy Was już z "Serca Łodzi"! Za nieco ponad godzinę rozpocznie się spotkanie 13. kolejki PKO BP Ekstraklasy między Widzewem Łódź a Zagłębiem Lubin.
PRZED MECZEM Starcie w ramach 13. kolejki Ekstraklasy rozpocznie się o godzinie 15:00. Nie zabraknie na nim przedstawicieli Redakcji WTM, którzy przeprowadzą dla Was tradycyjną Relację LIVE.
PRZED MECZEM Drużyna Widzewa ma za sobą serię czterech spotkań bez porażki, ale ich dzisiejszy rywal nie przegrał od prawie dwóch miesięcy! Starcie łodzian z Zagłębiem Lubin zapowiada się więc bardzo interesująco.