pt>

1
Koniec meczu
3
34' Luis Machado 70' Fran Alvarez
73' Jordi Sanchez
90+4' Dominik Kun
KONIEC MECZU To jednak nie koniec Relacji LIVE, bowiem o awans do III ligi walczy jeszcze drużyna rezerw.
KONIEC MECZU Dziękujemy Wam, że byliście z nami w sezonie 2023/2024.
KONIEC MECZU Widzew kończy sezon na 9. miejscu. Mistrzem Polski zostaje Jagiellonia, a z ligi spadają ŁKS Łódź, Ruch Chorzów i Warta Poznań, która przegrała z Jagą 0:3. W Poznaniu Korona wygrała z Lechem 2:1 i pozostała w rozgrywkach.
90+4 I sędzia kończy mecz.
90+4 Cóż za rajd Kuna, który zwiódł kilku rywali i pewnym strzałem podwyższył na 3:1!
90+4 GOOOOOOOOL
90+3 Wrzucał Peglow, z kłopotami Gikiewicz, ale nie dzieje się nic groźnego.
90+2 Strzelił Abramowicz po rzucie rożnym dla Radomiaka, ale złapał to Gikiewicz.
90+1 4 minuty doliczył sędzia.
90 Kolejna świetna okazja Radomiaka. Zgrywał pod bramkę Rocha, ale nikt tego nie przeciął.
90 Dobry odbiór Hanouska.
88 Faulowany Ibiza.
88 Kun za Alvareza.
87 Klimek strzelił, ale nad poprzeczką.
87 Klimek znów ładnie poprowadził piłkę skrzydłem, podał do Alvareza, ale strzał Hiszpana zablokowany. Będzie korner.
.
86 Radomianie w natarciu. Ibiza wybija piłkę z pola karnego.
85 Rondić chciał uruchomić na skrzydle Klimka, ale zagrał mu zbyt mocno.
83 Żyro zagrał długą piłkę w kierunku Sancheza. Hiszpan ledwo ją zgrał, ale nie było tam nikogo.
82 Ruszył z piłką Vagner, ale faulował także Ibizę.
81 Świetną szansę miał znów Rocha.
80 Wolski za Machado, Luizao za Jordao. W Widzewie zszedł Cybulski, w jego miejsce Tkacz.
79 Fatalny błąd Gikiewicza. Piłkę tuż przed polem karnym dostał Rocha, ale na szczęście bez większych konsekwencji.
78 Długo rozgrywał Radomiak, ale od bramki zacznie Gikiewicz.
76 Tkacz szykowany do wejścia.
76 Jordao strzela nad poprzeczką.
75 Powinno być 2:2. Po dograniu Machado w poprzeczkę główkował Rocha.
74 Na chwilę obecną kończymy sezon na 9. miejscu.
.
74 Świetna akcja Widzewa! Hanousek kapitalnie odegrał na skrzydło do Klimka, ten zagrał w pole karne, gdzie świetnie z bliska wykończył to Sanchez. To druga asysta Klimka, ależ wejście z ławki!
73 GOOOOOOOOOL
72 8 570 kibiców na stadionie.
71 Było trochę zamieszania. Ostatecznie Klimek popisał się dobrym podaniem do Alvareza, a ten dał nam wyrównanie!
70 GOOOOOOOOL
69 Ładnie zbiegł w pole karne Sanchez, ale zablokował go Grzesik.
68 Tymczasem w Poznaniu Korona prowadzi z Lechem, a to oznacza, że z ligi spada obecnie Warta Poznań.
66 I Rocha za za Leandro.
66 Klimek za Nunesa.
65 Wychodził teraz ładnie Sanchez, wpadł w niego Leandro, który ogląda kartkę.
64 Klimek szykowany do wejścia.
64 Niewiele dzieje się na murawie.
62 Rozgrywa Widzew.
.
61 Dośrodkował Silva, ale słabo to wyszło, ponieważ piłka poszybowała nad poprzeczką.
60 Peglow za kontuzjowanego Semedo.
60 Potrzebuje pomocy jeden z miejscowych piłkarzy.
59 Niewiele z tego wyszło.
59 Róg dla Widzewa.
58 Ręką zagrywał przy nieuznanym golu Machado.
57 Nie ma gola!
56 Sędzia idzie do VAR-u!
55 Leandro kapitalnie górą uruchomił wybiegającego na prawym skrzydle Semedo, Piłkarz wypatrzył wbiegającego z przeciwnej flanki Machado i zagrał mu w pole. Ten zaś podwyższył na 2:0.
54 Machado z drugą bramką...
53 Strzelił Alvarez z dystansu po ładnej akcji, ale obok słupka powędrowała piłka.
52 Wolny dla Radomiaka za faul w ataku w wykonaniu Rondicia.
51 W każdym razie piłka opuściła murawę i zacznie bramkarz.
50 Dużo zamieszania, leży aż trzech zawodników. Z widzewiaków ucierpiał najbardziej Ibiza, który chyba też faulował.
49 Odważne wyjście Widzewa. Sanchez dobrze zabrał się z piłką i grał do Rondicia, ale będzie tylko róg.
48 Ibiza górą zagrał do Kamila Cybulskiego, ale fatalnie zostałą posłana ta piłka.
47 Faulowany Cybulski przy wyprowadzaniu ataku.
46 Hanousek ukarany kartką za faul na Leandro.
46 Wznowił grę Radomiak.
PRZERWA Sanchez wejdzie w miejsce Diliberto.
PRZERWA Piłkarze wracają na murawę.
PRZERWA Korona natomiast na chwilę obecną przegrywa z Lechem Poznań i aktualnie to kielczanie spadają z ligi.
PRZERWA Widzew mimo niekorzystnego wyniku dalej na 10. miejscu. To w dużej mierze zasługa ŁKS, który prowadzi ze Stalą Mielec 3:0.
PRZERWA Tymczasem Jagiellonia prowadzi z Wartą 3:0, więc prawdopodobnie to właśnie białostoczanie zostaną mistrzami kraju.
PRZERWA Koniec pierwszej połowy. Przegrywamy 0:1.
45+3 Jordao ogląda kartkę za ostre wejście w Diliberto.
45+2 Beznadziejnie wybijać próbował Nunes i niemal podał do Abramowicz, a ten wrzucił do Kaputa, Rywal główkował, ale wprost w ręce Gikiewicza.
45+2 Ibiza z kłopotami interweniuje. Będzie róg.
45+1 3 minuty doliczone do pierwszej połowy.
45+1 Fatalny strzał Nunesa.
45 Milos znów aktywny w ofensywie, tym razem do jego dogrania wyskakiwał Cybulski, ale nie udało mu się tego przeciąć.
45 Wrzucił najpierw Alvarez, a później Milos, jednak nie udało się oddać strzału.
44 Sędzia dyktuje rzut wolny dla Widzewa po faulu na Cybulskim.
43 Wrzucił w pole Silva, ale bez efektów.
42 Zagrał Nunes do przodu, ale do nikogo.
40 Faulował znowu Nunes, bardzo rwana jest gra w ostatnich minutach.
.
39 Teraz to Machado ukarany kartonikiem za faul na Portugalczyku.
38 Zapowiadała się dobra akcja, ale Nunes fauluje w ataku rywala i to na tyle mocno, że sędzia pokazuje mu żółty kartonik.
36 Szkoda, ale zdecydowanie widać dziś, że to Radomiak jest żywszy na boisku.
35 Piłka trafiła po bramkę, było tam bardzo dużo zamieszania i kilka prób wepchnięcia piłki do siatki. Ostatecznie z bliska za linię bramkową futbolówkę przepchnął Machado.
34 Tracimy bramkę...
34 Rozgrywają powoli radomianie.
33 Z daleka strzelił Diliberto, ale bardzo mizernie to wyszło. Brak zagrożenia.
32 Strzelił z linii szesnastego metra Cybulski, piłka jednak obija obrońcę i łapie Majchrowicz.
31 Zacznie z autu Widzew.
31 Machado leży, ale nie było ta faulu ze strony Żyry.
30 Vagner źle przyjął na skrzydle i stracił piłkę.
29 Leandro miał świetny pomysł z uruchomieniem Semedo, który wybiegał za linię obrony. Świetnie przerwał to Ibiza.
28 Nie jest to póki co zbyt ciekawe widowisko.
27 Nieprzepisowo interweniował teraz Diliberto. Sędzia sięga po kartkę.
26 Rossi chciał zamknąć dogranie ze strefy obronnej, ale był bez większych szans.
25 Wrzucił w pole Abramowicz, Ibiza wybija na przeciwległy aut.
25 Będzie aut dla Radomiaka.
24 Abramowicz wrzucił w pole, Żyro wybija.
23 Faulu jednak nie było, jest rzut sędziowski.
23 Leżał Nunes, ale szybko podniósł się widzewiak.
22 Błąd w rozegraniu po stronie Radomiaka. Aut dla Widzewa.
21 Beznadziejna wrzutka. Zacznie Gikiewicz.
20 Jest jeszcze róg dla gospodarzy.
20 Niewiele z tego wyszło, ale byłą kontra dla Radomiaka. Semedo chciał uruchomić Machado, na szczęście kończy się bez strzału.
19 Rzut rożny dla Widzewa po wrzutce Silvy.
18 Było trochę rac i dymów z transparentem o treści: "Mamy bzika na tym punkcie".
.
17 Gospodarze prezentują oprawę, sędzia przerywa grę.
16 Długo rozgrywali Radomianie, ale Abramowicz zdecydowanie za mocno wrzucił.
15 Gramy dalej.
15 Trener Myśliwiec woła całą drużynę i przekazuje swoje uwagi.
14 Piłkarz potrzebuje pomocy, wbiegają fizjo.
14 Faulowany Abramowicz przez Nunesa.
12 Wymieniają podania miejscowi.
11 Kapitalna okazja Radomiaka. Vagner dograł na dalszy słupek, gdzie czekał Grzesik. Próbował chyba przelobować Gikiego, ale nic z tego.
10 Błąd Widzewa w rozegraniu. Gikiewicz wybija na aut.
9 Widzew przy piłce.
8 Groźne dogranie Semedo pod samą bramkę, ale jest wyraźny spalony.
7 Póki co gra toczy się w środku pola.
6 Kibice miejscowych rozwinęli sektorówkę.
6 Gra toczy się cały czas na naszej połowie.
5 Radomianie stracili piłkę na własnej połowie. Alvarez chciał podać do Cybulskiego, ale młody widzewiak szybko stracił.
5 Nunes oddala zagrożenie na aut, dobry początek w wykonaniu Radomiaka.
4 Wrzutka Semedo, znów ratujemy się wybiciem.
4 Abramowicz wrzucił z autu w pole karne, ale wybijamy.
3 Abramowicz ładnie minął Nunesa, Żyro musi wybijać na aut.
3 Wybił to Rondić.
2 Dwukrotnie próbował wrzucać Radomiak. Ibiza główkuje na róg.
2 Radomianie zatrzymani, ale Diliberto faulem powstrzymał Rossiego. Dobra okazja do wrzutki.
1 Piłka szybko trafia do gości.
1 Zaczęli widzewiacy!
PRZED MECZEM Widzew na czerwono, gospodarze na zielono.
PRZED MECZEM Wychodzą!
.
PRZED MECZEM Trwa prezentacja składu gospodarzy.
PRZED MECZEM Murawa już opustoszała, czekamy na piłkarzy.
PRZED MECZEM Spiker prezentuje skład Widzewa.
PRZED MECZEM Tymczasem na radomskiej murawie zameldowali się piłkarze obu drużyn.
PRZED MECZEM Mamy dobre wieści z Brzezin. Do przerwy rezerwy Widzewa prowadzą ze Startem 2:0 po bramkach Daniela Chwałowskiego i Daniela Mąki.
PRZED MECZEM Miejscowi sympatycy szykują też oprawę.
PRZED MECZEM Powoli zapełniają się także trybuny, na których niestety zabraknie sympatyków Widzewa. Stadion Radomiaka nie posiada na razie sektora gości.
PRZED MECZEM Dziś kolejka oczywiście wyjątkowa. Wszystkie spotkania ostatniej serii gier rozpoczną się o godz. 17:30.
PRZED MECZEM Poznaliśmy składy obu zespołów na ten mecz. W Widzewie jedna zmiana. Do jedenastki wskoczył Luis Silva, który zastąpił Andrejsa Ciganiksa, bowiem ten rozchorował się.
PRZED MECZEM Za godzinę rozpoczniemy mecz z Radomiakiem
PRZED MECZEM Witamy Państwa z Radomia!
PRZED MECZEM Mecz pomiędzy Radomiakiem a Widzewem rozpocznie się dziś o godz. 17:30 w Radomiu. Transmisję meczu będzie można śledzić na antenie Canal+ Sport 3. Na trybunach zabraknie fanów z Łodzi, ale stawią się przedstawiciele Redakcji WTM, który przeprowadzą dla Was tradycyjną Relację LIVE. Przekazu audio możecie słuchać również na antenie Radia Widzew.
PRZED MECZEM Po raz ostatni w tym sezonie Ekstraklasy na boisko wybiegną piłkarze Widzewa. Zawodnicy Daniela Myśliwca nie wygrali od czterech meczów. Czy uda im się zakończyć sezon z kompletem punktów?