pt>

1
Koniec meczu
0
54' Marcin Kobierski (k.)
90+5 Jeszcze strzał rozpaczy łodzian i sędzia kończy mecz. WSTYD I KOMPROMITACJA - tak należy ocenić występ widzewiaków w Sieradzu!
90+4 Jeszcze jedno przewinienie, nie spieszy się piłkarzom Warty.
90+2 Faul w ataku i po akcji łodzian.
90+1 Świetna okazja Szewczyka, ale w trudnej pozycji, "szczupakiem" strzela obok bramki!
90 Cztery minuty dorzuca Pskit!
89 Znów ratuje nas słupek! Koszmarna gra widzewiaków w Sieradzu!
88 Korner dla gospodarzy!
88 Niebezpiecznie ruszył Narożnik, jednak nie przedarł się przez defensywę Widzewa.
87 Ostatnia zmiana w Warcie. Za Zawodzińskiego wchodzi na boisko Mitek.
86 Niestety, nic z tego.
85 Faul w okolicach pola karnego. Olczak będzie wrzucał. Może teraz?
84 Łabędzki za Marcina Kobierskiego.
82 Prosta strata Możdżonka i rusza z kontrą Warta. Tylko świetne wyjście Humerskiego uchroniła nas przed utratą drugiego gola!
82 W Sieradzu pojawił się także Piotr Burski, który jesienią strzelał bramki dla RTS.
81 Dziesięć minut do końca regulaminowego czasu gry. Nic nie wskazuje na to, że Widzew doprowadzi do remisu.
78 Kapitalna szansa przed Strusem, ale widzewiak z 3 metrów nie trafią głową do siatki!
77 Nieudany strzał rezerwowego Kobierskiego.
77 Rzut rożny dla Warty!
76 Piotr Kobierski za Składowskiego.
75 Rzut wolny dla Warty z boku pola karnego.
72 Tlaga zdecydował się na strzał zza pola karnego, jednak nie trafił w bramkę!
71 Szyc strzela z narożnika pola karnego. Uderzenie niecelne.
68 W międzyczasie Tlaga zmienił Broniszewskiego.
68 Fantastyczna okazja przed Brochockim, ale znakomicie na linii spisał się Mielcarz! Już widzieliśmy to w siatce!
68 W Zelowie 2:1 dla Unii. Dla nas to jednak na razie bez znaczenia, bo jedną nogą w finale jest Warta.
66 Szewczyk spóźniony, fauluje Składowskiego i ogląda żółtą kartkę.
65 Kamiński zszedł na lewą stronę, ale dośrodkował nad bramką.
64 Zawodziński strzela na bramkę Widzewa, a piłka ociera się o poprzeczkę i wychodzi w aut! Znów mieliśmy szczęście!
62 Dobra akcja Brochockiego, ale spokojnie Mielcarz.
61 Jest też zmiana w Warcie. Płanetę zastąpił Kacela.
61 Brochocki zmienia Ogawę.
60 Brochocki gotowy do wejścia.
58 Pomylili się wychodzący wysoko Nowak, a potem Czaplarski. Dobrze, że podanie w pole karne za mocne i łapie piłkę Humerski.
58 Fatalnie grają dziś widzewiacy. Mecz z Huraganem Wołomin przy dzisiejszej dyspozycji to był koncert!
57 Kobierski na spalonym.
54 GOL! Tym razem piłkę ustawia Kobierski i strzela pewnie w środek bramki!
53 Drugi karny dla Warty! Olczak fauluje Zawodzińskiego bez dwóch zdań!
50 Szewczyk w pole karne, ale tam nikogo nie było. Zaczyna Mielcarz.
49 Olczak na głowę rywala.
48 Pchnięty w plecy Kamiński. Rzut wolny i szansa na dobrą wrzutkę!
47 Coś stało się Pawłowi Broniszewskiemu. Jakiś ucisk w klatce piersiowej. Marcin Nowak krzyknął na ławkę rezerwowych, by rozgrzewali się widzewiacy.
46 Niecelne uderzenie Szewczyka.
46 Mamy jedną zmianę w składzie. Najsłabszy na boisku Baran zastąpiony przez Strusa. Szewczyk przejdzie do linii obrony.
46 Gramy!
PRZERWA Za chwilę zaczynamy drugą połowę.
PRZERWA Tymczasem w drugim półfinale Unia prowadzi 1:0 z Włókniarzem. Gola strzelił już w 2. minucie... Kamil Sabiłło :-)
45 Koniec pierwszej połowy. Jak na razie jest słabiutko. Warta miała słupek, poprzeczkę i rzut karny. To cud, że wciąż jest 0:0!
45 Jeszcze jedna centra w pole karne RTS i tym razem dobrze Nowak.
44 Cała akcja zaczęła się jednak od bardzo łatwego minięcia Barana. Jeśli ktoś narzeka na Gromka, to dzisiaj ma okazję go docenić ;-)
43 Nie ma gola!!! Płaneta nie trafił w bramkę!
42 Wcześniej poprzeczka uratowała Widzew przed utratą gola.
42 Rzut karny dla Warty! Faul Nowaka!
41 Spokojnie w powietrzu Humerski.
40 Centra na przedpole naszej bramki. Nowak głową wybija piłkę na róg!
38 Znów dał o sobie znać Kamiński, który ruszył prawym skrzydłem i zagrał w pole karne. Pogubił się w dryblingu Ogawa.
37 Nowak ruszył z piłką do przodu, ale nie udało mu się minąć rywala.
35 Znakomita okazja przed Wartą. Akcję z prawej strony zamykał eks widzewiak Narożnik, ale uderzenie w krótki róg kończy się na słupku!
34 Starcie Czaplarskiego z Sitarzem, kończy się to na aucie bramkowym i lekkim problemie z biodrem u widzewiaka.
33 A teraz przekroczył przepisy Baran i tym razem piłka ustawiona już na naszej połowie.
33 Ogawa skrobnął Zawodzińskiego po łydkach. Wolny, ale na połowie Warty.
33 Mozolnie idzie widzewiakom budowanie akcji w ataku pozycyjnym. Przez pół godziny bez bramkowej okazji.
30 Możdżonek przegrał starcie z obrońcą i zacznie Mielcarz.
29 Wrzutka w pole karne Widzewa, Nowak skacząc do piłki wpadł w plecy Płanety, a ten padł na ziemię, jak rażony piorunem. Na szczęście Paweł Pskit nie pokazał na 11 metr.
28 W okolicy boiska w Sieradzu słychać właśnie... dzwony kościelne, bijące na mszę :-)
27 Akcja Szyca, jednak zacznie Humerski.
26 Bardzo słaby, choć celny strzał Olczaka!
25 Kibice skandują nazwisko Maćka Mielcarza. To wieloletni widzewiak i były kapitan łódzkiej drużyny.
24 Widzewiacy wybijają piłkę z dala od swojej szesnastki.
24 Mamy kolejny róg. Tym razem dla sieradzan.
23 Podniósł się lekki doping dla Widzewa.
22 Wybili gospodarze.
22 Baran wywalczył rzut rożny.
18 Kamiński zbyt łatwo stracił piłkę, a potem przekroczył przepisy.
15 Szewczyk faulowany na połowie rywala.
14 Ruszył prawym skrzydłem Kamiński i dośrodkował w pole karne. Próbował zamknąć akcję Ogawa, jednak Mielcarz złapał piłkę.
14 Faul Nowaka na środku boiska.
13 Broniszewski dobrze odebrał piłkę, ale fatalnie na jeden kontakt zagrał do niego potem Kamiński...
11 Mielcarz spokojnie łapie piłkę dośrodkowaną przez Olczaka.
11 Rzut rożny dla łodzian!
10 Faul Ogawy w ofensywie.
9 Bezpośredni strzał na bramkę, ale Humerski tylko wzrokiem odprowadził piłkę.
9 Rzut wolny dla Warty. Można nawet uderzyć!
8 Ciekawi nas, jak na środku ataku zaprezentuje się Yudai Ogawa. Japończyk "debiutował" właśnie na tym boisku, w lutowym sparingu obu zespołów. Wówczas było 0:0, ale Ogawa zrobił świetne wrażenie!
6 Szewczyk próbował zmienić stronę do dobrze ustawionego w ofensywie Kozłowskiego. Kończy się to na aucie.
5 Wrzutka w nasze pole karne. Głową wybijał piłkę Czaplarski, a Kobierski próbował jeszcze strzelać z ostrego kąta. Pudło!
4 Warta od początku szanuje piłkę, ale nie zagraża bramce łodzian.
1 Olczak za mocno i niedokładnie do Kamińskiego. Aut.
1 Ruszyli!
PRZED MECZEM Widzewiacy na czerwono, Warta na biało.
PRZED MECZEM Gotowi do zawodów są już także kibice, który wywiesili dużych rozmiarów transparent "SIERADZ ZNACZY WIDZEW"
PRZED MECZEM Za chwilę zaczynamy!
PRZED MECZEM Kończ się już rozgrzewka.
PRZED MECZEM Mecz zostanie rozegrany na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Główna płyta jest w remoncie.
PRZED MECZEM Za niecały kwadrans drużyny Warty i Widzewa rozpoczną walkę o awans do finału Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. W składzie łodzian, jak można było przypuszczać, sporo dublerów.