pt>

2
Koniec meczu
5
80' Mikołaj Zwoliński (k.)
86' Krystian Smolarek
36' Mateusz Michalski (k.)
38' Robert Demjan
64' Daniel Świderski
78' Jakub Jasiński
82' Jakub Jasiński
90 Koniec! Wygrywamy pierwszy sparing 5:2!
90 Zaczniemy z 5. metra.
89 Malinowski strzela w krótki róg - Humerski na korner!
88 Nieudana główka Świderskiego.
88 Akcja Rakowskiego i mamy rzut rożny!
88 Kibice proszą sędziego Pskita, żeby już kończył. "Apsik" - krzyczą. "Na zdrowie" - odpowiedział arbiter :-)))
86 Ner po golu Smolarka i błędzie Kostkowskiego zmniejsza stratę.
86 GOOOOL! 5:2!
85 Akcja lewą stroną i po podaniu Świderskiego Pieńkowski powinien tylko "przystawić pieczątkę". Zrobił to za lekko.
84 Od bramki Humerski.
82 Jasiński ma już dublet, a na koncie 15 lat!
82 Wrzutka Przybylskiego i znakomitą główką popisał się Jasiński!
82 GOOOOOOOOOOL! 5:1!
80 Zwoliński strzelił w sam środek.
80 GOOOOOOOOOOOOOOL! Już tylko 1:4.
80 Jedenastka dla Neru!
78 Jasiński z bliska dostawia nogę po podaniu Niedzieli!
78 GOOOOOOOOOOL! 4:0!
77 Pada coraz mocniej.
76 Łodzianie oddalili zagrożenie.
76 Niedziela złapał rywala za koszulkę. Wolny z boku pola karnego.
74 Po zejściu Iraciego na stopera cofnięty został... Miller :-)
73 Szybka kontra Neru i powinno być 1:3, ale Rakowski zdążył wrócić!
72 Jasiński na spalonym.
71 Ależ zerwał się Pieńkowski. Nic z tej akcji nie wyszło, ale wychowanek Widzewa wygląda naprawdę dobrze!
69 Jasiński za Przybylskiego.
69 "Na oko" mecz ogląda 300 widzów.
68 Rozpadało się nad Byczyną.
64 Pieńkowski zagrał do Świderskiego, a ten pokonał w sytuacji sam na sam bramkarza! 3:0!
64 GOOOOOOOOL!
63 Nieporozumienie w obronie Widzewa. Bartos miał w zasadzie pustą bramkę, ale w ostatniej chwili zdążył Rakowski!
63 Już po zagrożeniu.
62 Dobra szansa przed Bartos. Humerski strzał w krótki róg sparował na korner!
61 Zimą z Olkiem Kwiekiem coś się stało. W drugiej połowie lepszego od niego w drużynie chyba nie ma...
60 Znów Miller dobrze doszedł do piłki, ale tym razem bramkarz odbił na róg!
60 Dobra akcja Kwieka, nie pierwsza dzisiaj. Będzie róg dla RTS!
59 Widzewiacy dominują na boisku. Grają dużo piłką.
56 Miller zamyka dośrodkowanie Kwieka. Pudło!
56 Fantastyczna akcja Pieńkowskiego, ale w 100% sytuacji... nie trafił do siatki! Róg!
55 Pieńkowski strzela celnie, ale lekko. Bramkarz Neru bez kłopotów.
53 Doskonała okazja dla Neru! Kobryń trafia jednak w stojącego na linii bramkowej Niedzielę!
48 Niecelne uderzenie Kobrynia.
48 Wybił piłkę Świderski.
48 Róg dla Neru!
46 Gramy!
PRZERWA Drugą połowę zaczniemy w składzie Humerski - Niedziela, Iraci, Kostkowski, Rakowski - Miller, Kazimierowicz, Kwiek, Pieńkowski - Przybylski, Świderski. Nadal ustawienie 4-4-2
45+1 Koniec pierwszej połowy!
45 Demjan wyjechał z piłką za linię boczną.
43 Ruszył Kozłowski, ale Demjan nie opanował jego podania. Po chwili faul na "Cinku".
42 Demjan zszedł na prawe skrzydło, a jego dośrodkowanie wślizgiem próbował na gola zamienić Okachi.
41 Iraci ogląda kartkę!
40 Dośrodkowanie zamyka Zasada. Strzał zza pola karnego za wysoki.
40 Korner dla Neru!
38 Demjan także trafia do siatki. Podawał za krótko jeden z piłkarzy Neru!
38 GOOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:0!
36 Michalski pewnie pokonuje Domżała!
36 GOOOOOOOOOOOOOL! 1:0!
35 Okachi świetnie uruchomił Kozłowskiego, a ten został przewrócony!
35 Karny dla Widzewa!
33 Próbował jednak Michalski. Miękki strzał mija bramkę Neru.
32 Zieleniecki faulowany przed polem karnym. Czy sam będzie strzelał z wolnego?
32 Błąd Sylwestrzaka omal nie zakończył się utratą gola. Naprawił go Pigiel
30 Mamy następny róg. Znów fajnie pokazał się Zuziak.
29 Rezerwowi Widzewa całą ławą ruszyli do rozgrzewki.
27 Jeden z rywali faulowany w walce o piłkę.
26 Jeszcze jeden korner dla Widzewa
26 Zieleniecki o włos od otwarcia wyniku! Piłka jednak odkręcała się od bramki!
25 Róg dla RTS!
25 Ładnie prawą stroną urwał się Okachi, ale Zimoń zdecydowanym wejściem zakończył akcję.
24 Tym razem szczęście po stronie Widzewa. Zasada strzelał z dobrej pozycji, ale nieco chybił!
23 Fenomenalny wolej Zuziaka! Szkoda, że piłka poszła prosto w Domżała
22 Sylwestrzak strzela głową z trudnej pozycji - pudło!
21 Świetna akcja łodzian. Stanek bliski był zamknięcia dośrodkowania Demjana, ale źle trafił w piłkę. Róg!
20 Stanek wrócił za rywalem na swoją połowę. Walczył, ale przekroczył przepisy.
19 Zawodnicy Neru cały czas sobie podpowiadają. Widzewiacy nie odezwali się chyba słowem...
17 Znów wrzucał Michalski i znów bez zagrożenia.
17 Zuziak strzelał technicznie z narożnika pola karnego. Domżał nie bez trudu na róg!
16 Techniczne uderzenie Zasady ląduje na słupku!
15 Świetna klepka Neru, przerwana faulem przez Pigiela. Rzut wolny i dobra okazja do strzału!
14 Od bramki zacznie Domżał.
14 Póki co najlepiej z grona nowi/testowani zdecydowanie Stanek!
13 Przewinienie Inaciego w kole środkowym.
12 Brochocki zostawiony bez krycia strzela mocno lewą nogą. Na szczęście wypożyczony z Widzewa gracz mocno spudłował!
11 Sylwestrzak na róg.
10 Mocno bita piłka przez Michalskiego, jednak nikt do niej nie dopadł.
9 Okachi wywalczył rzut rożny.
8 Teraz Demjan przewrócony.
7 Jak na razie Ner częściej przy piłce.
6 Michalski faulowany w środku pola.
5 Niezła piłka w nasze pole karne, jednak szybko z bramki wyszedł Wolański.
4 Na razie mecz bez składnych akcji. Piłka głównie w środku pola.
3 Jeszcze jedna próba Neru - Owczarek nad bramką.
2 Stanek ładnie uwolnił się spod opieki i zagrał prostopadle do Demjana. Słowak jednak na spalonym.
1 Bartos strzela lewą nogą, ale Wolański łapie piłkę "na raty".
1 Zaczynamy pierwszy mecz w tym roku!
PRZED MECZEM Wciąż piłkarze grzeją się na boisku. Mecz raczej zacznie się kilka minut po 18:00.
PRZED MECZEM Trwa rozgrzewka na obu połowach. Schodzą się też kibice.
PRZED MECZEM W wyjściowym składzie gospodarzy trzech byłych widzewiaków: Kamil Bartos, Mikołaj Zwoliński i Grzegorz Brochocki
PRZED MECZEM Zaczynamy tak: Wolański - Kozłowski, Sylwestrzak, Zieleniecki, Pigiel - Michalski, Iraci, Okachi, Zuziak - Demjan, Stanek
PRZED MECZEM Światła nad boiskiem nadal wygaszone. W Poddębicach oszczędzają na prądzie ;)
PRZED MECZEM Czekamy na informację, w jakim składzie widzewiacy rozpoczną dzisiejsze zawody.
PRZED MECZEM Witamy z Byczyny, gdzie za niecałą godzinę rozpocznie się sparing pomiędzy Termami Nerem Poddębice a łódzkim Widzewem.
PRZED MECZEM Spotkanie zostanie rozegrane na boisku ze sztuczną murawą, przy oświetleniu.
PRZED MECZEM Franciszek Smuda będzie miał do dyspozycji co najmniej trzech testowanych zawodników: Daniele Inaciego, Marka Zuziaka oraz Princewilla Okachiego.
PRZED MECZEM Punktualnie o szóstej po południu ma się rozpocząć potyczka łodzian z Termami Nerem Poddębice. Transmisję video przeprowadzi oficjalna witryna. My zapraszamy tych, którzy nie będą mieli możliwości obejrzeć przekazu Widzew TV.
PRZED MECZEM Dziś wieczorem piłkarze Widzewa rozpoczynają sparingowe granie, dlatego na łamy WTM wracają nasze klasyczne Relacje LIVE. Przed godziną 18:00 zaczniemy przekazywanie Wam najważniejszych komunikatów z Byczyny.