pt>

1
Koniec meczu
0
8' Bartłomiej Pawłowski
KONIEC TAK! TAK! TAK! Widzew Łódź wygrywa z Miedzią Legnica 1:0 po golu Bartłomieja Pawłowskiego. Przynajmniej do jutra Widzew będzie wiceliderem Ekstraklasy!
90+3 Strata Stępińskiego, ale wybija Szota.
90+3 Łapie teraz piłkę Ravas!
90+3 Mała pomyłka w obronie Kreuzrieglera, ale szybko naprawił swój błąd.
90+2 A Henrich Ravas bardzo powoli szykuje się do wybicia piłki ;).
90+2 Oddawał strzał głową Matuszek, ale obok bramki.
90+2 Dorzucać z autu będzie Martinez.
90+1 Świetnie wybija na aut Żyro.
90+1 Sędzia Sebastian Krasny dolicza trzy minuty do regulaminowego czasu gry.
90+1 Od autu na wysokości pola karnego Miedzi zacznie Widzew.
90 Faulowany Shehu przez Matuszka.
90 Kolejne dośrodkowanie, tym razem niecelne i od bramki zacznie Ravas.
89 Kilka dośrodkowań zawodników Miedzi, ale nie wprowadziły one specjalnego zamieszania.
88 Dobrze głową oddala zagrożenie Szota. Przy piłce jednak dalej Miedź.
87 Za Chucę na boisko wchodzi Matuszek, a w Widzewie za Pawła Zielińskiego wchodzi Mateusz Żyro oraz za Bartłomieja Pawłowskiego wchodzi Juljan Shehu!
86 Żółtą kartką ukarany Henriquez.
86 Świetnie teraz Serafin Szota!
85 Dobre dośrodkowanie piłkarza Miedzi, ale zaplątała się piłka pod nogami Obiety i przejmuje Stępiński.
85 Od tyłu rozgrywa Miedź.
84 Próbował górą przełożyć sobie Martineza Zjawiński, ale zrobił to za mocno i złapał piłkę Abramowicz.
84 Dobrze uniemożliwia przyjęcie piłki Obiecie Stępiński i od autu gospodarze.
83 Dzisiaj w Sercu Łodzi 16 633 kibiców!
83 Nie zdołał teraz przyjąć piłki Zieliński i od autu Miedź.
83 Niecelnie Letniowski, ale przejmuje piłkę Hanousek.
82 Warto wrócić do sytuacji sprzed minuty, gdzie Ravas świetnie obronił uderzenie głową Henriqueza.
82 Teraz przejęli piłkę widzewiacy, podawał Zjawiński do Sancheza, ten z prawej strony w pole karne po ziemi, ale piłka nie znalazła adresata.
81 Sposób ten udało się znaleźć, ale nie było to najlepsze dośrodkowanie Chuci.
81 Skutecznie są wypychani i szukają innego sposobu na przedostanie się przez drugą linię Widzewa.
80 Prawą stroną ruszają goście.
80 Na własnej połowie rozgrywa Widzew.
79 Żółtą kartką ukarany Carlos Julio Martinez.
79 Niecelnie podawał głową Sanchez.
78 Odbiera Kreuzriegler.
78 Przejął piłkę Zjawiński, ale ponownie niedokładnie podawał. Od autu Widzew.
78 Teraz za mocno podawał Zjawiński do Sancheza. Szkoda, bo zapowiadała się niezła kontra.
77 Źle wrzucał z autu Martinez.
77 Dobrze poradził sobie z Narsinghiem Stępiński i od autu Miedź.
77 Wybijają widzewiacy.
76 Podwójna zmiana w Widzewie. Za Terpiłowskiego wchodzi Zjawiński, a za Kuna na boisku melduje się Letniowski.
75 Teraz oddał mocne uderzenie z dystansu Chuca i uderzył niewiele nad bramką.
75 Rozgrywa teraz Miedź.
74 Faulował Carolina.
73 Dobrze zablokował podanie Martineza Terpiłowski.
73 Róg dla Widzewa.
72 Odbiór Kuna rozpoczął kolejną akcję Widzewa. Klatką piersiową przyjmował Pawłowski, ale szybko została wybita piłka spod jego nóg.
72 Próbował uderzać, ale niecelnie.
72 Dobry przerzut Hanouska do Milosa.
71 Wysoko stoją piłkarze Miedzi, ale radzą sobie z nałożonym pressingiem widzewiacy.
70 Faulowany Terpiłowski, a wcześniej dobrze wyszli spod pressingu widzewiacy.
69 Za mocno podawał Zieliński i od bramki zacznie Abramowicz.
69 Przy piłce Widzew.
69 Kibice Widzewa żywiołowo bawią się w rytm "Czterech trybun"!
67 Podwójna zmiana w Miedzi. Za Domingueza wchodzi Narsingh, a za Matynię wszedł Carlos Martinez.
66 Znów uderzał Cacciabue, tym razem obok bramki.
66 Nic z tego nie wyniknęło. Dobrze interweniował Hanousek.
65 Róg dla Miedzi.
65 Teraz uderzał Cacciabue z okolic trzydziestego metra i końcówkami palców sparował jego strzał Ravas.
65 Strata i przy piłce goście.
65 Świetna interwencja Ravasa! Za łatwo dał się minąć Terpiłowski. Carolina zagrał po ziemi w pole karne, uderzał Henriquez, a jego uderzenie instynktownie wyłapał Ravas.
64 Skutecznie wypychani z pola karnego są podopieczni Grzegorza Mokrego.
63 Rusza Miedź.
63 Świetnie to zagrali widzewiacy. Kun piętką do Sancheza, ale Hiszpan za daleko wypuścił sobie piłkę.
62 Źle to zrobili goście i aut dla Widzewa.
62 Aut dla "Miedzianki".
62 Dobre dośrodkowanie jednego z widzewiaków, ale spalił w tej sytuacji Terpiłowski.
61 Od autu zacznie Widzew.
61 Dobiegł na wysokość pola karnego i piłkę spod jego nóg na aut wybił Kostka.
61 Teraz przejmuje Pawłowski i rusza lewą stroną.
60 Żółtą kartką ukarany trener Janusz Niedźwiedź.
60 Niedokładnie podawał Szota i z groźną akcją pomknęła Miedź. Ich akcja zakończyła się uderzeniem w boczną siatkę.
59 Źle przyjmował Sanchez i poradził sobie z nim Carolina.
58 Po rzucie rożnym jeden z piłkarzy Miedzi uderzał wysoko nad bramką.
58 Dobrze uderzał głową Koldo Obieta, ale zablokował jego uderzenie Kreuzriegler.
58 Faulował Zieliński.
57 Źle podawał jeden z widzewiaków, przejęła Miedź, ale równie szybko piłkę spod nóg Domingueza wyłuskał Hanousek, świetnie zachował się Czech.
56 Zablokował podanie Caroliny Terpiłowski i z kontrą Widzew.
56 Ruszają prawą stroną goście.
56 Przy piłce Miedź.
55 Nic nie wyniknęło z tego stałego fragmentu gry i faulował Kun.
55 Bardzo mocne uderzenie Pawłowskiego w prawy górny róg bramki, ale sparował jego strzał na rzut rożny Abramowicz.
55 Groźny rzut wolny. Do piłki podeszli Pawłowski i Kreuzriegler.
54 Ciekawie to rozegrali widzewiacy, koronkowo rozgrywali pod polem karnym Miedzi i w końcu został sfaulowany Kun w okolicy 16 metra.
53 Róg dla Widzewa.
53 Piłkę dośrodkowywał Terpiłowski, ta trafiła do Kuna, ale jego uderzenie z bliska było za słabe i broni Abramowicz.
53 I już trzeci dobry przerzut Pawłowskiego.
52 Dzisiaj w "Sercu Łodzi" zameldowało się 235 kibiców gości.
52 Faulował w ataku Koldo Obieta.
51 Grę wznowiliśmy od rzutu sędziowskiego na korzyść Miedzi, gdyż gra została przerwana, kiedy byli w posiadaniu piłki.
50 Za faul na Erneście Terpiłowskim Hubert Matynia zostaje ukarany żółta kartką.
50 Źle podawał Terpiłowski i przejmuje Cacciabue.
49 Faulował Terpiłowski i zostaje ukarany żółtą kartką.
49 Nic z tej akcji nie wyniknęło.
49 Dobry przerzut Pawłowskiego do Zielińskiego.
48 Przecina podanie Milosa Cacciabue i od autu Chorwat.
48 Od tyłu swoją akcję konstruują widzewiacy.
48 Za mocne podanie defensora Miedzi ląduje w rękach Ravasa.
47 Teraz ciekawie przepuścił piłkę w polu karnym Sanchez, ale nie było tam żadnego z widzewiaków. Wybił zawodnik gości i od autu Widzew.
46 Faulowany Sanchez.
PRZERWA W Widzewie bez zmian, natomiast w Miedzi na boisku melduje się Jeronimo Cacciabue, który zastąpi Navedę. Za Kobackiego wchodzi Koldo Obieta.
PRZERWA Dzisiaj "Pod Zegarem" zawisły flagi: "Serce Łodzi", "YOU'LL NEVER WALK ALONE", "RTS", "CZERWONA ARMIA WIDZEWA", "RADOGOSZCZ", "ŚRÓDMIEŚCIE", "STARE MIASTO", "WIDZEW ŁÓDŹ", "SIERADZ", "PABIANICE", "KONSTANTYNÓW", "U.L.K. '97".
PRZERWA Piętnastominutowa przerwa dobiega końca. Za chwilę na murawie pojawią się piłkarze.
.
PRZERWA Sędzia Sebastian Krasny nie doliczył ani minuty do pierwszej połowy i do przerwy Widzew Łódź wygrywa z Miedzią Legnica po golu Bartłomieja Pawłowskiego 1:0.
45 Faulował na połowie rywala Kun.
45 Od autu Miedź
45 Teraz na raty defensorzy Widzewa, nałożyli wysoki pressing zawodnicy Miedzi i Ravas musiał wybijać na aut.
44 Faul Domingueza.
43 Ależ kontra widzewiaków! Dominik Kun przebiegł dystans praktycznie spod własnego pola karnego, aż na dwudziesty piąty metr od bramki Abramowicza. Podał do Terpiłowskiego, a ten uderzył obok prawego słupka. Szkoda.
42 Od autu Miedź.
42 Strata Terpiłowskiego, rozpoczynał się groźny atak Miedzi, ale wślizgiem zwolnił tempo tej akcji Hanousek.
41 Faulował Pawłowskiego Naveda i zostaje ukarany żółtym kartonikiem.
41 Strata, przejmuje Miedź.
41 Przy piłce dalej Widzew, rozgrywają piłkę od tyłu.
40 Było blisko! Płasko zagrał to Pawłowski, przedłużył Sanchez i zakotłowało się przy prawym słupku bramki Abramowicza. Ostatecznie bramkarz gości wyszedł w tej sytuacji zwycięsko.
40 Kolejny rzut rożny.
39 Ależ teraz zamieszanie w polu karnym Miedzi! Po wielu zablokowanych uderzeniach jedno z nich w końcu trafiło na aut bramkowy i róg dla Widzewa.
37 Żółtą kartką ukarany Kobacki. Groźny rzut wolny dla Widzewa.
37 Dobre dośrodkowanie Kreuzrieglera, ale uprzedził Pawłowskiego piłkarz "Miedzianki".
36 Długo teraz wymieniają się podaniami defensorzy Widzewa.
35 Cały czas przy piłce Widzew.
35 Kolejne długie podanie piłkarza Miedzi i kolejne niecelne. Piłka wróciła pod pole karne gości. Przypressował Sanchez i Abramowicz musiał wybijać na aut.
34 Przy piłce cały czas Widzew, konstruują swój atak od tyłu.
34 Z kontrą Widzew. Ciekawie to zagrali gospodarze, ale ostatnie podanie Pawłowskiego było za mocne.
33 Teraz Szota uruchomił długim podaniem Milosa, ale dobrze wyblokował wahadłowego Widzewa Kostka.
32 Źle zagrał Chuca i od bramki zacznie Henrich Ravas.
32 Ciekawy pomysł Stępińskiego, ale zrobił to niedokładnie i łapie Abramowicz.
31 Przy piłce Widzew.
31 Ależ było groźnie! Piętką uderzał piłkarz Miedzi i z linii bramkowej futbolówkę wybił Szota. Świetna interwencja defensora.
30 Róg dla gości.
30 Ciekawie teraz zagrała Miedź, ale piłkę wyłuskał spod nóg napastnika Miedzi Zieliński.
30 Konstruuje swoją akcję od tyłu Miedź.
29 Wygrywa pojedynek biegowy z Henriquezem Milos i wybija na aut. Dobre zachowanie Chorwata.
29 Niedokładnie zagrał Terpiłowski i od autu na własnej połowie zacznie "Miedzianka".
28 Bliski straty Kun, ale poradził sobie z rywalem na plecach,
28 Niedokładne wybicie Abramowicza i od autu podopieczni Janusza Niedźwiedzia.
27 Świetne długie podanie Hanouska do Stępińskiego, ale stoper Widzewa nie był w stanie nic zrobić z piłką w rogu pola karnego.
26 Brzydkie zachowanie Henriqueza, faulował Szotę.
25 Gra wstrzymana, ucierpiał Chilijczyk.
25 Świetnie dośrodkowywał Sanchez, dobrze wyskoczył Pawłowski. Zapowiadało się na bramkę numer dwa, ale Bartek minął się z piłką, szkoda.
24 Wygrywa pojedynek główkowy z Henriquezem Kreuzriegler.
24 Chorwat zagrywał do Sancheza, ale ten faulował w ataku Abramowicza.
23 Szota teraz świetnie do Milosa.
23 Rusza lewą stroną Widzew.
22 Źle centrował Zieliński, łapie golkiper gości.
22 Zamienili się stronami wahadłowi Widzewa.
22 Próbował zagrywać teraz Sanchez w pole karne, ale zablokował jego podanie Mijusković. Od autu Widzew.
22 Z kontrą Widzew!
22 Niedokładnie teraz Kreuzriegler, ale akcja Miedzi zwalnia i odbudowują swoją formację widzewiacy.
21 Wysoko teraz stoją widzewiacy i od autu pod własnym polem karnym zacznie Miedź.
21 Lewą stroną pomknął Kreuzriegler, ale jego dośrodkowanie było za niskie. Piłka dotarła do Dominika Kuna, ten uderzał, ale wysoko nad poprzeczką.
20 Odbiór Milosa.
20 Teraz zrobiło się groźnie w polu karnym Ravasa. Obok bramki uderzał Chuca.
19 Rozgrywają akcję pod polem karnym Widzewa piłkarze Miedzi.
18 Kolejny świetny przerzut, tym razem zagrywał Zieliński do Milosa, ale ten uderzał nad poprzeczką. Kolejna groźna akcja.
17 Dobry pressing nałożyli widzewiacy i zawodnik Miedzi zmuszony był do wybicia piłki na aut.
17 Konstruują od tyłu swój atak podopieczni Grzegorza Mokrego, nie mogą przedrzeć się przez drugą linię.
16 Na stadion dopiero teraz wchodzą kibice "Miedzianki".
15 Ależ świetnie to zrobił Pawłowski. Przerzucał piłkę na drugą stronę do niekrytego Terpiłowskiego, ten dobrze przyjął, ale jego uderzenie wybronił Abramowicz. Było naprawdę groźnie.
15 Dobrze wyszli spod pressingu gospodarze i ruszają z akcją.
14 Świetnie ustawiają się widzewiacy wypychając zawodników "Miedzianki".
14 Źle to zagrali z rzutu wolnego podopieczni Grzegorza Mokrego. Do piłki dopadł jeszcze Kobacki, ale uderzał bardzo niecelnie z woleja.
13 Faulowany Dominguez.
12 Kolejne długie podanie zawodnika Miedzi, tym razem był to Naveda i ponownie nic z tego nie wynika.
12 Niezła centra Milosa, ale zrobił to minimalnie za wysoko i łapie Abramowicz.
11 Interweniuje Carolina, ale Widzew ma jeszcze wrzut z autu.
11 Teraz gubi piłkę Matynia i kontra Widzewa.
11 Złe podanie Kreuzrieglera.
11 Teraz dobrze podawał Kobacki do wbiegającego w pole karne Domingueza, ale ten źle zabrał się z piłką i łapie Ravas.
10 Niecelnie podawał Kun i odbiera Miedź.
10 To już piąty gol Pawłowskiego w lidze!
9 Od tyłu akcję konstruuje Miedź.
9 Bartłomiej Pawłowski zdecydował się na uderzenie zza pola karnego i trafił idealnie w prawy dolny róg bramki. Nie poradził sobie z kozłującą piłką Abramowicz i mamy 1:0!
8 GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
7 Długim podaniem został obsłużony Dominguez, ale nie zdążył dobiec do piłki i od bramki zacznie Ravas.
7 Od autu na własnej połowie Miedź.
6 Teraz źle przyjmował Sanchez, piłka daleko mu odskoczyła i przejął Carolina.
6 Z kontrą po odbiorze Sancheza Widzew.
6 Teraz fatalnie wybijał Ravas, prosto pod nogi Domingueza, ale strzał Olafa Kobackiego został zablokowany.
5 Dobrze interweniował Kreuzriegler, ale narzucony przez piłkarzy Miedzi pressing zmusza Szotę do niedokładnego wybicia.
4 Teraz dobry pressing Milosa, aut dla gości.
4 Piłkarze Miedzi nie są w stanie się przedrzeć i notorycznie ratują się długim podaniem, a tych ani się widzi przepuszczać Kreuzrieglerowi i Szocie.
3 Od autu na połowie Widzewa zacznie Miedź.
2 Szybko pozbyli się piłki widzewiacy i swoją akcję ponownie kreuje Miedź.
2 I od autu zacznie Milos.
2 Przy piłce cały czas Miedź, ale znów interweniuje Austriak.
1 Długie podanie Mijuskovicia, ale główkuje Kreuzriegler.
1 Zaczynamy!
PRZED MECZEM Widzewa zacznie pierwszą połowę Pod Zegarem.
PRZED MECZEM Piłkarze w rytm klasków wychodzą na murawę!
PRZED MECZEM Rozpoczyna się "Taniec Eleny"!
PRZED MECZEM Już przed gwizdkiem kibice rozpoczynają swój doping!
PRZED MECZEM Sympatycy czerwono-biało-czerwonych wypełnili już "Serce Łodzi". Zaledwie pięć minut do pierwszego gwizdka sędziego!
PRZED MECZEM I czas na przedstawienie jedenastki Widzewa Łódź!
PRZED MECZEM Pora na prezentację pierwszych jedenastek. Na początek skład Miedzi Legnica.
PRZED MECZEM Kończą swoja rozgrzewkę podopieczni Grzegorza Mokrego i udają się do szatni. Za dziesięć minut rozpocznie się to spotkanie!
PRZED MECZEM Nagrodę piłkarza meczu za spotkanie z Zagłębiem Lubin otrzymał właśnie Jordi Sanchez!
PRZED MECZEM Widzewiacy kończą rozgrzewkę i zbiegają do szatni.
PRZED MECZEM Do rozgrzewki dołączają zawodnicy Miedzi Legnica.
PRZED MECZEM Na rozgrzewkę wybiegają właśnie zawodnicy Widzewa!
PRZED MECZEM "Serce Łodzi" powoli się zapełnia, a "Pod Zegarem" wieszane są ostatnie flagi. Pozostało czterdzieści minut do pierwszego gwizdka sędziego!
PRZED MECZEM Rozgrzewkę rozpoczęli również bramkarze Miedzi.
PRZED MECZEM Na murawie zameldowali się bramkarze łódzkiego Widzewa.
PRZED MECZEM Widzew bez zmian względem wygranego meczu z Zagłębiem, natomiast trener drużyny gości, Grzegorz Mokry zdecydował się na dwie zmiany. Aurtenetxe został zastąpiony przez Matynię a Martinez przez Kostkę.
PRZED MECZEM Witamy Was już z "Serca Łodzi"! Za niecałą godzinę rozpocznie się starcie beniaminków.
PRZED MECZEM Starcie w ramach 14. kolejki Ekstraklasy rozpocznie się o godzinie 20:30. Nie zabraknie na nim przedstawicieli Redakcji WTM, którzy przeprowadzą dla Was tradycyjną Relację LIVE.
PRZED MECZEM Imponujący formą i zdobyczą punktową piłkarze Widzewa podejmują dziś zamykającą tabelę Miedź Legnica. Wbrew pozorom nie będzie to łatwa potyczka, a gościom nie wolno odbierać szans. Liczymy jednak na przedłużenie pięknej serii!