pt>

1
Koniec meczu
3
11' Bartłomiej Pawłowski 9' Afimico Pululu
33' Dominik Marczuk
51' Jesus Imaz
.
KONIEC Widzew Łódź przegrywa z Jagiellonią Białystok 1:3. Jedyną bramkę dla widzewiaków zdobył Bartłomiej Pawłowski.
90+6 Aut dla Widzewa.
90+5 Aut dla gości.
90+4 Bardzo złe dośrodkowanie jednego z widzewiaków, ale to przelatuje jednak nad Alomeroviciem i Cybulskiemu udało się zgrać piłkę do środka. Rondić nie trafił na pustą bramkę.
90+3 Kartonikiem ukarany Lewicki.
90+3 Stracił piłkę Kastrati pod własnym polem karnym i zrobił się chaos. Poradził sobie Krzywański.
90+2 Uderzał Imaz z ostrego kąta, ale piłka powędrowała nad bramką Krzywańskiego.
90+1 Arbiter główny zdecydował się doliczyć pięć dodatkowych minut do regulaminowego czasu gry.
90+1 Uderzał zza pola karnego bardzo niecelnie Ciganiks, piłka po rykoszecie trafiła Żyro, ale spokojnie złapał piłkę Alomerović.
90 I jeszcze jeden róg.
90 Korner dla Widzewa po dośrodkowaniu Ciganiksa.
89 Dobry wślizg Cybulskiego i aut dla gości.
88 Spokojnie rozgrywają piłkę Białostoczanie.
87 Schodzi Hansen i Kubicki, a w ich miejsce Lewicki i Nguiamba.
86 Pawłowski dostał piłkę na jedenastym metrze, zupełnie jak Imaz w pierwszej połowie. "Pawłoś" chyba trochę źle przyjął sobie futbolówkę i zmarnował tę szansę.
85 Koronkowo gra pod polem karnym Widzew.
84 I kolejny.
83 Aut dla gości.
83 Po trzeciej bramce dla Jagielloni dosyć mocno siadł nam ten mecz. Druga połowa nie była już taka miła dla oka.
82 Dosyć niespodziewanie widzewski młyn wysyła "pozdrowienia" do kibiców Jagielloni.
80 Za Tkacza Cybulski, a za Zielińskiego Kastrati. Obaj piłkarze debiutują w barwach Widzewa!
79 Źle Alvarez i aut dla gości.
78 Teraz zamieszanie pod polem karnym Jagielloni. Upada Tkacz w polu karnym, sędzia pozostaje jednak niewzruszony. Następnie kolejne dośrodkowanie na Tkacza, ale bardzo źle to uderzył. Ostatecznie róg dla Widzewa.
77 Ucierpiał Żyro, gra wstrzymana, ale szybko się pozbierał defensor łodzian.
76 Dzisiaj w "Sercu Łodzi" zasiadło 17 658 kibiców!
75 Hanousek znalazł się pod polem karnym rywala i miał naprawdę dużo miejsca - powinien uderzać. Szukał jednak podaniem Rondicia. Boimy się dzisiaj uderzać zza pola karnego.
73 Wybija Tkacz.
73 Róg dla "Jagi".
72 Naranjo za Marczuka i Caliskaner za Pululu.
71 Rondić melduje się na boisku za Sancheza.
70 Spalił Marczuk.
69 Na boisku pojawi się za chwilę Imad Rondić.
69 Kończy się to długim podaniem, który ląduje na aucie bramkowym. Zacznie golkiper "Jagi".
69 Od tyłu rozgrywa akcję Widzew.
68 Wysoko podchodzą widzewiacy i to popłaca. Wybijają goście na aut.
67 Szybko po tym rzucie rożnym wznowił grę Alomerović i rusza w drugą stronę "Jaga".
66 Róg dla Widzewa.
66 Dobry pomysł Pawłowskiego. Cięty przerzut do Klimka, ale doskoczył do piłki Wdowik i spowolnił to zagranie głową.
.
63 Dobry pomysł Ciganiksa, ale zrobił to trochę za mocno i nie zdążył Sanchez.
62 Nic z tego dogrania w pole karne nie wyniknęło.
62 Ostro potraktowany Pawłowski i rzut wolny dla gospodarzy.
61 Boisko opuszcza Fabio Nunes, a jego miejsce wchodzi Antoni Klimek.
61 Faul Ciganiksa.
61 Dobrze odebrał piłkę Nunes Pululu i ponownie od bramki młodzieżowiec łodzian.
60 Faulowany pod własnym polem karnym Hanousek przez Pululu.
59 Od bramki zacznie Krzywański.
59 Spalił Pululu.
58 Zmiana decyzji! Nie ma rzutu karnego, a kartka dla Mateusza Żyry zostaje anulowana.
57 Do monitora podbiega właśnie sędzia Lasyk, który sam oceni tę sytuację.
56 Interweniuje jeszcze VAR. Czekamy na decyzję.
55 Faulował w tej sytuacji Żyro.
55 Nie poradził sobie z Marczukiem Ciganiks. Młodzieżowiec zagrał do środka, tam przełożył defensora łodzian Nene i dał się sfaulować.
53 Asystę przy trzeciej bramce dla gości zaliczył Kristoffer Normann Hansen...
53 Faulowany Pululu.
52 Dobre dośrodkowanie jednego z zawodników Jagielloni ląduje idealnie na głowie Imaza. Próbował interweniować Krzywański, ale ta główka była zbyt mocna i po rękawicy bramkarza Widzewa wylądowała w siatce.
51 1:3...
50 Koronkowo rozgrywali swój atak widzewiacy, ostatecznie strata, choć łodzianie dalej są przy piłce.
48 Aut dla podopiecznych Daniela Myśliwca.
48 Wypychani rywale i zmuszeni są cofnąć piłkę do własnego bramkarza.
47 Wpadł w pole karne Nene i róg dla gości.
47 Wypychany Nunes do linii autowej przez Diegueza i aut dla łodzian.
46 Zaczęli!
PRZERWA Wrócili goście. Za chwilę zaczynamy drugą połowę.
PRZERWA Na boisko wrócili już widzewiacy. Czekamy na Białostoczan.
PRZERWA Na widzewskim młynie wiszą flagi: "SKARŻYSKO", "U. L. K. '97", "ANDRESPOL", "STRYKÓW", "WSCHÓD", "GÓRNA", "ŚRÓDMIEŚCIE", "BAŁUTY", "FC ŁASK", "ULTRAS WIDZEW", "YWNWA", "RTS", "ŚP. MARIUSZ", "PÓŁ POLSKI NAS NIENAWIDZI DRUGIE PÓŁ TO MY".
PRZERWA Dzisiaj na trybunie C zawisły flagi: "ROBOTNICZE TOWARZYSTWO SPORTOWE", "WIDZEW ŁÓDŹ WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY", "ET", "DUMA POLSKI WIDZEW ŁÓDŹ", "RUCH CHORZÓW" i "TYLI PDW".
PRZERWA Do przerwy Widzew Łódź przegrywa z wiceliderem, Jagiellonią Białystok 1:2.
45+3 Dośrodkowanie wybite przed pole karne. Tam z woleja z pierwszej piłki, lewą nogą uderzał Alvarez, ale piłkę posłał obok lewego słupka bramki Alomerovicia.
45+2 Wywalczył róg na pojedynku fizycznym z Dieguezem Nunes.
45+2 Szybka strata i swój atak konstruuje Widzew.
45+1 Nie zrozumiał się Alvarez z Nunesm i przy piłce goście.
45+1 Sędzia Lasyk doliczył do pierwszej połowy trzy dodatkowe minuty gry.
45 Dobry pressing i Alomerović niedokładnie podaje. Aut dla łodzian.
44 Interweniują Ciganiks wraz z Ibizą i aut dla "Jagi".
44 Nic z tego nie wyniknęło. Od bramki zacznie golkiper "Jagi".
44 Trzy podania wystarczyły widzewiakom, żeby znaleźć się pod bramką Jagielloni. Pędził lewą stroną Sanchez, dogrywał do środka, ale jego podanie nie dotarło do adresata i korner dla Widzewa.
42 Hansen nabija Alvareza i róg dla gości.
42 Od autu "Jaga".
41 Kubicki przerzucał piłkę do Hansena, ale nie zdołał złapać piłki Norweg i od bramki zacznie Krzywański.
41 Bardzo złe podanie Marka i przejmuje piłkę Pululu.
40 Faulował Kubickiego Nunes.
40 Bardzo dobry wślizg Żyry. Powstrzymał pędzącego Nene.
39 Zacznie Alomerović.
39 Uderzał z ostrego kąta Tkacz - niestety nad bramką.
39 Lewą stroną napiera Widzew.
37 Faulowany jeden z widzewiaków.
37 Możliwe, że sprawdzany był jeszcze ewentualny faul przy bramce Marczuka, ale tego również nie dopatrzył się sędzia Lasyk.
36 Ostatecznie arbiter uznaje bramkę. 1:2 dla gości.
35 Mamy jeszcze interwencje VARu. Możliwe, że Marczuk wpakował piłkę do siatki ręką. Czekamy.
35 Podanie za linie obrony otrzymał jeden z zawodników "Jagi". Ten ze skraju pola karnego zagrał na długi słupek, gdzie wbiegał Marczuk. Ciężko powiedzieć, żeby uderzył piłkę, bo ta raczej odbiła mu się od klatki piersiowej i wpadła do siatki.
33 1:2...
33 Od autu spod własnego pola karnego zaczną goście.
32 Rusza Andrejs Ciganiks.
32 Dobra kolejna akcja widzewiaków, ale na koniec spowolnił to Nunes. Wcześniej zza pola karnego powinien jednak uderzać Alvarez.
31 Dobry odbiór Alvareza, z szybką akcją ruszył Widzew, ale na koniec Ciganiks za mocnym podaniem próbował wypuścić Pawłowskiego. Aut dla czerwono-biało-czerwonych.
30 Dobry pomysł z przerzutem Hanouska, ale interweniuje Sacek.
29 Rozgrywają od tyłu piłkę widzewiacy.
28 Faulował teraz Alvareza Pululu.
28 Ciekawie teraz piętką zagrał Pululu, ale połapał się w tym Ibiza. Łapie Krzywański.
27 Faulował Kubicki Zielińskiego.
27 Od bramki zacznie Krzywański, choć goście domagali się rzutu rożnego.
26 I kolejny.
26 Próbował górą zagrać do Tkacza Ciganiks, ale zrobił to niedokładnie i aut dla gości.
26 Od bramki zacznie Krzywański.
25 Wybija dogrywaną z rzutu wolnego piłkę Żyro i róg dla "Jagi".
25 Przekroczył przepisy Alvarez.
24 Dobrze głową Żyro i aut dla gości.
24 Dobry pressing Tkacza i Diegeuz zmuszony jest wybić piłkę na aut. Młodzieżowiec od razu zgarnia pochwały od kapitana.
22 Teraz błąd defensorów "Jagi" i rozpędzał się już Nunes. Wślizgiem ratował się Sacek i zostaje ukarany żółtą kartką.
22 Kolejny rzut rożny dla widzewiaków.
21 Aut dla łodzia.
21 Co ciekawe, dogrywającym był Tkacz. Na długim słupku znalazł Żyro, ten zgrywał do środka na Ibizę, ale Hiszpan został uprzedzony i kolejny róg.
.
20 Wywalczył rzut rożny z trudnej sytuacji Nunes. Brawo.
18 Długie podanie na Nunesa, przechwytuje Dieguez, ale szybko piłkę odzyskuje Hanousek.
18 Od autu na wysokości pola karnego "Jagi" zacznie Widzew.
16 Żółtym kartonikiem ukarany Paweł Zieliński.
16 Dogrywał płasko Tkacz do Nunesa, ale nie doszło to podanie i mamy róg.
15 Pograli z prawej strony Nunes z Alvarezem. Zakończyło się to dośrodkowaniem Hiszpana, ale Alomerović wychodzi z bramki i łapie piłkę.
14 Za dużo miejsca miał Kubicki, ale uderzał bardzo lekko i bez problemu łapie jego strzał Krzywański.
13 Akcja dwóch świeżo podpisanych graczy i pierwsza bramka z opaską kapitańską "Pawłosia"!
11 Bardzo szybka reakcja podopiecznych Daniela Myśliwca! Wybijaną przez Skrzypczaka piłkę przechwycił Hanousek. Zagrał do Tkacza, a ten wypuścił Ciganiksa z lewej strony. Łotysz dograł dośrodkował w pole karne, a tam najwyżej wyskoczył Pawłowski, który strzałem głową pokonał Alomerovicia!
11 GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
10 Szybka kontra Jagielloni prawą stroną boiska. Najpierw uderzał Imaz, ale był zablokowany, a potem z bliskiej odległości piłkę uderzył Pululu, który się nie pomylił i silnym strzałem pokonał Krzywańskiego.
9 Niestety 0:1...
9 Dobrze znów pograli widzewiacy. Pawłowski znalazł się pod polem karnym rywala. Chciał podawać do wbiegającego w pole karne Zielińskiego, ale trochę się w tym nie zrozumieli. Szkoda, bo "Pawłoś" mógł uderzać.
.
7 Był róg dla gospodarzy, ale nic z niego nie wyniknęło.
7 Pawłowski zagrał do lewej, a tam był Tkacz. Młodzieżowiec dograł w pole karne, gdzie był Alvarez. Hiszpan wziął na zamach rywala i oddał piękne uderzenie w okolice okienka bramki Alomerovicia. Świetna interwencja golkipera Jagi.
6 ALEŻ TO BYŁA AKCJA!
6 Ruszają łodzianie.
5 Mamy odliczanie na trybunie D, a wraz z jego końcem pojawia się oprawa. "PYCHA KROCZY PRZED UPADKIEM".
5 Piłka wylądowała na aucie bramkowym i zacznie młodzieżowy golkiper Widzewa.
4 I drugi korner.
4 Ależ teraz było groźnie! Imaz znalazł się niekryty na jedenastym metrze. Przyjął piłkę, przymierzył, ale świetną interwencją popisał się Krzywański! Róg dla rywala.
3 Od autu na połowie gospodarzy zacznie Jagiellonia.
3 Był VAR, ale po nim sędzia zdecydował - gramy dalej.
3 Pawłowski zagrał do lewej do Ciganiksa. Ten dośrodkowywał, a w polu karnym upada Sanchez.
2 Od autu "Jaga".
1 Faulowany Alvarez pod własnym polem karnym.
1 Zaczynamy!
PRZED MECZEM Kapitanami obu zespołów są Jesus Imaz i debiutujący w tej roli od pierwszej minuty, Bartłomiej Pawłowski!
PRZED MECZEM Rozpoczęła się znana każdemu widzewiakowi melodia. Na boisku meldują się zawodnicy czerwono-biało-czerwonych, a przygrywa im "Taniec Eleny"!
PRZED MECZEM Dzisiaj na trybunach obecnych jest ponad 300 dzieciaków z przeróżnych widzewskich FC!
PRZED MECZEM Rozpoczyna się tradycyjne odliczanie od 10, a z nim rytm bicia serca. To oznacz jedno - przedstawienie wyjściowej jedenastki Widzewa Łódź!
PRZED MECZEM Czas na przedstawienie jedenastek obu drużyn! Na początek Jagiellonia Białystok.
PRZED MECZEM Na stadionie obecny jest między innymi Bartosz Mrozek, czyli bramkarz Lecha Poznań, ale prywatnie dobry kumpel Jakuba Szymańskiego.
PRZED MECZEM Na stadionie jest obecny Wiesław Wraga! Pojawił się tu z okazji otwarcia loży jego imienia.
PRZED MECZEM Zawodnicy zeszli już do szatni. Za nieco ponad dziesięć minut rozpocznie się to spotkanie!
PRZED MECZEM Względem ostatniego spotkania ligowego w szeregach widzewiaków doszło do pięciu zmian. Ravasa zastąpił Krzywański, Żyro zmienił Kwiatkowskiego, Ciganiks zmienił Silvę, Tkacz zastąpił Klimka i Sanchez zmienił Rondicia. Zmianie uległa również formacja. Dzisiaj podopieczni Daniela Myśliwca zaczną mecz w ustawieniu 1-4-4-2.
PRZED MECZEM Serdecznym uściskiem przywitali się ze sobą Jordi Sanchez i Jesus Imaz ;).
PRZED MECZEM Na boisku pojawili się również zawodnicy gości.
PRZED MECZEM Na murawę po raz pierwszy w tym roku w obecności kibiców wybiegają zawodnicy łódzkiego Widzewa!
PRZED MECZEM Chwilę później na murawę wybiegli również bramkarze Jagielloni.
PRZED MECZEM Na rozgrzewkę wybiegli już golkiperzy łodzian, którzy zostali powitani brawami przez obecnych już na stadionie sympatyków czerwono-biało-czerwonych.
PRZED MECZEM Witamy Was już z "Serca Łodzi"!
PRZED MECZEM Mecz zacznie się o godzinie 15:00. Na trybunach zjawi się na komplet fanów, w tym kibice przyjezdni. Nie zabraknie na nim także przedstawicieli Redakcji WTM, którzy przeprowadzą dla Was Relację LIVE. Zawody będzie można śledzić na antenie Canal+ Sport oraz Canal+ Sport 3, za to komentarza z nich wysłuchać w rozgłośni RadioWidzew.pl.
PRZED MECZEM Po blisko dwóch miesiącach przerwy Ekstraklasa wraca do "Serca Łodzi". W meczu 20. kolejki Widzew Łódź podejmie Jagiellonię Białystok, czym obie drużyny zainaugurują rundę wiosenną. Czy widzewiacy zdołają pokonać wicelidera tabeli?