pt>

3
Koniec meczu
2
33' Maciej Machalski
65' Patryk Kubicki
78' Patryk Czarnoski
9' Daniel Mąka (k.)
41' Mateusz Michalski (k.)
90 Koniec meczu! Druga połowa dużo słabsza i zasłużona porażka po prostych błędach!
89 Wybijają pruszkowianie.
89 Róg dla Widzewa!
88 Przebudził nam się Niedziela, szkoda, że ta prostopadła piłka do Świderskiego nie dotarła do adresata!
87 Dobrze wyszedł na wolne pole Ostaszewski, ale Kamińskiemu zabrakło precyzji.
82 Znakomita szansa przed Niedzielą, ale strzał z ostrego kąta ląduje na bocznej siatce!
81 Dobra akcja łodzian, ale myli się Świderski!
78 Po niecelnym podaniu Barana najpierw świetnie obronił Humerski, potem Czarnoski strzelił w stojącego na linii bramkowej Sylwestrzaka, ale za trzecim razem mu się udało!
78 Fatalny błąd Barana na raty wykorzystuje Czarnoski!
78 GOOOOL! 3:2!
78 Od bramki Humerski.
76 Rzut wolny dla RTS i miękka wrzutka Kamińskiego. Nie udało się jednak zaskoczyć Misztala.
73 Kamiński uruchomił fajną kontrę, ale... potknął się i po szansie.
72 Mało widoczny dziś Niedziela chciał uruchomić Kamińskiego, ale do skrzydłowego Widzewa w momencie doskoczył obrońca i nie ma nawet rogu...
71 Nikt nie zamknął dośrodkowania Kamińskiego.
70 Akcja Radwańskiego z Tlagą i mamy róg!
69 Niecelny strzał z dystansu w wykonaniu jednego z rywali.
69 W drugiej połowie widzewiacy grają o wiele słabiej. Widać, że to raczej zmiennicy, niż kluczowi gracze RTS. Przynajmniej większość z nich.
65 Zdrzemnęli się stoperzy Widzewa, Kubicki dostał prostopadłe podanie i strzałem w długi róg wyrówał stan meczu!
65 GOOOOL! 2:2!
64 Poturbowany Kamiński.
64 Niewiele ciekawego dzieje się na boisku. Gospodarze próbują podejść wyżej, ale nie mają pomysłu na groźniejszą akcję.
62 Płaska centra, ale zacznie Humerski.
61 Baran nie może wejść mecz. Teraz przekroczył przepisy i Znicz ma rzut wolny.
60 Tlaga nie najlepiej ustawiony, ale nie odpuścił, dogonił rywala i w ostatniej chwili wybił mu piłkę spod nóg!
59 Co ciekawe, Ostaszewski gra z nr 11, który w Widzewie jest zastrzeżony. To jednak tylko strój treningowy, ale posturą młody pomocnik troszeczkę przypomina ŚP. Smolara ;-)
58 Kamiński ciągnięty za koszulkę na naszej połowie.
57 A jednak tylko aut w narożniku.
57 Kamiński wywalczył rzut rożny.
54 Wysoka centra, zacznie od bramki Misztal.
53 Piłka do Radwańskiego, mamy róg!
52 Dwie centry, ale nie oddajemy strzału.
50 Świetna okazja przed Świderskim, ale nie udało mu się wykończyć akcji! Misztal cudem odbił piłkę na róg!
49 W Pruszkowie po deszczu już ani śladu. Świeci mocne słońce.
49 Widzewiacy i Znicz w zupełnie innych składach.
47 Kostkowski wyskoczył najwyżej.
46 Róg dla Znicza!
46 Gramy!
45+1 Koniec pierwszej połowy! Prowadzimy w Pruszkowie 2:1!
45+1 Nikt nie dopadł do piłki.
45+1 Kolejna próba Machalskiego z dystansu i tym razem Wolański z trudem odbił piłkę na róg!
45 Wrzutka w pole karne łodzian, ale dobrze ustawiony był Zieleniecki.
44 Kazimierowicz przypomniał sobie Ostródę, bo próbował przelobować bramkarza z połowy boiska. Nie wyszło i szkoda, bo Widzew mógł ruszyć z kontrą 3 na 1...
43 Tym razem dobrze wybijamy piłkę z miejsca zdarzenia.
42 Kozłowski głową na róg!
41 Tym razem Michalski strzela z karnego, choć bramkarz wyczuł jego intencję!
41 GOOOOOOOOOOOOOL! 2:1!
40 Ewidentna ręka jednego z rywali!
40 Jest drugi karny dla RTS!
40 Mąka faulowany na lewej stronie. Rackiewicz złapał go za koszulkę.
39 Znów za krótko wybijamy piłkę, ale tym razem na szczęście strzał zza pola karnego niecelny.
38 Wpadł w nasze pola karne Sobków. Kończy się rogiem.
38 Dobrze zabrał się z piłką Miller i został przewrócony.
37 W ostatnim czasie gra toczy się głównie na połowie RTS.
35 Znicz uspokoił grę po strzeleniu gola na 1:1.
33 Silne uderzenie z 20. metra w wykonaniu Machalskiego i mamy remis! Bez szans był Wolański!
33 GOOOOL! 1:1
32 Wybili piłkę gracze z Pruszkowa i znów wyszedł z szybkim atakiem. Kończy się kornerem!
31 Strzela lewą nogą Kozłowski i o mały włos trafiłby na 2:0. Dobrze spisał się jednak bramkarz! Róg dla RTS!
31 Najsprytniejszy w polu karnym był Kazimierowicz, który został sfaulowany przy próbie wyjścia z kontrą.
29 Źle to rozegrali łodzianie. Kontra Znicza i tym razem Kozłowski na rzut rożny.
29 Zagranie do Michalskiego, ale szybszy jeden z rywali. Róg!
28 Widzew cały czas przy piłce. Nie traci głupio futbolówki i stara się grać po ziemi.
28 Kolejna niezła akcja indywidualna Stryjewskiego, jednak Sobków na spalonym.
26 Fantastyczna okazja dla Widzewa! Miller pociągnął prawym skrzydłem, podał do Mąki, a ten zmarnował 100% sytuację!
25 Stryjewski zszedł do środka i mocno uderzył na bramkę! Jeszcze lepiej spisał się Wolański! Róg!
23 Szukał piłki Okuniewicz, uprzedzili go obrońcy.
22 Widzewiacy mają kolejny róg!
22 Zagranie w światło bramki i Wolański spokojnie łapie piłkę!
21 Kazimierowicz przekroczył przepisy blisko naszego pola karnego!
20 Fatalny błąd testowanego bramkarza, omal łodzianie nie strzelili na 2:0!
19 Powalczył w narożniku boiska Michalski, ale zacznie od bramki zespół z Pruszkowa.
19 Piłka w rękach Wolańskiego. Chyba pierwszy raz.
18 Olczak zdecydował się na strzał z rzutu wolnego z dalszej odległości, lecz bardzo się pomylił.
15 Mąka strzelił mocno w długi róg z ostrego kąta, ale trochę chybił! Szkoda!
15 Kolejny róg dla łodzian!
13 Widzewiacy grają bardzo pewnie w defensywie i Wolański póki co bezrobotny.
9 Mąka pewnie pokonał testowanego bramkarza
9 GOOOOOOOOOOOOL! 1:0
8 Miller wycięty w szesnastce!
8 Karny dla Widzewa!
7 Mąka prostopadle do Okuniewicza, a centra napastnika zablokowana. Róg!
4 Aura dziś bardzo deszczowa, co nie pomaga w precyzyjnej grze.
3 Dobrze zacentrował Michalski, ale Okuniewicz nie oddał strzału!
3 Okuniewicz faulowany na połowie Znicza.
1 Gramy!
PRZED MECZEM Widzewiacy na czerwono. Gospdoarze na błekitno-czarno
PRZED MECZEM Za chwilę zaczynamy sparing ze Zniczem. Obie drużyny już na boisku.