11
Koniec meczu
0
2' Łukasz Plichta
8' Ernest Terpiłowski
14' Daniel Mąka
23' Marcin Kozłowski
28' Filip Zawadzki
39' Filip Zawadzki
47' Kamil Andrzejkiewicz
53' Mateusz Kempski
57' Kamil Andrzejkiewicz
66' Kamil Andrzejkiewicz
70' Kamil Andrzejkiewicz
KONIEC MECZU Niebawem szersza relacja na WTM
90 Koniec. Rezerwy wygrywają 11:0!
90 Kolejna dobra okazja Kempskiego, broni bramkarz.
89 Strzelał Piróg, nad poprzeczką.
89 Drągowski trafia w mur.
88 Wolny dla Warty, blisko naszego pola karnego.
87 Strzelał Piróg, ale zablokował to jeden z widzewiaków.
85 Ajjj po wrzutce Kurzawy Plichta strzela minimalni obok bramki.
84 Pokorski strzelił z ostrego kąta, broni bramkarz.
82 Z daleka strzelał Dawid, nad poprzeczką.
82 Piróg na spalonym.
81 Dawid za szybko uruchomił Pokorskiego i nic z tego nie wyszło.
80 Znów szansę po podaniu od Dawida miał Kempski, ale ponownie górą bramkarz.
78 Główkował Najderek, ale obok słupka.
77 Kozłowski dograł do Kempskiego, ten strzela w bramkarza. Będzie róg.
76 Bliski szczęścia Kempski, broni bramkarz.
75 Piękne dogranie Kempskiego do Kurzawy, ale jest spalony.
74 Zablokowany strzał Musialskiego.
72 Dwa odważne wyjścia Warty, wybijamy.
70 Andrzejkiewicz po raz czwarty!
70 GOOOOOL
67 Sobera za Kukulskiego.
67 Bramkarz obronił pierwszy strzał Andrzejkiewicza, ale widzewiak dobił to z ostrego kąta.
66 GOOOOOOL
66 Zablokowany strzał Kozłowskiego.
65 Chyba w kierunku Łodzianki zmierza burza.
65 Nic z tego nie wyszło.
64 Róg dla Widzewa.
63 Ajjj bliski zamknięcia akcji był Kempski.
62 Najderek strzelił, ale bramkarz broni!
61 Karny dla Widzewa! Faulowany Musialski.
60 Pięknie ruszył Pokorski, piłka trafiła po wrzutce na przedpole, gdzie nad bramką strzelił Musialski.
59 Ładnie dograł Pokorski, Kempski główkuje nad bramką.
58 Tlaga, Terpiłowski i Chwałowski opuszczają murawę. W ich miejsce Kurzawa, Pokorski i Musialski.
57 Piękny szczupaczek Andrzejkiewicza po wrzutce Chwałowskiego.
57 GOOOOOL
56 Gramy dalej.
55 Ucierpiał przy starciu z rywalem Tlaga.
54 Zaatakowali goście, ale bez efektu.
53 Kempski głową trafia do siatki.
53 GOOOOOOOOL
52 Chwałowski wbiegł z piłką w pole karne, ale obrońca wślizgiem wybił na róg.
51 Powalczył przy linii Kozłowski, ale zacznie bramkarz.
49 Faulował Terpiłowski.
48 Na 7:0 ładnie podwyższył wprowadzony Andrzejkiewicz
47 GOOOOOOOL
46 Mistygacz za Krzywańskiego, Przybylski za Tanżynę, Kempski za Mąkę i Andrzejkiewicz za Zawadzkiego.
46 Gramy dalej. Zaraz zaktualizujemy zmiany.
PRZERWA Aż 4 zmiany szykują się w Widzewie, 3 w Warcie.
PRZERWA Piłkarze wracają na murawę.
45 Koniec pierwszej połowy. Wygrywamy 6:0.
45 I znów za szybko ruszył do podania Terpił.
44 Terpiłowski na spalonym.
43 Oddalamy zagrożenie.
43 Wolny dla Wart na naszej połowie. Będzie dogranie, ustawia piłkę Kukulski.
42 Warta weszła na połowę Widzewa. Z dużej odległości strzelał Krawczyk, ale zablokował to Plichta.
41 Dograł Mąka, ale złapał to bramkarz.
40 Znów najlepiej odnalazł się na lewej stronie Zawadzki, który wpisał się drugi raz na listę strzelców.
39 GOOOOOOOL
39 Przebijał się na skraju pola karnego Tlaga, ale wyszedł razem z piłką za linię końcową.
37 Jak dotąd Jan Krzywański zupełnie bezrobotny.
35 Główka Tanżyny obroniona przez bramkarza.
35 Będzie jeszcze korner.
34 Dobra wymiana podań w polu karnym. Ostatecznie strzelał Plichta, obronił to bramkarz
32 Główkował Kozłowski, ale obok bramki.
31 Z ostrego kąta dograł Tlaga, rzucił się bramkarz, ale będzie róg.
30 Łodzianie budują kolejny atak.
29 Warta weszła na połowę Widzewa, lecz szybko straciła piłkę. RTS wyprowadził składną akcję i na listę strzelców po mocnym strzale wpisał się Zawadzki!
28 GOOOOOOOL
28 Niewiele jednak z tego wyszło.
27 Będzie korner.
26 Dograł w pole Terpiłowski, ale obrona wybija.
25 Faulowany w środku pola Plichta.
24 Po akcji prawą stroną boiska początkowo skiksował Mąka, ale do piłki dopadł Kozłowski, który mocnym strzałem podwyższa na 4:0.
23 GOOOOOOOL
20 Chwałowski świetnie wypuścił w polu karnym Mąkę, ten jednak powstrzymany przez rywala.
19 Goście praktycznie od razu oddają piłkę.
18 Rozpędzała się akcja widzewiaków, ale jest spalony.
17 Uderzył z wolnego Mąka, ale futbolówka ląduje nad poprzeczką. Będzie jeszcze róg.
16 Faulowany Zawadzki. Drągowski ukarany kartką.
15 W znakomitej sytuacji znalazł się Chwałowski, ale bramkarz obronił tę próbę. Był jednak bezradny wobec dobitki Daniela Mąki!
14 GOOOOOOOL
14 Dobry przerzut Dawida do Kozłowskiego, ale tam interweniuje obrońca.
13 Strzelał z daleka Chwałowski, ale źle naszła mu piłka.
12 Wyskakiwał do tej piłki Chwałowski, ale nic z tego.
11 Bedzie korner.
10 Dośrodkował Tlaga, wybija obrona.
9 Strzelił po rozegraniu Terpiłowski. Piłka chyba odbiła się jeszcze do kogoś i wpadła do siatki.
8 GOOOOOOL
8 Znów aktywny Kozłowski, tym razem będzie róg.
7 Blisko było, Kozłowskie wrzucił na głowę Terpiłowskiego, ale ten strzelił niecelnie.
6 Spokojnie rozgrywają łodzianie.
5 Warta próbowała wyjść spod pressingu, ale Więcławik źle przyjął piłkę i jest aut.
4 Widzew wciąż przy piłce, dobrze zaczęło się to spotkanie.
3 Było dogranie z prawego skrzydła, obrona wybija to na szesnastkę, a tam znalazł się Plichta, który mocnym strzałem pokonał bramkarza.
2 GOOOOOL
1 Chwałowski sprytnie chciał uruchomić Kozłowskiego, czujnie obrona.
1 Zaczynamy!
PRZED MECZEM Na murawie obecna także rodzina Konrada Niedzielskiego. Tak jak już wspominaliśmy, zawodnik doznał w tym tygodniu udaru.
PRZED MECZEM Widzew na czerwono, Warta na żółto.
PRZED MECZEM Wychodzą!
PRZED MECZEM Trwa prezentacja składów obu zespołów.
PRZED MECZEM Skład Widzewa dziś trochę nietypowy. Na pozycji numer 9 dziś Ernest Terpiłowski.
PRZED MECZEM Piłkarze Widzewa dziś na rozgrzewce w koszulkach "Niedziel wracaj do zdrowia". Piłkarz doznał w tym tygodniu udaru i do końca sezonu na pewno będzie wyłączony z gry.
PRZED MECZEM Poznaliśmy skład Widzewa. Zaraz umieścimy go w panelu.
PRZED MECZEM Witamy Państwa z Łodzianki!
PRZED MECZEM Mecz pomiędzy Widzewem II Łódź a Wartą Działoszyn odbędzie się o godz. 12:00 na Łodziance. Na miejscu stawią się wysłannicy Redakcji WTM, którzy przeprowadzą dla Was tradycyjną Relację LIVE. Transmisję z tego spotkania planuje przeprowadzić również klubowa telewizja WidzewTV.
PRZED MECZEM Dziś swój mecz w IV lidze rozegrają rezerwy Widzewa Łódź. Po derbowym zwycięstwie z ŁKS III Łódź, podopieczni Michała Czaplarskiego zmierzą się u siebie z Wartą Działoszyn, z którą jesienią nie udało się wygrać. Czy tym razem uda się zwyciężyć?