2
Koniec meczu
0
35' Adam Radwański
90+5' Dawid Kamiński
90+5 Koniec meczu! Wygrywamy, choć nie był to spacerek!
90+5 GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! W 90. minucie trafiamy na 2:0!
90+3 Mylą się goście. Mamy aut i łapiemy tlen!
90+2 Debiut Barana, który zmienia Gromka.
90+2 Pelikan na naszej połowie.
90 Sędzia dorzuca cztery minuty!
90 Baran zmieni jeszcze Gromka. Na razie czeka przy linii.
88 Adamczyk za Kasprzyka.
87 Okuniewicz dostał prezent! Został sam z piłką w polu karnym i...nie wiadomo co chciał zrobić! Kolejna setka zmarnowana!
85 Widzew wyszedł z kontrą po zamieszaniu w polu karnym, ale za mocne podanie do Kozłowskiego! Cinek mógł wyjść sam na sam!
84 Wolański popełnia błąd przy strzale Majewskiego! Wypluł piłkę przed siebie, ale w sobie tylko znany sposób odbija dobitkę!
83 Rzut wolny dla gości, piłka` ustawiona blisko narożnika pola karnego!
82 Taktyczny faul Okuniewicza. Żółtko również dla niego!
81 Pelikan w 10! Drugą kartką ukarany Bogołębski!
80 Olczak melduje się na boisku. Na ławkę wędruje Rodak, który zagrał bardzo dobre zawody! To wymuszona zmiana.
78 Było trochę zamieszania, koniec końców Okuniewicz w aut.
78 Kolejny faul na naszej połowie i stały fragment dla Pelikana.
77 Celny strzał Kozłowskiego lewą nogą, ale nie zdołał zaskoczyć Nowaka!
76 Majewski zmienia Hłuszkę.
76 Teraz goście mają rzut wolny. Kartka dla Radwańskiego!
75 Woźniak zmienia Kuczaka.
74 Do wejścia gotowy już...Fabian Woźniak.
73 Rodak wpadł w Gawlika w polu karnym gości. Gra przerwana, bo rywal solidnie ucierpiał.
73 Marcin Nowak uprzedzony przez rywala.
72 Rzut wolny dla Widzewa, można pokusić się o dobrą wrzutkę!
72 Michalski z prawej strony do Radwańskiego i słupek zabiera nam drugą bramkę!
70 Okuniewicz w miejsce Krzywickiego!
770 Odbita piłka, ale nie ma nawet rogu!
69 Faul Kazimierowicza na 30. metrze. Wolny!
66 Kamiński już zrobił wiatr, wystawił do Radwańskiego, a ten zablokowany po strzale z nieprzygotowanej pozycji!
65 Szybka kontra Widzewa. Fantastycznie zaczął ją Radwański, podał do Michalskiego, a ten wypuścił Krzywickiego sam na sam! Jak Krzywy tego nie strzelił?!
64 Faul Kozłowskiego niedaleko narożnika boiska. Trzeba uważać!
64 Ale walczak z Michalskiego! Nie odpuszcza żadnej piłki!
63 Kamyk za Mąkę
62 Kamiński za chwilę wejdzie do gry.
62 Szale w górze przy Piłsudskiego. Piękny widok!
61 Zmiana u gości. Ciach zastępuje Parobczyka.
60 Budzi się Widzew! Michalski do Radwańskiego, ten chciał obsłużyć jeszcze wbiegającego na 10. metr Mąkę, ale podał za głęboko i łapie piłkę Nowak!
59 Mocny strzał Kuczaka, ale nie wystarczył na Wolańskiego!
58 Krzywicki obudził widownię! Napastnik strzelił lewą nogą z woleja, ale nie napiszemy jak - po co macie się denerwować ;-)
57 Hłuszko strzela z ostrego kąta mocno niecelnie,
57 Pelikan zamknął widzewiaków na ich połowie. Gospodarze czekają chyba na jakiś przechwyt i szybką kontrę. Trochę nie przystoi im taka taktyka, ale oddać trzeba Cecherzowi, że na razie jest skuteczna.
56 Mąka ofiarnie we własnym polu karnym. Korner dla gości!
55 Faul Gromka na połowie łowiczan.
54 Michalski świetne w odbiorze, ale goście ledwie zdążyli wybić w aut.
54 Gromek dobrze interweniował, obijając jeszcze nogi Parobczyka. Zacznie Wolo.
53 Zacznie od bramki Nowak. Ależ szkoda tej szansy Mączki!
53 Świetne podanie do Mąki, ten uniknął spalonego i znalazł się przed Nowakiem! Zamieszał się jednak i zamiast drugiego gola mamy tylko róg!
52 "Łowicz to miasto Widzewa" - śpiewają fani!
52 Widzew a ataku, ale spalił Radwański.
51 Pelikan znów ma róg!
50 Michalski niedokładnie do Krzywickiego, który zszedł do rozegrania.
49 Kamiński w rozgrzewce.
48 Kartką ukarany Gromek! W Elblągu debiut Barana...
47 Gromek urwał się lewą stroną, zagrał do Michalskiego, ale był wcześniej na spalonym!
47 Na "Prostej" gigantyczna sektorówka "ROBOTNICZE TOWARZYSTWO SPORTOWE" na wzór straconej przed laty flagi.
46 Gramy!
PRZERWA W ekipie gości też ta sama jedenastka co przed przerwą.
PRZERWA Na drugą połowę widzewiacy wybiegają bez zmian w składzie.
PRZERWA "Łowicz za Widzem" - taki transparent zawisł w sektorze kibiców z miasta Pelikana
PRZERWA Koniec meczu w Nowym Dworze. Dobre wieści, bo Lechia straciła punkty, przegrywając ze Świtem 0:2. Łodzianie na ten moment są już na trzecim miejscu. Wyprzedzają Legię II, której spotkanie zostało przełożone.
45+1 Krzywicki wypracował akcję Michalskiemu, ale strzał Mateusza zablokowany. To był ostatni akcent pierwszej połowy! Przerwa!
45 Dużo walki na boisko, Mąka poturbowany sam nie może wstać z boiska. Widzew grał przez chwilę w 10-tkę, teraz jest czas, żeby widzewiak otrzepał się z piachu :-)
43 Nieudana akcja gości i od bramki Wolański.
42 Akcja Radwańskiego i Michalskie rodem z PlayStation, ale strzał tego drugiego z trudnej pozycji niecelny!
40 Rdawański zderzył się z obrońcą, ale nie wiedzieć czemu sędzia przyznał piłkę rywalom...
39 Znów centra na Rodaka, ale zacznie od bramki Nowak
39 Bogołębski nieładnie zachował się wobec Rodaka. Faul i kartka!
38 Zaatakował Widzew, Radwański zagrał jednak niedokładny.
38 Róg dla Pelikana!
35 Mąka do Radwańskiego, a ten z 15. metrów idealnie zawinął przy słupku!
35 GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0!
34 Kibice zirytowani krzyczą: "Widzew grać, kurwa mać". Niciarka, która robi dziś za młyn, jednak dopinguje mimo słabej gry.
34 Wolański popychany przy łapaniu piłki, ale sędzia z Warszawy nie przerwał gry. Próbował jeszcze Bończak głową, ale piłka przeleciała ponad bramką!
32 Kolejny róg dla przyjezdnych!
32 Znów dziura w obronie łodzian i Bella uderza w krótki róg! Słupek ratuje łodzian od utraty gola!
32 Krzywicki przedryblował z 30 metrów, po czym... włączył mu się Messi i stracił piłkę! Po chwili kontra Pelikana i na całe szczęście pogubił się w polu karnym Kuczak!
30 Wybijamy w aut.
30 Wolański kłóci się z sędzią. Twierdzi, że złapał dośrodkowaną piłkę w boisku. Boczny pokazał na róg!
28 Teraz Nowak przekroczył przepisy.
28 Zieleniecki faulem przerywa kontrę gości.
26 Przeniesiona wrzutka Mąki na Rodaka, starał się Krzywicki, ale finalnie strzela z woleja Radwański. Celownik był jednak źle ustawiony i zacznie Nowak.
25 Teraz jest gwizdek. Przewinienie na Kazimierowiczu
25 Mąka upadł tuż przed linią pola karnego, ale sędzia nie przerwał gry. Wściekają się piłkarze RTS!
23 Mąka pchnięty w plecy. Wolny, ale na naszej połowie.
22 Przeszło 20 minut za nami, Widzew bez strzału...
22 Mąka dostał podanie w pole karne od Michalskiego, ale liniowy podniósł chorągiewkę! Szkoda.
22 Kozłowski wybija do przodu na uwolnienie.
21 Michalski obity. Piąty róg dla ekipy z Łowicza!
20 Wolański piąstkuje, piłkę goście zbierają na prawej flance. Będą mieć aut na wysokości pola karnego!
20 Kolejny korner dla Pelikana!
19 Faul Michalskiego na naszej połowie.
18 Zieleniecki wybija piłkę, próbował strzelać jeszcze Kasprzyk, ale zrobił to bardzo źle.
17 Trzeci róg dla gości w krótkim odstępie czasu!
17 Bończak strzela głową, ale na szczęście mocno chybił!
16 Piłka leciała w światło bramki i Wolański dla pewności na kolejny róg!
15 Zieleniecki krył na radar i było groźnie. Nowak wybił jednak piłkę spod nóg Hłuszki. Róg!
14 Mąka zmienił się pozycjami z Krzywickim. Rosły napastnik chwilowo na lewym skrzydle :-)
10 Ostre wejście Belli w Kazimierowicza, ale kartki nie ma.
9 Długa piłka do Krzywickiego, ale górą Broniarek.
9 Pelikan przy piłce, Widzew czeka w średnim pressingu na połowie boiska.
7 Hłuszko miał okazję do strzału i skrzętnie z niej skorzystał. Spokojnie broni Wolański.
6 Kapitalnie odzyskał piłkę Mąka, zagrał do Radwańskiego, a ten uruchomił Michalskiego. Dobrze w bramce Nowak!
5 Świetny odbiór Rodaka!
4 Świetny doping od pierwszych minut! "Hej gol, łódzki Widzew, hej gol".
3 Rodak wrzuca z prawej strony, ale Radwańskiego ubiegł obrońca!
3 Próba Kozłowskiego z 25. metrów zablokowana!
2 Prosta strata, a następnie faul Gromka.
1 Poszli!
PRZED MECZEM W głośnikach "Taniec Eleny", zaczynamy za kilka chwil!
PRZED MECZEM Trójka sędziowska wyprowadza piłkarzy na boisko. Tym razem problemów ze strojami nie było. Widzew tradycyjnie na czerwono, Pelikan w biało-zielonych barwach!
PRZED MECZEM Pomijając zamknięty Zegar, kompletu dziś nie będzie, ale można było się tego spodziewać. Trybuny wypełnione jednak w dużym procencie, a pod bramami jeszcze są kolejki! Stawiamy na jakieś 12-13 tysięcy widzów, ale na oficjalną liczbę przyjdzie poczekać jeszcze co najmniej kilka godzin.
PRZED MECZEM W Łodzi nie padało i nie pada. To oddech dla murawy, która tydzień temu nie wyglądała jeszcze najlepiej. Jest progres i ładne pasy trawy :-)
PRZED MECZEM W sektorze gości zasiadło dziś kilkuset fanów Widzewa z FC Łowicz. Na płocie wisi ich sztandarowa flaga: "Widzewskie Imperium".
PRZED MECZEM Widzewiacy zeszli już do szatni. Wrócą za jakieś dziesięć minut,
PRZED MECZEM Dwadzieścia minut do pierwszego gwizdka. Piłkarze obu zespołów wciąż w rozgrzewce.
PRZED MECZEM Jak już pisaliśmy na WTM, w zespole Widzewa pauzą zagrożeni są Mąka i Gromek. Obaj mają na koncie po siedem kartek. Jak zobaczą dzisiaj ósmą, do Elbląga pojadą co najwyżej na wycieczkę.
PRZED MECZEM Z kolei na środku "Niciarki" powieszono "You'll Never Walk Alone"
PRZED MECZEM Do wiszących już flag dorzucamy jeszcze dwie: "Wisła Sharks" oraz "Rozbójnicze Towarzystwo Sportowe".
PRZED MECZEM Zakończyły się już spotkania na trzech boiskach: Motor - Concordia 0:3, MKS - Huragan W. 2:0, Huragan M. - Ruch 3:0. Co istotne, punkty na tą chwilę traci też Lechia. Mecz ze Świtem jednak jeszcze trwa.
PRZED MECZEM Fani gwizdami skwitowali informację o zamknięciu "Zegara" przez wojewodę. Mimo pustej trybuny, flagi i tak wiszą. Wzdłuż "Prostej" widzimy już "Hooligans Widzew", "PF", Władcy Miasta Włókniarzy", "Red Army", "Duma Polski", "Łódzki Widzew".
PRZED MECZEM Zapłonęły już światła nad boiskiem. To właściwy moment, by pojawili się na nim widzewiacy. Drużyna powitana brawami i gromkim "RTS", choć ludzi jeszcze mało.
PRZED MECZEM Za chwilę wrzucimy też jedenastkę Pelikana.
PRZED MECZEM Znamy już skład Widzewa. W nim jedna zmiana w porównaniu do meczu z Motorem. Miejsce Ogawy zajął Rodak.
PRZED MECZEM Na murawę wybiegają też pozostali piłkarze z Łowicza.
PRZED MECZEM Na boisku właśnie pojawili się bramkarze gości.
PRZED MECZEM Witamy ze stadionu w Łodzi i zaczynamy Relację LIVE z meczu Widzew - Pelikan.
PRZED MECZEM Wiemy też, że Cecherz nie skorzysta z usług Konrada Reszki, Macieja Szewczyka oraz Patryka Strusa, oddelegowanych do gry w rezerwach. Pod znakiem zapytania stoi występ Pawła Broniszewskiego, którego szkoleniowiec chciał powołać do kadry. Więcej o tym planie przeczytacie w wywiadzie na WTM.
PRZED MECZEM Na razie nie znamy jeszcze 18-osobowej kadry na to spotkanie. Trener Przemysław Cecherz nie wyrywa się do podawania składu zbyt wcześnie. Wiemy jedynie, że na pewno nie zagra chory Michał Czaplarski. On jednak w tej rundzie jest na razie tylko widzem.
PRZED MECZEM Meczu nie będą mogli obejrzeć wszyscy chętni. Tym razem nie chodzi o brak biletów, ale o zamknięcie trybuny pod "Zegarem". To efekt czwartkowej decyzji wojewody łódzkiego Zbigniewa Rau.
PRZED MECZEM O godzinie 19:10 rozpocznie się spotkanie 20. kolejki III ligi pomiędzy łódzkim Widzewem a Pelikanem Łowicz. Tydzień po meczu otwarcia nowego stadionu znów o punkty powalczymy przy Piłsudskiego!