Koniec meczu
0
7 Faul na jednym z widzewiaków. Rzut wolny na połowie Olimpii.
6 Widzewiacy spokojnie grają piłką.
5 Znów mamy problemy z serwerem. Mecz już trwa. Po czterech minutach bez zagrożenia pod którąś z bramek.
PRZED MECZEM "Tarot" przywitał też inną trenerską legendę Widzewa - Władysława Żmudę! Obaj szkoleniowcy otrzymali pamiątki z rąk prezesa Przemysława Klementowskiego.
PRZED MECZEM Na dzisiejszym meczu są specjalni goście. Byli piłkarze Widzewa, którzy pamiętają pierwsze spotkanie łodzian w europejskich pucharach. 40. rocznica starcia z Manchesterem City już ze sześć dni! Do Łodzi przybył dziś m.in. trener tej pamiętnej drużyny - Bronisław Waligóra!
PRZED MECZEM Dwadzieścia minut do pierwszego gwizdka.
PRZED MECZEM Jeśli wierzyć w często zawodny serwis polskieligi.net, MKS Ełk prowadzi z Legią II 2:1. Końcówka meczu
PRZED MECZEM Właśnie dowiedzieliśmy się, że obecność Kostkowskskiego w pierwszym składzie nie wynika z żadnej kontuzji Kazimierowicza. Po prostu, taką decyzję podjął Smuda. Zaskoczeni? :-)
PRZED MECZEM Właśnie na boisko wybiegli piłkarze Widzewa. Jak już pewnie wiecie, trener Smuda dziś zaszalał i dokonał w składzie aż dwóch zmian! Od początku zagra Kwiek oraz... Kostkowski, który zajmie w środku pola miejsce Kazimierowicza!
PRZED MECZEM Witamy ze stadionu przy Piłsudskiego! Za nieco ponad pół godziny zacznie się spotkanie 7. kolejki III ligi pomiędzy Widzewem a Olimpią Zambrów!
PRZED MECZEM Prosto z "Serca Łodzi" będziemy jak zawsze prowadzili dla Was Relację LIVE z meczu. Zapraszamy na kilkadziesiąt minut przed pierwszym gwizdkiem. Z kolei Widzew TV szykuje tradycyjną transmisję video.
PRZED MECZEM Z powodu zaplanowanego na sobotę meczu rugby, Widzew rozegra swoje spotkanie ligowe wyjątkowo w piątek. O godzinie 19:10 na stadionie przy al. Piłsudskiego 138 rozpocznie się starcie z Olimpią Zambrów. Widzewiacy będą chcieli przedłużyć passę pięciu ligowych zwycięstw z rzędu.