pt>

2
Koniec meczu
0
23' Kacper Piotrowski
65' Mateusz Jakubiak
KONIEC MECZU Niebawem szersza relacja na WTM.
KONIEC MECZU Koniec meczu. Przegrywamy i jednocześnie tracimy matematyczne szanse na awans.
90+7 Nic z tego, rywale wybijają.
90+6 Będzie wolny dla Widzewa. Chwałowski szykuje się do wrzutki.
90+5 Rutkowski za Jakuba Piotrowskiego.
90+3 Kozłowski na spalonym.
90+2 Stachowicz strzelił z ostrego kąta, ale prosto w bramkarza.
90+1 Sędzia doliczył 6 minut.
90 Nic z tego.
89 Chwałowski uruchomił w polu karnym Kozłowskiego, ale będzie tylko róg.
88 Błąd popełnił Lenart i musiał ratować się faulem. Sędzia ukarał go kartką.
87 Schodzi Kacper Piotrowski, wchodzi Bargiel.
86 To powinna być bramka. Dwukrotnie uderzał Kostewski, ale nie udało się wpisać na listę strzelców. Dobijać chciał też Stachowicz, lecz nic z tego nie wyszło.
85 Teraz dograł Pokorski, ale nikt tego nie przeciął.
84 Kozłowski uratował piłkę na skraju linii końcowej, ale nie było efektu.
82 Zupełnie stracił impet ten mecz.
81 Źle zagrywał Kostewski do Pokorskiego.
80 Kostewski za Andrzejkiewicza.
79 Czekamy na wznowienie gry. Ucierpiał golkiper w starciu z widzewiakiem.
78 W międzyczasie była jeszcze zmiana w Polonii. Jaszczak zastąpił Jakubiaka.
78 Kozłowski dograł pod bramkę, a tam Wołoszyn wjechał nogami w bramkarza.
77 Faulowany Wołoszyn.
76 Długo rozgrywali widzewiacy na szesnastce, ale zupełnie nic z tego nie wynikało. Po chwili fatalnie zacentrował Stachowicz.
74 "Andrzej" wrócił do gry.
73 Problem mięśniowy ma Andrzejkiewicz. Potrzebna pomoc fizjo.
72 Nieco mniej dzieje się w ostatnich minutach na murawie.
71 Przerwa na wodę.
70 Schodzą Kurzawa i Plichta, w ich miejsce Radomski i Stachowicz.
69 Szykowane są dwie zmiany w Widzewie.
67 Faulowany Zawadzki.
66 Pomknął prawą stroną Jakubiak. Bok obrony był praktycznie pusty. Kapitan Polonii zszedł do środka i strzałem w lewy róg bramki pokonał Mistygacza.
65 2:0...
64 Wrzucał Przybylski, ale do nikogo.
62 Chwałowski faulowany. Tomaszewski ogląda drugą i w konsekwencji czerwoną kartkę.
60 Mogła być kontra Polonii. Jakubiak nie zdążył do długiego podania.
59 Pokorski za Tlagę.
59 Dogrywał Hrabowski, ale wybijamy.
58 Głupia strata na własnej połowie. Dobrze, że wzorowym wślizgiem akcję rywali przerwał Plichta.
57 Chwałowski strzelił, ale zablokował to obrońca. Sędzia przerwał grę, o co pretensje mają widzewiacy.
55 Po rozegraniu za mocno dograł Jagodziński.
54 Groźnie uderzał Kacper Piotrowski, będzie róg.
53 Wołoszyn za Preussa.
53 Gra przerwana. Ucierpiał jeden z gospodarzy.
52 Dośrodkowanie Kurzawy wyłapane przez Kłysa.
51 Wrzucił Kurzawa i w polu pogubili się obrońcy. Nie wykorzystał tego Preuss, który uderzył nad poprzeczką.
50 Uderzał Tlaga z ostrego kąta, piłka chyba nawet musnęła poprzeczkę. Ostatecznie zacznie bramkarz.
49 Wrzucał Plichta na głowę Andrzejkiewicza, ale ten faulował w ataku.
48 Blisko było, chciał musnąć tę piłkę Chwałowski, ale finalnie futbolówka przeszła całe pole karne i opuściła plac gry.
47 Róg dla Widzewa.
47 Ruszył skrzydłem Jakubiak. Jego uderzenie spowolnione przez Tlagę i łapie Mistygacz.
46 Obie drużyny bez zmian w składach.
46 Gramy dalej.
PRZERWA Piłkarze wracają na murawę.
PRZERWA Sokół Aleksandrów Łódzki prowadzi już z Orkanem 2:1.
45+4 Koniec pierwszej połowy. Przegrywamy.
45+3 Fatalne uderzenie Preussa.
45+2 Ruszył skrzydłem Piotrowski, ale czujnie w obronie interweniował Kozłowski.
45+1 Sędzia doliczył 3 minuty.
45+1 Nic z tego.
45 Kolejna świetna okazja. Kozłowski podał do Chwałowskiego, ten celował w dolny róg bramki, ale wyjął to bramkarz. Jest róg.
44 Strzelał z daleka Chwałowski, bramkarz broni.
43 Dograł w pole Kozłowski, z pierwszej piłki obok słupka strzelił Andrzejkiewicz.
42 Preuss świetnie wypatrzył wbiegającego w pole Kozłowskiego. Zdawało się, że ręką zagrywał tam jeden z przeciwników, ale sędzia nie przerywa gry.
41 Ruszył po rozegraniu Kurzawa, ale nic z tego. Zacznie Jakub Kłys.
40 Błąd w rozegraniu po stronie Polonii. Do piłki dopadł Zawadzki, ale zbyt mocno wypuścił Andrzejkiewicza. Będzie jeszcze róg.
38 Mamy małą przerwę w grze. Ucierpiał Jakubiak.
38 W Aleksandrowie Sokół już remisuje z Orkanem 1:1.
37 Powalczył w polu karnym Jakubiak, ale zacznie bramkarz Widzewa.
36 Dograł Kurzawa, ale nic z tego.
35 Faulowany Kozłowski. Można wrzucać.
34 Znów dobrą piłkę z głębi otrzymał Piotrowski, na szczęście nie opanował.
33 Ładnie wbił się w pole karne Kozłowski, ale zgrał pod bramkę trochę za wysoko.
32 Kurzawa szukał długim podaniem Kozłowskiego, ale do przewidzenia było to zagranie.
31 Tymczasem w Aleksandrowie Orkan Buczek prowadzi z Sokołem 1:0!
30 Gospodarze rozgrywają piłkę.
28 Pograli w polu karnym widzewiacy, ale podanie Tlagi nie dociera do adresata.
27 Gramy dalej.
26 Przerwa na uzupełnienie płynów.
25 Bardzo szkoda tego gola, zwłaszcza że rywale dotąd praktycznie nie tworzyli sobie szans.
24 Wzorowe podanie z głębi pola do Jakuba Piotrowskiego, ten podał pod bramkę do Kacpra Piotrowskiego, który z bliska pokonał bramkarza Widzewa.
23 Tracimy gola...
23 W ataku faulował teraz Chwałowski.
22 Było dogranie, ale zacznie z piątki Mistygacz.
21 Rzut wolny dla rywali. Będzie wrzutka.
20 Słabe dogranie ze skrzydła w wykonaniu jednego z rywali i Mistygacz ma piłkę.
19 Dobrze w obronie zachował się Plichta.
19 "Młoda Gwardia, Młoda Gwardia, PKS" - krzyczą miejscowi kibice.
18 Powalczył w ataku Kozłowski i minął dwóch rywali. Szkoda, że niewiele mógł zrobić Andrzejkiewicz, któremu podał.
17 Bliski sukcesu Andrzejkiewicz. Strzał zza pola minimalnie minął słupek.
16 Tracimy jednak piłkę. Dobrze, że przytomnie wybiegł spod bramki Mistygacz i oddalił zagrożenie.
16 Faulowany Kozłowski na skrzydle.
15 Faulowany Zawadzki.
13 Ładna akcja Widzewa. Zawadzki rozciągnął akcję do skrzydła, do Kozłowski, ten zgrał pod bramkę. Główkował Preuss, ale nad poprzeczką.
12 Rozgrywa Widzew,
11 Piłka ląduje za liną końcową. Zacznie bramkarz.
11 Wrzucił z wolnego Kurzawa, ale będzie tylko róg.
10 Na krótko rozegrali gospodarze, ale błyskawicznie stracili. Z kontrą wybiegł Plichta, ale był faulowany przez Tomaszewskiego. Sędzia sięga po kartkę.
9 Róg dla Polonii.
8 Znów próbował strzelać z daleka Plichta, ale po raz kolejny blokuje to obrona.
7 Dobry odbiór Kurzawy na połowie rywala. Podał do Chwałowskiego, ten natomiast szukał w polu Preussa, ale obrona oddala zagrożenie.
5 Tomaszewski fauluje Andrzejkiewicza.
5 Z daleka strzelił Plichta, obrońcy blokują.
4 Atak Polonii, wbiegał w pole karne Raszewski, lecz bez zagrożenia. Zacznie Mistygacz.
3 Próbował przebić się Zawadzki, ale stracił.
2 Widzew przy piłce.
1 Faulowany Andrzejkiewicz.
1 Zaczynamy! Rozgrywa Polonia.
PRZED MECZEM Widzew na czerwono, Polonia na biało.
PRZED MECZEM Wychodzą!
PRZED MECZEM Kibice Polonii wieszają flagi.
PRZED MECZEM Obie jedenastki przygotowane do wyjścia na murawę.
PRZED MECZEM Równo o 17:00 zacznie się też mecz Sokoła. Postaramy się na bieżąco podawać także wynik z tamtego meczu.
PRZED MECZEM Pierwsza jedenastka Widzewa opuściła już murawę.
PRZED MECZEM Bardzo ładna pogoda dziś w Piotrkowie. 24 stopnie i trochę chmur. Nic tylko grać!
PRZED MECZEM W składzie Widzewa mamy kilka zmian. Z powodów prywatnych nie zagra dziś Daniel Tanżyna. Miejsce stopera zajmie dziś Marcel Przybylski, który grał ostatnio w linii pomocy. Tam powróci z kolei Łukasz Plichta. Jest również zmiana na boku obrony - Kamil Tlaga zastąpił Damiana Pokorskiego.
PRZED MECZEM Zapełnia się powoli trybuna przy ul. Reagana 12. Miejscowi kibice będą prowadzić zorganizowany doping.
PRZED MECZEM Składy obu ekip już w panelu.
PRZED MECZEM Witamy Państwa z Piotrkowa Trybunalskiego!