pt>

5
Koniec meczu
1
5' Bartłomiej Pawłowski
9' Andrejs Ciganiks
33' Imad Rondić
45' Imad Rondić
89' Ernest Terpiłowski
46' Stefan Savić
90 Koniec meczu. Wygrywamy z Wartą 5:1.
90 Terpiłowski dostał podanie od Kuna i zdecydował się na strzał będąc już w polu karnym. Piłka odbiła się od obrońcy i zaskoczyła Lisa.
89 GOOOOOOOOL
88 Był róg, skakał do tego Lis, który znów dołączył do kolegów z pola, ale nic z tego nie wyszło.
87 Dobra okazja Warty. Szymański interweniuje.
86 Kontra Widzewa. Dawid uruchomił na skrzydle Klimka, ten z kolei wypuścił Sancheza, ale Hiszpan nie zdołał oddać strzału.
85 Terpiłowski sprytnie zgrał długą piłkę z głębi pola pod bramkę. Szkoda, że nie dopadł do tego Sanchez.
83 Wrzucił Chwałowski, ale obrona czujnie wybija na aut.
81 Przejmujemy piłkę, Klimek strzela na dalszy słupek, ale Lis broni.
80 Rozgrywa Warta, Widzew wychodzi do pressingu.
78 Oddalamy zagrożenie, a Klimek wraca do gry.
77 Tymczasem róg dla Warty.
77 Klimek na razie truchta przy linii bocznej.
76 Dawid dograł teraz w pole, ale nikt tego nie przeciął.
75 Bardziej martwi nas Klimek, który na razie opuścił boisko.
74 Szymonowicz ogląda czerwoną kartkę. Z tego co słyszymy Warta ma grać 5 minut w osłabieniu.
73 Ależ ostro faulowany teraz Klimek.
72 Szybka odpowiedź Warty, strzał jednego z oponentów na szczęście niecelny.
.
71 Sanchez znalazł się teraz tuż przy linii autowej. Szukał długim zagraniem Klimka, ale nic z tego nie wyszło.
69 Kolejna wrzutka Preussa, tym razem na Klimka, ale nic z tego nie wyszło. Po chwili główkował jeszcze Terpiłowski, lecz zacznie bramkarz.
68 Terpiłowski uruchomił Preussa, ten wrzucił, ale defensywa Warty oddala zagrożenie.
67 Szymański wyłapał wrzutkę przeciwnika.
66 Ruszyła Warta prawą stroną, ale faulowany był jeden z widzewiaków.
65 Wyskoczył do piłki Preuss, ale faulował również w ataku.
64 Próbował przebić się ze skrzydła Silva, ale został zablokowany. Jest róg.
63 Na murawie oglądamy obecnie sporo młodych zawodników. Zmiany są już w panelu.
61 Szymański łapie zagranie jednego z rywali.
60 Jest kilka nowych postaci na murawie, w tym Jordi Sanchez.
59 Gra przerwana, po walce w środku pola, piłka odbija się od sufitu.
58 Kolejne natarcie łodzian, ale łapie Lis.
57 Na szczęście nic z tego nie wyszło.
57 Co ciekawe, w pole karne pobiegł sam bramkarz gości.
56 Żyro ostro wjechał teraz w rywala, bramkarz również mógł zachować się lepiej. Będzie róg dla Warty.
55 Klimek uderzył, broni Lis.
54 Ajjj dobrą piłkę ze skrzydła dostał teraz Rondić, ale źle uderzył i nic z tego nie wyszło.
53 Rondić świetnie wypuścił Klimka, ale nie zdołał opanować futbolówki.
52 Zacznie spod własnej bramki Lis.
51 Prawą stroną próbował przebić się Widzewa. Rozegrali Zieliński z Terpiłowskim, ale zostajemy wypchnięci na aut.
50 Wysoko w pressingu teraz Widzew.
49 Skład Widzewa na drugą połowę: Szymański - Zieliński, Żyro, Kwiatkowski, Silva - Kun, Hanousek, Dawid - Terpiłowski, Rondić, Klimek.
48 Złapał Lis.
47 Atak Widzewa. jest róg.
46 Gramy dalej i szybka bramka dla Warty.
45 Koniec pierwszej połowy. Widzew bardzo pewnie prowadzi z Wartą aż 4:0!
45 Na krótko rozegrali sobie widzewiacy w polu karnym. Tkacz wystawia piłkę Rondiciowi, a ten mocnym uderzeniem z bliska nie daje szans golkiperowi.
45 GOOOOOOOOL
44 Dostał piłkę Pawłowski, ale niewiele udało się tutaj zrobić.
43 Nieudane wyjście Warty i Widzew rusza z kontrą.
41 Kontra Widzewa, ale za szybko zdecydował się na wrzutkę Ciganiks i nie miał kto skorzystać z tej piłki.
39 Hanousek świetnie znalazł przestrzeń, żeby zagrać w stronę pierwszej linii do Rondicia. Podfanie chyba trochę za mocne.
38 Nic nie wyszło z rogu Warty, Z atakiem wyszedł z kolei Zieliński, ale został powstrzymany.
37 Dużo zamieszania teraz pod bramką Widzewa. Hanousek uspokoił sytuację wybiciem.
.
36 Ładnie po rozegraniu wrzucił Ciganiks, szkoda, że nikt tego nie przeciął.
35 Nic z tego nie wyszło, ale będzie jeszcze drugi korner.
34 Strzelił Tkacz, ale jest obrona golkipera.
34 Silva świetnie powalczył, dograł ze skrzydła pod samą bramkę, a tam wcisnął ją Rondić.
33 GOOOOOOOOOOL
31 Rozgrywają teraz łodzianie na własnej połowie.
30 Żyro główkował, ale niecelnie.
29 Wolny dla Widzewa.
28 Na lewą stroną długą piłkę dostał Tkacz, ale zostajemy wypchnięci.
27 Uderzał teraz Kiełb, ale bez problemów łapie Szymański.
.
25 Pawłowski sprytnie chciał uruchomić Rondicia na dobieg, tuż przy linii końcowej. Za mało miejsca miał tam jednak Bośniak.
24 Pokusił się o strzał Silva, ale bramkarz znów na posterunku.
24 Wrzucił Nunes, obrona wybija na róg.
23 Rondić na spalonym.
22 Warta gra długą piłkę na prawą stronę naszej obrony. ale niedokładne to zagranie.
21 Żyro wybija, sędzia odgwizduje jeszcze zagranie ręką jednego z przyjezdnych.
20 Szymański zmuszony do interwencji. Róg dla Warty.
19 Nic z tego nie wyszło. Zacznie Grobelny.
19 Powinno być 3:0!. Znów dobre wejście lewą stroną, Ciganiks podaje wprost pod nogi Pawłowskiego, ale ten trafia w bramkarza. Jest róg.
18 Żyro ostro wszedł teraz w rywala przy linii. jest gwizdek.
17 Po rozegraniu wrzucił Ciganiks, ale zdecydowanie za wysoko poszła ta piłka i wznowi bramkarz.
16 Kolejny róg dla łodzian.
15 Rozegrał to Pawłowski z Ciganiksem, ale wrzutka nie znalazła adresata.
15 AJJJ, odzyskujemy piłkę na połowie przeciwnika. Rondić podał do Nunesa, ale jest tylko słupek. Będzie róg.
14 Dobrze zapowiadała się akcja Widzewa na lewej stronie. ostatecznie Pawłowski posłał piłkę w pole karne, ale nikt do niej nie ruszył. Szkoda.
13 Rozgrywają goście.
12 Tkacz uderzył z woleja, ale Grobelny był, gdzie być powinien.
12 Ładnie teraz rozegrał Widzew. Z piłką w polu znalazł się Żyro, dograł jeszcze w pole, ale chyba niepotrzebnie.
11 Obrona wybija.
10 Kolejny róg dla Widzewa,
10 Po rzucie rożnym piłkę w pole zgrał głową Żyro, a tam na strzał zdecydował się Ciganiks. Prowadzimy już 2:0.
9 GOOOOOOL
.
7 Rajd prawą stroną w wykonaniu Rondicia, ale za mocno wypuścił sobie piłkę, co w połączeniu z dobrze ustawionym obrońcą powoduje koniec akcji.
6 Pressing Warty cofnął nas pod bramkę, ale na szczęście zachowujemy czujność. Po niedbałej wrzutce zacznie Szymański
5 Ładnie zachowali się widzewiacy na połowie rywala. Na lewej flance do piłki dopadł Rondić, podał do niekrytego Pawłowskiego, a ten pewnym strzałem otworzył wynik.
4 GOOOOOOOOL
4 Ładna wrzutka Tkacza po podaniu od Pawłowskiego, ale ani Nunes, ani Rondić nie zdołali tego przeciąć.
3 Gra toczy się w środku pola.
2 Wrzutka z wolnego wybita przez obronę.
1 Faulowany Alvarez na połowie gości.
1 Gramy, Zaczęła Warta!
PRZED MECZEM Sparing rozpocznie się z małym opóźnieniem.
PRZED MECZEM Spotkanie pomiędzy Widzewem Łódź a Wartą Poznań odbędzie się dziś o godz. 12:30 w Wiśniowej Górze. Zawody zostaną rozegrane na boisku pod balonem, dlatego będą one zamknięte dla kibiców. Ci mogą liczyć na transmisję w WidzewTV. Relacja tekstowa także na łamach WTM.
PRZED MECZEM W sobotę piłkarze Widzewa Łódź zwieńczą drugi tydzień przygotowań grą kontrolną z Wartą Poznań. Czy po zeszłotygodniowym remisie z Radomiakiem uda się tym razem zwyciężyć?