pt>

1
Koniec meczu
0
90+3' Kristoffer Normann Hansen
KONIEC UDAŁO SIĘ! Widzew Łódź po trzech remisach z rzędu przełamuje się i wygrywa ze Śląskiem Wrocław 1:0 po bramce Kristoffera Normanna Hansena!
90+5 Świetna interwencja Żyry i od bramki Ravas.
90+5 Rusza Śląsk.
90+5 Początkowo wydawało się, że słabo dogrywał jeden z widzewiaków w pole karne. Piłka byłą zawieszona bardzo wysoko. Ostatecznie głową do Hansena zgrał ją Pawłowski, a Norweg nie mógł się pomylić z tej odległości.
90+3 GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
90+2 Od autu Widzew.
90+2 Dobrze Hansen do Zielińskiego, ale ponownie szybszy był Leszczyński.
90+1 Goście bronią się już w dziesiątkę, tylko Exposito pozostaje z przodu.
90+1 Od bramki zacznie Ravas.
90+1 Sędzia Lasyk dolicza trzy dodatkowe minuty do regulaminowego czasu gry.
90 Piłka nie znalazła adresata i drugi korner.
89 Korner dla gości.
89 Rusza Jastrzembski, zagrywa w pole karne, ale piłkę wybija Szota.
88 Łapie Ravas.
87 Faulował Sanchez. Nie może się z tym pogodzić cała widzewska drużyna wraz z ławką rezerwowych.
87 Świetna próba Czecha do Hansena, ale w ostatniej chwili interweniował Verdasca.
86 Kolejna akcja Widzewa i znów nic z niej nie wynika. Od bramki zacznie Leszczyński.
85 Kolejna zmiana w szeregach Widzewa. Za Mato Milosa na murawie melduje się Juljan Shehu.
85 Piękna piłka Żyry do Sancheza. Hiszpan zagrywał w pola karne, a tam był Kun z Pawłowskim. Nie mogli się porozumieć, kto będzie uderzał, ale ostatecznie piłkę zgarnął Pawłowski i uderzył minimalnie obok lewego słupka.
84 Atak gości zapowiadał się groźnie, ale wszystko zmarnował Jastrzembski swoim bardzo niedokładnym podaniem. Od bramki zacznie Ravas.
83 Z bólem musimy przyznać, że pachnie tu czwartym remisem..
82 Zza pola karnego mocno uderzał Exposito, ale wysoko nad bramką.
82 Schodzi Yeboah, a w jego miejsce pojawia się znany dobrze kibicom Widzewa, Piotr Samiec-Talar.
81 Aut na połowie Widzewa dla gości.
80 Ostro faulował Hanousek, ale obyło się bez kartki.
80 Aut dla Śląska.
80 Jest korner dla Widzewa.
79 Grali, grali i w końcu udało się wejść w pole karne. Świetnym podaniem do Pawłowskiego popisał się Hansen, ale Polaka osaczyło już zbyt wielu rywali.
79 Długo teraz wymieniają się podaniami podopieczni Janusza Niedźwiedzia.
78 Dobrze przejmuje Hansen i swój atak konstruuje Widzew.
77 Kibice śpiewają "Broendby", mamy nadzieję, że to pomoże!
76 Za mocno podawał jeden z widzewiaków do Sancheza i Leszczyński był szybszy od Hiszpana.
76 Rozgrywa Śląsk.
73 Dobrze przerzucał Pawłowski do Milosa, ten dośrodkowywał i piłka trafiła ponownie pod nogi Pawłowskiego. Jego uderzenie z woleja wylądowało tylko na bocznej siatce.
73 Dzisiaj w "Sercu Łodzi" zebrało się 17 099 kibiców!
72 Ależ teraz podryblował Yeboah, ale na samym końcu twardo potraktował go Żyro i przy piłce Widzew.
72 Dobre zagranie Hansena do Milosa, a ten popisał się jeszcze lepszym zagraniem do Sancheza. Niestety Hiszpan spalił w tej sytuacji.
70 Bardzo dobrze poradził sobie z Jastrzembskim Stępiński.
70 Konstruuje swoją akcję Śląsk.
70 Aut dla gości na wysokości pola karnego Widzewa.
69 Za Ciganiksa na boisku pojawia się Zieliński, a Ernesta Terpiłowskiego zmieni Kristoffer Normann Hansen.
68 Na murawie pojawią się za chwilę Zieliński oraz Hansen.
67 Poszkodowanym był Martin Konczkowski, ale pozbierał się obrońca gości i wznawiamy grę!
66 Potrzebna jest pomoc medyczna dla jednego z "Wojskowych".
66 Rzut rożny dla gości, choć Ci domagają się rzutu karnego po interwencji Ciganiksa.
65 Szybko pozbyli się piłki podopieczni Janusza Niedźwiedzia i teraz przy piłce Śląsk.
64 Faulował Jastrzembski.
64 Ostatecznie szukał długiego podania na Sancheza Ravas, jednak było ono za mocne. Przy piłce Śląsk.
63 Rozgrywa spokojnie w strefie obronnej Widzew.
63 Przy piłce Śląsk.
62 Rusza Widzew. Dobrze zagrywał Kun, ale nie zdołał przyjąć piłki Ciganiks.
62 Popędził lewą stroną Pawłowski, ale dwa razy jego zagranie zostało zablokowane.
61 Wybił na aut, więc przy piłce Widzew.
61 Faulował w ataku jeden z widzewiaków i od rzutu wolnego zacznie Leszczyński.
59 Jastrzembski za Quintanę i Nahuel za Bukowskiego. Po stronie gospodarzy swój występ zakończył już Letniowski a zastąpił go Kun.
58 Szybka strata i przy piłce znów Śląsk.
57 Wypychani są goście i odbiera Letniowski.
57 Aut dla Śląska na wysokości pola karnego Widzewa.
56 Szykuje się zmiana w szeregach gości. Na boisku pojawi się Matias Nahuel. Pytanie za kogo?
56 Oddala niebezpieczeństwo Stępiński.
56 Od autu zacznie Śląsk.
55 Spalił jeden z "Wojskowych".
55 Teraz ruszył Exposito, zagrywał między dwóch obrońców. Tam był Yeboah, ale bardzo dobrym i ryzykownym wślizgiem popisał się Szota.
54 Aut na wysokości linii środkowej dla gospodarzy.
54 Rozgrywa od tyłu Widzew.
53 Widzewiacy teraz z koronkową akcją, która zakończyła się strzałem z dystansu Letniowskiego, niestety pomocnik uderzał bardzo niecelnie.
52 Świetnie zagrywa teraz Ravas, a chwilę później świetnie przerzuca Letniowski.
51 Z groźnym atakiem ruszył Widzew! Pograł świetnie piłką Hanousek z Sanchezem. Futbolówka na koniec trafiła do Pawłowskiego, ale ten niecelnie dośrodkowywał.
51 Teraz z dystansu uderzał Letniowski, ale piłka poleciała dobre dwa metry od lewego słupka bramki Leszczyńskiego.
50 Nie mogą wyjść z własnej połowy goście. Bardzo dobrze ustawiają się widzewiacy.
49 Przy piłce Śląsk.
49 Nic z tej akcji nie wyniknęło i zacznie Leszczyński.
48 I drugi aut.
48 Od autu na połowie rywala zacznie Widzew.
47 Złe podanie Terpiłowskiego, na szczęście nie skorzystali z tego błędu goście.
47 Rusza Widzew.
47 Mieli trochę szczęścia goście, ale udaje im się wyjść spod pressingu.
46 Ruszyli!
PRZERWA Obie drużyny powróciły na boisko. Bez zmian w składach.
PRZERWA Zawodnicy rezerwowi schodzą już z murawy. Za chwilę rozpocznie się drugie czterdzieści pięć minut!
PRZERWA Dzisiaj "Pod Zegarem" zawisły flagi: "FANATICS", "Red Gladiators", "YOU'LL NEVER WALK ALONE", "RED ARMY", "PÓŁ POLSKI NAS NIENAWIDZI, DRUGIE PÓŁ TO MY", "BAŁUTY", "ŚRÓDMIEŚCIE", "GÓRNA", "STARY WIDZEW", "TOMASZÓW MAZOWIECKI", "OPOCZNO", "RADOMSKO", "SIERADZ", "F.C.B '91".
PRZERWA Po czterdziestu pięciu minutach Widzew Łódź remisuje ze Śląskiem Wrocław 0:0. Musimy oddać widzewiakom, że dominują i są lepsi w tym spotkaniu, ale mamy nadzieję, że w końcu przyniesie to bramki.
45+1 Sędzia Lasyk dolicza jedną minutę do pierwszej połowy.
45+1 Jezu, co się teraz wydarzyło. Henrich Ravas podał we własnym polu karnym do Yeboaha. Ten uderzał, ale jeden z widzewiaków wybił piłkę z linii. Dobijał Quintana, ale zablokował jego uderzenie Ciganiks.
45 Aut dla Śląska pod polem karnym Widzewa.
44 Strata i teraz przy piłce jest Śląsk.
44 Przy piłce Widzew. Konstruują swój atak gospodarze.
43 Wybijał głową Stępiński, a dobitkę Bukowskiego zza pola karnego pewnie wyłapuje Ravas.
43 Korner dla Śląska.
42 Przy okazji Hiszpan spalił w tej sytuacji.
42 Świetnie dogrywał Terpiłowski do Sancheza. Hiszpan był niekryty, ale jego uderzenie głową pewnie wyłapał Leszczyński.
42 Hiszpan się pozbierał i gramy dalej.
42 Na murawie teraz leży Erik Exposito. Gra wstrzymana.
41 Długa piłka Szoty do Sancheza. Za bardzo wyrzucił tym podaniem Hiszpana Szota, ale ten zdołał jeszcze utrzymać piłkę przy nodze.
40 Yeboah faulował Żyro.
40 Długa piłka zagrywana do Konczkowskiego okazała się za mocna i od bramki zacznie Ravas.
39 Od autu zacznie Śląsk.
39 Przy piłce Widzew.
38 Nic z tego. Sędziowie na Varze nie dopatrzyli się zagrania ręka i gramy dalej!
38 Mamy VAR! Jest podejrzenie, że obrońca blokował piłkę ręką.
37 Dośrodkowywał Milos, a do przewrotki złożył się Sanchez. Niestety zablokował jego uderzenie jeden z defensorów gości.
37 Szybko pozbywają się piłki goście i swój atak konstruuje już Widzew.
36 Teraz w ataku Hanouska faulował Exposito.
35 Faulował Żyro.
35 Złe podanie Pawłowskiego. Odbierają goście, ale szybko są powstrzymywani przez drugą linię Widzewa.
34 Od autu na wysokości pola karnego gości zaczną gospodarze.
34 Z dalszej akcji nic nie wyniknęło i od bramki zacznie Leszczyński.
33 Włącza turbo Sanchez, miał przed sobą jednego obrońcę, ale Hiszpan chyba zbyt mocno uwierzył w swoją szybkość i nie zdołał wyprzedzić defensora gości. Od autu Widzew.
32 Pierwszy rzut rożny dla gości.
32 Groźnie teraz pod bramką Ravasa, ale słowacki golkiper był szybszy od Exposito.
31 Świetnie zatrzymuje kontratak gości Hanousek.
30 Żółtą kartką upomniany Daniel Gretarsson.
30 Bardzo źle rozegrali to gospodarze. Uderzyli prosto w najwyżej wysuniętego Sancheza.
29 Żółtko dla Letniowskiego.
28 Dobrze dogrywał Ciganiks, ale minęli się z nią wszyscy piłkarze gospodarzy.
28 Świetnie podawał Letniowski, ale późniejsze zagranie Milosa zablokowane wślizgiem - szkoda.
27 Od autu zacznie Stępiński.
27 Nic z tego nie wyniknęło, ale przy piłce dalej RTS.
26 Korner dla Widzewa.
26 Ależ świetnie dzisiaj ustawiają się widzewiacy. Mają problem z wyjściem z własnej połowy goście.
26 Teraz od autu goście.
25 Świetny odbiór w środku Hanouska i rusza Widzew.
25 Pod polem karnym rywala rozgrywa Widzew.
.
24 Od autu Śląsk.
23 Błąd Letniowskiego, ruszył z groźną akcją Śląsk, ale świetnie wrócił Milos. Brawo!
22 Teraz źle przyjął piłkę Sanchez i od bramki zacznie golkiper gości.
21 Faulowany jeden z widzewiaków we własnym polu karnym.
20 Odebrał piłkę Hanousek, a później obsłużono nią Sancheza. Hiszpan poradził sobie z obrońcą, ale uderzył prosto w Leszczyńskiego. Dobitka Pawłowskiego powędrowała obok bramki.
19 Nie zrozumiał się Ciganiks z Letniowskim i od bramki zacznie Leszczyński.
19 Ponownie szybki odbiór i rusza Widzew.
18 Szybko odebrali widzewiacy, ale o jeden drybling za dużo Sancheza spowodował stratę piłki.
17 Błąd Hanouska i faulem musiał ratować sytuację Letniowski.
17 Dobrze poradzili sobie z pressingiem gości gospodarze i konstruują swój atak.
16 Faulował jeden z widzewiaków w ataku. Od rzutu wolnego z własnej połowy zacznie Śląsk.
16 Szybko poradzili sobie z tym atakiem widzewiacy i ruszamy w drugą stronę!
15 Rusza Śląsk.
15 Dogrywał Letniowski, a nad bramką uderzał Stępiński.
15 Róg dla Widzewa.
14 Ruszył spod własnej bramki Terpiłowski, zagrał wzdłuż linii do Stępińskiego, ale dośrodkowanie defensora łodzian zostało zablokowane.
13 Nic nie wyniknęło z tego rzutu wolnego i swoją akcję rozpoczyna Śląsk.
12 Faulował Verdasca i od razu został upomniany żółtą kartką.
11 Kolejna niezła próba Letniowskiego, tym razem za mocno.
11 Ruszył Widzew z szybkim, ładnym atakiem. Strzelał Hanousek, ale poradził sobie z jego uderzeniem Leszczyński.
10 Bardzo dobrze teraz Ravas do Ciganiska.
10 Powalczył teraz w narożniku Terpiłowski i postraszył trochę Leszczyńskiego.
9 Faulował Yeboah Letniowskiego.
9 Aut dla Widzewa na linii środkowej.
9 Szybko pozbywają się piłki „Wojskowi” i zacznie Ravas.
8 Faulował Żyro.
8 Bardzo dobry pomysł Letniowskiego. Pomocnik zagrywał piłkę między dwóch obrońców, ale Hiszpan minął się z piłką.
7 Dośrodkowywał Milos i musiał piąstkować golkiper gości.
7 Zdaje się, że kibice Śląska wrócą do Wrocławia z jedną flagą mniej, niż przyjechali do Serca Łodzi!
7 Przy piłce cały czas Widzew.
6 Dobrze Źyro do prawej strony. Tam jeden z widzewiaków dośrodkowywał, ale Leszczyński uprzedził Pawłowskiego łapiąc spokojnie piłkę.
5 Dobra próba przerzutu od Letniowskiego kończy się autem dla gospodarzy.
5 Nic z tego nie wyniknęło i od autu zacznie Śląsk.
4 Konstruuje swój atak Widzew.
4 I przejmuje piłkę Śląsk w środkowej strefie.
3 Ależ świetnie zagrywał Letniowski do Terpiłowskiego. Niestety był spalony.
2 Prawą stroną rusza Śląsk i było bardzo groźnie po podaniu Yeboaha, ale na szczęście nie doszedł do piłki Exposito.
2 Konstruują swój atak od tyłu wrocławianie.
1 Od autu Śląsk.
1 Zaczynamy!
PRZED MECZEM Wybrzmiewa „Taniec Eleny”, a w jeog rytm wychodzą piłkarze obu drużyn. Kapitanami są Patryk Stępiński oraz Patrick Olsen.
PRZED MECZEM Rozpoczyna się odliczanie, a to oznacza jedno.. Przedstawienie jedenastki Widzewa Łódź!
PRZED MECZEM Pora na przedstawienie jedenastek obu drużyn. Na początek Śląsk Wrocław.
PRZED MECZEM Zakończył się już mecz w Krakowie, gdzie Cracovia rzutem na taśmę pokonała Stal Mielec. Dzięki temu "Pasy" póki co przed Widzewem w tabeli Ekstraklasy.
PRZED MECZEM Już przed rozpoczęciem spotkania kibice obu drużyn wymieniają się "uprzejmościami" ;).
PRZED MECZEM Kolejne wyróżnienie otrzymał Kristoffer Normann Hansen za najładniejszą bramkę rundy jesiennej!
PRZED MECZEM Zawodnikiem meczu z Jagiellonią Białystok został według kibiców Marek Hanousek!
PRZED MECZEM Zakończyli już rozgrzewkę podopieczni Janusza Niedźwiedzia oraz Ivana Djurdjevicia. Piętnaście minut do rozpoczęcia meczu!
PRZED MECZEM Zostało zaledwie dwadzieścia minut do rozpoczęcia tego spotkania. W "Sercu Łodzi" zawisły już wszystkie flagi, a trybuny powoli się zapełniają. Zapowiada się dobry mecz!
PRZED MECZEM Na rozgrzewce są również piłkarze z pola zarówno Śląska jak i Widzewa.
PRZED MECZEM Na rozgrzewce są już bramkarze obu drużyn.
PRZED MECZEM Witamy Was już z "Serca Łodzi"! Za pięćdziesiąt minut rozpocznie się spotkanie między Widzewem Łódź a Śląskiem Wrocław.
PRZED MECZEM Mecz zacznie się o godzinie 20:30. Na trybunach zjawi się na komplet fanów, w tym kibice przyjezdni. Nie zabraknie na nim także przedstawicieli Redakcji WTM, którzy przeprowadzą dla Was Relację LIVE. Zawody będzie można śledzić na antenie Canal+ Sport 4K, za to komentarza z nich wysłuchać w rozgłośni RadioWidzew.pl.
PRZED MECZEM Po trzech z rzędu zremisowanych spotkaniach kibice i piłkarze Widzewa mają nadzieję, że w końcu dobrą grę uda się przekuć w zwycięstwo. Pokrzyżować te plany będą starali się łodzianom zawodnicy Śląska Wrocław.