2
Koniec meczu
0
6' Piotr Okuniewicz
28' Daniel Mąka (k.)
90+3 Koniec meczu! Mamy trzy punkty i możemy już zacząć myśleć o derbach!!!
90+3 Nieudane uderzenie Polkowskiego.
90+1 Teraz Tlaga pograł w rugby ;-)
90+1 Sędzia dorzuca trzy minuty!
90 Gromek dzisiaj w obronie jak Marcelo! Śmiejemy się trochę, ale warto docenić dobry występ Bartka!
89 Rodak strzela z dystansu, ale wysoko ponad bramką.
89 To jednak Kazimierowicz zastąpiony przez Olczaka.
88 Piłka w rękach Wolańskiego.
87 Olczak będzie trzecim i chyba ostatnim zmiennikiem. Kierownik Pipczyński już przekazał kartkę technicznemu.
87 Sędzia Urban przerwał grę, bo uraz zgłosił bramkarz białostocczan.
86 Kazimierowicz fauluje na naszej połowie. Widzewiacy wyraźnie oszczędzają już siły na środę.
84 Budka dostał znakomite krzyżowe podanie, ale dośrodkował prosto w ręce Karpieszuka.
83 Straus założył "dziurę" Tladze, ale ten i tak odzyskał piłkę. Po chwili akcja łodzian i Michalski płaskim strzałem w krotki róg! Karpieszuk na posterunku.
80 W rozgrzewce osamotniony Olczak. Szewczyk, Baran i Ogawa dziś obejdą się smakiem. Wraz z nimi także oczywiście Humerski.
78 Mieliśmy rację. Z boiska schodzi Okuniewicz, za niego "Adi". Tymczasem Mąka zmienia obuwie :-)
77 Budka już przy linii bocznej.
77 Akcja lewą stroną, Gromek szukał Radwańskiego, znalazł bramkarza gości.
76 Budka zmieni za kilka minut Okuniewicza. Kuba Grzeszczakowski zawołał go z rozgrzewki. Stawiamy, że boisko opuści Okuniewicz.
74 Zegar przypomniał, jaki mecz czeka nas w środę. "Derby są nasze" - śpiewa.
73 Wolny dla Jagi. Piłka spokojnie wyłapana przez Wolańskiego.
72 Michalski spróbował szczęścia zza pola karnego, ale Karpieszuk wyłapał płaski strzał.
70 Kozłowski pojawił się na Zegarze i zaczyna doping :-)
70 Zieleniecki miał na głowie trzecią bramkę, ale po świetnej wrzutce Mąki minimalnie spudłował!!!
69 Okuniewicz faulowany na 30. metrze od bramki gości.
69 Pięknie wygląda teraz stadion! Tysiące szali w górze!
66 Możdżonek za Radwańskiego. Cecherz już myśli o derbach. Słusznie!
65 Dobra interwencja Nowaka, goście od czasu do czasu pozwalają sobie na jakąś akcję. Trzeba zachować czujność do końca!
64 Oglądamy bardzo czyste zawody. Sędzia Urban ani razu nie wyjął jeszcze kartki. Oby tak dalej, bo martwimy się o Radwańskiego i Okuniewicza.
63 Plasowany strzał Kazimierowicza z 18. metra. Piłka minimalnie mija bramkę!
63 Wołczyński zmienił Giełażyn.
62 Mały meldunek z innego boiska w Łodzi. Rezerwy wygrały 3:2 z trzecią w tabeli Spartą, a drugi Ksawerów zremisował 1:1. TMRF jedną nogą w okręgówce!
61 Znakomity powrót Radwańskiego. Ależ łodzianie dziś walczą o każdy centymetr boiska - co będzie w środę?!
59 Gajko potrzebuje pomocy medycznej.
58 Świetna klepka Tlagi z Michalskim. Ten pierwszy wpadł w pole karne i zdecydował się na strzał z trudnej pozycji - chybił!
57 Prosty błąd techniczny Kazimierowicza i aut dla Jagi.
55 Zegar skanduje nazwisko Adriana Budki, który rozgrzewa się w towarzystwie Możdżonka i Olczaka. Krzysiek mógłby zmienić Radwańskiego (kartki).
54 Kibice znów zagłuszają telewizory na osiedlu! Bardzo głośno dziś przy Piłsudskiego!
54 Gromek poszedł odważnie do przodu, ale nie miał prawa zdążyć do tego podania.
52 Widzew nie forsuje już tempa, ale cały czas utrzymuje się przy piłce.
50 Frekwencja na Widzewie to dzisiaj 16 600!
49 Wolo spokojnie na 15. metrze.
48 A jednak sędzia główny zmienił decyzję bocznego. Zacznie Wolański.
48 Korner dla gości, którzy nieco odważniej zaczęli drugą połowę.
48 Ciut za późno ruszył Okuniewcz do podania Radwańskiego. Spalony!
47 Zbyt głębokie dośrodkowanie Gromka.
47 Winni jesteśmy informację - w obu zespołach bez zmian.
46 Ambicja Okuniewicza popłaciła. Mamy aut.
46 Gramy!
PRZERWA Obie drużyny już na boisku.
PRZERWA Ruch ostatecznie został zabity we Wrocławiu, bo porażki 0:6 inaczej nie da się opisać. Współczujemy Niebieskim!
45+2 Przerwa! Znakomite 45 minut Widzewa. Gdyby tak było w każdy meczu, nie byłoby cienia krytyki!
45+1 Sam wykonał ten stały fragment gry i o mały włos piłka nie wpadła do siatki! Nie trafili w nią jednak ani Rodak, ani Zieleniecki.
45 Mąka wywalczył rzut rożny!
44 Mamy jednak przerwę w grze, ale spowodowaną urazem jednego z rywali.
43 Ostro w kole środkowym potraktowany Mąka, ale sędzia puszcza grę. Widzewiak dopiero po minucie wstaje z murawy! Najważniejsze, że o własnych siłach.
42 Polkowski krótko, potem na głowę Zielenieckiego i mamy spokój.
42 Trochę zamieszania po czym strzela Gajko. Za wysoko, ale będzie jeszcze róg, bo piłka o kogoś się obtarła!
41 Giełażyn wywalczył rzut rożny.
40 Jagiellonia próbuje coś zrobić, ale nie ma żadnego pomysłu na pokonanie naszej obrony, a co dopiero Wolańskiego.
39 Kazimierowicz strzelił z dystansu, ale zabrakło precyzji. Od bramki Karpieszuk.
38 Zieleniecki jak profesor. Nawet nie musiał dotykać piłki, by zneutralizować atak Jagi.
37 "Islandia" w wykonaniu całego stadionu! To jest TO!
35 Widzewiacy grają bardzo dobrze, ale koncentracja musi być cały czas! Dobrze ustawił się teraz w polu karnym Zieleniecki.
34 Michalski znowu spalił. Szkoda, bo wyszedłby sam na sam z bramkarzem.
33 My się cieszymy, za to w Chorzowie smutne miny. Ruch przegrywa we Wrocławiu aż 0:6 i będzie miał wielkie kłopoty. Trzymajmy kciuki także za Niebieskich, bo inaczej mogą podążyć naszą drogą...
32 Faul Radwańskiego w ataku. Oby tylko Adam nie dostał dziś kartki.
31 Mąka przytomnie również na własnej połowie. Skutecznie zagrał głową do Wolańskiego.
30 Kolejna okazja, Rodak zgrywa piłkę wzdłuż bramki, ale nikt nie zdołał tego zamknąć!
28 Spokojne uderzenie "Mączki"!
28 GOOOOOOOOOOOOOOL! 2:0!
27 Okuniewicz gra dziś jak w transie. Właśnie wywalczył jedenastkę! Piłkę ustawia jednak Mąka!
27 Karny dla Widzewa!
26 Wielkie poświęcenie Michalskiego. Choć nie dogonił piłki, zebrał burzę oklasków!
25 Okuniewcz wraca do gry!
25 Widzew chwilowo w 10.
25 Ucierpiał Okuniewicz. Wojciech Walda na murawie.
24 Na spalonym teraz Michalski.
24 Gospodarze cały czas w natarciu. Drugi gol wydaje się być kwestią czasu!
23 Fantastyczna akcja Widzewa, który rozmontował obronę Jagi. Mąka prostopadle do Radwańskiego, a ten fatalnie się pomylił! Powinno być 2;0!
22 Nie zrozumiał się Okuniewicz z Michalskim i zacznie Karpieszuk.
21 Podniósł nam ciśnienie Zieleniecki tym podaniem do Wolańskiego. Skończyło się na strachu.
20 GOOOOOOOOOOOOOOOLaaaaaaa nie ma! Okuniewicz strzela nad bramkarzem po świetnym podaniu Radwańskiego. Radość kibiców tłumi jednak chorągiewka arbitra!
20 Radwański wrzuca z lewego skrzydła, ale mocno bita piłka mija wszystkich w polu karnym i wychodzi na aut.
19 Tempo lekko spadło, ale Widzew nie musi się już przesadnie śpieszyć.
16 Ofensywny faul Okuniewicza.
16 Łodzianie teraz troszkę się cofnęli, ale gdy tylko goście podejdą pod środkową linię, zaczyna się pressing. Rywal na razie sobie z tym nie radzi.
15 Nowak wybił Gajce piłkę spod nóg. Linia obrony Widzewa ustawiona na środku boiska.
14 Goście nie mają kompletnie pomysłu na grę. Jak na razie Wolański bezrobotny.
13 Fantastycznie niesie się dziś doping Zegara. Takiej mocy jeszcze na tym stadionie nie było!
13 Widzewiacy starają się uruchamiać skrzydła długimi zagraniami. Teraz piłkę na kilkadziesiąt metrów, do Mąki, posłać chciał Zieleniecki.
12 Jeszcze jeden cross do Michalskiego, tym razem od Radwańskiego. Spalony!
10 Błąd techniczny Mąki szybko naprawiony przez tego samego piłkarza.
9 Próba crossowego zagrania Kazimierowicza do Michalskiego. Nieco za mocna.
8 Świetnie zaczęli mecz łodzianie! O to chodziło - napocząć rywala jak najszybciej i potem tylko spokojnie punktować dalej!
6 Piotrek Okuniewicz otwiera wynik spotkania w 6. minucie. Kapitalne prostopadłe podanie Michalskiego i mamy 1:0!
6 GOOOOOOOOOOOOOOL!
5 Miękka centra Mąki, ale nie miał prawa sięgnąć piłki Radwański. Była zagrana za mocno.
5 Dobry zwód Radwańskiego, który jest faulowany. Do bramki jakieś 30. metrów.
4 Michalski wzdłuż linii końcowej do Tlagi - piłka opuszcza boisko.
3 Błąd Kaczyńskiego, zabrał się z piłką Radwański, ale nie udało mu się wyprowadzić kontry.
2 Mąka strzela w światło bramki, ale dobrze na linii Karpieszuk. Po chwili Michalski tuż nad poprzeczką! Ależ zaczął Widzew ten mecz!
1 Od początku doping wgniata w ziemię!
1 Gramy!
PRZED MECZEM Piłkarze jak zwykle stanęli w kółku i krzyknęli: "Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego". Teraz to samo robi cały stadion. To nie jest przypadek!
PRZED MECZEM "Rawa Mazowiecka z Widzewem od dziecka" - skanduje Zegar. Dla fanów z FC Rawa, zwłaszcza tych młodych, to ważne spotkanie!
PRZED MECZEM Łodzianie tradycyjnie na czerwono, goście na czarno.
PRZED MECZEM Jest "Taniec Eleny", są piłkarze! Widzewiacy cały czas w koszulkach dla "Krzywego"!
PRZED MECZEM Zegar już dobrze nabity. Prosta i VIP w 3/4, najsłabiej na Niciarce.
PRZED MECZEM Trybuny wypełnione tak sobie, biorąc pod uwagę poprzednie starcia. Ale pewnie jeszcze się zapełnią. Na tą chwilę, "na oko", jakieś 10 tysięcy. Wielu chciałoby mieć taką "lipę" ;-)
PRZED MECZEM Obie drużyny zeszły z boiska. Czekamy na ich powrót już w strojach meczowych!
PRZED MECZEM Teraz dopiero zorientowaliśmy się, że piłkarze Widzewa wybiegli na rozgrzewkę w koszulkach z hasłem "Krzywy, trzymaj się". Brawo!
PRZED MECZEM Są też osobne płótna dla "Chudego" z WSH oraz Janka z Młodego Widzewa.
PRZED MECZEM Trwa rozgrzewka, a ultrasi wywieszają flagi. Wisi też transparent "Pozdrowienia do więzienia. Marcin, Wiktor, Malin, Zawias, Manhattan, Janek WW."
PRZED MECZEM Marcin "Tarot" Tarociński powitał zgromadzonych już na stadionie kibiców, zaczynając od wystawienia laurki... zarządowi Widzewa :-)
PRZED MECZEM Reszta drużyny Widzewa wybiegła na rozgrzewkę. Wita ich tradycyjne "RTS"
PRZED MECZEM W ekipie Jagi jest tylko dwóch piłkarzy w porównaniu do jesiennej konfrontacji w Białymstoku. U łodzian aż sześciu. Wówczas padł remis 1:1. Widzew stracił wygraną w ostatniej akcji spotkania...
PRZED MECZEM Dokładnie w tym momencie na boisku meldują się goście. Ich skład macie już w panelu obok.
PRZED MECZEM Na rozgrzewce pojawili się Maciej Humerski i Patryk Wolański. Przywitała ich nieliczna grupka kibiców pod Zegarem.
PRZED MECZEM Znamy już składy obu drużyn. W Widzewie dwie zmiany w porównaniu do meczu z Ruchem. Pauzujących Kozłowskiego i Kamińskiego zastąpili Tlaga i Nowak.
PRZED MECZEM Co ciekawe, na boisku nie ma Jewhena Radionowa. Najlepszy piłkarz ŁKS jest oszczędzany na środowe derby. Napastnik ma trzy żółte kartki i nasz lokalny rywal obawia się o absencję.
PRZED MECZEM My czekamy na pierwszy gwizdek, tymczasem swoje spotkanie rozgrywa ŁKS. W Lubawie jak na razie bez cudu - goście prowadzą 1:0. Gol padł w 17. minucie z rzutu karnego.
PRZED MECZEM Na stadionie niewiele jeszcze się dzieje. Niedawno wzdłuż boiska biegali jeszcze Marcin Kozłowski i Dawid Kamiński, którzy zaliczali trening wyrównawczy. Obaj nie mogą wystąpić ze względu na kartki.
PRZED MECZEM Godzina do meczu, więc pora zaczynać LIVE!
PRZED MECZEM Na stadionie pojawi się kilkanaście tysięcy kibiców. Tych, którzy na Piłsudskiego przyjechać nie mogą, zapraszamy do śledzenia naszej tradycyjnej Relacji LIVE!
PRZED MECZEM Po wczorajszym remisie lidera w Ostródzie starcie Widzewa z rezerwami Jagiellonii Białystok zapowiada się pasjonująco. Wygrana pozwoli łodzianom zbliżyć się na cztery punkty do miejsca premiowanego awansem do II ligi!