pt>

1
Koniec meczu
2
52' Robert Bartczak 14' Mateusz Michalski
65' Adam Radwański
Przepraszamy za dzisiejsze problemy z Relacją. Na przyszłość postaramy się wyeliminować problemy z serwerem.
90+4 Koniec meczu w Ząbkach! Widzew ma trzy punkty!
81 Serwer na chwilę wrócił, więc śpieszymy donieść, że Widzew wciąż prowadzi w Ząbkach 2:1!
68 Zmiana w Legii: Orlik za Praszelika.
65 W 65. minucie Adam Radwański pięknym strzałem trafia na 2:1!
65 GOOOOOOOOOOOOOL! 1:2!
61 Kartka dla Świderskiego. Nie wiemy za co...
60 Świderski miał okazję na strzał z pola karnego, ale potknął się i strasznie spudłował!
59 Szczepański strzelił z 20. metrów, Wolański na raty łapie piłkę.
58 Bez zagrożenia.
57 Świetna akcja Monety lewą stroną boiska, Wolański z trudem na róg!
55 Zobaczymy, jak Widzew zareaguje po straconej bramce.
55 Znów rozgrzewa się intensywnie Rakowski.
52 Bartczak precyzyjnym strzałem w długi róg wykańcza koronkową akcję Legii.
52 GOOOOL! 1:1!
52 Radwański w kontrze zatrzymany przez Szczepańskiego. Kartka!
50 Rakowski jednak na razie nie wchodzi na boisko.
49 Niezłe wyjście Millera, zagrał do Świderskiego, a ten zdecydował się na strzał z dystansu. Spudłował!
47 Teraz Michalski upadł w polu karnym Legii, ale tu już na pewno nic nie było.
46 Od razu ostro w naszym polu karnym, upadł jeden z rywali, ale sędzia pokazał mu gestem, że ma wstawać.
46 Zaczęła się druga połowa!
PRZERWA Wracają sędziowie i piłkarze Smudy.
PRZERWA "Wpuśćcie kibiców..." - upominają się o kolegów kibice RTS.
PRZERWA Legioniści wrócili już na boisko. Widzewiaków brak.
PRZERWA W sektorze gości są już prawie wszyscy kibice Widzewa. Prawie, bo część została za bramą. Na ogrodzeniu wiszą dwie flagi: "Ludzie Honoru" oraz "Discovery".
PRZERWA Jeszcze w pierwszej połowie na stadion dotarł Zbigniew Boniek
PRZERWA W przerwie mocno rozgrzewa się Rakowski. Czyżby zmiana zaraz na początku drugiej połowy?
45+1 Przerwa!
45+1 Minuta doliczona do pierwszej połowy.
45 Na boisku przez czas naszej ciszy w eterze lepsza Legia, ale Wolański ma dziś swój dzień i broni znakomicie.
45 Ostre wejście w Mąkę. Przerwa w grze na udzielenie pomocy medycznej.
45 Dobiega końca pierwsza połowa i miejmy nadzieję nasze problemy z serwerem....
36 Mieliśmy lekkie problemy techniczne, ale nic nie straciliście. W Ząbkach wciąż 1:0 dla Widzewa. Wolański w międzyczasie popisał się dobrą interwencją po strzale Wełnickiego.
23 Widzewiacy cały cas utrzymują się przy piłce. Warszawianom stracony gol podciął skrzydła. Denerwuje się na nich trener Dębek.
20 Drobny faul Kozłowskiego na połowie Legii.
20 Radwański w życiowej formie. Momentami gra niżej od Kazimierowicza i czyści jak starzy kolega :-)
18 Widzewiacy w ataku pozycyjnym. Nie chcą dać legionistom rozwinąć skrzydeł.
17 Zaczęła się wymiana uprzejmości między widzewiakami a fanami Legii.
16 Kozłowski wyszedł z szybką kontrą, ale Radwański zagrał do nikogo.
16 Dobra centra w pole karne, wybili gospodarze, a po chwili Świderski na spalonym.
14 Legia miała okazje, ale gola strzela Widzew! Radwański świetnie opanował piłkę, podał do Michalskiego, a ten strzelił celnie w krótki róg! Brawo!
14 GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 0:1!
13 Znów Praszelik w roli głównej i znów Wolański lepszy w sytuacji sam na sam!
12 Kolejna bardzo groźna akcja Legii. Praszelik wpadł w pole karne i szukał podania. W ostatniej chwili przeciął to Zieleniecki!
12 Wielkie szczęście widzewiaków. Źle ustawiony był Pigiel, dzięki czemu Waniek wyszedł sam na sam z Wolańskim. Zabrakło mu jednak zdecydowania i kapitan RTS uchronił nas od utraty gola!
10 Ostre wejście Kazimierowicza, ale na razie bez kartki.
10 Świderski na spalonym.
9 Póki co mało dokładności w obu zespołach. Walka, zero strzałów.
7 Kibice Widzewa zaczęli wchodzić na stadion.
7 Długa wrzutka z rogu, piłka przedłużona, a nożycami próbował strzelać Majewski. Sędzia odgwizdał zbyt wysoko podniesioną nogę legionisty.
6 Groźna centra z lewej strony, ZIeleniecki na róg.
5 Świderski uderzył z dystansu, ale trafił w głowę obrońcy.
5 Widzewiacy zaczęli spotkanie inaczej, niż mecze u siebie. Legia zmusza stoperów do grania długą piłkę, nie ma swobodnego "klepania" na swojej połowie.
4 Majewski próbował przedrzeć się przez trzech widzewiaków i został skutecznie zatrzymany.
3 Dobrze wymienili podania Mąka z Millerem. Ten drugi zagrał w pole karne do wbiegającego Świderskiego, ale piłkę wybił Wełnicki.
1 Świderski nie opanował piłki i sfaulował rywala.
1 Gramy!
PRZED MECZEM Na stadionie pojawili się Przemysław Klementowski i Andrzej Kretek.
PRZED MECZEM Piłkarze wychodzą na boisko. Widzew na czerwono, Legia na biało. Wszystko zgodnie z tradycjami.
PRZED MECZEM Grupka kibiców Widzewa już pod bramką. Na razie nie są wpuszczani. Czekają chyba na główną ekipę.
PRZED MECZEM Legioniści też zeszli już do szatni. Startujemy za 10 minut.
PRZED MECZEM Na mecz pofatygował się kontuzjowany Mateusz Ostaszewski. Na Zbigniewa Bońka wciąż czekamy :-)
PRZED MECZEM Koniec rozgrzewki dla łodzian. Gospodarze jeszcze strzelają Szumskiemu.
PRZED MECZEM Pogoda do grania jest dzisiaj bardzo przyjemna. Lekko chłodno, około 15 stopni. Na razie nie pada, ale w każdej chwili może.
PRZED MECZEM Dwadzieścia minut do pierwszego gwizdka. Na trybunie widać już pierwszych lokalnych "Łoriorsów" ;-)
PRZED MECZEM Po kibicach Widzewa na razie ani śladu. Dojadą później - lekka obsuwa na trasie.
PRZED MECZEM Widzewiacy wybiegli na rozgrzewkę w komplecie.
PRZED MECZEM Znamy także wyjściowe składy, w jakich obie drużyny rozpocznę dzisiejsze zawody. W Widzewie bez zmian, a więc i bez niespodzianek.
PRZED MECZEM Na razie trwa rozgrzewka legionistów oraz bramkarzy RTS
PRZED MECZEM Za 40 minut rozpocznie się spotkanie 6. kolejki III ligi pomiędzy Legią II Warszawa a łódzkim Widzewem.
PRZED MECZEM Witamy ze stadionu w Ząbkach!
PRZED MECZEM Prosto z Ząbek, gdzie swoje mecze rozgrywa Legia II, będziemy prowadzili dla Was Relację LIVE ze spotkania. Zapraszamy na kilkadziesiąt minut przed pierwszym gwizdkiem. Z kolei Widzew TV szykuje tradycyjną transmisję video.
PRZED MECZEM O godzinie 15:00 rozpocznie się jeden z najważniejszych meczów Widzewa w tej rundzie. W 6. kolejce III ligi widzewiacy podejmą drużynę rezerw Legii Warszawa. Łodzianie będą chcieli przedłużyć passę pięciu ligowych zwycięstw z rzędu.