.
PO MECZU Dziękujemy za bycie z nami podczas tego spatkania.
PO MECZU Cały drużyna Widzewa cieszy się na środku boiska.
PO MECZU Tak grający Widzew chcielibyśmy oglądać za każdym razem.
PO MECZU Koniec tego fascynującego meczu!!! Wygrywamy z Lechem 2:1 po bramkach Sypka i Frana Alvareza!!!
90 + 8 Dośrodkowanie w nasze pole karne. Gong wyjaśnia!!!!
90 + 7 Róg dla Lecha. To może być ostatnia akcja. Cały Lech w naszym polu karnym.
90 + 7 Mrozek chciał ukraść 3-4 metry. Marciniak czujnie to wyłapał
90 + 6 Faul Ibizy na Golizadehu.
90 + 6 Faul na Kozlovskim.
90 + 5 Lecha cały czas prowadził grę. Nieładne zachowanie piłkarzy Lecha
90 + 4 Sobol leży w polu karnym Lecha. Marciniak nie reaguje.
90 + 4 Aut dla Widzew na połowie Lecha.
90 + 4 Szybko wznowił grę Giki. Podał do Gonga ten wpadł w pole karne ale na posterunku Mrozek
90 + 3 Zmiana w Lechu. Na boisku Salamon za Kozubala.
90 + 2 Faul Ibizy na Ishaku.
90 + 1 Mecz przedłużony o 7 minut!!
90 Akcja Widzewa. W pole karne wpadł Julian Shehu oddał strzał prosto w ręce Mrozka.
90 Do końca regulaminowego czasu gry 1 minuta. Czekamy na decyzje Marciniaka.
89 W kole środkowym faulowany jest Lirim. Bardzo dobre zawody w jego wykonaniu.
88 Złe rozegranie Kerka, piłkę przejmuje Lech ale Kozlovsky wyjasnia sytuacje.
87 Karlstrom fauluje Klimka
87 Klimek dostał jakąś podpowiedź od trenera Myśliwca.
87 Faulowany w naszym polu karnym Juan Ibiza.
86 Atak za atakiem piłkarzy Lecha.
85 Zmiana we Widzewie. Sobol za Rondicia.
85 Piłka około 1m nad poprzeczką naszej branki po strzale piłkarze Lecha
84 Shehu fauluje przed naszym polem karnym. 25-27m do naszej bramki.
83 Gong presuje piłkarzy Lecha.
82 UFFF tak można napisać!!!!
81 Nadal 2:1 dla WIDZEW!!!!
81 Szymon Marciniak czeka na decyzje VARu. Wygląda, że może być spalony jednego z graczy Lecha.
80 Zmiana we Widzewie. Gona za Cybulskiego.
79 Bramkę zdobywa głową Hotić z 11 metrów
79 Niestety 2:2
78 Kibice Lecha śpiewają tylko jedno i to samo. Je.. RTS. 0 dopingu swojej drużyny!!
78 Lech w ataku. Sousa rozgrywa piłkę.
77 Kibice wywiesili transparent: A w Łodzi z ekstraklasy zostaliśmy tylko MY!!
76 Na trybunie D racowisko!!
75 Kolejny atak Widzew. Cybulski do Lirima ten wdał się w drybling z Anderssonem i nic z tego nie będzie.
74 Dośrodkowanie w pole karne Lecha. Do piłki doszedł Rondić ale oddaje bardzo zły strzał. Od bramki Lech.
73 Dwie zmiany w Lechu: Sousa i Gurgul zeszli w z boiska zastępują ich Gholizadeh i Andersson
72 Akcja Lecha. Ishak do Douglasa ten w nasze pole karne i Ibiza wyjaśnia.
71 Atak pozycyjny w naszym wykonaniu, ale bardzo złe wyprowadzenie piłki.
70 Zmiana w naszej drużynie. Klimek za Sypka.
69 Spalony Ishaka.
69 Kolejny bardzo groźny atak Lecha. Pereira dośrodkowuje w pole karne, znów Hanousek na posterunku.
68 Ishak dryblował między naszymi obrońcami ale Marek Hanousek wyjaśnił sytuacje.
67 Faul Juana Ibizy na Ishaku w kole środkowym. Bez kartki.
66 17526 kibiców w SERCU ŁODZI!!!!
66 Widzew wysoko presuje Lecha.
65 Zmiany w Lechu. Schodzą Ba Loua i Szymczak. Wchodzą Fiabema i Hotić
62 Szykują nam się dwie zmiany. Na boisku pojawi się Shehu i Kerk. Schodzą Łukowski i Alvarez.
61 Znów Lech nas bardzo mocno presuje. W 1 połowie zakończyło się to utratą bramki, oby tym razem ...
60 Ale uderzenie Ishaka. Jak to wybronił Gikiewicz!!!
59 Szybka konta w naszym wykonaniu. Sypek za mocno podał do Łukowskiego i tracimy piłkę,
58 Znów Ba Loua napędza atak Lecha. Tym razem wyjaśnia sytuacje Lirim Kastrati.
57 Błąd Mateusza Żyro i aut dla Lecha.
56 Na trybunach szykuje nam się oprawa kibiców Widzewa
56 Wyjaśniamy sytuacje. I od bramki Rafał Gikiewicz
55 Róg dla Lecha, po akcji lewą stroną boiska.
54 Lech w ataku na naszą bramkę.
54 Fran dośrodkowuje w pole karne. Mateusz Żyro oddaje strzał, ale nic z tego nie wyszło.
53 Podanie Cybulskiego do Rondica. Ten pognał na bramkę Lecha i wywalczyliśmy róg.
52 Pereira pięknym podaniem uruchomił Ba Loue. Ten oddaje strzał w Gikiewicza.
51 Lirim poza boiskiem, prosi o zgodę na wejście i gramy znów po 11
49 Lirima faulował Ishak. Bardzo brzyski faul.
49 Widzew wyjaśnia sytuację. W naszym polu karnym ucierpiał Kastrati. Potrzebuje pomocy lekarskiej.
47 Róg dla Lecha po strzale Sousy.
47 Lech gra od tyłu atak pozycyjny.
46 Faul Marka na Karlstemie
46 Lecha zaczął drugą połowę.
PRZERWA Piłkarze na boisku. Zaczynamy bez zmian.
PRZERWA Zarówno Widzew jak i Lech mieli dogodne sytuacje do strzelenia kolejnych bramek. Jak chcemy to wygrać musimy mieć więcej koncentracji przy ostatnim podaniu.
PRZERWA Bramkę na 2:1 można powiedzieć strzeliliśmy sobie sami. Nie możemy tak wyprowadzać piłki z tak dobrą drużyną jaką jest Lech Poznań.
PRZERWA Szymon Marciniak kończy pierwszą połowę.
45 + 3 Faul na naszym zawodniku. To będzie ostatnia akcja meczu
45 + 2 Widzew traci piłkę na połowie Lecha.
45 + 1 Gramy o 2 minuty dłużej.
45 Róg dla Widzewa ale nic z tego nie będzie. Piłka na naszej połowie.
43 Błąd w wyprowadzeniu Ibizy. Piłkę przejął Ishak i oddał strzał po długim rogu. Tym razem Rafał nie dał rady tego wybronić.
42 Gol dla Lecha. Bramkę zdobywa Ishak
42 Kozubal z Lecha oddaje bardzo mocny strzał na naszą bramkę. Rafał znów łapie do koszyczka.
41 Kolejna szybka kontra Lecha. Ba Loua znów się nie popisał
40 Bardzo szybko prawą stroną pobiegł z piłką Jakub Sypek, ale źle dośrodkował w pole karne.
39 Faul na Cybulskim w kole środkowym.
39 Od swojej bramki piłkę wyprowadza Lech.
38 Aut dla Lecha na ich połowie.
37 Strzał oddaje Filip Szymczak, ale Rafał Gikiewicz pewnie łapie piłkę.
36 Lech od kilku dobrych minut bardzo mocno atakuje naszą bramkę ich ataki są bardzo bardzo groźne.
35 Podanie Pereiry do Ba Loua ale Mateusz Żyro wyjaśnia sytuacje.
34 Aut dla Lecha i atak pozycyjny w ich wykonaniu.
34 Widzew rozgrywa od tyłu. Akcja Cybulskiego, który podaje do Sypka, ten oddaje strzał ale piłka mija około 1m od słupka branki Lecha.
32 Kolejny bardzo groźny atak Lecha. Ba Loua podaje do Ishaka, ale jeden z naszych obrońców wyjaśnia sytuacje.
31 Gol nie będzie uznany.
31 Bramka dla Lecha, ale wcześniej faulowany był Rafał Gikiewicz przez Ishaka
30 Lech w natarciu na naszą bramkę.
29 Faul na Lirim.
28 Łukowski bał się uderzyć na bramkę Lecha, na chwilę straciliśmy piłkę.
27 Bardzo wysokie tempo tego spotkania. Akcja za akcje.
26 Cały stadion dopinguje nasz zespół
26 Ale kontra Widzewa. Z prawej strony dośrodkowywał Kastrati do piłki doszedł Łukowski ale oddał strzał tuż na poprzeczką.
25 Atak w wykonaniu Lech. Ba Loua dośrodkowuje w nasze pole karne, ale Rafał pewnie łapie piłkę
24 Dośrodkowanie z rogu. Głową tuż na bramką uderzał Juan Ibiza
23 Fran przymierzył w okienko bramki Lecha. Mrozek ledwo to wybił na róg.
22 Na wysokości 20m przed bramką Lecha mamy wolny.
22 Wysoki pressing w wykonaniu Rondica i Mrozek się myli. Mamy aut.
21 Faul na naszym zawodniku i mamy wolny. Fran tym razem źle wykonał podanie
20 Sypek razem z Lirim wyprowadzili atak prawą stroną. Niestety zabrakło ostatniego podania. I od bramki Lech
19 Bardzo szybki mecz w wykonaniu obu drużyn. Akcja za akcje!!
18 Ishak pomógł sobie ręką i mamy rzut wolny.
18 Atak Widzewa ale od bramki Lech.
17 Adrien Ba Loua przejmuje piłkę na naszej połowie boiska szybkim atakiem wpadł w nasze pole karne, ale Rafał Gikiewicz broni.
16 Joel Pereira kompletnie zespół podanie i piłka wychodzi na out.
15 Faul i zółta kartka dla Mateusza Żyro
14 Akcja w wykonaniu Lecha. Ale Juan Ibiza umiejętnie blokuje piłkarz Lecha i zaczynamy od bramki.
13 Taki Widzew chcemy oglądać w każdym meczu.
12 Piłkarze Lecha sygnalizują zagranie ręką w polu karnym przez Frana. Czekamy na decyzje. Gramy dalej
11 Gol bezpośrednio z wolnego. Fran Alvaraz uderza tą piłką w jakiś kosmiczny sposób.
10 GGGGOOOOLLLL - FFFFRRRRAAAANNNNN
10 Cybulski potrzebuje pomocy medycznej, ale chyba wszystko będzie ok.
9 Ależ błąd w wyprowadzeniu Mrozka. Piłkę przejmuje Cybulski, który jest faulowany przez Milica. Za faul otrzymuje żółtą kartkę.
8 Żółta kartka dla Lirima. Chyba za zagranie ręką
7 Widzew zaczyna swój atak pozycyjny.
7 Nic z tego rogu nie będzie. Wszystko wyjaśnił Rondić
6 Lech w natarciu na naszą bramkę. Wywalczyli róg.
5 Co za akcja w wykonaniu WIdzewa!!! Przejęcie piłki przez Marka Hanouska, podanie do Rondica ten do Sypka. Jakub oddaje strzał po długim słupku i mamy 1:0 dla Widzewa
4 GGGGOOOOLLLL!!! SYPEK!!!!
3 Atak prawą stroną w wykonaniu Lirima, ale od branki Lech
2 Faul na Franie
2 Przy piłce Lech, atak prawą stroną.
2 Widzew zaczął od ataku na bramkę Lecha.
1 Zaczynamy
PRZED MECZEM Widzew będzie atakował na "młyn". Piłka również nasz.
PRZED MECZEM Szymon Marciniak wyprowadza obie 11 na murawę!!
PRZED MECZEM Taniec Eleny leci z głośników to znak, że zaraz zaczynamy!!
PRZED MECZEM Kibice obu drużyn wymieniają uprzejmości.
PRZED MECZEM Piłkarze obu drużyn zeszli do szatni.
PRZED MECZEM 20 minut do meczu. Trybuny w 70% pełne. Na 99% będzie dziś komplet na trybunach. Czy ULTRASI przygotowali jakąś oprawę - przekonamy się!!
PRZED MECZEM Na trybunie VIP zasiadł nasz były prezes Mateusz Dróżdż
PRZED MECZEM Na murawę został zaproszony Daniel Mąką. Zarząd dziękuje mu za 8 lat spędzonych w naszym klubie.
PRZED MECZEM Zaraz za piłkarzami Lecha wybiegli nasi zawodnicy. Dziś gramy na czerwono!!
PRZED MECZEM Piłkarze Lecha przy gromkich gwizdach "witani" są przez kibiców RTS
PRZED MECZEM Kibice Lecha Poznań stawili się w komplecie, cała klatka będzie pełna.
PRZED MECZEM Bramkarze obu drużyn wyszli na rozgrzewkę.
PRZED MECZEM Niespełna godzina do meczu. Kibice powoli zapełniają stadion. Pogoda idealna do gry.
PRZED MECZEM Spotkanie rozpocznie się o 20:15. Transmisję meczu będzie można śledzić na antenie Canal+ 4K Ultra, Canal+ Sport oraz Canal+ Sport 3 i na platformie Canal+ Online. Na trybunach stawią się kibice obu drużyn, a także przedstawiciele Redakcji WTM, który przeprowadzą dla Was tradycyjną Relację LIVE. Przekazu audio możecie słuchać również na antenie Radia Widzew.
PRZED MECZEM Po remisie w wyjazdowym spotkaniu ze Stalą Mielec, widzewiacy wracają do "Serca Łodzi". W pierwszym meczu przed własną publicznością czeka ich niełatwe zadanie. Do Łodzi przyjeżdża bowiem poznański Lech.