pt>

0
Koniec meczu
11
1' Mateusz Ostaszewski
12' Daniel Świderski (k.)
39' Maciej Kazimierowicz
43' Daniel Świderski
55' Daniel Mąka
57' Daniel Mąka
58' Kacper Falon
60' Kacper Falon
67' Dawid Kamiński
90' Sebastian Zieleniecki
90+3' Maciej Kazimierowicz
90+5 Koniec meczu! Widzew gromi i ustanawia nowy klubowy rekord! Dziękujemy za uwagę.
90+4 Jeszcze róg dla gości!
90+3 Autorem historycznego trafienia Kazimierowicz!
90+3 GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 11:0!!!
90+2 Mecz przedłużony o co najmniej 4 minuty!
90+1 Róg dla RTS!
90+1 Jeszcze jeden i będziemy mieć nowy rekord Widzewa!
90 Doczekał się gola Zieleniecki!
90 GOOOOOOOOOOOOOL! 10:0!
90 Rzut wolny. Piłkę ustawia Mąka.
88 Stały fragment gry kończy niecelny strzał Niedzieli!
88 Świetnie Falon zagrał do Mąki, ale ten przegrał starcie jeden na jednego z bramkarzem. Róg!
87 Jest piłka w siatce, ale bramka nie zostanie uznana! Strzelec, Świderski, na spalonym!
85 Od blisko 20 minut nie padł żaden gol. Widzew grać, k....a mać! ;-))))
85 Kostkowski centruje z prawego skrzydła do nikogo...
83 Widzew cały czas na połowie rywali. Czekamy na 10 i 11 bramkę, które dałyby nowy klubowy rekord.
80 Serpentyny już uprzątnięte. Można wznowić grę.
77 Są i race!
77 Kibice Widzewa rzucili serpentyny na boisko i odpalili czerwone świece dymne. Gra przerwana!
76 Superson zmienia Antosika.
76 Kazimierowicz uderzył lewą nogą zza pola karnego. Zbyt wysoko!
74 999 osób ogląda dzisiejszym mecz. Dacie wiarę?! ;-)))
73 Niedziela bliski podwyższenia! Głową uderzył niecelnie.
72 Silnie wstrzelił piłkę Falon. Za silnie.
71 Humerski po długim czasie miał okazję dotknąć piłki ;-)
70 Na ogrodzeniu sektora gości wisi transparent: "Widzew Kanzas - Dziki Zachód"
69 Ohohohoho! Świderski miał 100% okazję na hat-tricka po świetnym podaniu Kwieka, ale głową przeniósł piłkę nad bramką!
67 Kamiński strzela dziewiątą bramkę!
67 GOOOOOOOOOOOOOL! 9:0!
66 KAS przez chwilę grał w 10. Skurcze złapały Stelmasiaka, ale po interwencji medycznej piłkarz wrócił na boisko. Wytrzyma do końca?
66 Szybko ruszył Świderski do przodu, ale był na spalonym!
63 Kolejne gole to kwestia czasu. KAS ma już dość.
62 Trzech goli brakuje Widzewowi, by pobić klubowy rekord. W poprzednim sezonie ekipa Marcina Płuski wygrała 10:0 w Gałkówku.
60 Falon po raz drugi!
60 GOOOOOOOOOOOOOL! 8:0!
58 Falon minął balansem ciała stopera i posyła piłkę w długi róg!
58 GOOOOOOOOOOOOOL! 7:0!
58 Kamiński zabrał piłkę obrońcy i zagrał wzdłuż pola karnego. Nikt nie zamknął.
57 Znowu Mąka! Wypuszczony w pole karne nie miał problemu z podwyższeniem wyniku!
57 GOOOOOOOOOOOOOOL! 6:0
55 Rozmontowana obrona KAS, Świderski do Mąki, a ten strzela do pustej bramki!
55 GOOOOOOOOOL! 5:0!
53 Kamiński strzelił lewą nogą, ale prosto w bramkarza!
51 Zacznie Światłowski.
51 Kolejny korner dla gości.
50 Druga zmiana w zespole KAS. Waleszczyński zastąpiony przez Abramczyka.
49 Faulowany Niedziela
49 Mąka faulowany, ale szybko się pozbierał.
48 Krótkie rozegranie miękka wrzutka Mąki, ale wybili gospodarze.
48 Mąka wywalczył rzut rożny.
46 Za mocne dośrodkowanie Kamińskiego.
46 Gramy!
46 W Widzewie dwie zmiany: Zieleniecki za Sylwestrzaka i Mąka za Pigiela
PRZERWA Zawodnicy pomału wracają na boisko.
45 Koniec pierwszej połowy.
45 Wrzutka Pigiela, ale Świderski nieczysto trafił głową w piłkę i po akcji.
43 Świderski ma już dublet! Po dobrym podaniu Kwieka napastnik Widzewa wpadł sam w pole karne, położył bramkarza i trafił do pustej siatki!
43 GOOOOOOOOOOL! 4:0!
42 Próba Kazimierowicza z trudnej pozycji. Strzał był jednak niecelny.
39 Ależ wejście Kazika! To on podwyższa prowadzenie!
39 GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 3:0!
38 Miejmy nadzieję, że strzelec pierwszej bramki nie ucierpiał zbyt mocno i to tylko dmuchanie na zimne.
38 Tak jest, Kaziemirowicz musi wejść na boisko na skutek urazu Ostaszewskiego.
37 Ostaszewski już chyba nie wróci do gry. Do wejścia szykuje się Kazimierowicz.
36 Teraz sędzia pozwolił zagrać, ale centra Kwieka ląduje w rękach bramkarza.
36 To chyba poważniejszy uraz Ostaszewskiego. Gra wciąż wstrzymana.
34 Znów leży na murawie jeden z łodzian.
34 Linia obrony Widzewa wysunięta ultra wysoko, na 40. metr od bramki KAS.
33 Niedziela wpadł w pole karne i znalazł się sam na sam ze Światłowskim! Przegrał to starcie!
31 Bez zagrożenia.
31 Kolejna grożna akcja widzewiaków. Będzie róg!
28 Kartka dla jednego z gospodarzy. To chyba Waleszczyński ukarany. Na boisku leży natomiast Ostaszewski!
27 Kolejna świetna interwencja Światłowskiego!
27 Jak to nie wpadło?! Kamiński strzelił mocno z ostrego kąta, odbił przed siebie piłkę Światłowski, a Świderski cudem z bliska nie wpakował jej do siatki!
26 Mnożą się faule po stronie gospodarzy.
24 Długa piłka w nasze pole karne i spokojnie Humerski.
22 Za mało miejsca, by oddać strzał. KAS ruszył z kontrą, ale faulem przerwał ją Falon. Kartka dla widzewiaka!
22 Jeszcze centra w pole karne KAS i piłka ląduje poza boiskiem. Róg!
21 Nieudana akcja Niedzieli.
19 Piłka ląduje w siatce po raz trzeci, ale Falon był na spalonym!
17 Świderski miał 100% sytuację po dobrej indywidualnej akcji Ostaszewskiego. Zmarnował ją, strzelając zbyt lekko!
15 Falon wywalczył piłkę i strzelił z 20. metrów w środek bramki. To ułatwiło obronę!
13 Falon wypuścił Ostaszewskiego, ten szukał drugiego gola, ale został zablokowany.
12 Nie miał problemów Świderski z pokonaniem Światłowskiego.
12 GOOOOOOOOOOOL! 2:0!
12 Świderski ustawia piłkę!
11 Karny dla Widzewa!
11 Znów udało się wybić piłkę graczom z Konstantynowa.
11 Świderski strzela, ale dobra interwencja Światłowskiego. Róg dla łodzian!
8 Gospodarze wybijają piłkę.
7 Korner dla Widzewa!
5 Wrzutka na Świderskiego, dobrze w bramce golkiper KAS.
4 Pokazali się teraz piłkarze KAS. Wrzutka z prawej strony, ale nikt tego nie zamknął i zacznie Humerski.
3 Gospodarze chyba jeszcze mocno stremowani, bo inaczej tak szybkiej utraty gola nie można wytłumaczyć. No chyba, że bardzo dużą różnicą klas.
1 Szybko zaczął Widzew. Kamiński do Ostaszewskiego, a ten minął obrońcę i otworzył wynik!
1 GOOOOOOOOOOOOL! 1:0!
1 Zaczęli!
PRZED MECZEM Widzewiacy tradycyjnie na czerwono, gospodarze na biało-niebiesko
PRZED MECZEM Piłkarze już na murawie. Zaraz zaczynamy!
PRZED MECZEM Miejscowy spiker wita zespół Widzewa z wielkimi honorami
PRZED MECZEM Znany jest już wyjściowy skład Widzewa. Widzicie go po prawej stronie.
PRZED MECZEM Witamy serdecznie i zapraszamy do Relacji LIVE z meczu pucharowego w Konstantynowie Łódzkim. W tej chwili na boisku trwa rozgrzewka obu drużyn.
PRZED MECZEM Spotkanie zostanie rozegrane w Konstantynowie Łódzkim, na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Na miejscu jak zwykle pracować będą dla Was nasi wysłannicy. Zapraszamy do śledzenia naszej Relacji LIVE z pucharowych zawodów!
PRZED MECZEM O godzinie 18:00 piłkarze Widzewa rozpoczną zmagania w okręgowym Pucharze Polski. Ich pierwszym rywalem będzie Konstantynowska Akademia Sportowa, występują na co dzień w B Klasie. Murowanym faworytem są łodzianie.