pt>

1
Koniec meczu
2
90' Łukasz Dynel 1' Daniel Gołębiewski
24' Dawid Kamiński
90+3 Koniec meczu w Byczynie. Widzew wymęczył 2:1. Zapomnijmy już o tym "widowisku"...
90+2 Nie wiemy, ile minut doliczył arbiter. Ner rozpaczliwie szuka wyrównania.
90+2 Ostaszewski faulował na połowie Neru.
90+1 Widzewiacy chcieli dograć zawody na stojąco i zostali ukarani. Wstyd, bo to już drugi raz z rzędu!
90 GOOOL! Jednak będą emocje. W 90. minucie składna akcja Neru daje im bramkę na 1:2!
90 Świderski fatalnie skiksował. Od bramki Domżał.
89 Woźniak zagrywa po ziemi, ale dobrze zachował się Humerski.
89 Ner w końcówce przejął inicjatywę, ale nie zrobi nam chyba dzisiaj żadnej krzywdy.
88 Smolarek za Owczarka.
87 Mąka wpadł w pole karne, ale zatrzymał go skutecznym wślizgiem Zwoliński.
87 Na raty łapie piłkę Humerski.
86 Bartos trafia w plecy Tlagi i korner dla Neru!
86 Kilka podań na jeden kontakt, ale akcję zepsuł Mąka.
84 Ner nie opuszcza połowy widzewiaków. Teraz cięta piłka z prawego skrzydła. Trzeba uważać, bo jeden gol znów spowoduje nerwówkę. Jak w Nowym Mieście Lubawskim. Dogrywki byśmy nie chcieli.
83 Technicznie próbował Przezak, ale pozostawimy to bez komentarza...
83 Kostkowski przewinił przed polem karnym. Kartka!
81 Świderski strzela lewą nogą, ale metr obok słupka!
80 Dobra interwencja Olczaka na skraju pola karnego.
78 Za wysoki strzał Bartosa, ale akcja Neru mogła się podobać.
77 Trafiła kosa na kamień, teraz Olczak wycięty równo z trawą przez Dynela.
76 Ostaszewski na spalonym.
76 Składna akcja Widzewa, ale Mąka stracił piłkę w polu karnym rywala.
74 Dynel zajął miejsce Niedzielskiego.
74 Osowski uderzył z dalszej odległości i Humerski miał trochę szczęścia, że piłka minęła bramkę!
72 Rozkręcają się gospodarze. Znów była okazja na kontaktową bramkę. Z 5. metra zacznie jednak Humerski.
71 No teraz Ner był o włos od gola, ale instynktownie nogami obronił Humerski!
70 Indywidualna akcja Bartosa zakończona niepowodzeniem.
66 Świderski zastąpił Kwieka.
66 Kontuzjowanego Kanię zastąpił Woźniak.
66 A jednak jest kartka dla widzewiaka.
66 Znów Olczak zapolował na nogi rywala. Rozumiemy walkę, ale pomocnik Widzewa mógłby się już ogarnąć...Aż dziw, że nie obejrzał kartki.
64 Świderski gotowy do wejścia.
64 Szybki wypad łodzian, uruchomiony przez Niedzielę. Pogubi ł się przy finalizacji Ostaszewski.
63 Bez noszy się nie obejdzie. Olczak dosłownie "skasował" rywala...
62 Masażyści pomagają piłkarzowi Neru.
62 Olczak ostro potraktował Kanię w walce o piłkę. Rzut wolny na naszej połowie, ale do bramki kawał drogi.
61 Dwójkowa akcja Mąki z Kwiekiem, ale sędzia dopatrzył się jakiegoś przewinienia ze strony widzewiaka.
59 Jeszcze jedna próba zespołu Bistuły, ale nie zrozumieli się dwaj piłkarze i piłkę przejął Humerski.
59 Teraz gorąco pod bramką Widzewa, ale nie ma kontaktowego gola.
59 Piłka wybita po centrze Kwieka po chwili wraca w pole karne Neru, ale szybko wyszedł z bramki Domżał!
58 Dośrodkowanie Gromka, nie doszedł do piłki Kamiński - wybił ją na róg Stępień!
56 Jeszcze Gromek w miejsce Rakowskiego.
56 Mąka wchodzi w miejsce Falona.
55 Niedzielski na spalonym.
55 Do wejścia szykuje się Mąka.
54 Przerwa w grze. Nie podnosi się z murawy jeden z poddębiczan.
53 Jeszcze jedna akcja Neru, tym razem prawym skrzydłem. Gdyby ktoś dopadł do piłki, byłoby 1:2.
52 Teraz wyszli z kontrą gospodarze, ale Osowski nie oddal piłki Niedzielskiemu, tylko bardzo nieudanie strzelił na bramkę Humerskiego.
52 Widzewiacy grają piłką na połowie Neru.
49 Kania "zatańczył" z piłką w naszym polu karnym. Kończył akcję strzałem Przezak, ale został zablokowany.
49 Ciekawa akcja dwóch młodzieżowców, próbował zamknąć ją strzałem Kwiek, ale zamiast w piłkę, trafił w rywala!
47 Ładne wejście Niedzieli, ale widzewiak faulowany. Sędzia puścił grę i goście stracili piłkę.
46 W Nerze jedna zmiana: Kania za Pabjańczyka.
46 Zaczynamy drugą połowę
45+1 Przerwa!
45 Minutę dorzucił sędzia do pierwszej połowy.
44 Humerski wybił piłkę prosto pod nogi Pabjańczyka, ale ten nie trafił na pustą bramkę!
43 Gra przeniosła się na środek pola. Mało składnych akcji.
42 Tlaga wybił piłkę na drugie boisko. Pomału zaczyna ich już brakować.
41 Nie doszedł do podania Falon i zacznie od bramki Domżał.
39 Tlaga znów jak profesor we własnym polu karnym!
38 Jeszcze raz Kamiński w roli głównej, ale uderzenie tym razem zablokowane.
38 Ruszył z szybką kontrą Kamiński, ale trochę niepotrzebna próba strzału z trudnej pozycji.
37 Pabjańczyk faulowany przez Niedzielę przy linii bocznej.
37 Kolejne kiepskie zagranie "Kostka".
36 Znów Kostkowski, ale strzał mocno niecelny.
36 Kwiek na głowę Kostkowskiego, ale temu w strzale przeszkodził rywal. Mamy jednak jeszcze jeden róg, z przeciwnej strony.
35 Mamy kolejny korner!
33 I kolejny raz znakomicie w destrukcji "Tlagowy".
32 Nieudany strzał Bartosa. Wcześniej pomylił się Kostkowski, a do obrony we własne pole karne wrócił sam Gołębiewski!
31 Przyglądamy się grze Tlagi, a teraz także Olczaka, bo obaj są na razie pomijani przez Smudę w lidze. Możliwe, że zobaczymy dziś także Gromka.
30 Znów świetnie ustawił się Tlaga. Gdyby nie jego reakcja, mogłoby być groźnie.
28 Dobra interwnecja Kostkowskiego.
28 2:0 to już spokojne granie. Można szybkim atakiem poszukać kolejnych bamek.
25 Piłka w siatce Widzewa, ale Niedzielski był na spalonym!
24 Kwiek z drugą asystą! Podanie na prawą stronę do Kamińskiego, a ten spokojnie przelobował bramkarza!
24 GOOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:0!
23 Długa piłka w nasze pola karne, ale wybił ją Tlaga.
21 Dla Olczaka to drugi występ w tym sezonie. Zdążył jeszcze zaliczyć minuty w Sulejówku, po czym wypadł ze składu. W międzyczasie przeszedł operację dłoni.
20 Jednak Kazimierowicz nie może kontynuować gry. Zastąpił go Olczak.
20 Gołębiewski wywalczył rzut rożny!
19 Za mocne podanie Osatszewskiego do Falona.
18 Zasada po ziemi, ale w mur.
17 Wracający Rakowski faulował na 22. metrze. Kartka!
16 Widzewiacy nie forsują zbyt wysokiego tempa. Raczej na spokojnie szukają drugiej bramki, choć i Ner nie może narzekać na brak piłki.
15 Przezak centrował z prawej strony, jednak dobrze wrócił na swoją pozycję Tlaga.
14 Trochę przypadkowy strzał widzewiaków, ale łapie piłkę Domżał.
12 Dobra okazja przed Tlagą, ale pomylił się przy tym woleju!
12 Mamy pierwszy rzut rożny!
11 Szarpał na lewej stronie Zasada, ale już po strachu.
9 Ustawienie jest zupełnie przebudowane. Na środku obrony gra obok Kostktowskiego Tlaga, a na prawej obronie Niedziela. Skrzydła, to Falon na lewym i Kamiński na prawym.
6 Ofensywny faul Gołębiewskiego.
5 Kazimierowicz nie jest jednak ustawiony w linii obrony, gra wyżej.
4 Coś stało się Kazimierowiczowi. Przerwa w grze.
4 Kolejna próba Neru. Niedzielski przedarł się lewą stroną, ale centrował zbyt mocno.
3 Nieporozumienie w szeregach łodzian, ale Humerski złapał piłkę.
1 Mało brakowało, a napastnik zmarnowałby 100% okazję. Źle przyjął piłkę, ale lewą nogą zdołał ją posłać do bramki tuż przy słupku!
1 GOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0!
1 Piłka w rękach Humerskiego.
1 Gramy!
PRZED MECZEM Kapitanem Widzewa jest dzisiaj Maciej Humerski.
PRZED MECZEM Piłkarze już na murawie. Widzew klasycznie na czerwono, a Ner na biało-zielono.
PRZED MECZEM Stawką meczu jest awans do 1/2 finału. Są tam już Andrespolia, Sokół i KS Kutno, które wygrały swoje mecze. Jeśli łodzianie zwyciężą dziś i w następnej fazie, znajdą się na szczeblu wojewódzkim. Finał okręgu jak zawsze nie jest rozgrywany.
PRZED MECZEM Koniec rozgrzewki. Zaczynamy za kilka chwil.
PRZED MECZEM Poznaliśmy także jedenastkę Neru. Znalazło się w niej aż pięciu byłych widzewiaków. Szósty, wypożyczony, siedzi na ławce.
PRZED MECZEM Trwa rozgrzewka obu ekip. Mecz zacznie się za ok. 20 minut.
PRZED MECZEM Wiemy już, w jakim zestawieniu zaczną dziś łodzianie. Niespodzianką jest ustawienie na środku obrony Macieja Kazimierowicza. Pierwszy raz w tym sezonie w pierwszej drużynie zagra natomiast Kamil Tlaga.
PRZED MECZEM Prosto z Byczyny będziemy dla Was prowadzili naszą tradycyjną Relację LIVE. Zapraszamy na ok. 30 minut przed pierwszym gwizdkiem. Z kolei Widzew TV szykuje jak zawsze transmisję wideo.
PRZED MECZEM Po niedzielnej wygranej w Nowym Mieście Lubawskim, dziś piłkarzy Widzewa czeka odskocznia od ligowej rywalizacji. O godzinie 19 zmierzą się oni z Termami Nerem Poddębice, a stawką meczu będzie awans do 4. Rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgowym