69' Marcin Mirecki
90+7 KONIEC! Mamy 3 punkty, choć emocji nie brakowało!
90+6 Jeszcze jedna długa piłka i spokojnie Wolański!
90+5 Aut dla Lechii na wysokoścu naszego pola karnego, ale wybijamy piłkę!
90+5 Znakomity przechtyw Kazimierowicza, który strzela jeszcze zza pola karnego. Niestety nie trafia w światło bramki!
90+4 Kontra Widzewa! Okuniewicz do Kamińskiego, a ten nie zdołał strzelić. Mamy jednak róg!
90+3 Jemielity niemiłosiernie wygwizdywany przez cały stadion! Podejmuje dziwne decyzje. Kartka dla Kozłowskiego za odkopnięcie piłki!
90+2 Budka fauluje w środku pola.
90+1 Dobra wrzutka, ale doskonale w powietrzu Wolański!
90+1 Jemielity przedłuża mecz o ...5 minut!
90 Kazimierowicz strzela celnie, ale w sam środek!
90 Przy Piłsudskiego podano frekwencję. 13 743 kibiców odbiło się na bramkach!
89 Starcie na skrzydle. Walczył tam Gromek, który był faulowany.f
88 Kamyk wstał jednak o własnych siłach.
88 Kamiński nie podnosi się z boiska. Ucierpiał w starciu z Cyranem.
87 Niepewnie Rodak, ale była asekuracja Tlagi
86 Mądre zachowanie Kazimierowicza, który wszedł przed przeciwnika i dał się sfaulować. Łapiemy oddech!
85 W ostatniej chwili Gromek!
85 Zieleniecki wślizgiem powsytrzymuje Mireckiego w polu karnym! Goście mają róg!
84 Krzywicki nadal w rozgrzewce. Razem z nim Możdżonek i Baran.
83 Kazimierowicz wybija piłkę głową.
83 Gromek ofiarnie we własnym polu karnym. Róg dla Lechii!
82 Okuniewicz lekko strącił piłkę, którą Kędra złapał bez żadnych problemów.
81 Kamiński łapie faul na Żytku i mamy rzut wolny na połowie rywala.
80 Od bramki Wolański.
79 Okuniewicz w miejsce Michalskiego.
78 Gromek centrował z narożnika boiska. Pokazywał jeszcze sędziemu, że piłka odbiła się od rywala, ale arbiter kazał zacząć od bramki.
77 Krzywicki zbiera instrukcje od Jakuba Grzeszczakowskiego. Chyba będzie niedługo wchodził go gry.
76 Gromek niepwnie na 5. metrze, ale Wolański opanował zagraną przez niego piłkę.
75 Lechia poczuła krew, a widzewiacy nieco się cofnęli.
74 Gromek podjął wielkie ryzyko i zaatakował wślizgiem rywala w polu karnym. Na szczęście nie sfaulował, bo byłany jedenastka..
71 Będziemy mieli nerwowe 20 minut, dobrze byłoby coś strzelić!
69 No to wykrakaliśmy! Mirecki uciekłs spod krycia i głową strzela kontaktową bramkę!
69 GOOOOL! Już tylko 2:1!
68 Goście jeszcze się nie poddają, ale na razie nie mogą znaleźć sposobu na Wolańskiego, który w tej rundzie skapitulował tylko raz - po rzucie karnym w Nowym Dworze Mazowieckim.
67 Dobre prostopadłe podanie do Budki, ten uniknął spalonego, ale źle zabrał się z piłką. Podawał jeszcze do Radwańskiego, ale źle...
66 Znów pokazał się Kamiński, ale jego dośrodkowanie łapie Kędra.
66 Ogromne zamieszanie przed naszą bramką, po centrze z rzutu wolnego, ale szczęście było przy widzewiakach!
65 Kazimierowicz ogląda żółtą kartkę!
62 "Tomaszów miastem Widzewa" - przypomina Zegar.
61 Budka zmienia Mąkę. Brawa dla strzelca drugiej bramki!
60 Drobne przewinienie Radwańskiego, Lechia szybko wznawia grę. Śpieszy się gościom, przydałoby się strzelić na 3:0 i zamknać mecz. :-)
60 Budka gotowy do zmiany.
59 Wolański bez problemów na przedpolu.
57 Lechiści trochę się obudzili i próboją gonić wynik. Na razie bezskutecznie.
56 Już po strachu.
56 Rzut rożny dla gości!
54 Faul na Tladze i żółta kartka dla Bociana!
54 Mirecki zmenia Gołuńskiego.
51 Mąka strzela zza pola karnego idealnie przy słupku!
51 GOOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:0!
51 Błąd Kędry i Mąka zagrywa do Radwańskiego, który znalazżł się w 100% sytaucji! Strzelał na raty, ale zmarnował okazje!
50 Kolasa znalazł się w niezłej sytuacji, ale na szczęście nie opanował piłki.
47 Silnie strzela Zielu, ale brakło celności.
46 Rzut wolny dla Widzewa! Piłka ustawiona na 35. metrze. Przymierza się Zieleniecki.
46 Jednak to Wolski zmienia...na razie nie wiemy kogo :-)
46 Gramy!
PRZERWA Widewiacy bez zmian, ale będzie roszada w Lechii. Czyżny Mirecki?
PRZERWA Drużyny wracają na boisko!
PRZERWA Nie wygląda na to, żeby ktoś zaraz po przerwie miał w naszym zespole wejśc na boisko. Nikt się intensywnie nie rozgrzewa.
45+2 Przerwa! Gra Widzewa o niebo lepsza od tej z Elbląga, ale zaliczka bramkowa minimalna!
45+1 Pogramy minutę dłużej w tej połowie.
45 Ostre wejście w Mąkę, ale arbiter nie reaguje!
45 Rodak znów w identyczny sposób interweniuje w polu karnym i ustawia na 5. metrze piłkę Wolański.
44 Przewinienie Tlagi w środku pola.
43 Rodak podniósł nam teraz ciśnienie, ale udało mu się odprowadzić piłkę za linię końcową, blokując ciałem Kolasę!
43 Kamiński faulował przy wyskoku do piłki.
42 Michalski dał teraz próbkę swoich technicznych umiejętności. Szkoda, że nie zakończyło się to strzałem!
41 Długa piłka od Zielenieckiego do Gromka, ciut jednak za mocna. Gromek zebrał jednak brawa za pościg za futbolówką do samego końca!
40 Mąka popędził prawą stroną i zagrał w pole karne. Niepewnie odbuł piłkę Kędra i omal nie przejął jej jeszcze Kozłowski, który... zaczął całą akcję spod własnego pola karnego!
37 Już chyba piąty raz widzewiacy faulowani w walce o górną piłkę. W końcu Jemielity przerwał to gwizdkiem!
35 Znakomkity przerzut Kazimierowicza, ale Michalski stracił piłkę na lewtn skrzydle.
35 Żytek świetnie zgrał piłkę na drugim słupku! Na szczęście nikt nie dołożył nogi do lecącej wzdłuż bramki piłki... Ufff!
34 Kozłowski zablokował piłkę, która wychodzi na róg.
33 Gromek źle do Mąki. Głupio tracimy piłkę na połówce przeciwnika.
31 Faul Kamyka, który naładowany jest dzisiaj jak przed walką wieczoru w UFC! ;-)
30 Sam wrzuca piłkę w pole karne, a Zieleniecki głową mocno pudłuje!
29 Kamiński wywalczył rzut wolny na połowie gości.
28 Zegar pozdrawia Ruch, Elanę oraz Wisłę.
28 Mocno bita piłka przez Kamyka, ale trafia później w ręce Kędry.
28 Michalski przytrzymywany w walce o piłkę. Mamy rzut wolny, choóć do bramki daleko.
27 Faul Radwańskiego, ale na połowie Lechii.
26 Gołuński strzela z woleja bardzo niecielnie!
26 Znakomita akcja w trójkacie Kamiński-Mąka-Radwański. Ten ostatni staje sam przed Kędrą, ale miał trudną pozycję i strzela końcowkami palców obok słupka!
25 Kozłowski świetnie w obronie, Michalski rusza z kontrą, ale wrzutka na Mąkę przecięta przez Cyrana.
23 Kontra łodzian 4 na 2, ale Radwański podjął złą decyzję! Szkoda...
21 Widzew spokojnie ryzgrywa piłkę na swojej połowie.
19 Ależ wślizg Kazimierowicza! Nie powstydziłby się go sam Tomasz Łapiński!
19 Centra Gromka wyłapana przez Kędrę.
18 Kazimierowicz wpadł w rywala i mamy gwizdek.
17 Gołuński strzela głową, ale nasz bramkarz był na miejscu!
16 Dobry cross na prawą stronę, ale Michalski na spalonym.
15 Tlaga zmienia Nowaka, którego chyba dopadł jakiś uraz. Tlagowy do środka pomocy, a do tyłu Rodak.
14 Mąka popychany w wyskoku do piłki w polu karnym, ale zacznie Kędra.
13 Kozłowski faulowany, ale gwizdek sędziego milczy, więc widzewiak wstał i odebrał piłkę ryalowi! Brawo!
12 Wrzutk na Rodaka, ale ten zgrał piłkę pod nogi rywali.
12 Kozłowski strzela z woleja lewą nogą, ale doskonale broni Kędra! Róg!
11 Dośrodkowanie Gołdyna spokojnie wyłapuje Wolański.
11 Kamiński faulował w ataku, chcąc odzyskać piłkę. Sam najmocniej ucierpiał w tym starciu, ale gra dalej.
8 Kamiński na głowę Rodaka i otwieramy wynik!
8 GOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0!
7 Drugi korner dla widzewiaków!
7 Faul na Rodau blisko koła środkowego.
5 Gromek bez błędu w tyłach i zacznie Wolański.
5 A teraz świetny przechwyt Michalskiego, który wpadł w pole karne i z trudnej pozycji strzelił po długim rogu! Piłka mija bramkę w bliskiej odległości! Doobry początek łodzian!
4 Zablokowany strzał jednego z lechistów przez Zielenieckiego. Odpowiadają łodzianie, z 25. metrów strzela Kamiński, ale tylko w boczną siatkę!
2 Kamiński sam dośrodkowujem, ale wybijają goście. Lechia od razu rusza z kontrą w przewadze, ale dali radę obrońcy Widzewa!
2 Dośrodkowuje Kamiński, Żytek na róg!
1 Strata Kamińskiego przy lnii bocznej.
1 Zaczęli! Zgodnie z tradycją widzewiacy w pierwszej połowie atakują na Niciarkę.
PRZED MECZEM "Jesteśmy z wami" - fani dodają piłarzom otuchy!
PRZED MECZEM "RTS, tylko zwycięstwo!" - krzyczy Zegar.
PRZED MECZEM Posłuchajmy "Tańca Eleny", a potem już tylko gwidek i jedziemy z koksem!
PRZED MECZEM Piłkarze obu zespołów wychodzą z szatni! Widzewiacy na czerwono, Lechia na bialo z zielonymi wstawkami.
PRZED MECZEM Niespodzianką w składzie gości jest posadzenie na ławce największej gwiazdy Lechii - Marcina Mireckiego.
PRZED MECZEM Trybuny znów zapełniają się na ostatnią chwilę, a pod bramami czeka sporo ludzi..
PRZED MECZEM Koniec rozgrzewki. Obie ekipy zeszły do szatni.
PRZED MECZEM Na Zegarze mamy dziś debiut flagi: "Z Piłsudskiego Chuligani"
PRZED MECZEM Na boisku rozgrzewają się obie drużyny.
PRZED MECZEM W panelu obok macie skład łodzian. Zaraz dorzucimy gości.
PRZED MECZEM Witamy ze stadionu im. Ludwika Sobolewskiego i zaczynamy relację z meczu Widzew - Lechia. Pierwszy gwizdek za 25 minut.
PRZED MECZEM Poznaliśmy skład Widzewa na dzisiejsze spotkanie. W jedenastce zaszły aż trzy zmiany. Wracają do niej Patryk Wolański i Bartłomiej Gromek, a po raz pierwszy w wyjściowym zestawieniu znalazł się Dawid Kamiński!
PRZED MECZEM Przy Piłsudskiego ponownie będzie mógł pojawić się komplet widzów, ponieważ trybuna pod „Zegarem” znów jest otwarta. Na stadionie nie zabraknie także naszej Redakcji. Na WTM będziecie mogli śledzić tradycyjną Relację LIVE!
PRZED MECZEM O godzinie 19:10 rozpocznie się spotkanie 21. kolejki III ligi pomiędzy łódzkim Widzewem a Lechią Tomaszów Mazowiecki. Po remisie w Elblągu piłkarze Przemysława Cecherza zamierzają zmazać plamę i sięgnąć znów po trzy punkty.