pt>

1
Koniec meczu
1
64' Igor Kania 90+5' Daniel Mąka (k.)
90+5 Maka trafia i sędzia kończy mecz!
90+5 GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
90+3 Ależ zamieszanie. Jest karny, leży Preuss!!!
90+3 Szymański pomaga w budowaniu ostatnich ataków. Pusta bramka.
90+2 Ajjj to powinien być gol. Chwałowski z dystansu, ale piłka po rykoszecie leci obok okienka.
90+1 Bramkarz łapie piłkę po niecelnym podaniu podaniu Kostewskiego i dość długo leży.
90 Trzy minuty dolicza sędzia.
90 Dograł Preuss, ale łapie ro bramkarz.
89 Akcja Sokoła, ale Gmosiński na spalonym.
88 Strzelił Plichta, ale broni bramkarz.
87 Defensywa wybija.
86 Róg dla łodzian.
85 Wbiegł w pole Kostewski i został zatrzymany przez rywala. To wyglądało ma potencjalny rzut karny, ale sędzia pozostaje niewzruszony.
83 Wrzutka Mąki. Próbował coś zdziałać Pokorski, ale nic z tego nie wychodzi.
82 Mąka strzelił z dystansu, ale piłka leci na pobliski parking.
81 Pokorski mocno posłał piłkę w pole, ale obrona wybija.
80 W 78 minucie za Dziubę wszedł Rzeźniczak.
79 Ajjj po rzucie rożnym z pierwszej piłki strzelił Mąka, ale znów piłką utknęła w gąszczu obrońców. Po chwili nieskuteczna przewrotka Plichty.
78 Ładna akcja Widzewa. Niedzielski podała do Plichty, ale jego strzał nie dociera do bramki. Po chwili zamieszanie i wybija to obrona.
77 Madej bardzo niecelnie podał i zacznie bramkarz rywali.
76 Do końca meczu 15 minut. Trener nie woła nikogo z rozgrzewki, choć szykują się wszyscy rezerwowi.
74 Za Jardela wszedł Pękała
73 Leżał chwilę Plichta, ale wstał.
72 Kolejna szansa - Niedzielski wrzuca do Plichty, ale ten uprzedzony przez rywala.
71 Teraz po akcji lewą stroną okazję miał Mąka, ale broni to Rogalewicz.
70 Kolejny strzał młodego Ukraińca, ale pod względem siły znów wyglądało to mizernie.
69 Kostewski minął obrońcę i znów strzelił. Tym razem mocniej, ale defensor stanął na trasie piłki.
68 Kostewski strzelił, ale strasznie lekko. Rogalewicz bez problemu broni.
66 Mąka dograł w pole, nie zdołał przeciąć tego Niedzielski.
65 Potwierdzamy, strzelcem gola Kania.
65 Po rzucie wolnym głową piłkę do bramki skierował chyba Igor Kania.
64 Tracimy gola...
62 Akcja lewą strona boiska w wykonaniu Sokoła. Bedzię wolny po faulu jednego z widzewiaków.
61 Niedzielski fauluje rywala w ofensywie i ogląda kartkę.
60 Dośrodkował z tego stałego fragmentu Mąka, ale obrońcy wybijają.
60 Jest wolny dla łodzian. 30 metrów do bramki.
59 Kostewski ładnie przejął piłkę pod polem karnym Sokoła, ale po chwili stracił
58 Po dograniu nad poprzeczką strzelił Preuss, ale naciskało na niego dwóch obrońców.
58 Faulowany teraz Plichta, ale sędzia nie sięga po kartkę.
57 Wrzucił Chojecki, łapie Szymański.
56 Teraz Sokół w natarciu, Pokorski wybija na aut.
55 I nic z tego, Niedzielski na spalonym.
54 Atakuje Widzew.
53 Nieporozumienie w szeregach Widzewa i jest strata w rozegraniu. Na szczęście bez większych konsekwencji.
51 Niedzielski dograł w pole, ale Pokorski nie przeciął tego podania.
50 Chojecki chciał uruchomić Jardela, ale nic z tego. Za mocna ta piłka i zacznie Szymański.
49 Wrzucił Mąka i istną bombę z dystansu posłał Kostewski. Szkoda, że nad poprzeczką.
48 Będzie róg dla Widzewa.
47 Próbował przebić się w pole karne Preuss, ale rywale górą.
46 Uderzył z dystansu Chojecki, ale nad poprzeczką.
46 Gramy dalej!
PRZERWA Nie będzie chyba zmian w obu ekipach.
PRZERWA Piłkarze wracają na murawę.
45+1 Najdyszak strzelił, wślizgiem ratuje to Mąka. Po chwili sędzia kończy pierwszą bez bramkową połowę.
45+1 Sędzia doliczył minutę.
45 Szymański piąstkuje po dograniu z wolnego.
44 Chojecki trafia z wolnego w poprzeczkę. Piłka opuszcza plac gry.
43 Chwałowski fauluje na 20 metrze. Będzie groźnie.
42 Teraz gra toczy się na połowie przeciwnika.
41 Strzał ze skrzydła w wykonaniu rywala i Szymański notuje dobrą interwencję. Będzie róg.
40 Wrzutka Rzeźniczaka, Lenart blokuje i jest róg.
39 Nic z tego nie wyszło.
38 Dograł jeszcze Preuss, będzie kolejny korner.
37 Był róg dla Widzewa, ale Mąka zdecydowanie przesadził z siłą dogrania.
36 Daleka piłka Dixona w pole, ale Niedzielski uprzedzony przez obrońcę.
35 Kolejna ładna akcja Sokoła, Najdyszak nad poprzeczką.
34 Akcja prawą stroną w wykonaniu Widzewa. Chwałowski dobiegł do linii, wywrócił się i koniec tego ataku.
33 Pokorski męczy się trochę na lewej stronie, bo już któryś raz z rzędu blokują go obrońcy.
31 Kolejna składna akcja Sokoła. Po ataku prawą stroną Jardel zagrał do Wolinowskiego, ale ten po ziemi nie mógł pokonać bramkarza Widzewa.
30 Trochę to potrwało, ale oddalamy zagrożenie na połowę rywali.
29 Jeszcze raz. Wybił głową Niedzielski.
28 Róg dla Sokoła.
27 Kania główkował jeszcze po rogu, ale obok bramki.
26 Ładna akcja Sokoła i strzał oddał Najdyszak. Świetna obrona Szymańskiego.
25 Na trybunach pojawił się właśnie Tomasz Wichniarek.
24 Poza poprzeczką Preussa niewiele dzieje się po bramkami obu zespołów, choć to Widzew ma przewagę.
23 Teraz to Jardel faulowany przez Plichtę.
22 Faulowany Mąka nieopodal własnego pola.
21 AJJJJ Preuss mógł dobić strzał Plichty, ale trafił w poprzeczkę. Było tam trochę przypadku, ale szkoda, bo mogła być tu bramka
20 Groźnie było. Dogranie Pokorskiego wybite jednak przez obrońcę. Po chwili sędzia wskazuje faul w ataku.
19 Nic nie wyszło z natarcia przeciwnika i znów Widzew konstruuje akcję.
18 Rozgrywa Sokół.
17 Kostewski strzelił po rogu, ale po ziemi i zbyt lekko.
16 Z daleka strzelił Niedzielski, piłka odbija się od obrońcy i będzie korner.
15 Akcja lewą stroną boiska. Plichta wypchnięty za linię. Jest aut na wysokości pola karnego.
14 Uderzył Woźniczak, ale dobrze łapie to Szymański.
13 Pawlak wychodzi na dobrą pozycję i faulował go Lenart. Sędzia sięga po kartkę. Będzie też wolny jakieś 25 metrów od bramki.
12 Mąka podał do środka do Kostewskiego, ale ten trochę źle się zabrał z piłką i Sokół odzyskuje futbolówkę.
11 Na chwilę ją odzyskujemy, ale sędzia przerywa grę z powodu przewinienia.
10 Lenart do Kostewskiego, ale ten traci piłkę.
9 Na razie Sokół ma niewiele do powiedzenia. Gra toczy się na połowie miejscowych.
9 Jardel chciał sprintem minąć łódzką defensywę, ale świetnie zachował się Tanżyna.
8 Po zejściu z lewej strony strzelił Pokorski. Piłka odbija się od obrońcy i łapie ją bramkarz.
7 Wbiegł w pole Niedzielski, ale rywale oddalają zagrożenie.
6 Rozgrywał Sokół, ale po wysokim pressingu przejmujemy piłkę na połowie przeciwnika.
6 Niedzielski uderzył z daleka. Wydawało się, że piłka musnęła tam któregoś z miejscowych, ale nie ma rogu.
5 Pokorski pojedynkował się teraz z rywalem przy linii bocznej i wywalczył aut.
4 Ruszył prawą stroną Mąka po odzyskaniu piłki, ale piłka opuszcza boisko i wznowi golkiper rywali.
3 Po wrzucie z autu ruszył teraz Pawlak, ale dobra reakcja Lenarta sprawia, że zacznie Szymański.
2 Wrzucił Mąka, ale za słabo.
2 Plichta dograł w pole, wybija obrona i będzie róg.
1 Widzew przy piłce.
1 Zaczynamy mecz z liderem!
PRZED MECZEM Widzew na czerwono, Sokół na biało.
PRZED MECZEM Wychodzą!
PRZED MECZEM Murawa opustoszała. Spiker prezentuje składy obu ekip.
PRZED MECZEM Względem ostatniego meczu w składzie Widzewa nastąpiła jedna zmiana. Za Kamila Andrzejkiewicza zagra Łukasz Plichta.
PRZED MECZEM Piłkarze gospodarzy także na murawie.
PRZED MECZEM Znamy już składy obu drużyn. Możecie zobaczyć je w panelu.
PRZED MECZEM Piłkarze Widzewa już na rozgrzewce. Za 35 minut początek spotkania.
PRZED MECZEM Witamy Państwa z Aleksandrowa Łódzkiego.
PRZED MECZEM Mecz pomiędzy Sokołem Aleksandrów Łódzki a Widzewem II Łódź rozpocznie się dziś o godz. 13:00 na stadionie MOSIR im. Włodzimierza Smolarka w Aleksandrowie Łódzkim. Na miejscu tradycyjnie stawią się przedstawiciele Redakcji WTM, którzy przeprowadzą dla Was Relację LIVE. Transmisję z zawodów planuje przeprowadzić także WidzewTV.
PRZED MECZEM Tydzień temu piłkarze rezerw Widzewa Łódź wygrali u siebie z Orkanem Buczek, wygrywając 2:1. Dziś łodzianie staną przed szansą odniesienia kolejnego zwycięstwa, w dodatku nie byle jakiej wagi, gdyż rywalem będzie aktualny lider tabeli - Sokół Aleksandrów Łódzki.