5
Koniec meczu
2
18' Robert Demjan
25' Mateusz Michalski (k.)
56' Jakub Jasiński
58' Michał Przybylski
62' Daniel Świderski
41' Michał Janik
65' Tomasz Persona (k.)
90 Koniec meczu. Widzew pokonał KSZO aż 5:2. Dziękujemy za uwagę!
89 Piłkarz KSZO miał bardzo dobrą okazję do zdobycia bramki, ale pod presją Wolańskiego zabrakło mu zimnej krwi.
88 Korner dla Widzewa.
87 Fatalny strzał Kazimierowicza.
86 Bramkarz obronił strzał Mąki.
85 Świderski ograł obrońcę, ale mógł więcej zrobić w tej akcji, na przykład podać do lepiej ustawionego kolegi.
84 Zuziak ryzykownie, ale czysto odebrał piłkę.
82 Złe podanie Mąki. Zepsuł nieźle zapowiadającą się akcję.
80 Niedziela ładnie ograł rywala.
79 Kolejna akcja prawą stroną rozegrana w ten sam sposób. Tym razem łodzianie wywalczyli rzut rożny.
77 Udana interwencja Wolańskiego po strzale gracza KSZO. Korner.
76 Faul na obrońcy Widzewa.
75 Bramkarz KSZO złapał piłkę po płaskim strzale.
74 Wolny dla RTS.
73 Nieudana akcja zespołu z Ostrowca Świętokrzyskiego. Wznowi Wolański.
71 Bramkarz KSZO złapał piłkę po strzale Świderskiego.
69 Niecelny strzał głową Sylwestrzaka.
69 Będzie korner dla Widzewa.
66 Prosta strata Niedzieli na połowie rywali.
65 Tomasz Persona zdobył drugiego gola dla KSZO.
64 Faul Wolańskiego i rzut karny dla KSZO.
63 Z lewej strony boiska dośrodkował Zuziak, a w polu karnym skutecznością wykazał się Świderski, który z bliska pokonał bramkarza KSZO.
62 I już 5:1 dla Widzewa!
60 Mogło być 5:1! Znowu strzelał Przybylski, ale tym razem obronił golkiper KSZO.
59 Widzew miał rzut rożny, po którym gracze KSZO wypchnęli łodzian na środek boiska. Nasi piłkarze błyskawicznie wrócili jednak w pole karne. Mąka dograł piłkę przed bramkę, gdzie był Przybylski i mamy czwartego gola!
58 4:1!
57 Widzew przeprowadził akcję lewą stronę. Po zagraniu piłki w pole karne karne doskonale znalazł się tam Jasiński, który wpakował futbolówkę do siatki.
56 3:1!
55 Widzewa miał rzut wolny. Po centrze Mąki piłka odbiła się od jednego z graczy i wylądowała w rękach bramkarza.
54 Zawodnik KSZO doszedł do piłki po wrzutce z lewej strony boiska. Po jego strzale futbolówka trafiła w boczną siatkę.
52 Niedziela świetnie pokazał się w polu karnym KSZO. Ograł obrońcę, wycofał piłkę na ósmy metr, ale żadnemu z graczy Widzewa nie udało się oddać strzału.
51 Defensywa KSZO popełniła błąd, ale Widzewiacy nie zdołali go wykorzystać.
49 Czajkowski sfaulowany przez Świderskiego.
48 Ostre wejście Niedzieli.
46 Przed nami druga połowa
PRZERWA W drugiej połowie Widzewa zagra w składzie: Wolański – Niedziela, Sylwestrzak, Miller, Zuziak – Jasiński, Kazimierowicz, Falon, Mąka – Przybylski, Świderski
45 Sędzia Paweł Malec zakończył pierwszą połowę.
44 Nieudane podanie Cheby. Aut dla RTS.
43 KSZO niespodziewanie zdobyło bramkę, jednak obraz gry się nie zmienił. Nadal przy piłce utrzymuje się Widzew.
42 Tomasz Persona popisał się precyzyjnym dośrodkowaniem, a w polu karnym niepilnowany był Michał Janik, który pokonał Humerskiego ładnym strzałem głową. Piłka wpadła tuż przy słupku.
41 Bramka dla KSZO.
40 Kristo sfaulował rywala na własnej połowie. Rzut wolny.
38 Nie udało się oddać strzału na bramkę po dośrodkowaniu.
37 Faul na Kozłowskim w narożniku boiska. Wolny dla łodzian.
36 Nieudana akcja KSZO. Zakończyła się faulem na zawodniku Widzewa.
34 Zawodnik KSZO wpadł w... śnieg.
34 Piłka w rękach bramkarza rywali.
33 Demjan wywalczył rzut z autu na wysokości pola karnego KSZO.
32 Kwiek ucierpiał w starciu z rywalem, ale będzie kontynuował grę.
30 Za nami pół godziny meczu. Pełna dominacja Widzewa.
29 Bardzo nieudany strzał Kwieka z dystansu. Piłka przeleciała kilka metrów nad bramką.
28 Dwie udane interwencje Humerskiego, który najpierw odbił piłkę po dośrodkowaniu, a po chwili obronił strzał.
27 Ucierpiał Demjan, jednak to chyba nic poważnego.
25 2:0! Mateusz Michalski pewnie wykorzystał jedenastkę, która została podyktowana za zagranie ręką.
24 Karny dla Widzewa!
24 Korner dla Widzewa.
23 Pieńkowski stracił piłkę na lewej flance.
21 Kozłowski podłączył się do akcji ofensywnej i dośrodkował w pole karne. Nie było tam jednak żadnego z graczy RTS.
19 Widzewiacy bezlitośnie wykorzystali błąd KSZO. Demjan znalazł się w sytuacji sam na sam, minął bramkarza i wpakował piłkę do siatki.
18 1:0 dla Widzewa!
18 Obyło się bez urazu. Gramy dalej.
18 Ostre wejście Kwieka. Ucierpiał zawodnik KSZO.
17 Obrońca wybił piłkę po wrzutce Michalskiego.
17 Wokół boiska zgromadziło się kilkudziesięciu widzów.
15 Jedna z nielicznych prób KSZO. Prawoskrzydłowy nie miał najmniejszych szans, by dojść do tego podania.
14 Dobre przejęcie Kwieka na połowie rywali.
13 Kolejna szansa dla Widzewa, lecz Demjanowi zabrakło precyzji podczas podania.
12 Kostkowski zgrał piłkę głową do Humerskiego.
11 Łodzianie znacznie dłużej utrzymują się przy piłce.
10 Gracze KSZO wybili piłkę po dośrodkowaniu.
9 Było blisko gola dla Widzewa. Demjan zagrał na prawą stronę do Michalskiego, który dośrodkował w pole karne. Piłkę w ostatniej chwili wybił jednak obrońca i będzie korner.
7 Niezła akcja Pieńkowskiego, który wszedł w pole karne i dograł piłkę do Demjana. Sędzia użył jednak gwizdka, bo w którymś momencie piłka opuściła plac gry.
6 Faul zawodnika Widzewa.
5 Cheba wyjechał z piłką poza linię boczną. Aut dla RTS.
4 Nieudana akcja Widzewa lewą stroną boiska.
2 KSZO przejęło piłkę i ruszyło w kierunku bramki Widzewa. Nic jednak z tego nie wyszło. Od bramki Humerski.
2 Widzewiacy rozpoczęli bardzo spokojnie. Wymieniają podania na własnej połowie.
1 Gramy!
PRZED MECZEM Piłkarze Widzewa już gotowi do gry. Czekamy jeszcze na KSZO.
PRZED MECZEM Boisko zostało dobrze przygotowane. Nie zalega na nim śnieg.
PRZED MECZEM Widzewiacy są w trakcie rozgrzewki.
PRZED MECZEM Na drugą połowę zaplanowano następujący skład: Wolański – Niedziela, Sylwestrzak, Miller, Zuziak – Jasiński, Kazimierowicz, Falon, Mąka – Przybylski, Świderski
PRZED MECZEM W pierwszej połowie Widzew zagra w składzie: Humerski – Kozłowski, Kostkowski, Zieleniecki, Pigiel, Michalski – Kwiek, Kristo, Pieńkowski, Demjan, Stanek.
PRZED MECZEM KSZO zagrało w okresie przygotowawczym już pięć razy. Piłkarze Cecherza zaliczyli kolejno: porażkę, remis i trzy zwycięstwa.
PRZED MECZEM Przypomnijmy, że dla łodzian jest to czwarty sparing tej zimy. Jak na razie każdy był wygrany: 5:2 z Nerem (IV liga), 1:0 z Wartą (II liga) oraz 2:0 ze Stomilem (I liga).
PRZED MECZEM KSZO przyjedzie do Łodzi z nowym trenerem i skrzydłowym. Zimą trafili tam dobrze znani Przemysław Cecherz i Dawid Kamiński. Jakim wynikiem zakończy się mecz? Odpowiedź na to pytanie zaczniemy poznawać od godz. 13:00. Zapraszamy na Relację LIVE!
PRZED MECZEM Wczesnym środowym popołudniem piłkarze Widzewa rozegrają czwarty tej zimy mecz sparingowy. Podopieczni Franciszka Smudy zmierzą się na boisku Łodzianki z innym III-ligowcem - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.