pt>

1
Koniec meczu
1
60' Mateusz Wdowiak 90+8' Imad Rondić
KONIEC MECZU Bramkarz Zagłębia po analizie VAR dostał czerwoną kartkę.
KONIEC MECZU Kończymy relację na dziś. Następna już jutro, z meczu rezerw.
KONIEC MECZU Sanchez podniósł się z murawy. Piłkarze idą pod sektor gości.
KONIEC MECZU Leży Sanchez.
KONIEC MECZU Dioudis ucieka z boiska. Wzywa go Stefański.
KONIEC MECZU Oj co tu się właśnie stało. Wszyscy piłkarze zlecieli się na środek boiska. Chyba z którymś z widzewiaków pokłócił sie Dioudis.
90+15 Koniec! Mamy remis w Lubinie.
90+15 Grzybek niedokładnie strzelił.
90+14 Faulował Milos, jest kartka, a co gorsza jest też wolny niedaleko bramki.
90+13 Mają jeszcze piłkę rywale.
90+13 Była akcja Zagłębia, ale wybije Ravas.
90+12 Jest gol i bramkarz rywali ogląda kartkę za dyskusję!
90+11 Wstrzymamy się jeszcze z wbiciem bramki w panel, bo sędzia znów idzie do monitora!
90+10 Znowu sprawdza coś sędzia.
90+9 Piłka dość sytuacyjnie powędrowała po aucie w pole karne. Sanchez przeszkodził Dioudisowi w złapaniu piłki, ta trafiła w miejsce gdzie był Rondić, a ten wpakował ją do siatki.
90+8 GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
90+8 Nikt nie zdołał wypracować tam sobie miejsca.
90+7 Spalony na niekorzyść Zagłębia. Ravas podchodzi do wykopania piłkę.
90+7 Strzał Mroza zablokowany.
90+6 Trener Myśliwiec przekazuje uwagi zawodnikom i koryguje ich ustawienie.
90+5 Widzew zaczyna kolejną akcję.
90+4 Dawid ładnie zabiegał o podanie od Ciganiksa, później podał do Milosa, ale Chorwat nie zaliczył dobrej wrzutki.
90+3 Dawid za Shehu.
90+3 Hanousek dochodził w polu karnym do piłki, był tam ciągany za koszulkę przez rywala, ale sędzia milczy.
90+2 Akcja Widzewa. Shehu kończy ja uderzeniem, ale ponownie blokuje obrona.
90+2 Róg lubinian nie przyniósł groźnej sytuacji.
90+1 Aż 11 minut doliczył sędzia!
90 Próbujemy atakować, ale to Zagłębie tworzy sobie kontry. Po kolejnej takiej akcji strzelił Chodyna. Sparował to Ravas.
89 Bohar do Kurminowskiego i Ravas fenomenalnie broni.
88 Za wysoko uniósł nogę Rondić i sędzia przerywa grę.
87 O piłkę powalczył Kurminowski, ale ostatecznie wybija Ravas.
86 Rozgrywa teraz Zagłębia, nie widać w ich grze pośpiechu, w zasadzie ciężko się temu dziwić.
85 Mróz za Bułecę.
85 Nie spieszy się z wybiciem bramkarz.
84 Tkacz strzelił z dystansu, ale zdecydowanie za mocno.
84 Rondić za Nunesa.
84 Rondić szykowany do wejścia.
83 Hiszpan znów wychodził w stronę pola karnego, ale fauluje w ataku.
81 Sanchez dostał teraz długą piłkę. Powalczył tam z Ławniczakiem, ale finalnie wznowi Dioudis.
80 Ostatecznie - bramki nie ma. Od bramki wznawia bramkarz Miedziowych.
79 Już ciężko stwierdzić, wciąż czekamy, a sędzia Stefański słucha głosu w słuchawce.
78 Jednak przerwa była spowodowana chyba zadymieniem. Dalej prowadzi Zagłębie.
77 Jeszcze chyba jest coś sprawdzane.
77 Pieńko i Wdowiak schodzą, w ich miejsce Chodyna i Bohar.
75 Nie ma gola, jest spalony!
75 No i znowu sprawdza coś pan Stefański.
75 Czech od razu podbiegł pod sektor gości.
75 Shehu dograł z rzutu wolnego i Hanousek z bliska wpakował piłkę do siatki.
74 GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
74 Nunes oddał coś w rodzaju centrostrzału, ale zatrzymuje to obrona.
73 Było dogranie Nunesa, ale zacznie od autu Tkacz.
72 Aut dla Widzewa.
71 Bułeca uderza po dobrej kontrze Zagłębia, ale był wcześniej spalony.
70 Alvarez za Kuna i Tkacz za Klimka.
70 Do Alvareza dołączył Tkacz.
69 Rozgrywa Widzew, ale na razie niewiele z tego mamy.
69 Alvarez szykowany do wejścia.
68 Dobrze pod względem ultras wyglądają dziś miejscowi. Trwa prezentacja trzeciej oprawy.
67 Nic z tego nie wyszło. Próbował dograć jeszcze Milos, ale zacznie bramkarz.
66 7619 widzów dziś w Lubinie.
66 Grzybek uprzedził Nunesa i będzie róg.
65 Sanchez zablokował Dąbrowskiego i wyłuskał mu piłkę. Mogła być z tego kontra, ale Hiszpan za mocno wypuścił sobie piłkę.
63 Ciganiks zagrał do skrzydła, do Klimka. Wrzutka jednak bardzo słaba.
62 Atak Zagłębia, ale Pieńko zagrywa ręką w naszym polu karnym.
61 Ciężko tu coś więcej napisać. Trzeba starać się o wyrównanie.
60 Ravas obronił uderzenie Dąbrowskiego, ale dobija to Wdowiak
59 Jordi aż śmieje się przez łzy, rzeczywiście kontrowersyjna decyzja.
58 Niestety, jest karny...
57 Czekamy na decyzję.
56 Będzie VAR.
56 Kurminowski wybiegał na dobrą pozycję. Żyro barkiem przepchnął go w polu karnym, ale sędzia nie używa gwizdka. Chyba słusznie.
55 Shehu wrzucił w pole karne, ale obrona wybija.
54 Złe wybicie Dioudisa, Kun zagrał do Sancheza, ale uprzedził go Kłudka, który wybija na róg.
53 Teraz Ciganiks zagrywał do młodego widzewiaka, ale ten za późno ruszył do piłki i zacznie golkiper.
53 Kun dograł w pole, ale trochę nie połapał się w tym Klimek i nie udało się strzelić.
52 Fatalne dogranie z rogu Ciganiksa.
51 Tkacz, Dawid, Terpiłowski i Alvarez na rozgrzewce.
51 Będzie róg dla Widzewa.
50 Prawą stroną ruszył Milos, ale będzie tylko aut na wysokości pola karnego.
50 Wznawia Ravas.
.
49 Shehu na chwilę opuści murawę.
49 Tymczasem Zagłębie zaprezentowało drugą oprawę.
49 No i ucierpiał w tym braterskim pojedynku Shehu.
48 Oj to mogła być bramka dla Zagłębia. Kontra tej drużyny, Shehu zderzył się z Ciganiksem i nad poprzeczką piłkę posłał Kurminowski.
47 Zagłębie myli się w rozegraniu. Od autu Widzew.
46 Gramy dalej. Widzew rozpoczął drugą część meczu.
PRZERWA W Widzewie jedna zmiana. Silva za Ibizę.
PRZERWA Piłkarze wracają na murawę
PRZERWA Niezależnie od wyniku dzisiejszego starcia, zapraszamy jutro na mecz rezerw. Dziś Sokół Aleksandrów Łódzki zremisował z Orkanem Buczek, a to oznacza, że jeśli jutro widzewiacy wygrają z Polonia Piotrków Trybunalski, wskoczą na pozycję lidera IV ligi. Początek o 12:00 na Łodziance.
PRZERWA A kibice Miedziowych rozwijają w przerwie drugą oprawę.
PRZERWA Miejmy nadzieję, że w Lubinie nie skończy się remisem. Szkoda tego gola po spalonym, ale widzewiacy powinni częściej decydować się na uderzenia na bramkę.
PRZERWA W przerwie możemy wspomnieć o meczu, który rozegrali juniorzy starsi rywalizujący w CLJ. Podopieczni Łukasza Jonczyka zremisowali dziś z Polonią Warszawa 1:1.
PRZERWA W sektorze gości dziś następujące flagi: Wschód, Sieradz, Łódź, RTS, Discovery Travel & Adventure, Ośmiornica, Rzeczpospolita Widzewska, Ultras Widzew (mała), Polska Łódzki Widzew
45+1 Koniec pierwszej połowy. Na razie na stadionie w Lubinie wynik bezbramkowy.
45+1 Akcja przerwana faulem w ataku. Bramkarz szykuje się do wybicia z okolic bramki.
45+1 Minuta doliczona do pierwszej połowy. Będzie róg dla Widzewa po zablokowanym dośrodkowaniu Hanouska.
45 Nunes szukał wrzutką Sancheza, jednak Hiszpan nie zdołał tego przeciąć.
44 Niebezpiecznie było teraz. Strzelił z daleka Pieńko, na szczęście obok słupka.
42 Rozpędzony Klimek wpadł w pole karne, ale zdecydowanie za mocno sobie ją wypuścił. Szkoda, bo miał partnerów do gry.
41 Zagłębie gubi się w rozegraniu. Widzewiacy zaczną z autu.
41 Akcja łodzian przerwana faulem. Golkiper rywali wybija.
40 Nunes próbował jeszcze zgrać przerzuconą do niego piłkę w stronę pola karnego, ale tam także czujnie interweniuje obrona.
40 Ciganiks próbował strzelić z daleka, ale obrona blokuje tę próbę.
39 Hanousek fauluje Makowskiego.
38 Ależ Pieńko zakręcił teraz w polu karnym. Dobrze, że nie zdołał tego zakończyć niczym groźnym.
37 Goście zmuszeni do wycofania piłki.
36 Będzie jeszcze aut dla Widzewa na wysokości pola karnego.
35 Mogła być szansa dla Widzewa. Piłka przechodziła przez Kuna, Milosa Hanouska i Shehu. Albańczyk nie opanował piłki i nic z tego.
34 Wrzucił Wdowiak, skakał do tego Kurminowski, ale nie ma zagrożenia.
33 No i mamy race na trybunie Zagłębia.
32 Niebezpiecznie było przez moment, ale finalnie faulowany jest Nunes.
32 Tymczasem będzie róg dla Zagłębia.
31 Jest też pirotechnika.
31 Jest oprawa po stronie Widzewa z użyciem chorągiewek.
30 Ciganiks wrzucił z daleka, ale za mocno i zacznie golkiper.
30 Wybijamy.
29 Ależ blisko bramki było Zagłębie. Po wrzutce z prawej strony Wdowiak strzelał z piątego metra, ale broni to Ravas. Jest róg.
28 Błąd Ciganiksa. Ruszyli lewą flanką Widzewa rywale. Na szczęście Kurminowski nie zdołał wrzucić w pole i jest tylko aut.
28 Kibice Widzewa zaprezentowali płótno Widzew Polska, identyczne, jak szaliki, w jakie wyposażony został każdy kibic z Łodzi.
27 Zagłębie rozgrywa.
26 No i niestety, na celebrację urodzinowej bramki Jordi musi poczekać. Gola nie ma.
25 Choć musimy się jeszcze wstrzymać z radością, bo sędziowie coś sprawdzają.
25 Urodzinowa bramka Jordiego można powiedzieć :)
24 Klimek dograł w pole, tam główką uderzył Nunes, ale trafił w słupek. Dobrze, że był tam Sanchez, który to dobił!
23 GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
23 Jest to czwarta żółta kartka Łotysza, więc nie może zagrać w meczu z Ruchem. I tak jednak by nie zagrał, bo został powołany na mecz kadry narodowej.
22 Ciganiks fauluje przy pojedynku główkowym z rywalem.
21 Mogło być teraz groźnie. Ciganiks zagrał na prawe skrzydło do Kuna, ten chciał zgrać w pole karne, ale był tam golkiper.
20 Lewą stroną próbował teraz zaatakować Widzew, ale zupełnie nic z tego nie wyszło.
19 Kibice Widzewa pod sektorówką, gospodarze też szykują oprawę.
19 Wciąż mamy futbolówkę.
18 Nunes dograł w pole na głowę Sancheza, ale uprzedził go Kopacz.
.
17 Budujemy akcję od obrony.
16 Makowski fauluje Nunesa. Będzie wolny, ale łodzianie nie szykują się do wrzutki.
16 Pieńko sprytnie teraz próbował obiec Milosa, ale jest aut dla łodzian.
15 Wdowiak wystartował właśnie do piłki z głębi pola, ale zacznie Ravas.
14 Makowski podał z prawego skrzydła do Kurminowskiego, ten uderza nad poprzeczką.
13 Ciganiks uprzedził na lewej stronie Wdowiaka, piłka trafiła pod nogi Klimka, ale jego centra zatrzymana.
13 Sanchez sprytnie nożycami pociągnął akcję do przodu. Ostatecznie strzelał Nunes, ale niecelnie. Zaczyna Dioudis.
12 Shehu niecelnie do Klimka i Zagłębie przy piłce.
11 Ładnie w środku pola odzyskał piłkę Hanousek, ale jest też faul.
10 Nunes na spalonym.
9 Na razie spokojnie wygląda początek tego starcia.
8 I Widzew buduje akcję.
7 Sanchez wybiega do pressingu i macha rękami tak jak orzeł macha skrzydłami. Hiszpan próbuje rozproszyć golkipera
7 Mamy trochę kopania w środku boiska.
6 Dalej jednak ekipa z Lubina przy piłce.
6 Dograł jeszcze Grzybek, ale ponownie bez efektu.
5 Łodzianie zneutralizowali dwie wrzutki.
5 Kopacz strzelił głową po wrzutce, ale piłka odbija się jeszcze od widzewiaka. Będzie korner.
4 Faulowany jeden z gospodarzy. Będzie wolny, blisko bramki, pewnie będzie wrzutka.
3 Ładnie po tym wrzucie odnalazł się Shehu, który przerzucił na drugą stronę do Nunesa. Szkoda, że zwolnił ten atak.
2 Aut dla Widzewa.
2 Znów to miejscowi kreują akcję.
2 Widzew przejmuje piłkę, Zagłębie wychodzi do pressingu i łodzianie wypchnięci na aut.
1 Przy piłce Zagłębie.
1 Zaczynamy!
.
PRZED MECZEM Widzew w czarnych kompletach, gospodarze na pomarańczowo-zielono.
PRZED MECZEM Piłkarze już na murawie. Po ich wejściu wszyscy na stadionie odśpiewali hymn państwowy.
PRZED MECZEM Pięknie niesie się "Jesteśmy zawsze tam" po lubińskim obiekcie
PRZED MECZEM Zagłębie zagra dziś w okolicznościowych koszulkach z okazji urodzin miejscowej grupy ultras.
PRZED MECZEM Na murawę wchodzi właśnie orkiestra.
PRZED MECZEM Trwa prezentacja składu miejscowych.
PRZED MECZEM Piłkarze opuszczają murawę. Za 15 minut zaczynamy.
PRZED MECZEM Kibice Widzewa już pod sektorówką.
PRZED MECZEM Są też gospodarze. Publiczność wita ich okrzykami.
PRZED MECZEM Kadra Widzewa melduje się na rozgrzewce.
PRZED MECZEM Obie strony zaprezentują dziś oprawy.
PRZED MECZEM Na murawie rozgrzewają się już bramkarze obu zespołów. Kibice meldują się zarówno w młynie miejscowych, jak i w klatce gości.
PRZED MECZEM W wyjściowym składzie łodzian znalazł się już powracający po kontuzji Juan Ibiza. Jest także Nunes, który podobnie jak w meczu pucharowym zagra wyżej.
PRZED MECZEM Poznaliśmy już składy obu zespołów. Możecie zobaczyć je już w panelu.
PRZED MECZEM Za nieco ponad godzinę rozpoczniemy mecz z Zagłębiem.
PRZED MECZEM Witamy Państwa z Lubina.
PRZED MECZEM Starcie Zagłębia z Widzewem rozpocznie się o godz. 17:30. Na stadionie pojawi się liczna grupa kibiców gości, a na trybunie prasowej wysłannicy WTM, którzy przeprowadzą tradycyjną Relację LIVE. Transmisję z zawodów będzie można obejrzeć na kanałach Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Sport, zaś komentarza w formie audio posłuchać będzie można na antenie RadioWidzew.pl
PRZED MECZEM Po pucharowej potyczce w Puławach, piłkarze Widzewa powracają do ligowych rozgrywek. Czy widzewiakom uda się pokonać w wyjazdowym meczu Zagłębie Lubin? Miejmy nadzieję, że drużyna Daniela Myśliwca sprawi radość swoim kibicom.