pt>

1
Koniec meczu
3
90+2' Maciej Koziara 43' Sebastian Zieleniecki
59' Radosław Sylwestrzak
90+4' Michał Miller
90+4 Miller stawia kropkę nad i przepięknym strzałem! Wygrywamy 3:1 i w świetnych nastrojach wracamy do domu!
90+3 Niebezpiecznie pod naszą bramką. Na szczęście piłka ląduje na górnej siatce
90+2 Niestety 2-1. Koziara z woleja po ziemi.
90+1 4 minuty doliczone.
90 Rzut wolny dla Drwęcy.
89 Tym razem Drwęca atakuje ale mało z tego zagrożenia i Wolański od bramki
87 Teraz Michalski się już nie myli! 3-0!... a jednak nie. Sędzia pokazuje, że Radwański wyjechał przed podaniem za linię końcową.
86 Michalski teraz sam na sam z Niżnikiem i trafia w nogi bramkarza
85 W międzyczasie leżał jeden z naszych piłkarzy. Sylwestrzak jednak już na nogach.
82 Kwiek za Mąkę
81 Gigantyczny błąd Wolańskiego. Z 50 metrów jeden z piłkarzy Drwęcy chciał go przelobować.
80 Gołębiewski na spalonym.
79 Mąka teraz przedryblował 3 piłkarzy. Przwrócił się w polu karnym. Chciał wymusić karnego ale sędzia niewzruszony.
78 Tym razem aut dla gospodarzy na naszej połowie. Uciekał Domżalski ale piłkę przejął Wolański
77 Akcja Pigla, ale obrońcy sobie radzą i od bramki Niżnik
75 Kolejna zmiana w Drwęcy. Schodzi Kowalczyk a za niego Mater.
74 Mecz toczy się teraz w spokojnym tempie. Widzew kontroluje grę
72 Zmiana w Drwęcy. Schodzi Miarka a za niego Jurków
70 Uffff...Kuciński z 20 metrów minimalnie obok bramki
70 Faul Kazika w kole środkowym
68 Wrzutka za lekka i poradzili sobie obrońcy
68 Faulowany Gołębiewski i mamy rzut wolny.
66 Mąka do Michalskiego. Niestety Mateusz do dochodzi do piłki.
65 Piłka teraz spadła na 6 metr pod nogi do Michalskiego. Nasz pomocnik chciał uderzyć z woleja ale zupełnie mu to nie wyszło.
65 Miller ze zwodem. Strzela z daleka ale trafia w obrońców
65 Ostre starcie w którym ucierpiał lekko Radwański
64 Bardzo ładnie teraz Widzew. Piłka chodzi jak po sznurku pomiędzy naszymi piłkarzami
63 W odpowiedzi akcja Drwęcy ale dwójkowo im nie wyszło i zacznie od bramki Wolański
61 Gołębiewski za Świderskiego
61 Kolejna akcja Widzewa, ale zakończona niepowodzeniem.
59 Goooooooolllll!!!! 2-0 Sylwestrzak głową po dośrodkowaniu Radwańskiego
59 W międzyczasie mieliśmy kapitalną szansę na podwyższenie prowadzenia. Bramkarz gości wyszedł za daleko. Mąka go minął zagrał do Świderskiego ale nasz napastnik się zakiwał i bramkarz zdążył wrócić.
59 Mieliśmy chwilowe problemy z serwerem ale już wracamy
54 Świderski przewraca się w polu karnym. Sędzia każe grać dalej
54 Błąd Pigiela. Piłka poszła na Domżalskiego ale skrzydłowy nie dochodzi do niej i Wolański zaczyna od bramki
46 Zaczynamy drugą połowę
PRZERWA Tym razem gramy "ze słońcem". Oczekujemy więc strzałów z daleka w wykonaniu naszych graczy.
PRZERWA Piłkarze są już na murawie. Zaraz zaczynamy drugą połowę
PRZERWA Umknęła nam kartka dla jednego z gospodarzy. W 40 minucie ujrzał ją Domżalski
45+1 Koniec pierwszej połowy
45 Sędzia dolicza minutę do regulaminowego czasu gry
45 Drwęca szybko chce odrobić straty. Ostro zaatakowali i mają rzut wolny po faulu Radwańskiego
43 Gooooooool!!!!! 1-0 dla Widzewa! Wrzutka Michalskiego na głowę Zielenieckiego i nasz stoper WRESZCIE trafia!
43 Mamy korner
43 Tym razem Świderski chciał się przedrzeć w pole karne ale znów obrońcy Drwęcy na posterunku
42 Kolejna akcja Drwęcy ale strzał niecelny i od bramki Wolański
41 Krótko rozegrali ale poradziliśmy sobie
41 W odpowiedzi gospodarze. Po dośrodkowaniu Domżalskiego, Kozłowski głową na rzut rożny
41 Kolejne dośrodkowanie Michalskiego z prawej strony ale Drwęca sobie radzi
40 Mamy rzut wolny w kole środkowym.
39 Ależ szansa przed Widzewem. Michalski daleko do Mąki, ten zgrywa do środka do Świderskiego a ten znowu z 3 metrów w... bramkarza. To powinien być gol!
38 Teraz Kozłowski z autu... do nikogo. Bardzo słaby okres gry Widzewa teraz.
38 Radwański kapitalnie crossem do Michalskiego, skrzydłowy wycofuje do Kazimierowicza a ten... traci głupio piłkę przez słabe przyjęcie
36 No i kolejna strata przy wyprowadzeniu...
35 Po raz kolejny mamy problem z wyprowadzaeniem akcji. Znów tracimy prosto piłkę i atakuje Drwęca
35 Tym razem Zajączkowski z daleka z woleja. Wprost w Wolańskiego
34 Tym razem Drwęca w ataku. Jeden ze skrzydłowych w pojedynku z Kozłowskim. Dośrodkowuje ale Zielu wyjaśnia na aut
34 Szybkie dośrodkowanie na głowę Świderskiego ale Niżnik szybszy
33 Indywidualnie dryblingiem Michalski i mamy rzut rożny
33 Strzał z 30 metrów Zajączkowskiego ale... daleko obok bramki Wolańskiego
32 Kontra Drwęcy. Koziara został wypuszczony na indywidualną akcję, ale szybko ratuje nas Pigiel.
31 Obie drużyny w całości na połowie gospodarzy. Na naszej jedynie "Wolo"
31 Chwila spokoju w grze. Widzew stara się coś zrobić atakiem pozycyjnym
29 Znów próbowaliśmy prawą stroną. Michalski wrzucał w środek pola karnego ale... tam nikogo z naszych nie było
28 Zagranie na krótki słupek. Kozłowski wybija przed pole karne tam strzał oddaje Koziara i chyba trafia w rękę jednego z naszych. Sędzia jednak nie reaguje. Ufff...
28 Szybka kontra Drwęcy i jest rzut rożny
27 Radwański próbował uruchomić prostopadłym podaniem Michalskiego ale wszystko przecinane póki co przez obrońców
26 Kazimierowicz znów do Michalskiego. Mateusz wrzuca piłkę w pole karne, dopada do niej Świderski ale strzela bardzo niecelnie
24 Kazimierowicz do Michalskiego, ten przeciąga dośrodkowanie. Do piłki dopada Mąka strzela z lewej nogi ale wprost w bramkarza.
24 Nic nie wyszło z rożnego i Drwęca wychodzi z akcją
23 Miller wrzuca na głowę do Świderskiego. Napastnik mija się z piłką ale dzięki błędowi obrońców mamy korner
22 Kontra gospodaarzy. Domżalski na głowę Koziary. Koziara chciał przelobował Wolańskiego ale za mocno i piłka ląduje na bramce gości
22 Szkolne błędy przy akcji Widzewa. Nie umiemy wymienić 3 podań i tracimy piłkę, która ląduje na aucie.
21 Michalski za lekko. Piłka nie przechodzi nawet 1 obrońcy
20 Mamy rzut wolny przy linii bocznej
20 Bardzo groźnie Drwęca. Kajca zszedł do środka i uderzył po krótkim słupku. Na szczęście niecelnie
19 Świderski fauluje w walce o piłkę.
18 Tym razem akcja Widzewa. Michalski wypuścł Kozłowskiego ale nasz obrońca nie dobiegł do piłki. Niżnik od bramki
18 Z kontrą chcieli wyjść gospodarze, ale Zieleniecki wszystko przeciął wybijając daleko piłkę.
17 Tym razem Widzew lewą stroną ale po raz kolejny szarżującego Mąkę zatrzymują obrońcy
16 Wrzutka z prawej strony w nasze pole karne ale Wolański bez problemu sobie radzi
16 Akcja szybko przenosi się pod naszą bramkę. W dużym zamieszaniu wybijamy piłkę.
15 Długa piłka na Daniela Mąkę ale obrońcy szybsi zagrywają głową do bramkarza
14 Po tym aucie będziemy mieli rzut wolny. Kozłowski faulowany w naszym polu karnym
14 Kolejna wrzutka w nasze pole karne i po raz kolejny Kozłowski na aut
13 Tym razem wrzut typu "balon" i nasi sobie radzą.
13 Mocno bita piłka. Cinek wybija na aut
13 Krótkie rozegranie, Sylwestrzak fauluje przed polem karnym i mamy rzut wolny dla Drwęcy
12 Akcja lewą stroną gospodarzy, Kozłowski wybija na róg
9 Michalski na Zielenieckiego ale nasz stoper bardzo niecelnie
9 Wrzutka Mąki w pole karne na głowę Millera, ten uderza i piłka odbija się od obrońców i wychodzi na róg
8 Koziara fauluje jednego z naszych i mamy rzut wolny
7 Mocna centra ale Świderski głową wybija poza pole karne. Piłka wraca ale Koziara znalazł się na spalonym
6 Domżalski faulowany z prawej strony naszego pola karnego
5 Świetna piłka od Mąki do Świderskiego ale pierwszy przy niej znalazł się jednak bramkarz gospodarzy Niżnik
5 Michalski w pole karne ale obrońcy łatwo wyjaśniają
5 Mamy korner po dobrze zagranej piłce do Świderka
3 Kozłowski do Świderskiego, ten drugi z przyjeciem kierunkowym ale piłka ucieka na aut
3 Kozłowski na aut
2 Faul Adama Radwańskiego i rzut wolny dla Drwęcy
1 Na spalonym Świderski
1 Ruszamy!
PRZED MECZEM Jeszcze standardowo "Jeden za wszystkich..." w kółeczku.
PRZED MECZEM Trwa przywitanie piłkarzy. Piłkarze zajmują pozycje na boisku. W pierwszej połowie gramy pod słońce...
PRZED MECZEM Sędzia gwiżdże zapraszając piłkarzy na murawę.
PRZED MECZEM Piłkarze Drwęcy na biało-niebiesko, Widzew na czerwono. Jeszcze chwila i startujemy.
PRZED MECZEM Piłkarze obu drużyn powoli opuszczają murawę. Jeszcze 8 minut i zaczynamy mecz.
PRZED MECZEM Obie drużyny są już od kilku minut na rozgrzewce.
PRZED MECZEM Ma on jednak zacząć zawody na lewej pomocy, a Mąka pójść do ataku. Gdyby to nie wypaliło, zawsze można dokonać korekty.
PRZED MECZEM Znamy już skład łodzian. W jedenastce zaszła jedna zmiana w porównaniu do spotkania z Ursusem. Miller zastąpił Kwieka.
PRZED MECZEM Witamy ze stadionu w Nowym Mieście Lubawskim. Za pół godziny rozpocznie się spotkanie 10. kolejki III ligi pomiędzy miejscową Drwęcą a łódzkim Widzewem.
PRZED MECZEM Wprost z Warmii będziemy dla Was prowadzili naszą standardową Relację LIVE z meczu. Zapraszamy na kilkadziesiąt minut przed pierwszym gwizdkiem. Z kolei Widzew TV szykuje jak zawsze transmisję video.
PRZED MECZEM W tę niedzielę ani piłkarze, ani kibice Widzewa nie będą mogli dłużej pospać. Już o godzinie 11:00 łodzianie rozpoczną bardzo ważne spotkanie na szczycie tabeli. Ich rywalem będzie Drwęca Nowe Miasto Lubawskie.