90+4 Koniec, sędzia zakończył mecz. Wygrywamy z Ceramiką 3:1.
90+1 Strzelił Szczegielniak. Dobrze broni Biegański.
89 Słaba wrzutka Banasiaka.
88 Wolny dla Cery.
87 Marczuk za Kowalczyka.
87 Na spalonym Amroziński.
86 Od kilkudziesięciu minut to Ceramika tworzy sobie znacznie groźniejsze sytuacje.
85 Strata Przybylskiego. Dobrze, że nie wykorzystali tego przeciwnicy.
84 Śmiechowski dobrze uprzedził Kowalczyka.
83 Zieliński wpisał się na listę strzelców.
83 Tym razem Ceramika dopięła swego.
82 Broni Biegański.
81 Róg dla Ceramiki.
80 Amroziński i Moussa pograli na szesnastce, ale strzał tego pierwszego mógł być lepszy.
79 Bliski oddania strzału był Gajewski, ale górą bramkarz.
77 I znów broni Biegański.
75 Śmiechowski za Tlagę.
74 Kolejna interwencja Biegańskiego.
73 Kolejna okazja rywali. Kowalczyk strzela i będzie róg.
73 Nic z tego.
73 Szybka odpowiedź Widzewa. Nawrocki strzelił obok bramki. Będzie jeszcze korner.
72 Z bliska główkował Szczegielniak, ale obok słupka.
71 Strzelał Zieliński, bronimy się.
70 Róg dla gości.
70 Kapitalna okazja wbiegającego w pole Pecyny. Świetnie wślizgiem strącił piłkę Pokorski.
68 Z daleka uderzył Przybułek, ale nad bramką.
67 Przybylski za Madeja.
66 Faulowany Madej.
65 Naciera Ceramika. Wiktorowicz uderzał, jednak bardzo niecelnie.
65 Strzelił z daleka Banasiak, ale dobrze ustawiony był Biegański.
64 Nawrocki fauluje Brzykcego.
63 Błąd Ceramiki i przejmujemy piłkę na połowie rywala. Strzelał Kazimierowicz, ale obok słupka.
62 Moussa za Gryzia. Świetny mecz tego napastnika.
60 Moussa szykowany do wejścia.
58 Brutalnie faulowany Gajewski. Sędzia nie pokazuje kartki. Wściekły był z tego powodu Tlaga i to on obejrzał kartkę za dyskusję.
57 Błąd Tlagi i Kowalczyk wyszedł sam na sam z Biegańskim. Kapitalna interwencja golkipera.
56 Strata Ceramiki. Zabrał się z piłką Amroziński, ale niestety nic z tego ostatecznie nie wyszło.
55 Wybił to Tlaga.
54 Faulował na skrzydle Pokorski. Będzie dogranie z okolic narożnika.
53 Rozgrywa Ceramika.
52 Lewą stroną pomknął Nawrocki. Zgranie w pole dotarło do Gryzia, ale ten nie wykorzystał świetnej szansy.
51 Błąd widzewiaków. Uderzali Pecyna i Kowalczyk, ale obrońcy Widzewa blokuj a te próby.
50 Kazimierowicz pod bramkę do Pokorskiego, ale piłka opuszcza boisko.
48 Słabe wybicie bramkarza gości. Mamy aut.
47 Brutalny faul bramkarza na Amrozińskim. Sędzia sięga po kartkę.
46 W przerwie Gajewski za Kozłowskiego, Amroziński Kostewskiego, Kazimierowicz za Radomskiego i Pokorski za Grzejszczaka.
46 Gramy dalej.
PRZERWA Piłkarze wracają na murawę.
45+1 Strzał Kowalczyka obroniony przez Biegańskiego. Sędzia kończy pierwszą połowę.
45 Minutę doliczył siędzia.
45 Kolejna katastrofalna wrzutka. Zacznie Biegański.
44 Róg dla przyjezdnych.
43 Gryzio po raz trzeci! Widzewiak z bliska wpakował piłkę do siatki po podaniu od Kozłowskiego.
42 GOOOOOOOL
41 Odzyskaliśmy piłkę przed polem karnym rywala. Kostewski wypuścił Gryzia, a ten pokonał bramkarza!
40 GOOOOOOOL
39 Dobra próba Pecyny, ale piłka minimalnie mija poprzeczkę.
38 Wolny dla Ceramiki. Będą wrzucać goście.
37 Dogrywał Kostewski, ale nie było tam nikogo.
36 Szansa dla Ceramiki. Zieliński strzela jednak bardzo przewidywalnie - wprost w Biegańskiego.
35 Beznadziejna ta wrzutka. Zacznie Biegański.
34 Róg dla Ceramiki.
32 Gra toczy się na połowie gości.
31 Główkował Zawiasa. Dobrze, że uderzył nad bramką, bo pośliznął się tam Tanżyna.
30 Przebijał się Pecyna, ale dobrze wybiegł Biegański.
29 Gramy dalej i szybko mamy róg dla Widzewa.
28 Mamy przerwę na wodę.
27 Ależ było zamieszanie w polu karnym. Ceramika kilka razy próbowała wybić piłkę, ale do padł do niej Gryzio i umieścił ją za linią bramkową!
26 GOOOOOOOOL
25 Kolejna dobra okazja. Radomski zagrywał pod samą bramkę, ale złapał to golkiper.
24 Madej zagrał na skrzydło do Kostewskiego, ten zgrał pod bramkę i szkoda, że akcji nie zamknął dobrze Tlaga, który posłał piłkę nad obramowaniem.
24 Wolny dla gospodarzy.
23 Zawiasa na spalonym.
22 Tanżyna górnym zagraniem szukał wbiegającego Przybułka. Pomocnik nie doszedł jednak do piłki.
21 Ładnie kiwnął na szesnastce Kostewski. Kolejny strzał Ukraińca jednak niecelny.
20 Znów dogrywał Kostewski, ale nikt nie skorzysta z tego podania - sędzia pokazuje spalonego.
19 Kostewski dograł w pole karne, nabiegał na piłkę Kozłowski, ale ta uderzona bardzo mocno opuszcza teren obiektu.
18 Gryzio uderza prosto w bramkarza, dobijał jeszcze Nawrocki, ale niecelnie.
17 Świetnie przejął piłkę na szesnastce Kostewski. Strzał oddany przez Ukraińca jednak bardzo słaby i bez problemu łapie bramkarz.
16 Gra toczy się w środku pola.
14 Główkował Radomski po wrzutce ze skrzydła. Piłka powędrowała nad poprzeczką.
13 Łukasik zablokował wrzutkę Kostewskiego.
12 Uderzał Kowalczyk, ale obok bramki.
12 Wypychamy rywali na aut.
11 Róg dla Ceramiki.
11 Kostewski zbiegł do środka z piłką, ale szybko ją stracił. Szkoda.
10 Przejmujemy piłkę w środku pola. Szukał Radomski Gryzia, ale podał mu zdecydowanie za mocno.
9 Goście nie boją się też wychodzić do pressingu.
8 Widać, że szukają okazji do kontr piłkarze Ceramiki.
7 Strzelił z daleka Kowalczyk, ale lekko i niecelnie.
6 Rozgrywają widzewiacy.
5 Kozłowski wypuścił na skrzydle Gryzia, ale trochę za mocno.
4 Strzał z dystansu w wykonaniu gości. Broni Biegański.
3 Oddalamy zagrożenie.
3 Róg dla Ceramiki.
2 Przebijał się lewym skrzydłem Kostewski, ale dobrze spisał się w obronie Brzykcy.
1 Odzyskaliśmy piłkę.
1 Zaczęli goście!
PRZED MECZEM Ceramika na czerwono, Widzew dziś na czarno.
PRZED MECZEM Wychodzą!
PRZED MECZEM Trwa prezentacja składów obu drużyn.
PRZED MECZEM Murawa powoli pustoszeje. Za kilka minut zaczynamy.
PRZED MECZEM Rozgrzewka obu zespołów trwa. W bocznym panelu umieściliśmy już składy obu ekip.
PRZED MECZEM Witamy Państwa z Łodzianki!
PRZED MECZEM Mecz pomiędzy Widzewem II Łódź a Ceramiką Opoczno odbędzie się o godz. 12:00 w ośrodku przy ul. Małachowskiego. Na miejscu pojawią się również przedstawiciele Redakcji WTM, którzy przeprowadzą dla Was tradycyjną Relację LIVE.
PRZED MECZEM Piłkarze rezerw Widzewa Łódź rozegrają dziś mecz 6. kolejki IV ligi. Podopieczni Michała Czaplarskiego zmierzą się u siebie z Ceramiką Opoczno i jeśli ją pokonają, powiększą przewagę nad KS Kutno.