pt>

1
Koniec meczu
3
4' Benjamin Kallman 21' Jakub Łukowski
84' Fran Alvarez
90+12' Imad Rondić
KONIEC Stadion zaczął pustoszeć po stracie trzeciej bramki. Jesteśmy dosłownie chwilę po gwizdku końcowym, a na stadionie zostało naprawdę niewielu kibiców.
KONIEC Cieszą się teraz piłkarze z kibicami. Do tego szybkie zdjęcie pamiątkowe i wracamy z trzema punktami do Łodzi!
KONIEC Widzew dalej niepokonany! Mimo tego, że Cracovia otworzyła wynik meczu, to czerwono-biało-czerwoni byli lepsi i zdołali zdobyć trzy gole. Cracovia 1:3 Widzew.
90+13 Żółty kartonik za zdjęcie koszulki dla Rondicia.
90+13 Popędził lewą stroną Klimek, zagrał do dobrze ustawionego Rondicia, a ten uderzył nad wybiegającym do niego Ravasem.
90+12 GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
90+12 Dośrodkowanie zawodnika "Pasów" i łapie Gikiewicz.
90+12 Stracił Czech chwilę później i jeszcze jest groźnie.
90+11 Ruszają gospodarze, ale dobry odbiór Hanouska.
90+11 Ależ tu są emocje. I jedni i drudzy wyprowadzają cios za cios.
90+10 Dobrze w dryblingu Gong i dobrze wykłada piłkę Shehu, ale ten za mocno sobie ją wypuścił. Szkoda.
90+9 Teraz dogranie Gonga, ale prosto w rękawice Ravasa.
90+9 Świetny odbiór i podawał Rondić do Gonga na wolne pole. Nigeryjczyk próbował uderzać, ale zrobił to bardzo niecelnie. Utrzymujemy się przy piłce.
90+8 Blisko była Cracovia, ale za mocne podanie do wybiegającego Kallmana.
90+7 Faulował Rondić.
90+7 Ogląda kartkę Klimek.
90+5 Ratuje sytuację faulem Hanousek. Ogląda za to kartkę.
90+5 Strata w środku i rusza Cracovia.
90+5 Złe dośrodkowanie jednego z graczy "Pasów" i pewnie łapie Gikiewicz.
90+2 Jarosław Przybył doliczył aż trzynaście minut!
90+1 W Cracovii również podwójna zmiana. Janasik za Jugasa i Hasić za Kakabadze
90+1 Za Sypka wchodzi Sobol i Shehu za Alvareza.
90 Trochę się rozpadało nad Krakowem. Warunki już nie są tak komfortowe, ale dalej walczymy!
89 Wybija Kozlovsky i daje się sfaulować Sypek. Uspokajamy sytuację pod naszym polem karnym.
88 Wybija Gikiewicz z piątki, ale niecelnie.
86 Świetnie przerwał akcję gospodarzy Hanousek i z piłką pewnie ruszył Klimek. Skrzydłowy minął jednego rywala i genialnie dograł przed pole karne do Alvareza. Hiszpan sprzed pola karnego uderzył precyzyjnie w lewy górny róg bramki i mamy prowadzenie!
84 GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
84 Faulowany Rondić.
83 Rakoczy zmienia Rózgę.
83 Rusza teraz groźnie Cracovia!
82 Aut dla gospodarzy.
82 Poprawka! Wcześniej obejrzaną czerwoną kartkę otrzymał nie rezerwowy, a członek sztabu - konkretnie trener bramkarzy.
81 Ależ teraz przebitka. Z bliskiej odległości uderzał Rondić, ale broni Ravas.
80 Schodzi Łukowski, a w jego miejsce melduje się Klimek.
80 Pędził lewą stroną Sypek, ale jego dogranie w pole karne bardzo złe.
79 "Klubem Łodzi jest ŁKS" - śpiewają kibice "Pasów".
79 11 093 - tyle kibiców ogląda ostatnie spotkanie trzeciej kolejki Ekstraklasy.
78 O proszę! Czerwona kartka. Piłka nie opuściła jeszcze boiska, a Cabaj wrzucił nową na boisko.
77 Teraz naciska Cracovia, ale wybija Kozlovsky.
76 Kolejne osoby na dachu! Tym razem to strażacy, którzy pędzą nad sektor Widzewa. Ciągle widzimy tam ogień.
75 Schodzi z boiska Sokołowski, a melduje się na nim Amir Al-Ammari.
74 Sędzia doliczy przynajmniej osiem minut - tyle trwała przerwa z powodu całego zamieszania.
73 Gramy dalej!
71 Na murawę wrócili piłkarze Widzewa Łódź.
71 Całemu wydarzeniu towarzyszyło naprawdę sporo pirotechniki i fajerwerków!
70 Na boisko wrócili zawodnicy Dawida Kroczka.
68 Mecz został przerwany. Piłkarze schodzą do szatni.
68 Kibice cały czas nie opuszczają dachu stadionu "Pasów". Pod młyn Cracovii podbiegł Kamil Glik, który prosi ich o zejście.
65 Ależ zamieszanie na trybunach! Gra przerwana, ponieważ kibice łódzkiego Widzewa weszli na dach i zasłonili napis Cracovia tworząc napis Cracovia Pany! Szybko na dach wbiegli kibice Cracovii, którzy szybko zdjęli transparent.
62 Gong za Cybulskiego.
62 Ależ teraz groźnie pod polem karnym Widzewa. Broni Gikiewicz i piłka zatrzymuje się pod jego rękawicą!
62 Sypek teraz przyspieszył z lewej strony, zagrał za plecy zawodnika Cracovii do Kozlovskyego, a ten mocno wbił piłkę w pole karne. Nikt tego nie przeciął.
61 Wypychani widzewiacy z połowy Cracovii, ale dalej utrzymujemy się przy piłce.
60 Za chwilę na boisku pojawi się Hilary Gong.
59 Piłkę wybija Alvarez.
59 Teraz groźne dośrodkowanie "Pasów" i znów dobrze interweniuje Kozlovsky. Róg dla gospodarzy.
59 Fatalne podanie Gikiewicza i piłkę na połowie Widzewa przejmują gospodarze. Na szczęście strzał Kakabadze zablokowany przez słowackiego obrońcę łodzian.
57 Świetnie odebrał piłkę Kozlovsky i na dwóch obrońców ruszył Rondić. Zagrał do Alvareza, a Hiszpan próbował grać do lepiej ustawionego Sypka, ale zrobił to niecelnie i futbolówkę przejmuje Ghita.
56 Teraz odgryzła się Cracovia. Za plecy obrońców wystawiał piłkę Kakabadze, ale defensorzy łodzian się w tym zorientowali i przejmujemy piłkę.
55 Szybciej pograli po ziemi między sobą widzewiacy i piłka ostatecznie zostaje wystawiona przed polem karnym Hanouskowi, ale ten uderzył wysoko nad bramką.
54 Świetnie przepuścił piłkę między nogami rywala Alvarez i od razu zagrał do Rondicia, ale Bośniak za długo się zbierał z piłką i strata.
53 I dokładnie to samo robi teraz Ravas. Wznowi RTS.
53 Niecelne podanie doświadczonego golkipera łodzian i od autu Cracovia.
53 Ratował się Ibiza podaniem na wślizgu do Gikiewicza.
52 Maigaard ruszył prawą stroną i żaden z piłkarzy Daniela Myśliwca mu nie przeszkadzał. Duńczyk zdecydował się na uderzenie z dystansu i huknął w poprzeczkę! Było blisko.
50 Dobre dogranie z prawej strony jednego z widzewiaków, ale nikt tego nie przeciął w stronę bramki Ravasa. Szkoda.
49 Dośrodkowanie Kakabadze, ale nie sięgnął piłki Olafsson. Od autu czerwono-biało-czerwoni.
48 Liniowy pokazywał faul na zawodniku Widzewa, ale sędzia Przybył niewzruszony i rusza Cracovia.
47 Za faul na Cybulskim Kakabadze ogląda żółtą kartkę.
47 Dobrze wyszliśmy spod pressingu gospodarzy i świetnie przerzucał piłkę Łukowski do Cybulskiego. Dośrodkowanie młodzieżowca jednak zbyt niskie.
.
46 Aut dla Widzewa.
46 Na drugą połowę obie ekipy wychodzą bez zmian.
PRZERWA Łodzianie przyjechali dzisiaj do Krakowa z flagami: "Red Gladiators", "DFH", "WALCZYSZ WIDZEW", "RTS", "POLSKA ŁÓDZKI WIDZEW".
PRZERWA Do przerwy Widzew Łódź remisuje w Krakowie z Cracovią 1:1. Bramki strzelali Kallman i Łukowski.
45+1 Aut na wysokości pola karnego rywala dla Widzewa.
45 Uderzenie z zamieszania Olafssona, ale pewnie łapie Gikiewicz.
44 Powalczył Krajewski i wydawało nam się, że czysto powstrzymywał rywala po walce bark w bark. Jarosław Przybył dopatrzył się jednak faulu.
44 Szybko powstrzymany Kozlovsky.
44 Dobrze wyszli widzewiacy spod presji i ruszamy z atakiem!
43 Dobre zachowanie Żyry. Mamy aut.
43 Kontra łodzian. Próbował podawać Alvarez do Rondicia, ale zrobił to za mocno. Łapie piłkę Ravas.
42 Prosty błąd widzewiaków, ale sytuacje ratuje Hanousek, ale nie na długo. Strzał zawodnika Cracovii wysoko nad bramką.
41 Sprytnie próbował podawać Łukowski nad głowami obrońców Cracovii do Sypka, ale połapał się w tym Ghita. Od autu łodzianie.
40 Mało gry w ostatnich minutach.
40 Dobrze zastawiał się Łukowski. Był faulowany.
39 Prosty błąd techniczny jednego z zawodników "Pasów" i od autu zaczną widzewiacy.
38 I teraz na linii środkowej faulował Rondić.
37 Faulował Kallmana Krajewski.
36 A jednak nie. Faulował Kozlovsky i ogląda za to przewinienie żółtą kartkę.
36 Niecelny przerzut Żyro, ale Widzew dalej przy piłce.
35 Dobrze wyprzedził Sypek Ghitę, ale późniejsza gra na ścianę z Rondiciem nie była już tak udana.
34 Schodził z lewej strony na prawą nogę Cybulski. Zdecydował się na uderzenie z dystansu. Nie był to jednak groźny strzał i piłkę pewnie złapał Ravas.
33 Szybka interwencja fizjoterapeutów i Sypek już na nogach. Za chwilę wróci na boisko.
33 Nie podnosi się na razie z murawy 23-latek.
32 Faulowany Alvarez, a wcześniej poturbowany został Sypek. Zwija się z bólu skrzydłowy Widzewa.
32 Dobra interwencja Ibizy.
32 Wrzucił trochę na konia Żyro Krajewskiego, ale młodzieżowiec poradził sobie i wywalczył aut.
31 Zapędził się Krajewski i zostawił sporo miejsca Olafssonowi, ale ten fatalnie podawał. Aut dla Widzewa.
30 Aut dla Cracovii na własnej połowie.
29 Wychodził sam na sam Rózga, gonił go Alvarez i Hiszpan popisał się genialną interwencją na wślizgu. Duże brawa.
27 Jakub Łukowski w trzech meczach w czerwono-biało-czerwonych barwach zdobył już dwa gole i zanotował jedną asystę. Świetne wejście w zespół.
26 Alvarez sprytnie się zastawił i dał się sfaulować pod polem karnym "Pasów". Rzut wolny z dobrego miejsca. Będzie groźnie.
25 Przy piłce łodzianie.
24 Świetnie blokował dośrodkowanie Olafssona Alvarez. Róg dla gospodarzy.
22 Był lekki chaos. Piłkę zgrywał głową w pole karne Hanousek, ją zgrał prawdopodobnie Rondić, a ta spadła pod nogi Łukowskiego. Dziesiątka łodzian uderzyła z pierwszej piłki i płaskim strzałem Kuba pokonał Henricha Ravasa. Mamy remis!
21 GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
21 Długa piłka Żyry w pole karne na Rondicia. Bośniak przyjął piłkę na klatkę piersiową, ale nie zdążył oddać strzału.
19 Szybko pozbywają się piłki i grę wznowi Rafał Gikiewicz.
19 Strata i przy piłce gospodarze.
18 Poprawka! Na spalonym był wcześniej Żyro, nie Rondić.
18 Pograł Rondić z Sypkiem. Bośniak zwiódł Glika, ale za bardzo się wygonił i "dośrodkował" prosto w rękawice Ravasa.
16 Świetne dośrodkowanie Alvareza z rzutu wolnego i równie dobry strzał Żyry. Z dużym trudem obronił to uderzenie Ravas. Dobijał piłkę Rondić i trafił do siatki "Pasów", ale zrobił to z pozycji spalonej. Szkoda.
15 Faulowany Łukowski.
15 Przejmują futbolówkę w środku pola widzewiacy i ruszamy z kontrą.
14 Wcześniej wyłapana kartka Ibizy, to już jego trzeci kartonik w tym sezonie. Kolejna będzie skutkowała jednomeczowym zawieszeniem.
13 Wcześniej świetna akcja widzewiaków. Minął Olafssona Sypek, podawał w pole karne po ziemi za plecy obrońców, a tam nabiegał Cybulski, ale skutecznie był powstrzymywany.
12 Powstrzymuje groźny atak "Pasów" Ibiza i ogląda za to żółtko.
11 Złe podanie Gikiewicza i strata, ale szybko odzyskują piłkę widzewiacy.
10 Rozgrywa teraz piłkę spokojnie Widzew.
10 Ależ podanie Ghity do van Burena za plecy obrońców łodzian. Powstrzymał Holendra Żyro i dopiero wtedy został odgwizdany spalony.
9 Głową na aut Żyro i Cracovia zacznie na własnej połowie.
8 Znów prosta strata, tym razem Ibiza.
7 Z około trzydziestu metrów uderzał kapitan Cracovii Kakabadze, ale bardzo niecelnie.
7 Zdecydowanie zbyt łatwo wyszli gospodarze spod pressingu widzewiaków. Faulem ratował czerwono-biało-czerwonych Hanousek.
5 Znalazł się Kallman z lewej strony pola karnego, przedryblował Żyrę i wpakował piłkę pod pachą doświadczonego bramkarza łodzian.
4 Źle się zaczyna dla nas to spotkanie...
4 Bardzo dobre podanie na wybieg Żyry do Sypka. Skrzydłowy zagrał przed pole karne, a tam nabiegał Kozlovsky, który uderzał niewiele obok słupka.
3 Dalekie dośrodkowanie jednego z graczy "Pasów", ale przeciągnięte i zacznie "Giki".
2 Błąd Żyro i kolejny aut, tym razem pod polem karnym Gikiewicza.
2 Odbiór Krajewskiego, ale chwilę później niecelne podanie i od autu gospodarze.
1 Rzut wolny dla Cracovii, ale głową wybija sprzed pola karnego Rondić.
1 Ruszyliśmy!
PRZED MECZEM Chwilę później z okazji wcześniej wspomnianej rocznicy mieliśmy minutę ciszy.
PRZED MECZEM Czas na "Mazurka Dąbrowskiego". Niedawno mieliśmy osiemdziesiątą rocznicę Powstania Warszawskiego.
PRZED MECZEM Na boisku meldują się już piłkarze obu drużyn. Kapitanami Marek Hanousek i Otar Kakabadze.
PRZED MECZEM Mamy pirotechnikę od kibiców "Pasów".
PRZED MECZEM Najgłośniejszy fragment hymnu Cracovii? Zaczepka w stronę rywala zza miedzy ;).
PRZED MECZEM Wybrzmiewa właśnie hymn Cracovii. Śpiew kibiców "Pasów" starają się zakłócić sympatycy łódzkiego Widzewa.
PRZED MECZEM Rozpoczęła się prezentacja wyjściowej jedenastki Cracovii. Za osiem minut rozpocznie się to spotkanie!
PRZED MECZEM Piłkarze obu zespołów rozgrzewają się na murawie, a kibice KSC ćwiczą nową piosenkę.
PRZED MECZEM Dziś łodzianie zagrają w swoich wyjazdowych strojach, w kolorystyce piaskowo-czarnej.
PRZED MECZEM Na murawie pojawili się pozostali zawodnicy Widzewa. Miejscowi zareagowali gwizdami i bluzgami, goście gromkim "RTS".
PRZED MECZEM U gospodarzy pierwszy antywidzewskie i antywiślackie okrzyki. Tych sławiących Cracovię jak na razie zero. To przy Kałuży standard.
PRZED MECZEM Kibice z Łodzi już w sporej grupie na swoim sektorze, ale "na oko" to dopiero około połowy całej wyjazdowej ekipy.
PRZED MECZEM Przed momentem na rozgrzewce pojawili się bramkarze Widzewa.
PRZED MECZEM Witamy z pasiastej części Błoń. W Krakowie bez deszczu, ok. 20 stopni, nic tylko grać.
PRZED MECZEM Spotkanie rozpocznie się o 19:00. Transmisję meczu będzie można śledzić na antenie Canal+ Sport, Canal+ Sport 5 oraz Canal+ Sport 3 i na platformie Canal+ Online. Na trybunach stawią się kibice obu drużyn, a także przedstawiciele Redakcji WTM, który przeprowadzą dla Was tradycyjną Relację LIVE. Przekazu audio możecie słuchać również na antenie Radia Widzew.
PRZED MECZEM Po zwycięstwie w spotkaniu z poznańskim Lechem, zawodników Daniela Myśliwca czeka wyjazdowa potyczka. W Krakowie czerwono-biało-czerwoni będą rywalizować z Cracovią. Czy uda im się podtrzymać zwycięską serię?