2' Robert Demjan
90 Koniec meczu. Gol Demjana z 2. minuty to jedyne trafienie w tym starciu!
90 Widzew całą jedenastką na swojej połowie.
89 Jeszcze jedna próba z dystansu w wykonaniu Broni - pudło!
88 Bramka zostawiona pusta, ale nie udało się Kwiekowi w ekwilibrystycznej pozycji posłać piłki do siatki.
88 Seria rzutów rożnych dla łodzian.
86 Będzie jeszcze róg dla RTS!
86 Znakomita szansa przed Falonem, ale uderzenie mija bramkę Broni!
85 Od momentu zmian Widzew prezentuje się fatalnie.
83 Pipczyński na ostatnie minuty zmienia Pigiela.
80 Co robi Widzew w defensywie?! Akcja lewą stroną zakończona uderzeniem w poprzeczkę!
79 Teraz Humerski musiał się wykazać! Źle gramy w obronie.
78 Za dużo miejsca miał teraz Putin i jego strzał omal nie zakończył się golem!
77 Korner dla radomian!
77 Są kolejne trzy zmiany: Jasiński za Mąkę, Przybylski za Kazimierowicza, Stanek za Demjana.
75 Doczekaliśmy się świetnej okazji, ale Falon sam na sam z bramkarzem trafia właśnie w niego!
74 Teraz Michalski za linią obrony.
72 Brakuje nam teraz składnych akcji, przez co nie oglądamy brakowych sytuacji.
70 Demjan spalił akcję.
69 Gdyby nie brak zdecydowania, mogło być 1:1.
68 Faul z boku pola karnego w wykonaniu Niedzieli.
67 Śmiałe wyjście radomian, zakończone niecelnym strzałem.
64 Z boiska zeszli: Wolański, Kozłowski, Zieleniecki, Pieńkowski, Zuziak i Kwiek. Zostali więc Kostkowski, Pigiel, Mąka, Kazimierowicz i Demjan.
64 Dobra okazja dla widzewiaków, ale na zegarze wciąż 1:0.
62 Akcja Broni zakończona niecelnym strzałem
61 Są zmiany. Humerski, Michalski, Niedziela, Kwiek, Miller, Falon już w grze!
60 Ajjj! Demjan znów bliski strzelenia drugiej bramki, ale po ładnym podaniu Mąki jego strzał lewą nogą był chybiony!
60 Rezerwowi rozbierają się z dresów. Może po ich wejściu ożywi się gra Widzewa?
57 Wybili obrońcy z Radomia i Mąka próbował z woleja zaskoczyć bramkarza. Mocno i niecelnie uderzył widzewiak.
57 Akcja Pieńkowskiego z Mąką kończ się kornerem!
56 Demjan bliski podwyższenia, ale dośrodkowanie minimalnie za wysokie!
56 Pieńkowski faulowany na połowie Broni. Dobre zawody rozgrywa dziś młody widzewiak.
55 Cała dziesiątka rezerwowych ruszyła do rozgrzewki. Może w 60 minucie obejrzymy pierwsze zmiany?
52 Dobre podanie na dobieg otrzymał Demjan, ale zdążył z interwencją jeden z obrońców.
49 Dobrze w bramce spisał się Wolański!
47 Widzewiacy podchodzą wyższym pressingiem.
46 Drugą połowę zaczynamy po raz pierwszy tej zimy bez zmian w składzie!
45 Przerwa! 1:0 dla RTS!
45 Teraz Mąka znalazł się sam w polu karnym, ale techniczny strzał mija bramkę!
44 Mamy następną "setkę", ale zmarnował ją Zuziak. Kula lepszy w pojedynku sam na sam!
43 Kolejna 100% sytuacja, a Demjan po błędzie rywali nie trafia praktycznie do pustej bramki! Na jego szczęście sędzia boczny i tak podniósł chorągiewkę!
43 GOOOOOOOooooola nie ma! To powinno być 2:0. Pieńkowski zagrał na przedpole, a Kostkowski głową uderzył...w nogi Kuli!
42 Zuziak wywalczył korner.
42 Kozłowski bez problemu zażegnał niebezpieczeństwo we własnym polu karnym.
41 Ostre wejście Kristo
40 Niecelny strzał gości
37 Kristo zawinął piłkę w długi róg, ale Kula wyłapał ją w powietrzu!
36 Kostkowski ruszył z piłką aż pod pole karne Broni, ale ostatecznie został powstrzymany.
33 Ofensywne przewinienie łodzian.
32 Jeszcze jeden róg dla RTS!
30 Co kilka minut Mąka zmienia się stronami z Pieńkowskim. To polecenie taktycznie od Marcina Broniszewskiego, który prowadzi dziś drużynę.
29 Nie udało się oddać strzału.
29 Akcja Zuziaka i mamy kolejny korner!
28 Mąka szukał Demjana w polu karnym. Wywalczył róg!
27 Mnożą się faule. Teraz przepisy przekroczył Kostkowski. Piłka ustawiona z boku pola karnego.
26 Mąka przesadził z wejściem w nogi rywala - ogląda żółtą kartkę.
26 Widzewiacy od pewnego czasu dużo częściej przy piłce.
23 Nieudany strzał Zielenieckiego. Bardzo!
22 Piłka już w rękach Wolańskiego.
22 Teraz przewinienie na naszej połowie. Trzeba uważać na wrzutkę w pole karne.
20 Kozłowski faulowany przy linii bocznej, na połowie Broni.
20 Dobrze w obronie poradził sobie Zuziak.
18 Mąka próbował wolejem, ale wyszło mu to bardzo źle.
17 Mniej ciekawych akcji. Piłka najczęściej w środkowej strefie.
14 Celna główka Kristo, lecz zbyt słaby był ten strzał, by strzelić gola.
14 W dniu dzisiejszym Widzew prowadzony jest przez Marcina Broniszewskiego. Franciszka Smudy nie ma na meczu...
12 Wolański spokojnie chwyta piłkę.
12 Przewinienie łodzian na własnej połowie.
11 Zuziak przerzucił z kornera całe pole karne. Zacznie od bramki Kula.
11 Demjan walczył w narożniku boiska z obrońcą. Ugrał rzut rożny!
9 Poradzili sobie w obronie radomianie. Ich kontrę faulem przerwał Kristo.
9 Jeszcze raz Zuziak, tym razem prawą nogą - róg!
8 Niezła szansa przed Zuziakiem w polu karnym, jednak strzał pod presją rywala kompletnie mu się nie udał.
8 Długie zagranie na połowę łodzian, Zieleniecki odprowadził to tylko wzrokiem.
7 Błąd Kazimierowicza. Leśniewski próbował wykorzystać prezent strzelając z dystansu. Zrobił to jeszcze gorzej, niż podawał mu widzewiak.
6 Mąka na spalonym.
5 Wybijamy piłkę.
5 Rzut rożny dla Broni!
4 Kazimierowicz szukał Demjana, ale podał za mocno.
3 A teraz próba Broni, a piłka omal nie przelobowała Wolańskiego!
2 Natychmiastowa odpowiedź łodzian. Indywidualna akcja Pieńkowskiego zamknięta ostatecznie przez Demjana!
2 GOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0!
1 Pierwsza akcja gości mogła dać im gola. Zakotłowało się na przedpolu, ale wyszedł z bramki czujny Wolański!
1 Gramy!
PRZED MECZEM Czekamy na pierwszy gwizdek. Zabrzmi za moment.
PRZED MECZEM Zaskakuje brak Michała Millera - środek obrony stworzy z Sebastianem Zielenieckim jednak Damian Kostkowski. W pomocy zagrają dwa nowe nabytki łodzian - Dario Kristo i Marek Zuziak. Atak z Robertem Demjanem stworzy zaś Marcin Pieńkowski.
PRZED MECZEM Znamy już wyjściowy skład łodzian. Jest parę zaskoczeń.
PRZED MECZEM Zapraszamy na przedostatnią sparingową relację tej zimy!
PRZED MECZEM Dotychczasowy bilans łodzian w sparingu, to 7-1-0. Broń ma słabszy: 3-1-2.
PRZED MECZEM Jesteście ciekawi, w jakim składzie zaczniemy tą próbę generalną? My bardzo! Mamy jednak pewne domysły :-)
PRZED MECZEM Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 12:00. Bezpośrednią relację z meczu planuje Widzew TV, a my jak zawsze przeprowadzimy naszą tradycyjną Relację LIVE. Zapraszamy na kilkanaście minut przed pierwszym gwizdkiem!
PRZED MECZEM Liga już o krok! Za tydzień o tej porze piłkarze Widzewa będą szykować się do inauguracyjnego meczu rundy wiosennej. Zanim jednak to nastąpi, dziś zagrają przedostatni sparing tej zimy. Ich rywalem będzie występująca w IV lidze Broń Radom.