pt>

1
Koniec meczu
1
67' Jean Carlos 3' Mateusz Żyro
.
.
90+6 KONIEC! Wywozimy punkt z Częstochowy.
90+6 Hanousek z kartką.
90+6 Piłka uderzona wysoko nad bramką, zacznie Ravas.
90+5 Minuta do końca!
90+5 Klimek po sprincie podskakuje i nie ma już sił, żeby wracać.
90+4 Silva wybija.
90+4 Cofnięty Hanousek pomaga mocno w defensywie. Do końca będzie teraz nacierał Raków.
90+3 Kocherhin strzela z daleka, pewnie łapie Ravas.
90+3 Tym razem to Piasecki ruszył w pole karne, ale za mocno wystawił sobie piłkę.
90+2 Wybija bramkarz Widzewa, po chwili fauluje Jordi.
90+1 Koczerhin fatalnie podał na skrzydło i zacznie Ravas.
90 6 minut dolicza sędzia.
.
89 Teraz to Klimek dograł, ale nic z tego.
88 Plavsić wrzuca, ale łapie to Ravas.
87 Faulowany Żyro i Cebula z kartką.
87 Wściekły trener Szwarga macha rękami.
86 Nie ma karnego.
85 Było dogranie Rakowa w pole i możliwe, że była to ręka. Będzie to chyba sprawdzane.
84 Żyro świetnie czyści rajd Plavsicia
84 Wrzucił Milos, ale bez kłopotów łapie to bramkarz miejscowych.
83 Bliski zamknięcia akcji był Silva, ale nie udało się oddać strzału.
82 Róg dla Widzewa.
82 Zdenerwowany trener Szwarga uderzył butelką o podłoże tak mocno, że ta aż wpadła na murawę.
81 Kolejne szybkie wyjście Widzewa. Nunes centruje, ale jest tylko róg.
80 Mogła być teraz kontra Widzewa. Alvarez dobrze wypatrzył Sancheza, jednak ten nie zdołał przyjąć piłki.
79 5 500 widzów dziś na stadionie.
78 Nunes za Rondicia
77 Cebula przepychał się teraz na prawej stronie, ale nie miał komu grać i faulował w ataku.
76 Ciganiks wzdłuż linii, do Klimka, ale jest spalony.
76 Nunes zawołany z rozgrzewki.
75 Kittel za Nowaka i Drachal za Carlosa.
73 Strzelił Cebula, na szczęście piłka nie przedarła się pod bramkę.
72 Hanousek rozegrał z Sanchezem. Hiszpan wykonał zagranie, które ciężko nazwać i tracimy piłkę.
71 Koczerhin teraz zagrał piłkę za plecy obrońców, ale przytomnie wyszedł Ravas.
70 Gra cały czas toczy się na połowie Widzewa.
69 Carlos świetnie teraz uderzył i posłał piłkę tuż obok spojenia.
67 Raków wprowadził piłkę w pole karne, nastąpiło dynamiczne zamieszanie i po strzale przy słupku, na listę strzelców wpisał się Carlos.
66 Tracimy bramkę...
65 Sanchez za Terpiłowskiego i Alvarez za Kuna.
64 Wolny dla Widzewa. Klimek faulowany.
63 Błąd popełnił teraz Nowak i w środku boiska do piłki dopadł Kun. Zagranie do wybiegającego Shehu jednak niecelne.
62 Carlos wrzucił w pole, dobrze, że wybij to Shehu.
61 Piasecki za Crnaca, Cebula za Yeboaha i Koczerhin za Ledermana.
60 Piasecki, Koczerhin i Cebula szykowany do wejścia.
59 Sędzia przerywa grę z powodu zadymienia.
59 Raków szykuje zmiany.
58 Jest piro po stronie miejscowych.
57 Rundić za mocno dograł w pole i nic nie wychodzi z akcji przeciwnika.
56 Akcja toczy się na połowie Widzewa.
54 Kun ładnie wrzucił piłkę, ładnie do główki zbierał się Rondić, ale brakło mu kilku centymetrów.
53 Plavsić fauluje Juljana Shehu.
52 Raków konstruuje akcję na połowie Widzewa.
51 Bardzo groźnie dograł teraz w pole Carlos. Nikogo nie było w polu karnym i na szczęście pierwszy tę piłkę przechwycił jeden z widzewiaków.
50 Nic nie wyszło z rogu.
49 Teraz akcja przenosi się na połowę Rakowa. Kun strzelił, ale Kovacević przeniósł to nad poprzeczką.
48 Silva w obronie poszedł na raz i źle to się skończyło. Strzelił Nowak, ale złapał to Ravas.
47 Kibice Rakowa prezentują oprawę.
46 Obie drużyny bez zmian w jedenastkach.
46 Gramy dalej. Widzew wznowił grę!
PRZERWA PIłkarze wracają na murawę.
PRZERWA Kibice Rakowa rozwijają transparent "Wierni Swemu Miastu" Co ciekawe napis czcionką nawiązuje do częstochowskiej flagi kibiców Widzewa.
PRZERWA W sektorze gości wiszą dziś następujące flagi: Walczysz Widzew, Destroyers Hooligans Widzew, WFCG (mała), Zgierz (mała), ŚP. Chudy, Częstochowa.
.
45+3 Sędzia kończy pierwszą połowę. Prowadzimy!
45+2 Hanousek dobrze pokazał się teraz w obronie własnego pola karnego.
.
45+1 Ruszył teraz pod samą bramkę Crnac, ale w porę interweniuje Ravas.
45 Trzy minuty doliczył sędzia.
44 Lederman do Nowaka, ale ten tuż przed bramką nie zdołał dobrze uderzyć w piłkę.
43 Tudor spróbował teraz zagrania przez dwie linie, ale żaden z partnerów nie zrozumiał jego zamiarów.
42 Kuna dostał podanie od Kuna i strzelił. Uderzenie jednak zbyt płaskie i przede wszystkim za lekkie.
41 Terpiłowski korzysta z sytuacyjnej piłki i strzela, ale trzeba sobie powiedzieć, że nie była to najlepsza próba.
40 Nic z tego nie wyszło.
39 Hanousek, ładnie dostrzegł teraz na skrzydle Klimka. Młody widzewiak wrzucił w pole, lecz obrona wybija i będzie róg.
38 Groźnie główkował teraz Yeboah, ale nie ma bramki.
37 Potwierdzamy - Silva za Ibizę.
37 Niestety, Ibiza pokazuje, że konieczna będzie zmiana. Znów wbiegają fizjo. Silva zbiega z rozgrzewki.
36 Crnac próbował przeciąć to podanie, ale był trochę zbyt blisko piłki.
36 Będzie jeszcze jeden róg. Ibiza wraca na murawę.
35 Na razie obrońca opuszcza boisko.
34 Leży na murawie jeszcze Hiszpan. Wbiegają fizjo.
33 Ibiza teraz miał kłopoty i mogło być bardzo niebezpiecznie. Na szczęście tylko korner dla Rakowa.
32 Klimek ruszył lewą stroną, mógł grać wzdłuż linii do Shehu, ale zdecydował się na przerzut do Terpiłowskiego. Wykonanie niezbyt dobre.
31 Do długiej piłki z głębi pola wybiegł teraz Klimek, ale nie zdążył dojść do tego podania.
30 Carlos dograł w pole, próbował przeciąć to Crnac, ale udaje się oddalić zagrożenie.
30 Świetnie teraz kierunkowo z obrotem przyjął Kun i uruchomił Terpiłowskiego. Szkoda, że nie udało się nic więcej zrobić z tym zagraniem i zacznie bramkarz.
29 Rozgrywa Widzew.
28 Klimek próbował teraz strzelać po dograniu od Terpiłowskiego, ale jego próba zablokowana przez obrońcę.
26 Znów groźna wrzutka Rakowa, Ciganiks wybija.
25 Strata Milosa i mogło być groźnie, na szczęście Nowak niecelnie zgrał w kierunku pola karnego.
23 Bardzo groźna szansa Rakowa. Po wrzutce z lewego skrzydła główkował Crnac, ale piłka mija słupek. Było tak blisko, że organizatorzy puścili już dym, który towarzyszy strzelonym bramkom.
22 Plavsić chciał zakręcić teraz obroną Widzewa na jej prawej stronie, lecz zupełnie się pogubił i wznowi łódzki bramkarz.
21 Dograł po rozegraniu Tudor, pewnie łapie Ravas.
21 Ciganiks boluke strzał Carlosa, po chwili Ibiza zmuszony do wybicia wrzutki. Jest róg.
20 Na trybunach trwa wymiana uprzejmości.
19 Lederman na spalonym.
18 Prawą stroną ruszył Raków, jednak centra Carlosa bardzo słaba.
17 Raków popełnia teraz błąd na własnej połowie. Do piłki dopadł Rondić , ale jego strzał minął słupek.
16 Lederman zagrał na skrzydło do Plavsicia, ten chciał zgrać głową w stronę pola karnego, ale zupełnie nikogo tam nie było.
15 Groźnie było - Strzał Carlosa zablokowany przez obronę, później niebezpiecznie wrzucił pod bramkę Nowak. Na szczęście jest też spalony.
14 Będzie jeszcze róg dla Rakowa.
14 Tudor ładnie podał z wolnego do Nowaka, ten dograł w pole, ale wyczyścił to Hanousek.
13 Dla widzewiaka to już czwarta kartka w tym sezonie.
12 Strata Shehu i Albańczyk musiał faulować Nowaka.
12 Kibice Rakowa szykują oprawę.
11 Yeboah fauluje w ataku.
10 Ciganiks zacznie teraz z autu.
9 Akcja lewą stroną boiska, próba uderzenia ze strony Nowaka. Ten strzał po ziemi nie mógł jednak zaskoczyć Ravasa.
8 Rondić chciał urwać się teraz obrońcom, ale ci skutecznie go blokują. Bośniak sygnalizował jeszcze zagranie ręką, ale arbiter pozostał niewzruszony.
.
7 Nic z tego nie wyszło.
6 Milos dograł, ale blokuje to obrońca, będzie róg.
5 Klimek z Rondiciem łanie rozegrali na lewej stronie, niestety przemieszczenie piłki w pole karne wyszło już nieco gorzej.
5 Crnac urwał się z piłką na skraju pola karnego, zgrał do środka, ale łapie to Ravas.
4 Ależ nam się to zaczęło.
4 Shehu zagrał do Milosa, ten wrzucił w pole, a tam głową świetnie trafił Żyro.
3 GOOOOOOOOOL
2 Będzie wolny dla Widzewa. Jakieś niecałe 30 metrów do bramki.
2 Piłkę w polu karnym chciał szybko zgarnąć Klimek, ale trochę za mocne zagranie ze skrzydła.
1 Gramy! Raków zaczął!
PRZED MECZEM Widzew dziś na złoto.
PRZED MECZEM Wychodzą!
PRZED MECZEM Częstochowa bez Rakowa - słyszymy zza jednej z bramek.
PRZED MECZEM Teraz prezentowany jest skład miejscowych.
PRZED MECZEM Spiker prezentuje skład Widzewa.
PRZED MECZEM Dobre wieści dobiegły do nas z Łodzi. Koszykarki wygrały z Ślęzą II Wrocław 64:57
PRZED MECZEM Murawa już opustoszała.
PRZED MECZEM Z tego faktu nie są zadowoleni kibice Rakowa.
PRZED MECZEM Kibice Widzewa wieszają flagę "Częstochowa"
PRZED MECZEM Młyn Rakowa już niemal w całości wypełniony, sektor gości również.
PRZED MECZEM Piłkarze Rakowa na rozgrzewce.
PRZED MECZEM Piłkarze Widzewa wybiegają na rozgrzewkę. RTS RTS - skandują goście.
PRZED MECZEM W sektorze gości kibice wieszają właśnie flagę "Walczysz Widzew".
PRZED MECZEM Mecz Widzewa z Rakowem zacznie się dopiero za 45 minut. Obecnie końca dobiega spotkanie Legii ze Stalą Mielec. Ekipa z Warszawy przegrywa 0:3!
PRZED MECZEM Bramkarze obu zespołów są już na rozgrzewce.
PRZED MECZEM Kibice Rakowa wywieszają swoje flagi.
PRZED MECZEM Znamy także skład Rakowa. Możecie zobaczyć go w panelu.
PRZED MECZEM Na stadion dojechała także grupa kibiców Widzewa.
PRZED MECZEM Pierwsi kibice meldują się na stadionie.
PRZED MECZEM Skład Widzewa już w panelu.
PRZED MECZEM Witamy Państwa z Częstochowy!
PRZED MECZEM Spotkanie zacznie się o godzinie 17:30 w Częstochowie. Na trybunach stadionu nie zabraknie kibiców obu drużyn, pojawią się także przedstawicieli Redakcji WTM, którzy przeprowadzą dla Was Relację LIVE. Zawody będzie można śledzić na antenie Canal+ Sport 4K, Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Premium, za to komentarza z nich wysłuchać w rozgłośni RadioWidzew.pl.
PRZED MECZEM Z powodu nadmiernych opadów deszczu, nie doszedł do skutku zeszłotygodniowy pojedynek pomiędzy Widzewem a Ruchem Chorzów. Po tygodniowej przerwie, łodzianie wracają do rozgrywek. Czy widzewiakom uda się zwyciężyć w spotkaniu z Rakowem Częstochowa?