pt>

2
Koniec meczu
1
9' Andrejs Ciganiks (sam.)
12' Mateusz Kupczak
44' Jordi Sanchez
90+3 Sędzia kończy mecz. Niestety, przegrywamy w Grodzisku 1:2.
90+3 Ależ kontra Warty. Sam na sam z Gikiewiczem wyszedł Prikryl, ale łódzki bramkarz wywiązał się z zadania!
90+2 Znów rzucał Milos, ale brak korzyści.
90+1 Trzy minuty doliczył sędzia.
90+1 Ajjj Ibiza dograł wprost na głowę Sancheza, ale ten strzelił wprost w Grobelnego.
90 Dograł Milos, ale nic z tego.
89 Rozgrywa Widzew. To może być jedna z ostatnich akcji.
88 Słabiutkie dogranie Pawłowskiego. Zupełnie do nikogo.
86 Broendby w sektorze gości.
85 Daleka wrzutka Silvy, nie przeciął tego Rondić.
85 Prawą stroną zerwał się Nunes, ale niestety - opuścił boisko z piłką.
.
84 "Zielony, Zieloni" - skandują kibice gospodarzy.
82 Ruszyli lewą stroną miejscowi. Mógł zgrywać Prikryl, ale wybijamy na aut.
80 Vizinger za Zrelaka i Kiełb za Matuszewskiego.
79 Dograł Nunes, ale będzie jedynie róg.
78 Faulowany teraz Nunes w dobrym miejscu przed polem karnym. Matuszewski ukarany kartką.
77 Niewiele dzieje się w ostatnich minutach na placu gry.
.
75 Zrelak fauluje Pawłowskiego.
73 Pięknie wybija Żyro.
73 Silva blokuje wrzutkę Szmyta. Będzie aut na wysokości naszego pola karnego.
72 Savić za Luisa.
71 Pawłowski wbiegł w pole karne, dograł pod samą bramkę, ale nikt tam tego nie zamknął. Szkoda.
70 I kolejna dawka piro w klatce.
69 Szmyt faulował w ataku Żyrę.
68 Mamy trochę pirotechniki po stronie gości.
66 Nieco uspokoiła się gra.
65 Widzew ma optyczną przewagę na murawie, ale brakuje nieco konkretów.
64 Gorąco zrobiło się pod bramką Warty. Najpierw wybicie Grobelnego zablokował Rondić, później zamieszać próbował Nunes, ale wszystko kończy niecelna centra Milosa.
63 Zrelak fauluje w ataku Żyrę.
62 Nunes za Ciganiksa i Rondić za Klimka.
62 Dogranie Milosa, szkoda, bo nikt tego nie zamknął
61 Przy linii gotowy także Nunes.
61 Luis wbiegł w pole karne, dobra interwencja Silvy. Wybijamy na aut.
60 Rondić szykowany do wejścia.
59 Strzelił Pawłowski nad bramką.
58 Faulowany Kun jakieś 22 metry od bramki. To może być dobra okazja.
57 Dośrodkowanie Silvy, przeciwnicy oddalają zagrożenie.
56 Młyn Warty liczy dziś około 45-50 osób, Gości około 450.
56 Odpowiedziała Warta, ale tylko słabym dograniem Zrelaka.
55 Ładnie zbiegł wzdłuż szesnastki Klimek, ale jego uderzenie po ziemi dobrze wyczuł Grobelny.
54 Prikryl chciał wypuścić górnym podaniem Zrelaka, ale futbolówka opuszcza boisko.
53 3274 kibiców ogląda dzisiejszy mecz.
52 Kluczowa interwencja Ibizy. Straciliśmy piłkę przy rozegraniu we własnym polu karnym. Dobrze, że udało się powstrzymać Borowskiego.
51 Kupczak strzelił z dużej odległości, piłka po rykoszecie od jednego z widzewiaków wychodzi na aut.
50 Niebezpiecznie było. Borowski dobrze ograł Ibizę i podał do środka, do Zrelaka, który słabo jednak uderzył. Piłka w rękach Gikiewicza.
49 Dograł w pole Pawłowski, pierwszy defensor wybija.
48 Alvarez próbował zagrać w pole, gdzie wbiegał Sanchez, ale trochę niecelne to było.
47 Rozpadało nam się w Grodzisku.
46 Gramy dalej. W Widzewie Milos za Szotę i Kun za Diliberto.
PRZERWA Mezghrani opuścił boisko, w jego miejsce Borowski.
PRZERWA Piłkarze wracają na murawę.
PRZERWA W sektorze gości cztery flagi: Walczysz Widzew, Discovery Travel Adventure, UW, Widzewiacy.
PRZERWA Sędzia zakończył pierwszą połowę. Jak na razie przegrywamy 1:2. Cieszy kontaktowa bramka Sancheza, bo ten mecz nie układał się po naszej myśli.
45+5 Ależ teraz huknął Klimek, wystawił mu piłkę Sanchez, ale futbolówka poszybowała nad poprzeczką.
45+4 Rozgrywamy na połowie Warty.
.
45+3 Faulowany teraz Diliberto w środku pola
45+2 Ciganiks przejął piłkę na połowie rywala, ale faulował.
45+1 5 minut doliczył arbiter.
45 Klimek zagrał idealnie na głowę Sancheza, ten pięknie główkuje. No teraz nic nie może zabrać nam tego gola.
45 GOOOOOOOOOL
44 Wrzucił Ciganiks, główkowali Ibiza i Szota, ostatecznie łapie jednak Grobelny.
43 Będzie róg dla Widzewa.
41 Gospodarze wybijają na aut.
.
40 Mieliśmy chwilę przerwy, opatrywany był jeden z rywali.
39 Próbował dograć Matuszewski, ale wybijamy.
39 Szota ładnie uruchomił Sancheza w polu karnym, ten odegrał do Ciganiksa, a Łotysz traci piłkę.
38 Dograł Alvarez, jednak za mocno i nad poprzeczką.
37 Będzie wolny, dobra okazja do wrzutki.
36 Pawłowski wrócił już do gry.
36 Zrelak teraz chwycił Diliberto za rękę i go powalił. Dziwne, że nie ma tu kartki.
35 Na chwilę schodzi z boiska Pawłoś.
34 Gra przerwana. Pawłowski chyba trzymał się za kolano. Wbiegają fizjo.
33 Wrzucił Klimek, próbował pod samą bramką przeciąć to Sanchez, ale górą Grobelny.
32 Diliberto w końcu przejął piłkę, otrzymał ją Pawłowski, ale strzelił mizernie.
.
31 "Presja, Presja" - krzyczy Myśliwiec do swoich piłkarzy. Swobodnie rozgrywa piłkę Warta.
30 Dośrodkowanie Kupczaka, łapie Gikiewicz.
29 Warciarze budują swój atak.
28 Dograł Szota, ale wybija obrona.
27 Za dużo kombinował teraz Klimek. Zwłoka spowodowała stratę na połowie rywala.
26 Faulowany Ibiza.
26 Ale decyzja nie zostaje zmieniona, gramy dalej.
25 Mamy teraz mały przestój, toczą się dyskusje z sędzią.
25 Jednak nie, Sanchez wyskoczył do główki i umieścił piłkę w siatce, ale sędzia pokazał spalonego.
24 GOOOOOOOOOL
23 Sanchez dobrze rozciągnął atak do Klimka, na skrzydło, ale za wolno się to wszystko potoczyło. Będzie tylko róg.
22 Rozgrywają goście.
21 Ciganiks miał dobry pomysł z zagraniem w pole do Diliberto, ale niestety nie udaje się Francuzowi oddać strzału.
20 Znów starł się z rywalem Hiszpan i obejrzał kartkę.
20 Stracił piłkę Sanchez na własnej połowie, ale na szczęście bez większych konsekwencji.
19 Wrzucał jeszcze Pawłowski, ale złapał Grobelny.
18 Klimek pięknie wypuścił Sancheza, ten wygrał pojedynek biegowy z Bartkowskim, ale wślizgiem kapitalnie wyjaśnił to Tiru.
17 Faulowany Ciganiks.
16 Prikryl za kontuzjowanego Żurawskiego.
16 Klimek ruszył lewym skrzydłem, ale było tam dwóch obrońców i nic z tego.
15 Kontuzjowany Żurawski opuszcza boisko.
14 Gra przerwana, leży Żurawski.
13 Ładne i mocne uderzenie Kupczaka.
12 Warta po raz drugi...
.
11 Chyba od Ciganiksa odbiła się ta piłka przy straconym golu.
10 Przeszło dośrodkowanie do osamotnionego Szmyta, ten strzelił i piłka chyba odbiła się tam od kogoś, myląc Gikiewicza.
9 Tracimy bramkę...
8 "Jesteśmy u siebie" - krzyczą kibice Widzewa.
7 Zaskoczył teraz Żurawski decyzją o strzale z dystansu. Gikiewicz odprowadził piłkę wzrokiem.
6 Rozgrywają łodzianie.
5 Aut dla Widzewa na wysokości własnego pola karnego.
4 Było kilka wrzutek, ale po dograniu Silvy Ibiza uderza głową nad poprzeczką.
3 Silva dobrze uruchomił na skrzydle Klimka. Ten wygrał pojedynek biegowy na skrzydle i dograł do Sancheza. Niestety obrona interweniuje i będzie tylko róg.
2 Dobra okazja gospodarzy. Żurawski uderzył nad poprzeczką.
1 Gramy!
PRZED MECZEM Trwa prezentacja składów obu zespołów.
PRZED MECZEM Murawa już opustoszała. Za 15 minut zaczynamy!
PRZED MECZEM Bardzo ładna pogoda dziś w Grodzisku. Nic tylko grać.
PRZED MECZEM Coraz więcej kibiców melduje się na stadionie. Wypełnia się także sektor gości.
PRZED MECZEM Piłkarze obu ekip już na rozgrzewce.
PRZED MECZEM Poznaliśmy składy obu ekip na ten mecz. W składzie Widzewa od pierwszej minuty zagra Noah Diliberto.
PRZED MECZEM Bramkarze Widzewa już na rozgrzewce.
PRZED MECZEM Za niecałą godzinę rozpoczniemy mecz z Wartą Poznań.
PRZED MECZEM Witamy Państwa z Grodziska!
PRZED MECZEM Mecz pomiędzy Wartą a Widzewem rozpocznie się dziś o godz. 12:30 w Grodzisku Wielkopolskim. Transmisję meczu będzie można śledzić na antenie Canal+ Sport 3. Na stawią się kibice obu drużyn a także przedstawiciele Redakcji WTM, który przeprowadzą dla Was tradycyjną Relację LIVE. Przekazu audio możecie słuchać również na antenie Radia Widzew.
PRZED MECZEM Po porażce w domowym pojedynku z Rakowem Częstochowa, tym razem widzewiacy będą rywalizować na wyjeździe. W Grodzisku Wielkopolskim zmierzą się z Wartą Poznań. Czy czerwono-biało-czerwoni wrócą do Łodzi z trzema punktami?